Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9721 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 luty 2011 - 12:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie dawno zerwała z chłopakiem i już kręci z innym? Szybka jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:34
  •  

#9722 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 28 luty 2011 - 13:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Też to zauważyłem że jest szybka...

#9723 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 28 luty 2011 - 20:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To gdzie Wy mieszkacie skoro u Was dziewczyny są zainteresowane tylko wtedy jak Wy pokazujecie, że nie jesteście nimi specjalnie zainteresowani :) Zawsze myślałem i koleżanki mówiły, że jeśli chlopak nie jest zainteresowany i nie zrobi pierwszego ruchu to dziewczyna wie, że nic z tego nie będzie. Mi jak się dziewczyna jakaś podobała to zagadywałem poprostu, jeśli nie była zainteresowana to normalne, że nic z tego nie było :/

Nie dawno zerwała z chłopakiem i już kręci z innym? Szybka jest.

Jest też tak opcja, że w trakcie tego jak była z chłopakiem, poznała innego, zakochała się i tylko czekała na to, żeby zerwać z nim i być z tym innym :) - No wiadomo jak o nim świadczy, ale wytłumaczenie jest :)

Edytowany przez Famer21, 28 luty 2011 - 20:59.

#9724 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 luty 2011 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To nie chodzi Famer aby całkowicie olewać(chociaż czasami i tak trzeba) ale żeby pokazać że, jesteś nią zainteresowany a nie już zakochany. Pierwszy krok należy zrobić ale nie przesadzać od razu okazywaniem uczuć bo tego chyba ani facet ani dziewczyna nie lubi.

A co do tej dziewczyny to jest także i taka możliwość więc nie zawracaj sobie nią głowy i poszukaj bardziej stałej w uczuciach. Chyba że lubisz takie zabawy w manipulację i kłamstwa.

Edytowany przez StasiekS, 28 luty 2011 - 21:33.

#9725 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 28 luty 2011 - 21:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS nie mówię o okazywaniu uczuć po kilku, dniach czy tygodniach :) Tylko, że trzeba jej powiedzieć, że jest się nią zainteresowanym :) Za nim ja mojej powiedziałem to co chciała długo usłyszeć trochę czasu minęło :) Do tej pory tylko jej to powiedziałem, a 4 miałem... No jeśli od razu się jej powie, że się w niej zakochało to po ptakach z leksza hehe

#9726 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 03 marzec 2011 - 08:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Więcej wiary, trzeba wierzyć w coś takiego, czym jest przeznaczenie;)

Edytowany przez yahooo777, 09 marzec 2011 - 23:05.

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#9727 Share banita

banita

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 19:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przeznaczenie nie działa samo trzeba mu pomagać

#9728 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 09:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hej uwodzicielki i uwodziciele. Co jest z Wami ? Temat nieruszony od dawna. Czyżby natłok prac wiosennych powodował że nie macie czasu dla af ? Banita jak można pomóc przeznaczeniu ? Albo ono jest albo go nie ma...

Edytowany przez mariusz0221, 05 kwiecień 2011 - 06:05.

#9729 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 04 kwiecień 2011 - 10:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najwyraźniej wszyscy Agrofotowicze znaleźli swoje drugie połówki i nie potrzebują rad z forum ;p
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#9730 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 10:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wydaje mi sie zeby tak bylo... Ja nie znalazlem... Jestem nadal poszukujacym. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9731 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 05 kwiecień 2011 - 08:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mariusz0221 hm może słabo patrolujesz okoliczny teren :P żartuję ;) fakt, z tym przeznaczeniem to różnie bywa, iii są takie sytuacje w życiu kiedy można mu pomóc :)

#9732 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 05 kwiecień 2011 - 09:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mariusz0221 ja też szukam ;) ale racja szczęściu czasem trzeba a nawet należy pomóc ;) Mi kiedyś sama dziewczyna powiedziała, że jeżeli chłopak chce to dziewczynę zdobędzie i coś w tym jest ;) także do dzieła panowie i panie ;d

Edytowany przez Michufarmer, 05 kwiecień 2011 - 10:09.

Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#9733 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 10:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale macie parcie. Czyżby zdobycie dziewczyny było tak bardzo ważne?

#9734 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 10:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chyba zapisze sie na kurs patrolowania do Słonecznego patrolu, he he :) tam ładne dziewczyny były. Otóż szczęściu można pomóc, ale trzeba wiedzieć o tym, że na siłę nic się nie wskóra...obydwie strony musza tego chcieć. Bo jeśli dziewczyna nie jest nami zainteresowana to trzeba dać sobie spokój,a nie próbować ją przekonywać do siebie wszelkimi możliwymi sposobami, bo to według mnie nie ma najmniejszego sensu. To tak z własnego doświadczenia...;)

Ale macie parcie. Czyżby zdobycie dziewczyny było tak bardzo ważne?

w życiu człowieka przychodzi taki okres że zaczyna się poważnie myśleć o tych sprawach... Zobaczysz sam ;)

#9735 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 11:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To jeszcze ładne kilka lun kilkanaście lat będę miał spokoju.
Kobieta powinna być dodatkiem do naszego życie, uzupełnieniem go a nie naszym życiem i celem. Jeśli jesteś sam to rozwijaj się, rozwijaj swoje zainteresowania, rób to na co miałeś ochotę a na pewno po drodze znajdziesz dziewczynę. Chyba że chcesz się zamknąć w swoim gospodarstwie to na pewno nic nie zdziałasz.

#9736 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 12:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zamykać to nie mam się w czym bo posiadam 1.5 ha...he he :) a poza tym nie zamierzam tego robić. Też jestem tego zdania,znajdzie się to będzie, a jak nie to też jakoś będzie...świat mi się z tego powodu nie zawali

#9737 Share zetorki

zetorki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo no i moja ulubiona pasja dziewczyny :D

Napisany 05 kwiecień 2011 - 21:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no pewnie kawalerstwo to też powołanie :P
Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

#9738 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 06 kwiecień 2011 - 20:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja panowie znalazłem sobie kolezanke :D
mało tego szybko sie wszystko rozwineło ja byłem mies po rozstaniu a jak póznije sie okazało ona nie całe dwa tygodnie :o ale długo nie potrwało ten były ja męczy pisze do niej dzwoni maci jej w głowie i co z tym zrobić ? macie jakieś pomysły?? naepwno rozmowa nie wchodzi w gre łe jery jakby sie dowiedziała to by mi pape oklepała :D pozostaje mi chyba tylko czekac ale jutro do niej jade ja na L4 ona ma wolne to moze w rócę w pojutrze rano :D

#9739 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 kwiecień 2011 - 20:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja Ci radzę dobrze się bawić. Skoro ona mimo nękania przez byłego nic nie chce zrobić to pewnie dalej jej na nim zależy i być może do siebie wrócą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9740 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 06 kwiecień 2011 - 21:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Filipoo odczekaj trochę ;) i kontroluj cały czas sytuację, jeśli te telefony i smsy będą się nadal powtarzać to postaw sprawę jasno, niech się dziewczyna określi czy chce być z Tobą czy z tamtym kolesiem. Pozdrawiam.