Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9661 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 styczeń 2011 - 18:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale chociaż Lesss jakoś mi tak nie przeszkadzają gorzej gejki Ale mi to lotto :D
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:34
  •  

#9662 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 30 styczeń 2011 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

hehehe nie moge :lol: chcialbym zobaczyc wtedy wasze miny.. no coż macie przygoda ktroa mozna wspominac ;)

Nasze to jeszcze nic. Jak dziadek z babcią to usłyszeli od ich ukochanej wnuczki i zajarzyli po czasie jak reszta wujostwo skojarzyła to od razu po mini dziewczyny, że to prawda to ja miałem dość. Babcia powiedziała "Bój się Boga, dzieci kochane, a kaj ślub?" pokiwała głową, ale potem jej przeszło... Klapa na całego, gdyby to nie, że po dziewczynie od razu poznali jak jej się głupio zrobi i głową o mój rękaw się przytuliła.... :) Potem wujek tylko dodał do nas "a kto bym myjśloł, żejście jeszcze w łózku nie wyluąduwali?" No i teraz dziadkowie tylko czekają na zaproszenie na ślub :/

I teraz jak tylko Moja jest ze mną u dziadków i jak wychodzimy z pokoju to zaraz wujostwo i ciotko "ooo skończyli i zeszli na dół" :) A ona zaraz głową kiwa na nie i się tłumaczy hehe

Edutuję swój post, bo mam dla Was panowie 100% podejście, txt na zainteresowanie dziewczyny, pieknej :) Byłem na dysku w sobotę, bo musiałem za kierowce robić i chciało mi się strasznie pić, kupiłem cole ( 8 zł po... ich 500ml :/ ) więc siedze przy barze i pije bo z lodem aż zeby zapiekły xD i laska zamawia martini dry, patrzę na nią i sie usmiecha do mnie (nic prowokującego do rozmowy czy podrywu, poprostu, bo miałem uśmiech na twarzy ) i tak z ciekawości sam od sb, "takiej dziewczyny szukalem całe życie" powiedziałem to i już myślałem, ze wyśmieje mnie, ale powiedziała "hehe dobre :)" , wzięła mi rękę 1 potem drugą i powiedziała "zabawne, ale nie będę tą drugą :) pa" , zapomniałem, że mam pierścionek od laski na palcu, ale teskt działa! :)

Edytowany przez Famer21, 01 luty 2011 - 15:08.

#9663 Share wioleta

wioleta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 00:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 heheheheh!!!
Na 100% mówisz?
Może jestem już stara ale taki tani tekst to by na mnie wręcz odwrotnie podziałał.Ale spoko próbujcie.
Sory ale niemogłam sie powstrzymać od komentaża. :D

#9664 Share karol924

karol924

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, technika rolnicza, muzyka

Napisany 31 styczeń 2011 - 17:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Wioletka, sory że zwróce Ci uwagę, ale komentaRZ, nie komentaż. ;)

#9665 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 17:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czy ja wiem czy taki tani tekst? tani to był twoj "komentaż" do tego tekstu :).

A tak do tematu to napisze wam jeszcze pare fajnych tekstow na "podryw", bajery. :D

Ch-chłopak
D-dziewczyna

Ch: Nie bolą Cie nogi?
D: Nie
Ch: A to dziwne bo cały dzien mi po głowie chodzisz :D
2.
Ch- Twoj tata nie jest czasem cukiernikiem?
D- a co gruba jestem?
Ch- Nie, taka słodka :D
3.
Wygodnie Ci sie siedzi w moich myślach?
:D
no jest tam jeszcze pare ale to kiedy indziej :)

#9666 Share wioleta

wioleta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 19:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Karolek(jak już jesteśmy przy zdrobnieniach) najmocniej przepraszam za tak rażący błąd,przyznaje ,zdarza mi się czasem ;)

#9667 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 01 luty 2011 - 15:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem no ja to się sam zdziwiłem, jak nie odeszła od razu czy nie wyśmiała mnie tylko wzięła ręce i patrzyła na nie aż nie wiedziałem o co chodzi, w sumie nie wiem co by się stało dalej gdybym nie miał GPSa na palcu... :) Ona była naprawdę niezła, niebieskie oczy blond włosy, biust 2 lub 3, nogi i tyłek boski tylko trochę za chuda :) Ale przy Mojej się mogła schować xD

wioleta - nie wiem ile masz lat, ze jesteś stara na taki "tani" tekst :) Mi tylko odpowiedziała, że to, że mam słodką buźke nie znaczy, że będzie tą drugą na boku... :/ Niech ktoś tego txt spróbuje i powie czy działa czy nie, bo ja byłem od razu na przegrane pozycji z simeringiem :)

#9668 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 01 luty 2011 - 15:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 toć jak na impreze idziesz to zdejmuj simierng :D!

#9669 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 01 luty 2011 - 15:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 limusine - raz ściagnąłem i nie byłem na imprezie, jak Moja zobaczyła, że nie mam simeringa na palcu to była zła, że ją zdradzam... :/ A spróbuj wytlumaczyć to, że lutowałeś przewody w aucie do radia i że ściągnąłeś żeby cyna nie łapła się na niego to cie wyśmieje, że mógłbym wymyślić jakiś lepszy tekst niż taką bujdę :/
Zreszta nie ściągnąłem, bo nie liczyłem na nic :) Kumpli zawiozłem i miałem po kuzynke jechać żeby do dziadków zawieść na weekend, więc tylko tak sobie cole zamówiłem i jak laske zobaczyłem, że się uśmiecha, potem jej wygląd to czemu nie :) Z góry założyłem, że nic z tego nie będzie :)

#9670 Share karol924

karol924

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 luty 2011 - 15:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Wioletka, :P Nie ma za co. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9671 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 01 luty 2011 - 21:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 karol takich błędów kobietom nie wytykaj lepiej, bo nie bedziesz miał udanych łowów hehe :)

#9672 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 01 luty 2011 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ba perfekcjonista... a na błędy trzeba zwracać uwagę każdemu, dla jego dobra.

#9673 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 01 luty 2011 - 22:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 podajcie jak macie jeszcze jakieś teksty bo jutro jadę na dysko to się może przyda ;d

#9674 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 luty 2011 - 23:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzę że niektórzy ćwiczą bajer. Będą się miały z czego dziewczyny śmiać.

#9675 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 02 luty 2011 - 08:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie nauczyć się gotowych tekstów każdy potrafi a co jak dziewczyna się wyłamie ze scenariusza i odpowie co innego?

#9676 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 02 luty 2011 - 16:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To nie był gotowy teskt, ja to tak samo od siebie przyszło :) Mówię ja nawet do niej nie zarywałem, bo mam panne, ale chciałem spróbować, bo zobaczyłem ją śliczny aniołek taki txt mi na poczekaniu przyszedł do głowy.
janusz20 - jak laska Cie oleje, bo tekst jej nie podszedł to nic zdaża się :) Tego się tak nie da opisać, co i kiedy powiedzieć, trzeba być na miejscu wydarzeń i jak widzisz daną osobę to txt sam się skleca i potem przelewa na usta xD Ja mam o tyle dobrze, że jestem miły w stosunku do kobiet, tzn. jak jakaś mi się podoba to nie popisuje się przed nią jak idiota, który wychodzi z siebie żeby zaimponować w jakiś głupi spobó przez wygłupianie się "wulgaryzm" - bo niektórzy myślą, że tak zaimponują :)

StasiekS - ona się uśmiała :) Pierw na mnie popatrzyła, uśmiech na twarzy, odgarnęła włosy namierzyła mnie wzrokiem oko w oko hehe a potem zaczęła mi ręce oglądać... Jak zobaczyła simering to powiedziała co napisałem wyżej i odeszła od baru z lekką... pogardą nie wiem jak tą jej minę opisać. Ja cole wypiłem co do 1 kropli, bo droga xD Wiem, że na alkoholu i drinkach oni tam zarabiają, ale cola 0,5l żeby 8 zł lekka przesada - najdorższe 0,5l coli w moich życiu :D

#9677 Share karol924

karol924

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 luty 2011 - 16:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Famer21 O mnie sie nie martw, jakoś dam rade na tych łowach, hehe. Jakoś tak mam że przywiązuje uwage do błędów ortograficznych, po prostu kują w oczy. A co do tych bajerów wyuczonych na pamięć, to mówie wam panowie, nie ma sensu wykuwać regułek, jak sie jakąś panne ma na oku to trzeba mówić to co się w danej chwili myśli i czuje. :)

#9678 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 02 luty 2011 - 18:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 karol nie zawsze to co ma się na mysli :) Przy mnie kumpel powiedział lasce, która ma się podobała, że ma piekne rzęsy i uszy :D :D zdziwiła i powiedziała pa :D mam 3 takich dobrych kumpli, którzy jak to się mówi są jak "pies na baby" tekstami rzucają, są widoczni, ale z wyglądu i zachowania jak wyposzczone knury :D :D :D I zawsze nowo poznane laski pytaj mnie czy aby na pewno dobrze wybrałem sobie kumpli, bo nei pasują do mnie :)

#9679 Share karol924

karol924

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 luty 2011 - 15:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przyznam Ci racje, rzeczywiście nie zawsze trzeba mówić to, co ma się na myśli :D Chodziło mi bardziej o to, żeby nikogo nie udawać, po prostu być sobą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9680 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 luty 2011 - 18:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tam wiesz jestem jaki jestem. Nie rzucam się w oczy poprostu komplemenciarz :) nawijam komplemencąc i do tego twarz - (słodziutka :/ ) w sumie wolę określenie słodziak niz brzydal... hehe Jeśli nie nadajesz z dziewczyną na tych samych falach to nic z tego nie bedzie, ja zawsze robię tak, że daje jej się wygadać żeby zaczęła temat, a potem tylko przytakuję i dodaje swoje i ona się zgadza, uśmiecha i jak mówi "zabawny jesteś" to wiem, że trafiony zatopiony hehehe