Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10041 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 08 wrzesień 2011 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Finn ma racje z tym co pisał, przecież nikt nie będzie oblewać się perfumami jak pójdzie do obory czy pola, bo jak się te zapachy pomieszają to tragedia z nich wychodzi.

Oj ale zapach perfum jest ważny, ale nie na każdym dane perfumy dobrze pachną, musza się mieszać z naturalnym zapachem i to ta kombinacja musi przyciągać. Jak można się oprzeć ładnie pachnącej i wyglądającej osobie?? Dla mnie wystarczy stać koło takiego mężczyzny, który akurat odpowiada mi zapachem i mam ochotę się na niego rzucić, ostatnio miałam taka sytuacje na weselu koleżanki :) Ale to niech zostanie miedzy mną a nim :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:46
  •  

#10042 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 08 wrzesień 2011 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja jak wyjde z obory to Boss się dalej trzyma xD Poprostu nie lubie chodzić z potem na sobie po ciężkim upalnym dniu na wsi tylko czuć się świerzo.. NA weselu, czy i po to odemnie przeważnie wóda jedzie i papierosami xD A dziewczyna pilnowała żebym się z jej kuzynami nie upił to co chwile na parkiet żeby wytańczyć co wypiliśmy :D :D - OT sorka jakoś tak nawiązałem do postu martiny z weselem, bo ostatnio byłem..

#10043 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 wrzesień 2011 - 23:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Martina, oj pamiętam pamiętam doskonale te wesele, wytańczyłem sie za wszystkie czasy, oj sie działo ;)

Famer, to powiem tobie ze dajesz ładny przykład chłopakom na AF, no nie ma co.... jak do obory idzie i z niej wychodzi to pachnie od ciebie Bossem, a jak potrzeba abyś był przykładnym mężczyzna i wspatciem dla Kobiety oraz jej towarzyszem wtedy kiedy potrzeba i abys ładnie pachnił dla niej, to wtedy od ciebie wali na kilometr wódą i papierochami i wychodzi kawał (...) z ciebie. wybacz, ale nie przychodzi mi nic innego do głowy, na to co napisałeś... jak można isc na wesele z dziewczyna i jeszcze potem miec ja w d... i nachlac sie z innymi dziewczynami a zeby ona ciebie jeszcze na siłe wyciagała do tanca.... :blink: :blink: :blink: jak dla mnie to jest nie do wyobrażenia abym ja tak sie zachował...aby zachowac sie jak wiesniak... To mężczyzna powinien zajmować sie swoja kobieta i nie pozwolic jej aby sie nudziała... i to ON powinien wyciagać ja na parkiet...
pewno zapytasz, sie mnie jak ja się zachowywałem na weselu jak byłem z Martiną, ja tobie nie powiem, bo powiesz, że zmyślam, ale niech to powie Martina, aby było bardziej wiarygodne, bo byłem jako osoba towarzyszaca... Widziałem takich facetów jak ty według twojego zachowania jak opisywałeś i powiem tobie ze BARDZO było mi żal i szkoda ich partnerek... no ale że mam zasady, że z kim przychodze na impreze to z tą osoba sie bawie i z nia wychodze... no ale inni maja inne zasady... <_< Brawo, brawo panowie, jak to sie mówi być wiesniakiem to nie urodzić się na wsi, tylko to stan umysłu.... tyle mam do powiedzenia... dziękuje i dobranoc...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10044 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 13:05

To mężczyzna powinien zajmować sie swoja kobieta i nie pozwolic jej aby sie nudziała... i to ON powinien wyciagać ja na parkiet...

Kobieta to nie dziecko, że trzeba się nią zajmować.

jak można isc na wesele z dziewczyna i jeszcze potem miec ja w d... i nachlac sie z innymi dziewczynami a zeby ona ciebie jeszcze na siłe wyciagała do tanca.

A co w tym dziwnego jak idzie się na wesele(oczywiście jeśli nie pił na umór)? Jeśli umówił się ze swoją dziewczyną, że ona prowadzi czy coś w tym stylu to dlaczego miał nie pić z innymi(także dziewczynami) i nie tańczyć z inną płcią piękną? Jeśli idę na weselę ze swoją dziewczyną to mam nie pić i tańczyć tylko z nią bo tak postępuję prawdziwy mężczyzna?

jak potrzeba abyś był przykładnym mężczyzna i wspatciem dla Kobiety oraz jej towarzyszem wtedy kiedy potrzeba i abys ładnie pachnił dla niej, to wtedy od ciebie wali na kilometr wódą i papierochami i wychodzi kawał (...) z ciebie

Jeśli wstydzisz się wobec swojej dziewczyny tego, że jesteś pijany i jedzie od ciebie papierosami to trochę jest to dziwne.

#10045 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 15:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jej co jest tak naskoczyli na mnie ;p . Do obory jak wszedłem to przyjechałem z zakupów (części, sprawy itp.) dlatego miałem na sobie perfum i to, że jak wychodziłem nadal było go czuć miałem na myśli jego intensywność i zapach przez taki długi czas oraz po przebywaniu z 30min w oborze..

Co do wesela - ja napisałem, że piłem z dziewczynami ?? Na weselu się przeważnie PIJE z goścmi weselnymi w tym radosnym dniu nowego wspólnego życia tak? Nie byłem nawalony, po kilku seriach z kuzynowstwem i wujowstwem Mojej (no jej rodziną) i bdb kontaktowałem nic nie pisałem o tym żeby prowadziła mnie na ramieniu do auta potem... Jedzie wódą, bo jak się pije wóde i piwo to musi nią chyba czuć nie? to samo papierosy, a że pale i piję tylko okazajonalnie to problemu z papierosami nie ma. A wiadomo, po piwe jest ochota na papierosa. To tyle jeśli chodzi o "jedzie odemnie wódą i papierosami" .. Co do zajmowania się Moją - wiesz mi FINN byłem na wielu już weselach jako osoba towarzysząca i nie bez powodu też byłe i znajome mnie zabierały, bo potrafię się zachować. Więc z tym tańcem było tak, że jeśli się człowiek napije to żeby ten alkohol szybciej przeszedł i wyszedł jest potrzebny ruch, więc tańce, a ja nie napisałem, że na siłe mnie brała tylko, że sama proponowała, a co w tym wielce dziwnego, że ona, nie ja :/ ?
Zresztą StasiekS się powyżej wypowiedział jak facet, więc tak jak napisał tak jest i powinno być.. Nigdy bym się nie nawalił i wstydu dziewczynie narobił, piję okazjonalnie tylko. Do domu wiadome, że to ona prowadziła i nie miała żadnych wyrzutów, że się napiłem, a nawet raz mi powiedziała, że jej kuzyn chce się napić ze mną, więc to jest słowne pozwolenie i zachęta chyba :P
A ja żadnych przykładów nie daje napisałem tylko polecanych do wypróbowania perfumach..
Co do traktowania kobiety i to, że niby Ciebie spytał bym się jak to wiesz mi nie musiał bym.. Kobietę czasami trzeba potraktować "ostrzej" , że tak powiem, bo ona sama tego podświadomie chce, nie mam na myśli bicia, katowania, przeklinania czy innego rodzaju sadyzmów chorych kretynów (bo zaraz byś mi to zarzucił..) tylko czasem trzeba podnieść nieco głos, "topnąć nogą" żeby kobietę ustawić to pionu - zresztą tak samo jest u faceta po to jest mu też do życia potrzebna kobieta, że i jego postawiła do pionu. Ty pewnie byś mi napisał jak traktowałeś martine na weselu jak kopciuszka, ale jesteści w stanie zauroczenia, ja z Moją ponad rok znam ją lepiej niż ona sama i tak samo ona zna mnie lepiej niż ja sam - tzn. wiem co chce lub czego nie chce, nie podoba się, lubi nie lubi itp. po samym jej spojrzeniu i minie tak samo ona potrafi mnie rozszyfrować bez żadnego problemu.

Edytowany przez Famer21, 09 wrzesień 2011 - 16:09.

#10046 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 19:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz co :) Powiem tak, jeśli czytasz inne tematy to powinieneś wiedzieć że mnie jak kopciuszka się nie traktuje, a wręcz tego nie lubię.
To już moją czystą wolą jest pozwalanie mężczyźnie na bycie dżentelmenem, jeśli tego chce. Ja się o to nie proszę. Wesele było 2 km od mojego domu, więc jakbyśmy chcieli to oboje byśmy pili, jednak zdecydowaliśmy że ja wypije ze 2 toasty i się skończy. Tak się też stało.

Czy jesteśmy w stanie zauroczenia?? Nie i nawet nigdy w nim nie byliśmy, bo poznawaliśmy swoje charaktery nie widząc siebie na oczy.

Ciekawe jak często "tupiesz tą nogą"?? Ja nie podnoszę głosu, bo to wskazywało by na to iż nie mam dobrych argumentów w obronie swojej racji, wole stonowanym głosem a dosadnie dobierać słowa. Krzykiem mnie jeszcze nikt nie złamał :) Zawsze gdy ktoś zaczyna drzeć ryja to ja się uśmiecham i wychodzę bo nie mam zamiaru tracić czasu na bezsensowną kłótnie. Czasem lepiej załatwisz coś po dobroci i ciepłym słowem . Finn się już o tym nie raz przekonał :) niech wam sam powie :)

tzn. wiem co chce lub czego nie chce, nie podoba się, lubi nie lubi itp. po samym jej spojrzeniu i minie tak samo ona potrafi mnie rozszyfrować bez żadnego problemu.

Co do tego co napisałeś to mamy podobnie. Umiemy odczytywać swoje zamiary i odczucia po samych ruchach ciała.

#10047 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 20:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czytam przeważnie inne tematy i w nich piszę, te 3 tutaj o dziewczynach przy okazji, ale nie widziałem innych Twoich postów po drodze, więc nie wiem jaka jesteś ;)

2 toasty - heh to przy samym wejściu 3 kieliszki szampana xD <joke> Ja się wie jak miarować picie żeby się nie uwalić to można pić, rano oczywiście do południa spałem, ale i tak na poprawiny już czasu nie miałem, a że Moja jest taka, że wszędzie chce mnie ze sobą brać to też nie poszła :/ Nie wiem co Wy kobiety macie, że faceta wszędzie ze sobą, rozumiem jak się jest ze sobą tyle czasu to się chodzi razem, ale eh każdą impreza, festyny wszystko razem. Mam we krwi wiejskie klimaty, ale tylkow polu i żniwa, bo dożynki, festyny mnie nie kręcą i ta muzyka..

No, ale jak się już ten pierwszy raz osobiście spotkaliście to napewno zauroczenie sobą było, musiało być.. Ja z każdą byłą i obecną jak się poznałem to przez pierwszy miesiac całe dnie razem, a potem stopnio już mniej aż to zauroczenie właśnie minęło i bycie razem to normalnym dniem się stało.

Żadko tupie ;) jak ma jakiś głupi pomysł to wtedy odpowiem z sarkazmem pokaże mi język lub focha zrobi i tyle :) Głosu nie podniosłem nigdy, ręki (w życiu na żadną..)

#10048 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 21:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czemu każda?? Ja tam sama chodzę na festyny czy imprezy, ale Finn wie gdzie jestem z kim i dzwonie do niego przynajmniej raz żeby wiedział co się ze mną dzieje.
Ja tam nikomu nie radze na mnie ręki podnosić :) Źle by sie to skoczyło dla mojego przeciwnika...

#10049 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2011 - 21:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A kto by na Białogłowę rękę podnosił :P chyba jakiś CHAM :D

#10050 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 21:55

Czemu każda?? Ja tam sama chodzę na festyny czy imprezy, ale Finn wie gdzie jestem z kim i dzwonie do niego przynajmniej raz żeby wiedział co się ze mną dzieje.

Wiesz u Was to trochę inaczej wygląda macie taką odległość, że napewno na każdą impreze czy festyn nie da rady z Tobą iść, a ja mam z nią wszystko pod nosem dosłownie :/ Jeszcze wychodzi z założenia, że jak ma faceta to od tego też żeby się z nim pokazywać, a jak nie mam czasu iść to sama na impreze nie pójdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10051 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 22:37

Jeszcze wychodzi z założenia, że jak ma faceta to od tego też żeby się z nim pokazywać, a jak nie mam czasu iść to sama na impreze nie pójdzie.

Jak ja nie lubię takich kobiet.

To już moją czystą wolą jest pozwalanie mężczyźnie na bycie dżentelmenem, jeśli tego chce.

Takich też w sumie nie lubię. Takie się później babo-chłopy tworzą.

Do domu wiadome, że to ona prowadziła i nie miała żadnych wyrzutów, że się napiłem, a nawet raz mi powiedziała, że jej kuzyn chce się napić ze mną, więc to jest słowne pozwolenie i zachęta chyba

Ale takie to lubię. Że w razie jak się przesadzi z alkoholem to poda rano butelkę z wodą i ochrzani za przesadzenie z piciem a później grożąc, że jeszcze jeden taki wybryk i miesięczny celibat. Po wszystkim zapyta się czy coś chce na śniadanie.

#10052 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 23:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja w ogóle nie czaje takich ludzi co ograniczają druga sobie bliską osobę, idę na wesele aby się bawić, tańczyć jeść i pić, nie mam siły nie tańczę,15min później tańczę(wymiany mile widziane ,to jest wesele a nie pierwsza randka!!!), jem ile chce, nie chce mi się nie jem, i co najbardziej wszystkich razi-picie... każdy wie ile może wypić, jak mu bije po wódzie to dobrze że nie pije, chyba że na odwrót to dla mnie margines społeczny, ale jeżeli pije sam wie ile ma wypić w czasie przestanie to git koleś czy pani, wypije po kielonu z innymi normalnymi ludźmi dla kurażu i towarzystwa to czemu nie??? a nie wypije 2 kolejki bo teściowa czy dziewczyna patrzy... to po co pić te 2 jak to nic nie daje....żeby się przypodobać, nie czaje, jeszcze nigdy nita na weselu nie przybiłem, piłem zawsze i nikt mi nic nie zarzucał wręcz odwrotnie... w sumie nie wiem po co to pisałem każdy uważa jak chce...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#10053 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 14:00

Ale takie to lubię. Że w razie jak się przesadzi z alkoholem to poda rano butelkę z wodą i ochrzani za przesadzenie z piciem a później grożąc, że jeszcze jeden taki wybryk i miesięczny celibat. Po wszystkim zapyta się czy coś chce na śniadanie.

Hehe z tym celibatem to nie raz próbowała i wytrzymałem dłużej xD Ale u mnie nie ma z tym piciem problemu, bo piwo traktuje jak dodatek raz na jakiś czas i jakoś specjalnie nie potrzebuje wlewać w siebie pół nocy tylko 2-3 piwka raz na 3 miesiące.. Nie mówię o lecie, żniwa cały dzień w polu aż wody ma się już dość to wieczorem 1 zimne piwko dla gorzkiego smaczku :)

#10054 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 23:28

To już moją czystą wolą jest pozwalanie mężczyźnie na bycie dżentelmenem, jeśli tego chce.

Takich też w sumie nie lubię. Takie się później babo-chłopy tworzą.

A to w tym momencie stwierdzasz że jestem "babo-chłopem". Dzięki, wcale mi to nie przeszkadza. W sumie to nawet chodzę jak facet :P ale co mi tam.

#10055 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 11 wrzesień 2011 - 06:45

Hehe z tym celibatem to nie raz próbowała i wytrzymałem dłużej xD Ale u mnie nie ma z tym piciem problemu, bo piwo traktuje jak dodatek raz na jakiś czas i jakoś specjalnie nie potrzebuje wlewać w siebie pół nocy tylko 2-3 piwka raz na 3 miesiące.. Nie mówię o lecie, żniwa cały dzień w polu aż wody ma się już dość to wieczorem 1 zimne piwko dla gorzkiego smaczku :)

Wiesz, czytałem twoje posty wcześniej i musze stwierdzić że piszesz farmazony, twoje posty są sprzeczne, gubisz się już w zeznaniach.
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#10056 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 wrzesień 2011 - 09:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Narażę się tym postem Userowi @Famer21 ,ale tak jak kolega @andrejus twierdzę że często jeśli nie zawsze zdarza ci się koloryzować,po twoich wypowiedziach wydajesz mi się bliźniaczo podobny do tego faceta z piosenki zespołu łZY,..."to ja narcyz się nazywam,jestem piękny jak kwiatuszek który wabi setki muszek ".W tym momencie jesteś dla mnie człowiek nie wiarygodny ,w twojej galerii nie widzę żadnych maszyn ,a twoje wypowiedzi w tematach rolniczych są ogólnikowe i książkowe ,niby kosiłeś w żniwa kombajnem który był naszpikowany komputerami -ale kombajn to "wujka",często opowiadasz o swoich podbojach "łóżkowych ",a o takich rzeczach dżentelmeni podobno nie mówią .
Powiem ci na koniec jak to mówią na wsi "krowa która głośno ryczy ,daje mało mlek.Może i jesteś super przystojniakiem i masz powodzenie u dziewczyn -nie twierdzę że nie ,ale tak jak już pisałem wcześniej -jesteś dla mnie człowiek nie wiarygodny .
Bez odbioru

#10057 Share Maluch

Maluch

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 09:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dlaczego mamer21 udzielasz się tak dużo w tematach np. dziewczyna na gospodarkę i drugi oblegany temat pytanie do uwodzicieli? Jak wy to robicie? Część 2 a w innych nie. Nie masz wiedzy na temat rolnictwa.

Niezły z ciebie fantasta I za dużo fantazjujesz ogarnij się trochę.

Pozdrawiam

#10058 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 17:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nikt się nic nie naraził. To co piszę, pisałem to wszystko z życia się podzieliłem i juz tego robił nie bd, bo jak tak popatrzeć to wygląda jak bajka, więc jestem szczęściarzem, że tak mam. A, że temat o podrywaniu, dziewczynach napisałem jak sam to miałem w życiu do tej pory może coś akurat się komuś przysłuży.. I czemu narcyz? Nie uważam się za podrywacza, casanove, Brada Pitta.. Ludzie znajdziecie sobie dziewczyne piekną i dobrą, która chce na gospodarstwie być i miejcie 100 - 300ha pola lub ktoś z rodziny i maszyny i macie taka samą sytuacje jak ja bez żadnego fantazjowania... :/
Kombajn naszpikowany komputerami?? Ogranij się :/ Wujek ma dużo pola, to i maszyny potrzebne, które są wydajne, a, że pomagam i robie to źle ??? Jeden ma 30ha drugi 300 życie, ale wiem, że na wsi tego zazdroszczą i nie lubie takich, nie dość, że wykosze na usłudze im, bo padać ma, a mają 1ha rzepaku to jeszcze narzekają, bo tyle mamy pola i czasu innym nie mamy :/ Jeden tak powiedział to już mu nie jade do niczego.
Ja nigdzie nie napisałem, że prawdziwy, doświadczony rolnik ze mnie.. Nie znam się na wielu rzeczach, to dziadek i wujek fachowcy są, ja glównie w polu maszynami wszystko robie.. A to, że pisze w innych tematach to żeby się czegoś dowiedzieć od ludzi na forum, którzy się znają, bo widać po tym co piszą i nie raz już pomogli, doradzając.
Co do galerii, to po co ? Z tego co wiem żeby wrzucić fotki to trzeba abonament wykupić, a napewo nie będę kasy na takie rzeczy przeznaczał nawet jeśli małe, bo nie mam na to potrzeby, żeby zrobić fotki traktorom i kombajnu i tutaj wrzuć, po za tym już wiele fotek tutaj jest takich maszyn co sam więc, znowu po co ? Po za tym i tak nie mam czasu na polu biegać za kombajnem i fotki robić czy filmy nagrywać.. Ja się ograniać nie muszę..

#10059 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 wrzesień 2011 - 19:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj Famer, famer....chopie... co za farmazony gadasz?? jaki abonament?? człowieku ja od 3 lat wrzucam fotki na AF i ani grosza nie zapłaciłem... (zerknij na moja galerię) a jesli chcesz płacić to tylko poto aby miec konto VIP i mozliwosc tworzenia albumów oraz zwiekszenia limitu transweru...
Podzielam zdania kolegów @maluch ,andrejus, czacha17. co do wypowiedzi na temat, galerii uzytkownika, to na AF jest taka jakby wizytówka każdego z userów, ja osobiscie zwracam uwage na to co kazdy ma w galerii bo to uwierzytelnia dana osobe i wiadomo jak traktować takiego delikwenta.... a przeciez dodac jedna fotkę tego "super" kombajnu i ciagnika wspomnianego "wujka" przeciez masz dobry tel, no chyba ze stara nokie, a dodać pare fotek do galerii to nic nie kosztuje...dodałbys te pare fotek i miałbys spokój... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10060 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 wrzesień 2011 - 20:01

Podzielam zdania kolegów @maluch ,andrejus, czacha17. co do wypowiedzi na temat, galerii uzytkownika, to na AF jest taka jakby wizytówka każdego z userów, ja osobiscie zwracam uwage na to co kazdy ma w galerii bo to uwierzytelnia dana osobe i wiadomo jak traktować takiego delikwenta....

No ja też nic nie mam w galerii i nie zamierzam mieć :P bo nie zamierzam się niczym chwalić czy coś tam,a Ci co mają to też nie jest pewne czy to są ich maszyny czy tylko zdjęcia zrobione gdzieś w polu u sąsiada :lol: jeżeli piszę na forum to tylko po to ażeby komuś pomóc lub do radzić. No ale widzę że trzeba mieć coś wstawione w galerii choć by nie swoje by być wiarygodnym, no cóż przykro mi że tak myślicie. :(