Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9841 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 17 czerwiec 2011 - 22:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Martina trochę dystansu, niech sobie popiszą chociaż sam uważam że to trochę bzdurne i nie mające sprecyzowanego celu pisanie ;), a jako receptę polecam film 'Motór', o ile lubisz ciepłe, mądre i nieco sentymentalne kino z odrobiną ironii i humoru, na pewno się nie zawiedziesz.
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:24
  •  

#9842 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 17 czerwiec 2011 - 22:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego film " Motór" był ciekawy choć trochę idiotyczny bo nie rozumiem jak idzie WSK-ę ubóstwiać ale polecam wszystkim zakochanym w motórach.

#9843 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 17 czerwiec 2011 - 23:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Takie filmy jak motór, job ,manna z nieba , czy inne klasyki Bareji rozumieja tylko nieliczni, uwielbiam takie głupawe filmy, dziewczyny które też lubią tego typu produkcje mają fajne wesołe charakterki, znam kilka takich naprawdę fajne dziewczyny niestety zajęte
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#9844 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 10:55

Tego co tu przeczytałam nie jestem w stanie ogarnąć moim rozumem. A potem dziwicie się że nikt was nie traktuje poważnie i wyśmiewają się z ETZ i WSK bo tylko wieśniaki na nich jeżdżą. Wiecie jak brzmi rozwinięcie skrótu WSK?? "Wiejski Sprzęt Kaskaderski". Piszecie takie bzdury że aż się słabo robi. A jestem pewna iż 90% z was nie ma prawo jazdy kat. A

Może i jestem wieśniakiem, nie wiem, generalnie mi to zwisa jak mnie inni postrzegają, bo dla mnie się liczy to co ja lubię robić i robię. :)

A to wszystko przecież było pisane dla żartu... Mogłem równie dobrze napisać ,,nie mam dziewczyny, nie chcę mieć na razie, one mnie też - nie przejmuję się tym, kupuję MZ ETZ i cieszę się jazdą na niej'' - sens ten sam, tylko inaczej napisane.

#9845 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 18 czerwiec 2011 - 11:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @martina - nawet nie próbuj tego ogarnąć :P twój komentarz to przykład na to że kobiety są z venus a mężczyźni z marsa , nie rozumiesz idei tego naszego pisania o motocyklach ...

Zastanów się trochę i pomyśl , czy naprawdę ktoś tu z nas mógłby wbić sobie w głowę że motocykl może zastąpić dziewczynę , miłość , żonę ?
Kobieto to są nasze "zabawki" , dobrze wiemy (przepraszam że mówię tu jako ogół) że w dzisiejszych czasach wsk czy mz to dla większości społeczeństwa tylko relikt prl- u albo złom wyciągnięty z dziadkowej stodoły , ale są jeszcze takie osoby dla których te motocykle to nie sposób na podryw (bo byłoby to nie poważne w dzisiejszych czasach) tylko pasja , coś co daje radość :)
tak trudno Ci uwierzyć że są na tym świecie osoby które w taki sposób sprawiają sobie frajde ? Że nie robią tego pod publikę tylko z własnej potrzeby i dla własnej przyjemności ?

Być może ktoś Cię zdenerwował , a odzew na forum był tylko ujściem twojej złości na płeć brzydka ? Spoko ;)

kolega wyżej napisał bardzo mądra rzecz apropo filmów Barei , i filmów typu "motor" - tylko nie liczni rozumieją te filmy i odnajdują w nich coś więcej niż tylko kicz i głupkowate poczucie humoru .
Żeby dolać oliwy do ognia dodam że jestem wielkim wielbicielem polskich komedii barei i polskiego kina niezależnego , a stare motocykle jak i inne pojazdy epoki prl u to moja pasja która daje mi frajde która zrozumia tylko równie zakręceni na tym punkcie pasjonaci :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9846 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 18:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zgadza się, trzeba zrozumieć te filmy oraz przekaz jaki z nich płynie.

@kapi123 mówisz ze to film idiotyczny, masz prawo mieć swoje zdanie i niech tak zostanie, ale zwróć uwagę że niektórzy rolnicy tratują swoje ciągniki jak 'traktÓry', więc nie pisz że nie wiesz jak to jest ubóstwiać jakąś martwą rzecz...

Edytowany przez Rolnikix, 18 czerwiec 2011 - 18:19.

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

#9847 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 19:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobrze powiedziane . A jest może jakiś temat na forum o tematyce polskich filmów ? Bo zaraz Martina albo ktoś wyskoczy że gadamy nie na temat :P ale z drugiej strony czy jest jakiś temat który nie wiąże się pośrednio z "podrywaniem" , "uwodzeniem" ? W końcu w każdej dziedzinie życia i w każdym temacie można nawiązywać relacje damsko- męskie :)

#9848 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 czerwiec 2011 - 20:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chłopaki ogarnijce sie w tym temacie.... bo to nie tedy droga... jak chcecie pisać o motorach i innych tego typu "martwych rzeczach" to załóżcie sobie inny temat dla pasjonatów i miłosników motocykli...bo to nie jest temat o przedmiotach martwych... a o całkiem poważnie realnie żywych jak najbardziej... no chyba że co niektórzy traktują kobiety przedmiotowo, to wtedy przepraszam co nie których...
Ale @martina ma w pewnym stopniu racje, zacznijcie rozmawiać na temat, bo to bardziej wam pomoze uzyskać odpowiedz na pytanie w tytule, a w tedy może nie jeden z was uzyska pomoc...
i przypominam po raz który.. że dziewczyny z AF i nie tylko obserwują nasze forum, ale powiem szczeże że jak czytam podobne wypowiedzi na poziomie gimnazjum nie zwiazane w zaden sposób z tematem, to jest mi wstyd że muszą to cztać, i nie dziwcie sie że nie pisza , bo niby poco?? z kims na poziomie gimnazjalisty zakochanego w motorze to niby o czym maja rozmawiac... ja z reszta tak jak niektórzy uzytkownicy nie mam ochoty pisac... ani Was przywracac do pionu.. bo zaraz i tak mój post bedzie ominiety i traktowany jak powietrze, a jeden głupi temat jest zastepowany kolejnym jeszcze głupszym...że az rece opadaja i szczęka jak sie czyta... powiem szczeże ze z checią chciałbym komus dać rade w sprawach damsko-meskich,a naj normalniej w swiecie nie chce mi sie pisac bo i tak wiekszośc tego nie rozumie... i jak martina słusznie zaznaczyła robicie tu porostu burdel na kółkach i to drewnianych..... dziekuje za uwage, choz i tak wiem że może z 5 osób to moze zrozumie a pod moim postem i tak bedzie kolejny idiotyczny ..

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#9849 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mi też ręce opadają jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem .... ;) pytasz , że piszemy pierdoły ... ? A ileż kurde można w kółko czytać pytań typu :"o czym rozmawiać z dziewczyną " , "co zrobić jak nie odpisuje" Ludzie trochę luzu ... Nauczyli was w różnych mądrych szkołach że ma być od tad do tad i nic więcej , nic poza obrys , szablon ... , jak byś śledził @Finn ten temat trochę uważniej to zauważył byś że takich "luźnych tematów " w tym wątku było całe mnóstwo , ale itak po kilku postach wracano do wątku i to bez upomnień . Po za tym to nie jest temat jasno określony bo inaczej powinien się składać z wypowiedzi w stylu "ja to robię tak i tak : ... , ... " a tak nie jest bo padają tu różne pytania i różni ludzie opisują swoją sytuację a jeśli ktoś zażartuje o czymś innym niż uwodzenie to co ? To już robi burdel ? To już jest wieśniak i gimnazjalista ?

Ludzie czy ze mną się coś dzieje czy to na forum jest coraz więcej nie uzasadnionej złości agresji i wrogości o byle co ? Aby tylko kogoś wyśmiac i obrazić a samemu uznać się za "kogoś"...
( nie kieruje tego bezpośrednio do Ciebie Finn )

tyle mam do powiedzenia , takie mam zdanie - swoje zdanie a nie powtórzone czyjeś wedle panującej tendencji .

#9850 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 czerwiec 2011 - 21:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @pawlus224 jesli komus sie nie chce pisać na temat to niech lepiej wogle nie pisze, poptostu ważam że jak jest temat to się wypowiada w zwiażku z tematem ,ale jesli uwazacie że pisanie nie na temat to jest ok.. to w takim razie, ja uzytkownik forum, który podchodzi do kazdego tematu powaznie i stara sie wypwiadać na temat, jestem uznawany za kogoś kto sie trzyma sztywno reguł i zasad dobrej wypowiedzi i jestem uznawany za kogos kto niby obraża i wysmiewa(wiem ze nie krytykujesz mnie bezposrednio, ale i tak odnosze wrazenie ze pośrednio tyczy się do mnie)
aa i mówisz ze jest tu całe mnustwo luźnych tematów??? to teraz juz wiem dlaczego tutaj jest wszystko i nic... a jak jakiś uzytkownik chciałby znaleźć odpowiedz na nurtujace pytanie to musi czytac cała noc 400stron ze zbednymi , ale całkiem potrzbnymi tematami według ciebie to jest ok?? wiem co to znaczy czytac mase stron głupot w temacie który nas interesuje i w którym szukamy pomocy... nie mówie o tym akurat ale juz czytałem kilka tematów w których szukałem odpowiedzi na nurtujace pytanie i musiałem czytac jakies bzdety a i tak rezygnowałem z dalszego szukania bo nie było sensu... i przywołujac do pożądku forumowiczów nie mam na myśli własna wygodę , ale chodzi mi o innych uzytkowników któży na prawde szukaja jakiejs pomocy w danym temacie, w tym czy innym, ale czytajac poziomy waszych wypowiedzi wola pozostać anonimowi, wiem to bo juz nie jedni uzytkownicy mi mówil, ze Af to juz nie jest te AF co kiedyś... i wola pozostac w ukryciu niz prowadzić rozmowy na najnizszym poziomie... powiem wam szczeże że sam zastanawiałem się nad tym czy nie przestać sie wypowiadac na naszym forum...ach... ma juz dosyc pisania w kółko i o tym samym, w taki sposób aby ktos zrozumiał... czasami odnosze wrażenie że wystarczyło by tylko jedne zdanie napisane fachową "łaciną " to bym miał pewnosc ze kazdy mnie zrozumie a jak staram się to jakoś ubrac w słowa to i tak odczytuja to na opak... szkoda mi tego forum...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9851 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 18 czerwiec 2011 - 21:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzę że dalej nie potraficie czytać ze zrozumieniem.
Co do motocykli z czasów PRL, to bardzo je lubię, a zwłaszcza WSK model BĄK. Mogę się założyć że połowa z was nigdy o takim nie słyszała.

A na temat motocykli będę rozmawiała tylko i wyłącznie z osobami którzy posiadają prawo jazdy kat. A.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#9852 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 21:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a może o czymś innym również :)

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#9853 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 22:30

Ludzie czy ze mną się coś dzieje czy to na forum jest coraz więcej nie uzasadnionej złości agresji i wrogości o byle co ? Aby tylko kogoś wyśmiac i obrazić a samemu uznać się za "kogoś"...

tyle mam do powiedzenia , takie mam zdanie - swoje zdanie a nie powtórzone czyjeś wedle panującej tendencji .

Też sie zastanawiam nad tym pawlus. Czasami trzeba od tematu odpocząć i troszke odejść od głównej sprawy żeby choćby temat nie zamarł gdzieś na 30 stronie. A widać nikt problemów z uwodzeniem nie ma. B)

Martina ja do Ciebie nie mam nic ale czy ten kawałek plastiku oznajmi ci że ten kto go posiada to z nim można po dyskutować a z tym bez to nie? Dlaczego? Pozwolę sobie troszke ulepszyć jedno pewne mądre powiedzenie. Nie kwit a praktyka robi z ciebie zawodnika ot tyle na temat. Bo taki co miał 10 lat i wsiadł na komara czy motoryne i po kolei zmieniał sobie motory potem wsk MZ czy Jawa będzie 100 razy lepiej jeździł bez tego plastiku niz ten co wsiadł dopiero na kursie prawa jazdy. A znajomosć przepisów hmm zależy czy juz sie uczył tego np: inne prawo jazdy kat T, B
Mój Wladimirec podbija świat

#9854 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 18 czerwiec 2011 - 23:27

Zgadza się, trzeba zrozumieć te filmy oraz przekaz jaki z nich płynie. @kapi123 mówisz ze to film idiotyczny, masz prawo mieć swoje zdanie i niech tak zostanie, ale zwróć uwagę że niektórzy rolnicy tratują swoje ciągniki jak 'traktÓry', więc nie pisz że nie wiesz jak to jest ubóstwiać jakąś martwą rzecz...

Kolego ja nic nie mam do tego że ktoś stare ciągnik ubóstwia sam lube oglądać te stare jak i nowe maszyny przeto tu się znalazłem na agrofoto.A ten film to już moja sprawa. Pozdrawiam

#9855 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 09:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zgodzę się po części z Twoja ostatnią wypowiedzią Finn ;) Łukasz , masz absolutnie rację z tym plastikiem , ale nie ciągnijmy tego tematu tutaj bo rzeczywiście już trochę zaczynamy przesądzać z odejściem od tematu
p.s. Ja wolę wsk lelek :)

#9856 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 19 czerwiec 2011 - 12:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 albo pierwsze jarzębiny
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#9857 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2011 - 22:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzę że temat stygnie to może ja wam coś opowiem a koledzy i koleżanki napiszecie co o tym myślicie ,a jeśli opowieść wyda wam się denna to przynajmniej będziecie mieli okazję do zaatakowania mojej osoby ;) .
Dziewczyna 29 lat ,po studiach ,bardzo ładna (wiem bo widziałem na własne oczy )bardzo zdolna ,umie robić różne rzeczy typu jazda ciągnikami rolniczymi z maszynami ,umie szyć ,gotować i wiele innych pożytecznych rzeczy których nie będę wymieniał ,i teraz sedno sprawy ta dziewczyna poznała chłopka i nie było by nic w tym dziwnego ,ale ta dziewczyna żeby spotkać się z tym chłopkiem musi jechać własnym samochodem po tego "kawalera " 50 km w jedną stronę,bo co się okazuje ?temu chłopakowi policja zabrała prawo jazdy za jazdę na dwóch gazach ,mało tego po drodze musi mu kupić papierosy i piwo -bo on bez tego żyć nie będzie ,do niej mówi że on kasę ma ,nawet bardzo dużo tylko zapomniał zabrać swojej złotej karty płatniczej ;) ,dalej ,wiezie go ta dziewczyna do siebie uszczęśliwiona że ma takiego "cudownego "chłopka ,ale ten wypił piwo i co zrobił ?,wyrzucił butelką przez okno samochodu na szosę ,jezdnię (wiecie o co chodzi ).Zapomniałem wspomnieć że jak jemu kupiła to piwo i papierosy to on sobie zażyczył żeby jeszcze jego koledze zafundowała taki zestaw .
Teraz moje pytanie do was ,czy dziewczyna taka jak wam opisałem wyżej zadając się z takim typkiem ma sama dla siebie szacunek? ,czy nie zasługuje na kogoś bardziej kulturalnego? ,mającego szacunek do niej?,a może wszystko jest w jak najlepszym porządku i takie są dzisiaj standardy że dziewczyna żeby mieć chłopka musi kupować jemu i jego kolegom piwo i papierosy ? Wiem że nie można kogoś oceniać jak się go nie zna ,ale może ktoś z was się skusi i napisze co myśli o takim zachowaniu dziewczyny ?
Przypadek który opisałem jest realny i to nie jest scenariusz filmu .
Jeszcze jedna prośba do was ,nie piszczcie tekstów w stylu że "miłość nie wybiera ",czy "miłość jest ślepa".

#9858 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 23:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wyobraź sobie że chciałem napisać miłość jest ślepa, a jak nie chcesz to napisze jako do tej pani: widziały gały co brały!!! powiedziałem i powtarzam to kilku kolegom którzy się trochę źle ożenili a raczej wtopili i mają nieciekawy żywot z teściami czy ów lubą , a jeden ostatnio przejrzał na oczy i wziął rozwód , nie myślcie że popieram rozwody ale akurat ta jego była wybranka to najgorszy pustak i rozpuszczona lala z pucu jaką znam, po za tym doprawiała mu rogi, także b.dobrze zrobił.

#9859 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 21 czerwiec 2011 - 00:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiem że nie można kogoś oceniać jak się go nie zna ,ale może ktoś z was się skusi i napisze co myśli o takim zachowaniu dziewczyny ?
Gdzieś kiedyś przeczytałem, że kobiety wychodzą za mąż za miłych, grzecznych panów a kochają się chamach. Tak samo w sumie jest i z facetami. Zimne, niedostępne dziewczyny zawsze bardziej pociągają niż ich przeciwieństwa.
Widocznie dziewczynie imponuje w jakiś sposób, ma to coś czego innym brakuje lub po prostu trafiała wcześniej na nieodpowiednich mężczyzn i ten okazuje się być najlepszym. Może zapewnia jej to, czego inni nie potrafili. A może jest to po prostu desperacki akt znalezienia sobie drugiej połówki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9860 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 21 czerwiec 2011 - 01:37

Widzę że dalej nie potraficie czytać ze zrozumieniem.
Co do motocykli z czasów PRL, to bardzo je lubię, a zwłaszcza WSK model BĄK. Mogę się założyć że połowa z was nigdy o takim nie słyszała.

A na temat motocykli będę rozmawiała tylko i wyłącznie z osobami którzy posiadają prawo jazdy kat. A.

No wiem, że przeginam i gadam nie na temat ale martina zdziwie Cie może ale wiem co to Wsk bąk (w swoim zbiorze z bratem mamy 3 wsk) i ogólnie to nawet lubie te motóry chociaż jedziesz 5 min a pół godziny naprawiasz no ale coż. Nie wiem jak reszta ale według mnie ten motór bo tak sie własnie na ten sprzęt sie u mnie mówi jest typowo "wiejski" i już.

Skanu prawka nie bede robił ale uwierz na słowo, że przy A jest data :)