Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10061 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 11 wrzesień 2011 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale pisząc z tobą w jakim kolwiek temacie, to widać że znasz się na rzeczy.

Chłopcy to temat o uwodzeniu, wróćmy do niego a nie kłóćmy się :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:59
  •  

#10062 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 wrzesień 2011 - 20:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mat, nie obraź się... ale tak jest widzisz, Ty piszesz z sensem, a nie którzy juz nie koniecznie, a że na forum jest pełno gimnazjalistów to trzeba jakos ich rozpoznawać aby było wiadomo jak z takimi sie obchodzic, bo co niektórzy nawet nie podaja wieku i z kad sa , to tacy "galowie anonimy" to juz bez komentarza... a jak taki jeden czy drugi ma jakies zdjecia to idze łatwo rozszyfrować co autor ma na mysli...bynajmniej ja na to zwracam uwagę... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10063 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 11 wrzesień 2011 - 20:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale dla mnie dodanie fotek do galeri nie jest uwierzetelnianiem. Wejdźcie w google wpiszcie fendt 716 vario czy claas lexion 460 i macie to samo i wiecej.. Nie mam fotek, bo nie mam kiedy ich zrobić no chyba, że jak stoji na posesji czy w garażu, ale co to za widok? Jak nie słychać jak silnik pracuje pod obciążeniem, w polu to żadna atrakcja. Zresztą jestem na tyle uwierzetelniony, że coś tam wiem o rolnictwie i potrafie obłsugiwać w polu maszyny, więc mi to wystarczy i to, że z innymi z AF pogadać na gg o tym.
FINN 10 latek zrobi zdjęcie maszyn w pracy w polu z PGRU i powie, że to jego, a inni z AF będąmu słodzić, że ma super maszyny, a on swoje dopisze i wyjdzie, że ma tyle ha.. :/ Ja tu na forum głównie żeby się czegoś dowiedzieć, a nie pomagać, bo do tego trzeba mieć wiedzę, a że na wsi nie mieszkam to wiem tylko tyle co się dzieje podczas żniw, kiedy co kosić, uprawiać do siewu i tyle, trzoda chlewna to już więcej dlatego też żeby reszte się dokształcić z ciekawoście na AFie czytam i pytam, a ten temat - no widzę, za dużo dokładnego dzielenia się swoim życiem to zbyt wiele dlatego koniec ;)

Edytowany przez Famer21, 11 wrzesień 2011 - 20:34.

#10064 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @FINN Ciekawe co pomyślałeś jak zobaczyłeś mnie na ciągniku :P

Edytowany przez martina, 11 wrzesień 2011 - 20:35.

#10065 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 20:39

@FINN Ciekawe co pomyślałeś jak zobaczyłeś mnie na ciągniku :P

Że zostałaś uwierzetelniona...

#10066 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 20:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 famer, a żebyś wiedział, a żebys wiedział chłopie i to jeszcze jak... :lol:

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#10067 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 wrzesień 2011 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pomijając zdjęcia w galerii,ale proszę zwrócić uwagę na treść postów Famera21.
W temacie "ile sypał wam rzepak w 2011r" napisał że sypał "im"4,5 ton z ha -wszystkim innym sypał ok.3 ton.Na pytanie dodatkowe jaką miał odmianę piszę że musi zapytać wujka lub dziadka -do dzisiaj nie odpowiedział co to była za odmiana .
w temacie "jaki największy ciężar ciągnęliście ciągnikiem ..."-napisał że ciężarówkę z naczepą i ten zestaw ważył 60 ton i jeszcze ciągnął to po polu :blink:
W temacie "jakim ciągnikiem uczyliście się jeździć "-podaje model ciągnika i dodaje że jeździł u "wujka w niemcach ",nie w Niemczech tylko jest napisane w "niemcach " podobno jest z miasta i wykształcony .
I na koniec najlepsze :)w temacie "zaprawianie zboża "napisał że zaprawiali jęczmień jakąś czerwoną zaprawą ale nazwy nie pamięta -dla mnie dziwne,jak zaprawiam Raxsil gelem to wiem że ma taką nazwę .
Nie chce mi się szukać ale w większości jego postów widać że próbuje wciskać nam kity .To nie chodzi o to że mi przeszkadza,niech sobie pisze co chce ale czy któryś z was rolników udziela się na forach lekarskich ,prawnych ,czy w innych na których się nie znacie,tylko coś tam gdzieś słyszeliście ?
Przepraszam moderatorów za OT.

#10068 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 22:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Problem sprzecznych wypowiedzi dotyczy wielu użytkowników AF. Są też tacy co, mają dużo do powiedzenia na tematy o których nie mają najmniejszego pojęcia. Co, albo zniechęca do wypowiadania się na forum (niestety), albo rozwesela.
Zgadzam się również z opinią kolegi @FINN. Bo faktycznie wypowiedzi niektórych są na poziomie, wiedzy, fantazji i uporu gimnazjalisty.
Co do wiarygodności to, dzięki zdjęciom umieszczonym w galerii, czy też wypowiedziom na forum, rozpoznałem na AF kilku kolegów (rolników).

#10069 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 11 wrzesień 2011 - 22:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale wy też zaczynacie schodzić z tematu. Dajcie temu Famer21 spokój z jakiego on miasta Krapkowice to znowu nie takie wielkie miasto.

#10070 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 22:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czacha17 - współczuje jak mniej tego rzepaku miałeś, gratuluje znajomości odmian zboża i nazw zapraw, wspołczuje, że nie jechałeś tirem po polu z naczepami, nie masz wujka w "NIEMCZECH" żebyś mógł traktorem u niego pojeździć i szczerze gratuluję, że potrafisz lepiej pisać, dobrze dla Ciebie, czuj się lepszym...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10071 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 22:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ta twoim zdaniem sarkastyczna wypowiedz pokazuje jaki jesteś płytki i mało rozumiesz z tego co się do ciebie pisze.
Dobranoc wszystkim :)

#10072 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 11 wrzesień 2011 - 22:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobranoc @martina :D

#10073 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2011 - 09:11

Co, albo zniechęca do wypowiadania się na forum (niestety), albo rozwesela.

Nie wiem co masz do rozweselania? chyba mnie Masz na myśli,bo ja często lubię rozweselać, przecież to nie jest Forum chyba jakiś PONURAKÓW.A co do zniechęcania do wypowiadania się - no cóż nie którzy, zwłaszcza ludzie bardzo młodzi po prostu nie lubią jak ktoś inny ma inne zdanie na dany temat niż on sam i to ich chyba zniechęca.

A skoro już poruszyłem temat ponuractwa to nie wiążcie się na całe życie z osobą ponurą ;[ bo nie dość że ciągle z niczego będzie nie zadowolona to w końcu będzie miała Wam za złe że w ogóle żyjecie :D

Edytowany przez MAT912, 12 wrzesień 2011 - 10:58.

#10074 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 12 wrzesień 2011 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie mam Ciebie na myśli. Chodzi mi o piszących w tematach technicznych, w których jeśli Ty coś piszesz, to świadczy to o tym że, masz do tego głowę i doświadczenie. Mam na myśli tych którzy bardzo chętnie się wypowiadają, wypisują bzdurne teorie (rozwesela), będąc pewnymi że udzielają fachowych porad i uparcie tego bronią (zniechęca). Przykładem mogą być grupy selekcyjne tulei cylindrowych i tłoków, czy też sporo wypowiedzi w tematach związanych z elektryką. Sam pewnie nieraz spotkałeś się z takimi wypowiedziami. W swoim otoczeniu już dawno nazwałem takich fachowców specjalistami od podłączania prądu sznurkiem.

A to czy jestem ponurakiem niech oceniają ci co mnie znają.

#10075 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2011 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A to przepraszam Cię bardzo

#10076 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 12 wrzesień 2011 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @MAT912 A za co?

#10077 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 12 wrzesień 2011 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a jaki był temat przewodni w tym temacie?? bo juz sie zagubiłem, chłopaki wiem ze ten temat co teraz jest bardo ciekawy, ale wracajmy do tematu głównego, bo moze sa koledzy którzy maja poważniejsze dylematy życiowe... ;)

a co do fachowców gimnazjalistów to jak ktos do mnie pisze z AF , to zawsze na samym początku pytam ile ma lat, jak 15 to wiadomo jak z takim rozmawiac... ;)

koledzy wracajmy do tematu :)

#10078 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 12 wrzesień 2011 - 20:55

a co do fachowców gimnazjalistów to jak ktos do mnie pisze z AF , to zawsze na samym początku pytam ile ma lat, jak 15 to wiadomo jak z takim rozmawiac... ;)

A co to znaczy wiadomo jak z takim rozmawiać? Co olejesz klienta? A może jaja będziesz sobie z niego robić?
Nie można myśleć schematycznie, a twoja wypowiedz wskazuje na to że Ty tak myślisz.

Edytowany przez janusz20, 12 wrzesień 2011 - 20:59.

#10079 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 12 wrzesień 2011 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak rozmawiasz z kims kto wien a nczym polega praca na roli i troche ma pojecia to inaczej sie rozmawia niz z takim co ma doczynienia z rolnictwem "u wujka" i to jak wróci z gimnazjum po lekcjach... i zadaje pytanie na które odpowiedzi sa na moim profilu to wiadomo , ze kiedys mozna juz mieć tego dosyc, bo jak podchodzisz do każdego z AF na poważnie, to czasami można sie zawiesc, dlatego uważam... i bede tak robił... przykro mi że do tego doszło ale na AF juz za dużo jest tej dzieciarni co pozjadała wszystkie rozumy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10080 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 13 wrzesień 2011 - 05:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To są dzieci neostrady. :)
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć