Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9561 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 16 styczeń 2011 - 18:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tymi książkami jest tak, że one cokolwiek dadzą kolesiowi, który wykorzystał już wszystkie swoje sposoby na podryw i szuka nowych, potrafi rozmawiać z dziewczyną, nie denerwuje się przy tym, wie co robi - takiemu to się może przyda, ale taki, który nie potrafi zagadać nawet do dziewczyny to na nic mu się przyda.
Czy z takim wyglądem wyrwę jakąś niezłą laskę :) ??? Poprostu trzeba potrafić porozmawiać z dziewczyna, zainteresować ją sobą po za wyglądem zew.
To Ja :) Dlatego też żaden ze mnie casanova :/
Ja http://img26.imagesh...wefdadsdafd.jpg Moja http://img268.images...8/478/mojab.jpg

Edytowany przez Famer21, 16 styczeń 2011 - 19:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 03:52
  •  

#9562 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 19:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jakie ciostko :) i ładna dziołuszka :)

#9563 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 19:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakie ciastko ? Wiem, że Moja ładna dziołuszka :) Akurat fotka z sylwka :)

#9564 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 16 styczeń 2011 - 19:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ha ha , żebym Ja był choć w połowie tak przystojny jak Ty (trochę głupio mi pisać takie zdanie ) to by było już bardzo dobrze ;)
a tak to uszy odstające nos krzywy duży łeb :P - Pan Bóg miał poczucie humoru jak mnie stwarzał :D heh przynajmniej śmiać się z siebie potrafię ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9565 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja wam powiem że się udało rozwiązać mój problem :D :D Przyjaciółka się pogodziła że tak to określę :P A z tą dziewczyną to nie mówię, miodzio :P tak to określę. Ale nie za pe szam ;)

Pawlus- i to jest najlepsze nikt nie jest idealny, trzeba Akceptować sb i iść do przodu ;) Pozytywnie nastawiony :P

Edytowany przez motocrossboy, 16 styczeń 2011 - 20:10.

Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#9566 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pawluss224 - w połowie tak przystojny :) ? Chyba sobie żartujesz hahaha. E tam tak się opisujesz, ale musisz dać się opisać dziewczynie, nie sam siebie. Ja sam o sobie wiem, ze przystojny nie jestem, bo słysze tego od dziewczyn tylko na okrągło słysze takie określenia jak "słodziak" "słodki" "foxy" - nie czaje tego określenia i starsze dziewczyny powyżej 26 roku jak 1 raz się spotykam to "ciacho", a tak określenie przystojny nie słysze ;/ więc mówie żaden ze mnie casanova...
Jeśli masz odstające uszy to nic złego przecież jak chcesz je zminimalizować to zapuścił dluższe włosy, trochę dłuższe od moich tylko ich nie stawiaj i miej opuszczone. Ja mam zawsze lekko postawiony jak na fotce - od lat tak mi się podoba i 5 sec roboty hehe :) co do nosa to nic nie zrobisz, a głowa - moją widziałeś xD ?

#9567 Share ksys

ksys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 471 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moi drodzy jeżeli dzisiaj o tej porze siedzicie przy kompie i pytacie o sposoby na dziewczyny to z wami jest coś nie tak.Chyba,że marzycie o wirtualnej dziewczynie.Co ma czyje być to prędzej czy później będzie.A sposoby to są potrzebne tylko playbyom.

#9568 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ksys - czemu o tej porze ? Jest niedziela, 20 godz. Dział hyde park, mozna pisać o czym sie, chcę i pytac o co się chce. Ja akurat na AFie jestem co dziennie, bo "studiuje się" o rolnictwie czytam wszystko o zbożach, uprawie, maszynach ogólnie rolnictwie, a co jakiś czas wchodze do tematu i coś od sb napisze :) Skoro chłopaki pytają o dziewczyny to czemu nie napisać czegoś od sb (małe mam dośw) ale zawsze to coś. A jak są nie śmiali to tym bardziej trzeba pomóc, bo tu same fajne chłopaki sa :)

#9569 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:27

pawluss224 - w połowie tak przystojny :) ? Chyba sobie żartujesz hahaha. E tam tak się opisujesz, ale musisz dać się opisać dziewczynie, nie sam siebie. Ja sam o sobie wiem, ze przystojny nie jestem, bo słysze tego od dziewczyn tylko na okrągło słysze takie określenia jak "słodziak" "słodki" "foxy" - nie czaje tego określenia i starsze dziewczyny powyżej 26 roku jak 1 raz się spotykam to "ciacho", a tak określenie przystojny nie słysze ;/ więc mówie żaden ze mnie casanova...
Jeśli masz odstające uszy to nic złego przecież jak chcesz je zminimalizować to zapuścił dluższe włosy, trochę dłuższe od moich tylko ich nie stawiaj i miej opuszczone. Ja mam zawsze lekko postawiony jak na fotce - od lat tak mi się podoba i 5 sec roboty hehe :) co do nosa to nic nie zrobisz, a głowa - moją widziałeś xD ?

nom te dziewczyny z którymi byłem oczywiście moja urodę określały w samych superlatywach ;) ale Ja jakoś uwierzyć im nie mogłem :P
@ksys - czyli sam nie jesteś normalny bo piszesz ?
Po za tym jest jeszcze taki wynalazek jak internet w telefonie także nie wiesz czy ktoś kto odpisuje w temacie nie jest np. Na imprezie :)

#9570 Share UrsusFan1222

UrsusFan1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,brunetki,muzyka klubowa

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Farmer 21 ładna twoja kobieta ,@ksys co ma wisieć nie utonie.
W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9571 Share ksys

ksys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 471 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może i masz rację jestem trochę nie trendy bo parę lat temu nie było neta i komórek i jakoś życie towarzyskie kwitło nie gorzej niż teraz.A poza tym pierwszy raz wszedłem do tego tematu chyba dlatego.że jestem' nieświeży',ale panowie i panie ;każdemu wolno kochać;.Spadam już spać bo mnie dzieci gonią z kompa.

#9572 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj jak dzieci gonią to chyba trochę latek masz już, więc inaczej postrzegasz świat niż my :)
Ursusfan - wiem :) Akurat tu się zgodze hehe i nie uwierzył bym nikomu kto by powiedział, ze mu się nie podoba, a co dopiero, że brzydka :) Chociaz takich nie było i nie będzie... A to moje określenie, że 1 na mln, bo jest nam tak wspaniale jak ona wygląda i widze jej podejście do życia i rodziny. Takiej Wam panowie życze, bo to skarb! :)

Ja żeby ją "zdobyć" hehe to mówiłem co chwile, że co ona widzi w taki brzydalu jak Ja to ona mi zawsze odpowiadała, "ha ha ha na takie teksty mnie nie złapiesz, bo tylko Ty tak o sobie myślisz i się grubo mylisz słońce :) " Gdyby tak było jak mówisz, Moje koleżanki nie mówiły by mi, że taki z Cb słodki przystojniak :) , a wiesz mi one mają swoje gusta , więc daruj sobie takie teksty :) " - Więc możecie przy swoich potencjalnych partnerkach tak mówić, bo to działa na Waszą korzyść - kolejna metoda na podryw hehe

Edytowany przez Famer21, 16 styczeń 2011 - 20:52.

#9573 Share ksys

ksys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 471 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 20:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolego pawlus w moim wieku to tylko mogę sobie poklikać, a nie pytać o sposoby.Nie chciałem nikogo obrazić tylko wyraziłem swoje zdanie.A poza tym jak się dobrze bawimy to komórki i komputery w kąt!!.Takie jest moje zdanie.

#9574 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj widzę że ktoś tu potrzebuje pocieszenia...
pawlus224 na szczęście brzydkie dziewczyny też chodzą po tym świecie, hehe <żart> :lol: , ja też nie jestem ładny i co mam z tego powodu wpadać w depresję, daj spokój, najważniejsze żeby akceptować siebie jakim się jest, jak będziesz dobrze czuł się w swojej skórze to naprawdę łatwiej będzie Ci nawiązywać kontakty, głowa do góry i do przodu :) podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze( czyli wygląd) ale według mnie dziewczyna przede wszystkim powinna zwrócić uwagę na charakter a nie wygląd, nie podejdzie do Ciebie bo jesteś brzydki(bez obrazy) a mogła by być bardzo zdziwiona jakby zaczęła z Tobą rozmawiać, jakby się okazało że masz fajną gadkę, nie tylko wygląd się liczy :D

#9575 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ktoś wyżej jest nie świeży , ja też

#9576 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie tylko, że w tych czasach dziewczyny mówią, że patrzą na charakter, a nie na wygląd, ale to bzudra, bo pierwsze na co patrzą to na wygląd tak jak w przypadku facetów. No co nie jest tak ? Pierw prześwietlamy laske pod kątem urody (twarz, biust, tyłek) a potem jak się zagada i porozmawia wiemy na czym stoimy z jej wnętrzem i charakterem...
Ale nie możesz aż tak źle wyglądać przecież, Pokaż swoją twarz hehe :) Ewelina przyjdzie to Cie oceni i poprawi Ci się samoocena pawlus224 :)

Edytowany przez Famer21, 16 styczeń 2011 - 21:11.

#9577 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lubię czytać i dziś właśnie przeczytałem ponad 100 stron książki w formie e-book'a którą dostałem od znajomej. Jest nią wcześniej wspomniana "Gra" Neil Strauss'a. Polecam każdemu kogo interesują pozycje typu "Wywieranie wpływu na ludzi" R. Cialdiniego, ponieważ w tej książce nie chodzi tylko o sam podryw(chociaż jest on niby głównym wątkiem) a o coś więcej. O co? To już należy samemu przeczytać.

Czemu to piszę?
Temu, ponieważ zauważyłem Wasz temat wieczorem i pytanie jednego z użytkowników o tą publikację oraz nieprzychylne opinie na temat tego działa użytkowników którzy nie mieli wspomnianej wyżej książki nigdy w ręce.

Podsumowując dopowiem jeszcze tylko abyście nie nastawiali się na to iż staniecie się mistrzami podrywu po przeczytaniu czegokolwiek, ale akurat ta opowieść ma w sobie głębszy sens o którym wspomniałem w pierwszej części mojej wypowiedzi.
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

#9578 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chyba tylko ja jestem tu nieaktualny.;)
Na imprezie nie byłem nigdy w życiu, nie licząc dożynek we wrześniu u mnie na wsi i kiedyś tam z rodzicami w dzieciństwie, tylko że w dalszych okolicach.

Nie zależy mi na podrywaniu dziewczyn i tego typu rzeczach, a wcale nie jestem jakiś ,,inny'' pod względem orientacji - co to to nie. Sama się znajdzie.

W letni, sobotni wieczór wolę wyruszyć na jakieś wzgórze, skąd widać wszystkie pola w okolicy i obserwować świat oczekujący na żniwa.

Zimowym wieczorem wolę posiedzieć z kolegami przy flaszce gorzałki i pogadać o rolnictwie.

Nie stawiam włosów na żel (bez obrazy dla kolegi, który wyżej zaprezentował swoje zdjęcie - nie mam nic do ciebie ani twojego wyglądu:)), nie noszę bluz z kapturem, nie korzystam z nowoczesnych słów którymi posługują się ludzie w moim wieku... Taki ze mnie dziad PRL-u opakowany w 17 letniego człowieka :D

I z tego powodu siedzę na AgroFoto w niedzielny wieczór.

#9579 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:24

kolego pawlus w moim wieku to tylko mogę sobie poklikać, a nie pytać o sposoby.Nie chciałem nikogo obrazić tylko wyraziłem swoje zdanie.A poza tym jak się dobrze bawimy to komórki i komputery w kąt!!.Takie jest moje zdanie.

nie , nie spokojnie Ja się nie czuje obrażony ;)
dobrze pan , panie mówisz - jak jest dobra zabawa albo jakąś fajna osoba blisko to wszystko inne idzie w odstawkę .
Twoje rady mogą być cenne więc osobiście zapraszam do dalszej dyskusji :)
... a ponadto widzę że jesteś z Lubelskiego ? A dokładniej z jakich rejonów ?
@mariusz - Ja się nie uzalam nad sobą , spokojnie . Kiedyś się uzalalem ale nic dobrego z tego nie wynikło więc teraz staram się poprostu być sobą :) i wychodzi mi to na dobre .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9580 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 21:30

No właśnie tylko, że w tych czasach dziewczyny mówią, że patrzą na charakter, a nie na wygląd, ale to bzudra, bo pierwsze na co patrzą to na wygląd tak jak w przypadku facetów. No co nie jest tak ? Pierw prześwietlamy laske pod kątem urody (twarz, biust, tyłek) a potem jak się zagada i porozmawia wiemy na czym stoimy z jej wnętrzem i charakterem...
Ale nie możesz aż tak źle wyglądać przecież, Pokaż swoją twarz hehe :) Ewelina przyjdzie to Cie oceni i poprawi Ci się samoocena pawlus224 :)

jest tak, ale u mnie wygląd schodzi na drugi plan, nie musi być bardzo piękna, byleby kochała bezgranicznie
pawlus224 i tak trzymać :D