Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9681 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 20 luty 2011 - 18:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co tu tak ucichło?? czyzby wszyscy sobie drugą połówke znalezli?? ja własnie co straciłem ehh do d..y ten swiat te zycie... :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 20:20
  •  

#9682 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 20 luty 2011 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja sobie nie znalazłem i nie znajdę, pier*ole, denerwuje mnie to. Szkoda mi nerwów i czasu.

#9683 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 20 luty 2011 - 19:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak sie raz spróbuje i sie to spodoba to ciezko z tego wyjsc... jeszcze gorzej jak serce zapragnie przy niej być :(nie mam pojecia co robic...

#9684 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 luty 2011 - 11:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Filipoo najlepiej to zajmij sie jakąs robotą... ja jak to przechodziłem to 1.5 miesiąca przesiedziałem w garażu i dzieki temu 1224 wyglada tak jak wygląda... a na wiosne w pole od rana do wieczora i przechodzi po woli..;)
ja na takie stuacje to ma tylko jedno wyjście.. praca praca i jeszcze raz praca.. najwazniejsze w takim okresie aby czyś się zająć.. i wyjśc z takiego załozenie ,ze skoro nie masz dla kogo, to przeciez jeszcze masz poco zyć.. w twoim i moim przypadku była to gospodarka..;)
a jak nie ta to nastepna.. jej strata nie twoja.. bo ty masz szanse znalesc sobie lepsza od niej.. a ona juz lepszego nie znajdzie.. głowa do góry i szukaj dalej, ale pamietaj nigdy klina klinem i nic na siłę bo wtedy moze byc jeszcze gorzej...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#9685 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 luty 2011 - 15:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nom wiem :) jest trosze roboty w domu ale zimnoooo choc dzisiaj pójde troche powiercic (próbowac) a tak to od rana pracuje ale chocaz cos robię to i tak o niej mysle moge mysleć i coś robić :(

#9686 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 21 luty 2011 - 16:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trzeba sobie przyłożyć młotkiem w palec na pewno się myśli zmienią, zapomnisz od razu o niej. Czasami jeszcze przyjdzie pocieszyć.

Edytowany przez lamborghini105, 21 luty 2011 - 16:25.

Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#9687 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 21 luty 2011 - 16:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepsze odreagowanie na stracenie dziewczyny w której się zakochało jest odskocznia w postaci przypadkowego seksu - wg. amerykanów :) Wg. mnie to głupota, gdzie poszanowanie sb i tej osoby z która przypadkowo się przespało :/

A jesli moge spytać to kto zerwał , z jakiego powodu ? Bo może coś ci doradze na przebolenie - znajomi dość często też zrywają ze sobą i widze jak sobie z tym radzą, przeboleniem. Ja z własnego dośw. nie miałem tak jeszcze żebym stracił ukochana, bo zakochany nie byłem do teraz dopiero, wcześniej one kończyły związek, bo ja nie chciałem dzieci i rodziny, lub też ja kończyłem, bo nie łączyło nas nic prócz seksu (0 ciekawych rozmów :/ ileż mozna tylko się bzykac :/ bez rozmowy... ). Nie wiem czy do eks już teraz czułeś te przysłowiowe "motyle w brzuchu" - bo niby to sie czuje jak sie jest na poważnie zakochanym...

#9688 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 luty 2011 - 16:36

Filipoo najlepiej to zajmij sie jakąs robotą... ja jak to przechodziłem to 1.5 miesiąca przesiedziałem w garażu i dzieki temu 1224 wyglada tak jak wygląda... a na wiosne w pole od rana do wieczora i przechodzi po woli..;)
ja na takie stuacje to ma tylko jedno wyjście.. praca praca i jeszcze raz praca.. najwazniejsze w takim okresie aby czyś się zająć.. i wyjśc z takiego załozenie ,ze skoro nie masz dla kogo, to przeciez jeszcze masz poco zyć.. w twoim i moim przypadku była to gospodarka..;)
a jak nie ta to nastepna.. jej strata nie twoja.. bo ty masz szanse znalesc sobie lepsza od niej.. a ona juz lepszego nie znajdzie.. głowa do góry i szukaj dalej, ale pamietaj nigdy klina klinem i nic na siłę bo wtedy moze byc jeszcze gorzej...

I praca nie pomaga bo i tak o niej myślisz...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#9689 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 luty 2011 - 18:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja to bym musiał z baranka wyłozyc w sciane z betonu... @famer21 zerwała ona a z powodu hmmm miałem za duze wady?? których nie zdarzyłem zmienić... za szczery byłem ale nic przykrego jej nie mówiłem bo nie miałem podstaw, tak były te motylki w brzuchu i to nie od dzisiaj. zazucano mi ze kocham na slepo teraz kochałem z rozumem duzo zmieniłem bardzo duzo ale nie wszystko jeszcze :(mówiła ze kocha ale jedak niee. wiem ze uczucie dla niej nic nie znaczyły kiedyś jak coś zrobiłem, nie wiem jak teraz :(wiexc teraz nie wiem i ona tez czy kochała czy nie :(

a przespac sie z inna nie przespałbym sie nigdy.. jakby sie ona dowiedziała (bo moze czeka az pokaze ze jestem inny????) to by było pytanie jak ja kochałem ze po rozstaniu poszedłem do inej?? ja dsam bym sie z sobą nie pogodzł...

a i jeszcze jedno na gosp kiedys było fajnie. mieszkam u wuja i z nim robimy kasy do siebien ie biore bo spłacamy jego brata a te całe gosp ma być przpisane na mnie, ale jak widze co sie dzieje z roku na rok coraz gorzej moge nawet pow ze coraz bardzie wuja na łeb dostaje... niechce mi sie juz kłócić o byle co i wysłuchiwać tego co gada... ost byki sa trzymane do czerwiec/lipiec i po tym nic na siewbie nie biore zadnych decyzji nie podejmuje, moge co najwyzej pomagać ale pomagać zeby potem nie było 'ze ja chciałem' koniec z tym najlepsze wyjscie by było gdyby w ogóle chodowli nie byłol. Ja bym miał spokój wolny cxas we wakakacje chce wziaśc urlop i jechac nad morze ale czy bede miał z kim :(

Edytowany przez Filipoo, 21 luty 2011 - 19:07.

#9690 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 21 luty 2011 - 19:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Eh jak dziewczyna każe Ci się zmieniać to co to za miłość :/ ? Ja pale papierosy i czasami wiedze, że nie podoba jej się to, a przy pocałunkach się nie krzywi tylko rozkoszuje heh. Jeśli ona zerwała przez Twoją szczerość to - nie wiem postaraj się o niej zapomnieć, bo nie jest warta skoro tak postepuje :/ Ja mam swoje wady i powiedziała, że nie mam się ważyć ich zmieniać, że mam być taki jaki jestem i takiego mnie kocha, że ona sama nie wie czego chce (tak to opisałeś) to wiadomo, że nie zależy jej aż tak. A co do tego jak takie coś zapomnieć to pewnie ciężko skoro maszt e motyle :) bo ja z moja od ponad pół roku, nie mam czegoś takiego, ale kocham ja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9691 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 luty 2011 - 19:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 te motyle hmm ja bym mógł sie przy niej rozpłynąc jak sie całujemy poprostu jest mi jak w niebie mówiła ze kocha ale... a wady to takie ze np jak jestesmy w gronie to mało mówię no ok prawda lae musze sie w te grono wczuć. szczery no to sie cenia ale za szczey jestem za duzo jej mówiłem np mnie to smieszyło ale ja juz nie jak np skłóciłem praypadkowo ludz w pracy... noo i kiedyś kase liczyłem, móiłm jej ze juz tego nie robia alee hmm czy uwierzyła... cholera wie co robić kochac ja kocham juz z rozumem ale tyle jat mineło...

#9692 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:26

Ja pale papierosy i czasami wiedze, że nie podoba jej się to, a przy pocałunkach się nie krzywi tylko rozkoszuje heh

Ja przestałem palić a i tak żadna nie miała okazji sprawdzić różnicy między paleniem a nie w pocałunku. Szczerze to będę chyba dość długo bez dziewczyny, ale mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza.

Filipie, z tym towarzystwem to ja też tak mam. Niektórzy gdzie się nie pojawią, to z każdym się dogadają, a ja muszę trochę posiedzieć i się wczuć tak jak mówisz.

#9693 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 luty 2011 - 20:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no widocznie dla niej to było za duzo czasy;/

#9694 Share Pawel328

Pawel328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 23 luty 2011 - 13:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A z tym podrywaniem to rożnie bywa Wam powiem ;) plastiki to omijać z daleka bo powiesz do niej jakiś txt a ona płytka tego nie zrozumie i wyśmieje jeszcze ;) osobiście takiego przypadku nie miałem bo od ponad 2 lat jestem w związku B) a Tobie @Filipoo radzę tak sam jak reszta, praca praca i jeszcze raz praca ;)
Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

#9695 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 23 luty 2011 - 19:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cześć wszystkim.
Mam taki problem a mianowicie.
Poznałem jakieś 2 lata temu dziewczynę. Była w związku z moim najlepszym kumplem.
Od jakiegoś czasu już nie są razem a ja poczułem coś do niej od razy od kąd ją znam tylko nie chciałem rozwalać ich związku. I teraz nie wiem kompletnie co mam robić ? Dobrze sie dogadujemy jest miło i itd.tylko nie wiem czy ona czuje coś do mnie. Poradźcie coś.

#9696 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 23 luty 2011 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 gadac, gadać, gadać, spotykać, spotykać, spotykać się, i jakoś o tym pogadać moze to wyczujesz choc moze byc tak ze kolega powie ze to przez ciebie sie jego związek rzleciał...

#9697 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 23 luty 2011 - 20:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kumpel mówił ze to niby ona z nim zerwała bo już nie wytrzymała. Ale zawsze jak się z nią spotkam to za każdym razem zaczyna o nim temat. Nie wiem czy ona coś czuje jeszcze do niego. Po prostu znalazłem się pierwszy raz w takiej sytuacji i nie wiem co mam kompletnie robić ;/

Edytowany przez wladek99, 23 luty 2011 - 20:27.

#9698 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 luty 2011 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 waldek99.. jesli ona mówi o swoim byłym... to zostwa ja i szukaj innej.. dobrze tobie radzę.. na razie mówi o byłym, ale potem jak bedziecie razem , bedzie ciebie porównywac do niego.. w stylu a on robił tak a ty robisz tak... (wiesz jak to człowieka w...a..... ;[ )a w najgorszym wypadku moze byc tak że wróci z powrotem do niego...
ja akurat przerabiałem ten scrnariusz... i uwierz coć nie wiem jak bys sie tarał to i tak bedzie cos nie tak...
najlepiej daruj sobie.... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#9699 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 23 luty 2011 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak myślałem ze nic z tego nie będzie ale co zrobić jak ja o niej nie mogę zapomnieć nonstop o niej myśle ;/:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9700 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 luty 2011 - 23:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie bierz dziewczyny świeżo po rozstaniu. Tak jak napisał FINN, ciągle będzie o nim myślała a ty będziesz jedynie takim pocieszycielem. Po drugie nie bierz się za dziewczynę swojego najlepszego kolego bo to wam może popsuć relacje. Kumple są zawsze a dziewczyny niekoniecznie. A jak chcesz zapomnieć to zajmij się czymś i baw się dobrze. Może pojawi się jakaś inna.