Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9821 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 29 maj 2011 - 16:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No też mi tak się wydawało że to radocha, ale albo ja jestem jakiś nie ten tego albo ona :P Trochę szkoda... trzeba poszukać innej na to wygląda.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:18
  •  

#9822 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 maj 2011 - 02:27

To nie możesz innej koleżanki zaprosić? mało ich masz? a jak nie chce iść to ją olej jej strata , widocznie jest jakaś pusta skoro daje takie usprawiedliwienia, tylko chyba tobie się wydaje że ona jest kimś innym

Normalna wymówka jak już. Miała z nim iść na siłę żeby nie być pustą? I niekoniecznie to musi być wymówka. Może faktycznie nie chce się jej iść na kolejne wesele. Nie dla wszystkich to musi być fajna zabawa. I po co Ci na wesele partnerka. Idź sam i się dobrze baw. Jeśli będzie dużo gości to na pewno znajdziesz jakieś rówieśniczki co się z nimi bez zobowiązań pobawisz. Się przyjął zwyczaj, że jak wesele to trzeba zawsze z kimś iść.

#9823 Share misiek4444

misiek4444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Owczarki Niemieckie.

Napisany 30 maj 2011 - 21:41

A skąd wiesz czy ta dziewczyna poświęca całe życie Tobie? Partner z reguły powinien być dodatkiem, częścią naszego życia a nie życiem. Twoje zainteresowania, hobby, pasja, praca, znajomi, przyjaciele. To jest nasze życie na którym trzeba się skupić i dążyć do jego doskonalenia tak aby na starość jak najmniej żałować. Partner znajdzie się przy okazji. Wystarczy tylko być czujnym i nie robić nic na siłę. Chyba, że Waszym jedynym celem jest się ożenić przed 30-stką, mieć dwójkę dzieci i dom.

Wiesz może i masz racje choć to co mówisz jest trochę egoistyczne ale hmm można mieć różne zdanie.... zależy na kogo się trafi... Są dziewczny o której mówi się że "baby to chu**" ale są też inne które zrobiły by dla Ciebie wszystko. To zależy od człowieka i od charakteru.

No też mi tak się wydawało że to radocha, ale albo ja jestem jakiś nie ten tego albo ona :P Trochę szkoda... trzeba poszukać innej na to wygląda.

olej ją sama jeszcze przyjdzie na kolanach;) jak się nie bedziesz odzywał sama sie zaciekawi i sama Cie bedzie zaczepiala

#9824 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 maj 2011 - 22:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co jest egoistycznego w tym, że chce się rozwijać, i myślę o tym co jest dla mnie dobre? Nie mając dziewczyny to znaczy, że jestem egoistą bo nie poświęcam się dla kogoś innego. I czy związek to tylko poświęcenia? Czy już będąc w związku nie mogę dalej robić tego co lubię lub chce robić? Bo czytając Was ma wrażenie że już nie. Liczy się tylko to aby znaleźć partnera bo inaczej nie będziemy spełnieni w życiu i traci ono sens. Widocznie obecnie wasze życie nie jest zbyt ciekawe.
I osobiście nie chciałbym dziewczyny która zrobi wszystko dla mnie i będzie na każde moje kiwnięcie. Bo wtedy to nie jest dziewczyna, moja partnerka która myśli także o sobie tylko niewolnica.

Tego nie wiemy czy będzie zaczepiała. Jeśli ma go gdzieś to będzie szczęśliwa, że kolejny natręt jej nie zaczepia.

#9825 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 02 czerwiec 2011 - 14:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja postanowiłem się zachowywać tak jak wcześniej, nie pokazywać że lamętuję nad tym, albo nie odzywać się do niej. Nie w moim stylu. Ale dzisiaj chwaliła mi się kiedy to idzie na te swoje wesela... Powiedziałem jej "miłej zabawy" trochę ironicznym głosem. :D

A swoją drogą to porozmawiałem z inną i powiedziała że bardzo chętnie i się cieszy :D

#9826 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 02 czerwiec 2011 - 15:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzisz dla normalnych ludzi pójście na kulturalną impreze typu wesele to nie jest kara, tylko powiedziałbym nawet rozkosz, nic dziwnego że się ucieszyła.
@stanisławie, staszku , stasieńku( :lol: nie pomyśl że ci słodze to tekst z filmu) w każdym rejonie polski panują inne zwyczaje związane z weselami itd, nie wiem może w twojej się chodzi samemu na wesela, nie neguje tego, ale u mnie nie.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#9827 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 czerwiec 2011 - 17:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dlaczego jak nie chciała z nim iść na wesele to zaraz uważacie ją za źle wychowaną, niekulturalną?

W moim rejonie także wypada iść na wesele z partnerem. Tak samo jak na studniówkę. Wolę iść sam i się dobrze bawić niż szukać jakiejś
tam dziewczyny aby była bo tak wypada. Pamiętam tak samo jak było na mojej studniówce. Pamiętam jak śmialiśmy się z kolegi który poszedł sam. Tylko on nie gorzej się bawił od nas. Nie dość, że robił co chciał, tańczył co z ładniejszymi dziewczynami to jeszcze parę numerów telefonów zdobył od dziewczyn. Tak samo w weselami. Jeśli nie jest to jakieś małe, rodzinne wesele lub takie na którym nikogo nie będę znał to jednak wolę iść sam i bawić się na całego niż szukać na siłę dziewczyny.

#9828 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 czerwiec 2011 - 00:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ah panowie musze się odezwać tutaj bo jak się nie odzywam to na GG mi wypominają moje błędy zeszłoroczne i próbują nawiązać dyskusje bez żadnego zaproszenia czyż to nie chamskie.
No jak tam podrywacze wyrywacie? Lata czas także. No co do wesel to u nas zwykle bierze się kogoś. Ja miałem pecha bo jedna nie chciała. a druga co chciała noge sobie połamała No i samemu trzeba było ale nie tak źle. Wódki nie zabrakło :D
Mój Wladimirec podbija świat

#9829 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 12 czerwiec 2011 - 13:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jak tam Łukaszu u Ciebie z wyrywaniem? Ewelina , Piotrek , Stachu - zaszły jakieś zmiany od końca zimy?
Dawno tu nie zaglądałem i pytam :)

u mnie spokój ale od wczoraj zacząłem sezon na podryw , a przy tym mam świetne samopoczucie :D

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9830 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mam tylko dobre koleżanki z którymi mogę zawsze pogadać i starczy, a co do mojej partnerki to niedługo będzie nią MZ ETZ :D he he...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9831 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 czerwiec 2011 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @lordhagen i będziesz mógł powiedzieć "ja jestem Roch Kowalski a to jest Pani Kowalska" :lol: :lol: :lol:

#9832 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 13 czerwiec 2011 - 09:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zamów sobie na allegro taka ramkę na tablice w napisem "moja żona" i unieść ją na EMZECIE :D

#9833 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 czerwiec 2011 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Też taka umieszcze na EMTEZETCIE :lol: :lol: A jak :)
Mój Wladimirec podbija świat

#9834 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 czerwiec 2011 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko z małymi MZK-ami może być problem :lol:

#9835 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 czerwiec 2011 - 16:53

Zamów sobie na allegro taka ramkę na tablice w napisem "moja żona" i unieść ją na EMZECIE :D

No, jeszcze 1,5 tygodnia i ślub z nią :D :D
na razie w niedziele zaręczyny (tzn. przejażdżka i wpłacenie zaliczki xD )

#9836 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 czerwiec 2011 - 17:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rozumiem że pierścionek zaręczynowy w postaci nakrętki już masz. :P

#9837 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 czerwiec 2011 - 07:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No oczywiście :D
taka ,,kobieta'' to dobra sprawa :D nie będzie mi narzekać, a jak będzie, to naprawa i już nie będzie - a z żywą nie jest tak łatwo :D :D

#9838 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2011 - 14:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mówisz że z żywą nie jest łatwo, ale "łóżko to nie motocykiel nikt nie zginie" :lol: :lol: :lol:

#9839 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 17 czerwiec 2011 - 11:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "w łóżku to nie motocyklem - nikt nie zginie ,
a Bóg da może i rodzina mam się powiększy " to tak leciało :)
ej no a mnie na wesele nie zaprosisz ? Nie ładnie :P
Tylko uważaj Lechu bo MZ jak kobieta - na swoje humory :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9840 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 17 czerwiec 2011 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tego co tu przeczytałam nie jestem w stanie ogarnąć moim rozumem. A potem dziwicie się że nikt was nie traktuje poważnie i wyśmiewają się z ETZ i WSK bo tylko wieśniaki na nich jeżdżą. Wiecie jak brzmi rozwinięcie skrótu WSK?? "Wiejski Sprzęt Kaskaderski". Piszecie takie bzdury że aż się słabo robi. A jestem pewna iż 90% z was nie ma prawo jazdy kat. A

Nie róbcie z tego tematu burdelu. Jak chcecie pisać o swoich "motocyklowych żonkach" to załóżcie inny temat. A nie tutaj takie pierdoły wygadujcie...

Więc proponuje zakończyć pisanie o byle czym i kurna przejdźcie do tematu.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D