Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10021 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 04 wrzesień 2011 - 08:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mozna to interpretowac na 2 sposoby zalezy ile sie znacie bo jezeli juz w miare dlugo to moze cie zwodzic jezeli natomiast krotko to mysle ze jest to jakas szansa

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:33
  •  

#10022 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów
  • Zainteresowania:internet , uprawa roślin, najróżniejsze maszyny rolnicze.

Napisany 04 wrzesień 2011 - 08:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no zeby nie było czasami ze ci daje nadzieje a nic z tego nie bedzie

#10023 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 10:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 robi się ciekawie, dostałem jej kom. gg też mam no i korespondujemy narazie ze sobą... zobaczymy co tego wyjdzie :)

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#10024 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 04 wrzesień 2011 - 12:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to wszyscy zyczymy powodzenia :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#10025 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 13:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dokladnie moze ci sie uda i bedzie git;)

#10026 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 13:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bedzie dziewczyna na gospodarke :D

#10027 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 04 wrzesień 2011 - 15:54

a mam do was pytanie co o tym sądzicie... dziewczyna z którą chcę się związać nie powiedziała "nie" i nie powiedziała "tak" natomiast stwierdziła że musimy się lepiej poznać... i jak myślicie czy mówiąc tak dała mi szansę...

Wszystko zależy od jej wyrazów twarzy, jak sie zachowuje przy Tobie.. Jeśli robi same minki jak Ty się produkujesz to chce być miła w stosunku do Ciebie, natomiast jeśli wychodzi z siebie i próbuje rozmowy i widać po niej, że przyciągasz ją to masz szanse. Szukaj takich znaków jak przypadkowe wpadnięcie na Ciebie podczas spaceru (to nigdy nie jest przypadkowe już się przekonałem :) ), jeśli wiadać po rozmowie z nią, że jest zainteresowana i sama od siebie wybiera nowe tematy, uśmiecha i klepie Cie po ramieniu czy przytula, że zabawny jesteś to jej zależy na tym no i dużo też zależy od tego czy Ty czujesz się w jej towarzystwie całkowiecie rozluźniony jak przy kumplach np. no bez przekleństw i innego typu rozmowy oczywiście ;) A tak żeby być pewnym, że podobasz jej się i chce Cie ubrudź czymś po twarzy nie mając przy sobie chusteczki to zobaczysz reakcje albo Ci powie, że się ubrudziłeś, ale sama palcem ściągnie z ust :D :D :D uwierz mi tak jest :)

Edytowany przez Famer21, 04 wrzesień 2011 - 15:56.

#10028 Share tomaszpa1

tomaszpa1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 05 wrzesień 2011 - 13:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak na gospodarke to tak sie rwią laski ze szok;). moja ma w d*pie moja gospodarke , ona mowi ze studiuje i chce miec dobra prace a gospodarka zostaje na mojej głowie

#10029 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 06 wrzesień 2011 - 14:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aaa o higienie nikt nie wspomniał ;) Kobiety kochają lubią jak facet jest zadbany tzn. nie śmierdzi, ogolony (u mnie to akurat pasuje tak samo jak ogolony jak i z 2 dniowy zarostem..) ubrania poprostu nie potargane jakiś przyzwoity ubiór, no i ten zapach jest ważny jednak.. Moją przyzwyczaiłem już do Bossa, bo mam go dość trochę, a po za tym on jest niedość, że słodki to i intensywny.. Na kobiety działa również Cabana Larive. Za dużo nie mogę napisać, bo na forum jest już trochę dziewczyn ;p

Edytowany przez Famer21, 07 wrzesień 2011 - 15:35.

#10030 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 06 wrzesień 2011 - 22:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 farmer pisz pisz wypróbujemy te perfumy moze akurat :D:D:D:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10031 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 07 wrzesień 2011 - 15:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cabane możecie próbować, 30zł za falkonik i starczy na długi czas, to najtańszy tak sładki z perfum jest.. Tylko ten prawdziwy zapach 2-3 godz, że czuć go jak dziewczyna jest blisko tzn. kilka razy się pytały co to za zapach, bo "słodko pachne" :) Każdy wie jak dawkować, więc xD
Hugo Boss nr.6 powiem tak, żadko, która dziewczyna nie zwróci Wam o niego uwagi, intensywny długo się trzyma, zapach w rodzaju kokosu.. Tylko cena :) 230zł Bo Bossów jest wiele głównie mocne zapachy dla mężczyzn po 40tce :/ ale jest tylko 1, który jest taki "młodzierzowy" ten słodki kokos właśnie tylko uważać z dawkowanie, bo jak się przesadzi to jak odstraszacz na komary :D

#10032 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 07 wrzesień 2011 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 http://allegro.pl/hu...1806442474.html
O ten chodzi?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#10033 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 wrzesień 2011 - 21:45

ale jest tylko 1, który jest taki "młodzierzowy" ten słodki kokos właśnie tylko uważać z dawkowanie, bo jak się przesadzi to jak odstraszacz na komary :D

A to znaczy że jak dziewczyna się nie podoba to wystarczy się dobrze polać i ją samo wymiecie? :P a może coś pomyliłeś i jak się dobrze polejesz to dopiero ją weźmie i będzie namolna jak komar. :lol:

#10034 Share FlashForward

FlashForward

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 08 wrzesień 2011 - 11:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Już widzę jak teraz niektórzy zaczną stosować dane perfumy..., bo jakiś koleś zza monitora napisał, iż działają na kobiety..
Weźcie się ludzie ogarnijcie, nie każdemu odpowiada każdy zapach, poza tym do konkretnego zapachu idzie się przyzwyczaić jeśli nam na kimś zależy. I nie twierdzę, aby się nie myć oraz że zapach jest całkowicie nie ważny, ale stosować jakieś dezodoranty/perfumy które to niby przyciągają kobiety (jak reklamowany axe - ale to tylko chwyt marketingowy) jest po prostu błędem. Wystarczy porządnie się wykąpać, zastosować nawet coś bardzo delikatnego dla naszego nosa (przykład dezodoranty typu nivea), ważne aby nie śmierdzieć bo to na pewno nikomu nie pomoże w osiągnięciu celu.

#10035 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisany 08 wrzesień 2011 - 13:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do dziewczyn to wiem jedno. Nigdy nie da się ich zrozumieć...Dodany obrazek
A to że trzeba być w miarę ogarniętym to oczywiste. Ładny zapach to nie wszystkoDodany obrazekDodany obrazek
Tylko spokój może nas uratować....

#10036 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 08 wrzesień 2011 - 13:55

Już widzę jak teraz niektórzy zaczną stosować dane perfumy..., bo jakiś koleś zza monitora napisał, iż działają na kobiety..
Weźcie się ludzie ogarnijcie, nie każdemu odpowiada każdy zapach, poza tym do konkretnego zapachu idzie się przyzwyczaić jeśli nam na kimś zależy. I nie twierdzę, aby się nie myć oraz że zapach jest całkowicie nie ważny, ale stosować jakieś dezodoranty/perfumy które to niby przyciągają kobiety (jak reklamowany axe - ale to tylko chwyt marketingowy) jest po prostu błędem. Wystarczy porządnie się wykąpać, zastosować nawet coś bardzo delikatnego dla naszego nosa (przykład dezodoranty typu nivea), ważne aby nie śmierdzieć bo to na pewno nikomu nie pomoże w osiągnięciu celu.

Co ty masz do axe? Z twojej wypowiedzi wynika że nie miałeś chyba doczynienia z tą marką owszem nie które produkty nie są aż tak bardzo pociągające ale co po niektóre są na prawdę dobre głównie chodzi mi o te zapachy ostatnio wypuszczone ładnie dają :D

Edytowany przez damjan15, 08 wrzesień 2011 - 13:56.

#10037 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 08 wrzesień 2011 - 15:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bez przesady, wiadomo, że kobiety na sam zapach nie polecą :/ Poprostu nie widziałem żeby ktoś o higienie wspominał, więc napisałem trochę o perfumach z własnego doświadczenia jak miałem i dlatego wymieniłem te dwa perfumry, tyle... Ten zapach od chłopaka to jest ważny i działa na dziewczynę, ale jak już on się jej spodoba, rozmowa jest swobodna poznali się trochę, a tak o to same zaczepki i poprostu pytanie o perfum jaki się ma na sobie..
Axe jak pozostałem są przereklamowane 0 smaku zapachu..

#10038 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 wrzesień 2011 - 18:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hymmm... co do zapachu to ja uważam, że najwazniejszy zapach w relacjach damsko męskich jest naturalny zapach , który by przyciągał nas do drugiej osoby... bo nie zawsze jestesmy wypachnieni 24h, bo sa różne sytuacje w życiu ;) w których nie pachniemy różnymi axami i innymi bossami... a jak minie zapach, a druga osoba pozna nasz naturalny i jak ja odrzuci od nas to wtedy nie bedzie ciekawie... ;) ja zwracam uwagę na naturalny zapach skóry który sprawi , że bedzie moim uzależnieniem, każdej nocy bede chciał byc na "haju" :) i wice wersa... a wtedt różna axy, sraksy mozna sobie wsadzić, no wiecie gdzie... ;)
a jesli chodzi o perfumy to ja tylko i wyłacznie uzywam tych perfum które działają tylko i wyłącznie na jedna kobietę i to mi wystarczy w zupełnosci do szczęscia :D a jaki to zapach to pozwolę sobie nie muwic, dodam ze cena jest 2 cyfrowa:D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10039 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisany 08 wrzesień 2011 - 20:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak ktos sie nie myje to nawet axe boss czy nawet :lol: bond :lol: nie pomoze :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10040 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 08 wrzesień 2011 - 20:39

hymmm... co do zapachu to ja uważam, że najwazniejszy zapach w relacjach damsko męskich jest naturalny zapach , który by przyciągał nas do drugiej osoby... bo nie zawsze jestesmy wypachnieni 24h, bo sa różne sytuacje w życiu ;) w których nie pachniemy różnymi axami i innymi bossami... a jak minie zapach, a druga osoba pozna nasz naturalny i jak ja odrzuci od nas to wtedy nie bedzie ciekawie... ;) ja zwracam uwagę na naturalny zapach skóry który sprawi , że bedzie moim uzależnieniem, każdej nocy bede chciał byc na "haju" :) i wice wersa... a wtedt różna axy, sraksy mozna sobie wsadzić, no wiecie gdzie... ;)
a jesli chodzi o perfumy to ja tylko i wyłacznie uzywam tych perfum które działają tylko i wyłącznie na jedna kobietę i to mi wystarczy w zupełnosci do szczęscia :D a jaki to zapach to pozwolę sobie nie muwic, dodam ze cena jest 2 cyfrowa:D

naturalny zapach i bycia na ''haju'' to ześ mi przypomniał jak to było mmmm 7 niebo normalnie do domu nie chciało mi sie wracać musieli mi ''przypominać'':D:D