Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9761 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 kwiecień 2011 - 19:55

czytałem wasze posty, ale nikt o tym nie wspomniał aby zakceptowac dziewczyne taka jaka jest, tylko ze to ona musi was zaakceptowac jacy jesteście...

Może o tym nie pisałem, ale zawsze o tym myślę i wyznaję taką zasadę. Jeśli ktoś chce zmieniać dziewczynę dla swoich potrzeb, to nie wiem jak nazwać taką sytuację. Jeśli zaakceptuję ją taką, jaka jest, to można wtedy mówić o uczuciu, miłości. Ale jakbym sobie wybrał jakąś dziewczynę i chciał, żeby się dla mnie zmieniła, to tak, jakbym chciał mieć Claasa, ale kupił Bizona i malował go na zielono...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 16:14
  •  

#9762 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 kwiecień 2011 - 21:38

@lordhagen, mat912.stasieks dobre mówicie.. aż mozna czytac bez zadnego face planu przed monitorem jak sie czyta nie które wypowiedzi... :)
cofne sie pare postów wczesniej jak była mowa o kobietach jak nazywane sa po rozstaniu i wice wersa..
to jak nazywamy dziewczyne czy chłopaka po rozstaniu to tylko swiadczy o nas i naszej kulturze...
ze mną zerwała dziewczyna kiedyś, i czułem sie jak by ktos mnie zmieszał z błotem i jeszcze poprawił z buta... ale NIGDY nie powiedziałem o niej złego słowa( znaczy sie te na ,,s" i ,,d" i jakie tam jeszcze mozna wymyslić) co najwyżej to mogłem sam siebie nazwać idiota, ze dałem sie tak podprowadzic jak małe dziecko za piłka pod samochód... ale to co było nie szufladkuje jako złe i nie dobre wspomnienia.. tylko wyciągam z tego wnioski i uczę się aby juz nie popełniac tego typu błedów... i wiem że taki typ dziewczyny nie jest dla mnie...
a co do zmieniania sie dla dziewczyny.. to radziłbym nie stawiac swojego życia do góry nogami... bo jak nie daj boże któremuś sie nie uda to wtedy bedzie miał nie za ciekawie... trzeba szukac takiej dziewczyny która zaakceptuję ciebie takim jakim jestes i co robisz... ale i ty ja też musisz zaakaceptowac taka jaka jest... bo to równiez działa w obie strony... czytałem wasze posty, ale nikt o tym nie wspomniał aby zakceptowac dziewczyne taka jaka jest, tylko ze to ona musi was zaakceptowac jacy jesteście...

Mądre słowa @FINN można się tylko pod tym postem podpisać, dodałbym jeszcze że w związku dwojga ludzi potrzebny jest jeszcze kompromis. :)

#9763 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 kwiecień 2011 - 17:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @mat912, racja, zapomniałem o kompromisie..:)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#9764 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 10 kwiecień 2011 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 prawie z każdą idzie sie dogadać prawie :) poznałem laske z miasta i ją nie obchodzi co ja robie czesto jej pisalem ze siedze i dłubie w garazu nie pytała co az sam sie pytam dlaczego nie pyta to mi ze co ja to co robie :) pózniej jej powiedziałem ze mieszkam na gospodarstwie to mi ze ona nigdy by nie chciał mieszkać na tym ale tylko dlatego ze wie jakie tam było zycie BYLO wytłumacyzłę ze jest inaczej i moze decyzje zmieniła ale zdziwiło mnie bardzo jedno cos gadalismy a ona do mnei ze tez gnój wywalała :o ja oczy wielkie a ona w smiech i mówi ze jezdziła konnop i czasami szła do znajomego co mił konia i jej tego konia pozyczał i nic nie brałza to bo kon przynajmiej miał ruch a one ze cos musiała za to mu dać to chocaz gnój wywliła :)no kobieta z miasta a wie jak sie pracuje jej mam z gosp pochodzi tata w lesie pracował choc moze i nic dziwnego bo rodzice starzy +/-65 lat, ona najmłodsza z rodzenstwa 22 lata :Dmówiła ze chodziła pomidory zrywać pyry zbierać:)no lepsza by sie nie trafiła z miasta :Dale cóz były jej nie daje spokoju ;[

#9765 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 23:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ze mną zerwała dziewczyna kiedyś, i czułem sie jak by ktos mnie zmieszał z błotem i jeszcze poprawił z buta... ale NIGDY nie powiedziałem o niej złego słowa( znaczy sie te na ,,s" i ,,d" i jakie tam jeszcze mozna wymyslić) co najwyżej to mogłem sam siebie nazwać idiota, ze dałem sie tak podprowadzic jak małe dziecko za piłka pod samochód...

Jeśli by rozstałbym się z dziewczyną jak cywilizowanie ludzie to nawet nie pomyślałbym o niej nic złego. Ale jeśli by mnie upokorzyła, ośmieszyła to na pewno perfidnie bym się na niej zemścił. Ale na pewno nie w prostacki sposób przez wyzwiska itp.

@Mat912, nie jestem normalnym facetem. Racjonalnie myślącym to tak ale nie takim jak napisałeś wcześniej.

#9766 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 kwiecień 2011 - 19:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wierzę Stasiu :D własnie dlatego że racjonalnie myslisz. <_<

#9767 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co ma racjonalne myślenie do charakteru, osobowości człowieka?

#9768 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Racjonalne myślenie dobra sprawa. Pomaga uniknąć wielu kłopotów.

#9769 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 kwiecień 2011 - 20:39

Co ma racjonalne myślenie do charakteru, osobowości człowieka?

To się nie da tak w dwóch słowach, to się wszystko składa w całosć, cos mi się wydaje że Ty trochę sam z siebie chcesz zrobić MŁODEGO GNIEWNEGO czyż nie tak?

#9770 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najpierw napisz mi co kryje się pod hasłem "młody gniewny" bo każdy może mieć inną definicję czy wyobrażenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9771 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 kwiecień 2011 - 21:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 TO się może wiązać także z tym jak napisałes że jestes bardziej samotnikiem niż duszą towarzystwa, może sam już się sparzyłes na jakiejs dziewczynie albo zbyt mocno wzorujesz się na porażkach kolegów ale ogólnie miałem na mysli pod tym pojęciem cos takiego- nie chcę być kochanym i nie chce nikogo pokochać żeby póżniej nie cierpieć lub nie chciałas mnie kochać to jak nie ty to żadna inna a przy najmniej nie prędko.Ja to tak trochę odbieram być może się myle bo nie jestem psychologiem tylko rolnikiem i mam nadzieje że Cię w niczym nie uraziłem jesli tak to z góry przepraszam.

#9772 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 22:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie byłem zakochany i nie wzoruje się na kolegach. Po prostu lubię samotność(oczywiście bez przesady), lubię spędzać czas w swoim garażu coś tam robiąc, lubię ciszę swojego miejsca gdzie mieszkam(chociaż obecnie studiuję). Po prostu związki mi nie podchodzą, nawet nie potrafiłem i nie potrafię utrzymać długo relacji jakie powinny być w zdrowym związku. Dziewczyny(znajomi w sumie także) nawet długo ze mną nie wytrzymują bo jestem bezpośredni i mówię czy piszę to co myślę. Niektórym dziewczynom to się na początku podoba ale później mają już tego dość.

#9773 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 kwiecień 2011 - 07:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jednak nadal uważam że Jestes normalnym facetem, Masz jak najbardziej prawo by robić i zachowywać się tak jak lubisz a nie pod dyktando innych czy żeby tylko nie stracić w oczach kolegów czy nawet dziewczyn, osobiscie bardzo cenię sobie ludzi szczerych i otwartych sam również mówię to co mysle czy się to komus podoba czy nie. Ale jednak ciągle powracamy do mojego postu gdzie pisałem o tym że jak poznasz tę własciwą dziewczynę i się w niej naprawdę zakochasz to na pewne sprawy będziesz patrzył zupełnie inaczej sam się przekonasz i kiedys przyznasz mi racje, może nie na forum ale chodżby w myslach. <_<

#9774 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 09:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie zachowuję się tak bo jestem dzięki temu jestem inny ale dlatego, że zostałem tak wychowany, mam taką osobowość. Nie robię nic na siłę i nie wymuszam zmiany żeby być oryginalnym.

Ale jednak ciągle powracamy do mojego postu gdzie pisałem o tym że jak poznasz tę własciwą dziewczynę i się w niej naprawdę zakochasz to na pewne sprawy będziesz patrzył zupełnie inaczej sam się przekonasz i kiedys przyznasz mi racje, może nie na forum ale chodżby w myslach. <_<

To pogadamy wtedy na ten temat jak taką poznam. Bo teraz to masz rację że nie wiem jak się dokładniej zachowam. Może będę dalej zimnym draniem albo trochę stracę dla niej głowę.

A wracając do tematu. Tu jest fajny blog tzw. Kominka.
http://kominek.blox.pl/html
Gość fajnie pisze na temat kobiet, relacji między kobietami a mężczyznami.

Edytowany przez StasiekS, 12 kwiecień 2011 - 09:41.

#9775 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 17 kwiecień 2011 - 17:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cofnę się kilka postów wczesniej, pisaliście o przeznaczeniu. Fakt- przeznaczenie przeznaczeniem ale zgodzę się z użytkownikiem @banita że czasami trzeba przeznaczeniu pomóc. Mam już swoje lata ale mimo tego nie mam odwagi zagadać z dziewczyną tzn. odwagi - nie wiem jak to zrobić troche dziwne to moje spostrzezenie ale chyba tak jest. Napiszcie coś w jaki sposób poderwać dziewczyne albo poprostu zagadac do niej ??? Wiadomo- jak się pójdzie na impreze to jest mnóstwo dziewczyn i jak wiadomo sa i takie lekkich obyczajów ale i są te normalne. I jak to zrobić jak te normalne są np. we dwie???

#9776 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 18:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na zabawach normalnych dziewczyn wolnych nie ma ;[ a mi ost się fajnie układało z koleżanką fajnie się gadało fajnie się czas spędzało a dzisiaj mi powiedziała ze zbliża się sezon letni :o ze mam sobie poszukać innej i nią się zająć :obo ona chce być sama, coś mi się zdaje ze jej były macza w tym palce ;[ a jak zagadać hmm idziesz i gadasz albo najpierw do tańca poproś:)

#9777 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na zabawach są normalne dziewczyny. I to nawet wolne a jak się postarasz to te zajęte będą wolne. Normalne dziewczyny także chcą się pobawić, potańczyć. Ale że faceci kwalifikują wszystkie dziewczyny na zabawach do dzivek czy innych to co zrobić.

A jak zagadać do dziewczyny? Normalnie. Podejdź, zapytaj się o coś, nawet o błahostkę( masz może długopis itp.) i rozmowa toczy się dalej.

#9778 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja mówie jak jest w moich okolicach na wiekszyh imprezach sa te normalne ale te wieksze imprezy sa raz na długi czas (nie mówie o klubowych)a na tych czestych imprezach normalna dziewuche to rzadkosć spotkać;/ a rozbijac zwiazków to nie lubie choc przypadkowo kto wie :)

#9779 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na mniejszych też są tylko że mniej i trzeba się dobrze rozglądać. Bo ta "nienormalna" dziewczyna na pierwszy rzut oka może być normalną.

Edytowany przez StasiekS, 17 kwiecień 2011 - 21:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9780 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 22:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 3/4 jest nam dobrze znane bo to nasze oolice. choc nie mówie normalne sie znajda ale rzadkośc ciazko :( szkioda