Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9781 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 22:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Skąd dobrze? Plotki, czy koledzy sami sprawdzili?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:32
  •  

#9782 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 17 kwiecień 2011 - 22:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 plotek nie słucham :P sprawdzone i ogólnie znane bo z naszych okolic one są

#9783 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 kwiecień 2011 - 21:13

na zabawach normalnych dziewczyn wolnych nie ma ;[ a mi ost się fajnie układało z koleżanką fajnie się gadało fajnie się czas spędzało a dzisiaj mi powiedziała ze zbliża się sezon letni :o ze mam sobie poszukać innej i nią się zająć :obo ona chce być sama, coś mi się zdaje ze jej były macza w tym palce ;[ a jak zagadać hmm idziesz i gadasz albo najpierw do tańca poproś:)

Są są, daleko na imprezie znalazłem nawet nie daleko mieszkającą panią bardzo urodziwą i miłą, wydawała sie wporządku. Żeby nieto że akurat jak zawsze w takich miłych wydarzeniach czas było zbierać się do domu. Gdyby nie tomoże dziś siedział bym u niej w domu?
Mój Wladimirec podbija świat

#9784 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 30 kwiecień 2011 - 18:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dzisiaj pedze na zabawe i przedemna prócz dzisiejszej to jeszcze 3 przez najblizsze dni (1,2,3 maja) :D:D bedzie sie działo moze jakas sie fajna znajdzie :D

#9785 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 kwiecień 2011 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To masz fajnie ja niestety 2 i potem 4 musze iść zarobić na zus...
Mój Wladimirec podbija świat

#9786 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 01 maj 2011 - 14:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 2 od rana to wywioze szamb silnik od 3011 rozkrece i jak dam rade to przyczepe zrobie i popołydniu jade z wujami z 0,5 ha lasu sciac i w srode to zerwiemy, tylko wieczorami na zabawe jade a od 4 do pracy nie wiem jak ale musze iść:D a roboty mam tyle ze popołudniami do konca maja mam zapierdal ;[

#9787 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 01 maj 2011 - 21:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak chcecie znaleźć dziewczynę na imprezie, to powodzenia :) szukajcie igły w stogu siana.

Ja dam wam radę :) Jak sie wam dziewczyna podoba, to po prostu do niej zagadajcie, tak spontanicznie. NIe ważne czy ma chłopaka, czy daleko mieszka. Warto zaryzykować :) Nawet śmieszna zaczepka na gg może dużo zmienić. Przekonał sie już o tym pewien Pan :) I raczej nie żałuje swojego posunięcia :wub:

Edytowany przez martina, 01 maj 2011 - 21:21.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#9788 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 02 maj 2011 - 17:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nom ost tak na gg zrobiłem fajnie sie zaczeło ale szybko sie skonczyło, a z tym szukaniem na imprezach to masz racje igła w stogu siana ale zawsze moze sie cos trafić... byłem wczoraj na imprezie i szczescie ze nie piłem po trzezwemy mnie nosiło. Krcze jak rozstanie moze zmienic człowieka, nigdy nie byłem taki agresywny, zazarty, niby na codzien spokojny ale jak wychodze gdzies na miasto czy impreze to juz inaczej jest.i to przez kobiete, ale i we łbie ja nadal mam, i dobrze i zle...

#9789 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 02 maj 2011 - 19:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A bo ja sie nie zawiodłam wiele razy na tych rozmowach na gg czy skypie?? Oj dużo :P I co z tego. NIe wolno sie poddawać, może akurat znajdzie sie taka która pociągnie to dalej.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#9790 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 maj 2011 - 14:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 trzeba próbować sie bawić próbować :)ogólnie ciezko nawiązac z kims nie znajomym kontakt ale czasem sie udaje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9791 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 maj 2011 - 13:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Poprzypominałem sobie moje ,,miłosne'' przeboje sprzed 1,5 roku i cieszę się, że jednak jestem wolny, w beztroskiej obojętności na te sprawy, bo ani mi życia bez dziewczyny nie ubyło, ani zdrowia, ni pieniędzy - a problemów ile mniej. :)

#9792 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 22 maj 2011 - 17:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Słuchajcie Fifiego!! Złote rady powinien opublikować:lol: W pełni popieram wypowiedź;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#9793 Share misiek4444

misiek4444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Owczarki Niemieckie.

Napisany 22 maj 2011 - 23:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mi to samo jakoś przychodzi... Nie wiem spojrzeniem czasem uśmiechem. Swoja dziewczyne poznałem w Kościele ;) nie wiem na dyskotece nie poznałem żadnej... hmm na weselu poznałem jedną bardzo fajną była kelnerką;) od uśmiechu do uśmiechu;) później zaczepiłem dowiedziałem się gdzie mieszka ;) na nk potem dorwałem;) różnie bywa;) nk jest bardzo dobre do wyrywania;)wg mnie. nie jestem zbytnio atrakcyjny bo troche przygruby więc na nk tak zagadać pogadać pogadać i później dziewczyna na spotkaniu nie patrzy na Twój wygląd tak jak byś ja miał wyrwać na żywo bo wie już że jestes wartościowym człowiekiem;) a posiadanie dziewczyny jest magnesem na kobiety;) pewnie sobie wtedy myślą "skoro inna jest z nim i jest szczęśliwa to jeśli się postaram to bedzie ze mna i ja bede szczęśliwa z nim!!!!" trzeba uważać na takie bo to stąpanie po kruchym lodzie;) jak nie wiecie jak zacząć rozmowe na nk to nic prostrzego...

widzisz że odwiedziła Cię jakas ładna na nk
to od razu do niej
"a co Ty mnie tu podglądasz????;) " konieczny uśmiech żeby nie pomyślala sobie że jej tu groźisz czy cos bo one tak potrafią myślec;)

i najważniejsze.... nie spinać sie nie pisać na siłe jeśli widzisz ze nie jest zainteresowana olej bedzie druga
ale olewanie to też pewna część gry dziewczyny jak je olejesz z czasu jeszcze bardziej się nakręcają;) tylko trzeba to robić z rozwagą i nie ostro bo się wtedy odsunie.

no mam nadzieje że któraś z moich rad pomoże;)

#9794 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 maj 2011 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 misiek4444 dobrze prawisz, chłopaki przeczytać zapamietać i działać B) , a też miałem podoba przygodę, do twojej tylko ze nie na weselu ale na studnówce siostry w tym roku wpadłą mi w oko kelnerka , bo była ona w domu weselnym, a tam była fajna kelnerka, przez pół nocy czekałęm na taniec z nia bo mi obiecała i słowa dotrzymała, no i jak kolega mówi nk poszło w ruch... dobrze że wiedziałem jak ma na imie i z kąt jest i to wystarczyło, pare wymienionych wiadomosci , potem zapytanie o nr gg , ale dziewczyna zapracowana była i i zbytnio nie było czasu rozmawiac i była ciagle niedostepna i jakoś tak si e rozeszło po kosciach, ale warto szukac...
i jak było w moim przypadku to przez 2 miesiące poznawalismy sie od strony charakterów, a ze tak powiem poznanie sie na żywo było juz tylko kwestia formalna... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#9795 Share misiek4444

misiek4444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 23 maj 2011 - 21:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 najgorzej jest to pojąć ze u dziewczyn nie ma czarne albo białe tylko jeszcze wiele innych barw. dla nas pewne rzeczy logiczne dla nich są skomplikowane... nie znaczy to że są glupie czy malo inteligentne to znaczy ze uwielbiają sobie i innym utrudniać życie;) ale cóż za to je chyba KOCHAMY;)

#9796 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 23 maj 2011 - 22:24

Słuchajcie Fifiego!! Złote rady powinien opublikować:lol: W pełni popieram wypowiedź;)

grzesiek nie przesadzaj :lol: i ci powiem i innym ze laske na nk wyrwałem nawet fajna ale jest problem jakos mnie nie kreci nie umie mnie zakrecić a niby chce :lol: wiec chyba szukać dalej trza ale cięzko o normalna i w taaka w moim typie ;)

#9797 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 23 maj 2011 - 22:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja to już uziemiony jestem przez Dage bo zmian nie przewiduje więęęc no, szukajcie a znajdziecie xP
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#9798 Share BigJD

BigJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 maj 2011 - 14:53

A ja tam mam akurat ostatnio czasale znoweu nie ma z kim go spedzić..

To zaobacz na portalu randkowym (podkreślam randkowym, a nie towarzyskim {w TYM} tego słowa znaczeniu, ani matrymonialnym. Mozna poznać ciekwaych ludzi (nie piszę, że nic się z tego nie "urodzi"). Miałem podobny problem (żona była, ale potrzebowaliśmy około 100 chętnych osób na realizację pewnego projektu społecznościowego) i nie uderzyłem w zwykłe fora (zbyt określona grupa społeczna a nie chciało mi się pisać postów w róznych forach), ale w portal randkowy. Polecam e-randki(kropka)com Jeżeli jesteś sam i szukasz znajomych

#9799 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 24 maj 2011 - 19:30

Ja to już uziemiony jestem przez Dage bo zmian nie przewiduje więęęc no, szukajcie a znajdziecie xP

to sie ciesz :) ja bym się cieszył jakbym miał ukochaną przy sobie no ale cóż nie wyszło moze sie uda nastepnym razem moze z inną:) tyle ze ost czas to cos mnie te laski które ost poznaje nie kręcą:huh: kreciła mnie tylko ta co w marcu do niej jezdziłęm moze kojarzysz z tego co pisałem o tej z duzymi super namiętnymi ustami :Dhehe i od tamtej pory nic d*pa zadnej takiej fajnej. ani takiej co by z nia gadac powaznie a ni takiej co by chciała sie bawić no mam pecha <_< (pisz na gg jak bedziesz ja pewnie na nie widoku będę):D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9800 Share misiek4444

misiek4444

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 24 maj 2011 - 20:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i jeszcze najgorsze trzeba im ustępować.... ale też nie za często bo jej sie znudzi... trzeba pokazac swoj charakterek ale z umiarem