Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9541 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Albo te z różowym króliczkiem :lol:
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:55
  •  

#9542 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mam karnawał przed kompem z temperaturą :) :) :)
W firmie krórej jestem FM to są podróbki wszystkich tych takich drogich i praktycznie niczym się nie różnią,a są od 33 zl :) jestem zadowolona :)
A ogólnie uwielbiam jak facet pachnie albo świeżo albo delikatnie :rolleyes: jak pachnie ostro i przesadnie to już mnie tak nie porywa zapach ;)

#9543 Share Daro20

Daro20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja;)

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale się uśmiałem jak przeczytałem kilka ostatnich stron :lol:
Widzę same asy w podrywaniu :D

#9544 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wszystkim chorym życzę zdrówka ! Jedzcie czosnek i zdrowiejcie...Najważniejsze by nie zajeżdzać potem...bo to strasznie odstrasza :) Oczywiście nie każdego stać na Hugo,dobrze sprawdza się zapach takich typowych odmian dezodorantów...ja takich używam i nie narzekam ani inni tez nie, zapach fafkulców jest niezły, ważne by nie przesadzać z perfumami i nie wylewać na siebie połówki flakonu, chyba że zależy wam na tym aby na drugim końcu wsi było was czuć... :D

Wyciąg z konta :lol:

to jakaś nowa marka perfum ??

#9545 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I tak najmocniejsze są wody kolońskie, po goleniu, ale nie lubię ich :/ Po goleniu tylko krem z avona 300ml, dziewczyna mi zawsze kupuje, bo lubi ten zapach. Zresztą perfumy i te sprawy mi dziewczyna wybiera, bo potem lubi się tulić w dany zapach lub smakować szyje hehe, ciuchy sam. Nie pozwalam nikomu nic dla sb kupować, sam sobie wszystkie ciuchy kupuje wg. własnego gusta jedynie koszule eleganckie dziewczyna, bo z jej winy guziki odpadaja :)
I tak przesada z cena jest, zwykły zapach firmowy, a 150zł.

Edytowany przez Famer21, 15 styczeń 2011 - 22:14.

#9546 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 150 to jeszcze dobra cena :D Ja nieraz jak są jakieś nowe zapachy to moj kolega kradnie Testery (normalnie oryginał te co mają trafić do sklepu ) to ponad 2 bańki sprzedaje :D Ale tester jest lepszy bo sie dłużej trzyma :)

#9547 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mówię, nie ma co przesadzać, dziewczynie ma się podobać chłopak, to jakim jest, jak się zachowuje, rozmawia itp. a to że nie używa Hugo Bossa ma oznaczać że nie ma u niej szans ? ja bym podziękował za taką znajomość, perfumy(w moim przypadku zwykły dezodorant) mogą być tylko pewnym dodatkiem, oczywiście fajnie jest ładnie pachnieć, ale to nie jest najważniejsze...znam kolegę który przed wyjściem gdzieś psika się Brisem(o zapachu kwiatów, i tylko ja wiem że tak robi) i nikt z towarzystwa nie narzeka na zapach... :D

ufff, odetchnąłem z ulgą, POLSKA BIAŁO-CZERWONI !

#9548 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:38

S.T.R8 niebieski http://www.perfectfr.../?pa=1446&ex=pa Zadziwiajace że w sprayu ksoztuje połowe drozej :o A to samo! Naprawde polecam mi sie zapaszek podoba i pannom też

Ja preferuje grafitowy :) zawsze kupuje w komplecie dezodorant plus woda po goleniu wtedy oba zapachy dobrze się zgrywają .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9549 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 22:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 racja,fajnie gdy sie uzywa wiecej srodkow i sie zgrywaja zapachem :)

#9550 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 23:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przeczytał już ktoś tą polecaną tutaj książkę Neil Strauss ? Ja jestem w połowie, fajna książka o uwodzeniu, miło się ją czyta...jeszcze nie próbowałem żadnych sposobów przedstawionych w tej książce w życiu codziennym, ale uważam że mogą się sprawdzać.... :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9551 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 23:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Eh no to normalne, że dziewczyny zapachem "nie zdobędziesz" :) To nie jest reklama axe czy Szyca xD . Byle masz swoj własny zapach, który jest świeży. Bo chyba nie chciał byś sie tulić do dziewczyny, ktora śmierci lub nie świeżo pachnie :) ? Ja jeszcze w sumie nie miałem takiej sytuacji z żadną z eks, a obecna - powiedzmy, że pachnie tak samo jak wygląda na fotce, którą tu wkleiłem xD . I tak z zapachami najgorzej jest przez lato, pocisz się i nie ma co mieszać potu z nadmiarem perfumu żeby zabić pot :/ bo to jest gorsze od samego potu, w lato najlepiej dezedorant, antyperspirant.

#9552 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zgadzam się, telewizja kłamie,no to by była przykra sytuacja, zwłaszcza dla mojego nosa :D ja też się w takiej sytuacji nie znalazłem, więc chyba nie ma z nami ludziskami tak żle, kto regularnie dba o to żeby się umyć, nie ma problemów z nieprzyjemnym zapachem :D

#9553 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 09:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Perfumowac sie mozna ale tez i bez przesady jak nie ktore panny w sumie kolesie tez ze nie pachnie tylko wali do nich na kilometr.. najgorzej jest w autobusie jechac kolo takiej osoby udusic sie mozna :) ..

ja osobiscie mam perfum Adidasa czarny mi sie podoba mojej narzyczonej tez w sumie sama mi go kupila wiec musi sie jej podobac :D ..

Raczej mało prawdopodobne zeby dziewczyna podeszla do ciebie i powiedziala "ładnie pachniesz umowisz sie ze mna?" ja bym chyba zaczol sie smiac w takiej sytuacji chociasz wiadomo ze by bylo milo uslyszec takie slowa od obcej osoby..

#9554 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 11:49

przeczytał już ktoś tą polecaną tutaj książkę Neil Strauss ? Ja jestem w połowie, fajna książka o uwodzeniu, miło się ją czyta...jeszcze nie próbowałem żadnych sposobów przedstawionych w tej książce w życiu codziennym, ale uważam że mogą się sprawdzać.... :)

Ja czytałem ale nie skończyłem . Sprawdzałem numer z "7" - działa :D fajna książka :)

#9555 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 13:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co Wy piszecie :) Podryw przez książke hehe. Żeby podrywać trzeba odejść od klawiatury i wyjść gdzieś. Najlepiej dyskoteka lub nawet jakaś restauracja, kino, McDonald xD - hehe poważnie w McDonaldzie czasem są niezłe laski i można coś wyrwać xD Tylko chowajcie GPSy (blachy na placach :D ). Ja raz przy zamawianiu miałem taką sytuację, że podawały nam zamówienia i na wzajem przekładaliśmy (taki ruch był :/ ) potem spytała "na wysnos, czy do stolika" ja "do stolika" ona "aha, hmm" już chciała dalej coś powiedzieć po jej minie to wiedziałem, ale "pokaż mi rękę" zdziwiłem się bardzo "tak myślałam, pierścień, pa :) " - nie zmyślam, ja nie podrywałem, Ja nie casanova, ona to mówiła.

#9556 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 13:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przeczytaj tę książkę - zrozumiesz o co w niej chodzi :P

#9557 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 13:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mówisz że się sprawdza, też go muszę wypróbować, zastanawia mnie czemu 7 ? Może dlatego że ta cyfra jest szczęśliwa... kto to wie...umysł kobiety jest bardzo skomplikowany :) Książka jest super, ja mam ją na telefonie, więc mogę czytać w każdej chwili :D

@Famer21 Książka przedstawia niezawodne sposoby na podryw, które w/g mnie z powodzeniem można stosować w codziennym życiu, ale co tu dużo pisać, jak Cię interesuje co w niej jest to przeczytaj :D

Edytowany przez mariusz0221, 16 styczeń 2011 - 13:30.

#9558 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 16:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zawsze śmieszyły mnie te książki które uczą podrywu. Tylko jest jeden problem. Jak ktoś zakompleksionym, ciotowatym chłopaczkiem to i najlepsze złote rady nie pomogą. Te książki są dla tych co obecnie nie mają problemów z zagadaniem do dziewczyny, umówieniem się. Po przeczytaniu podsuną tam parę nowych pomysłów na "podryw". Kiedyś z ciekawości trochę przeczytałem to żadnych fenomenalnych odkryć tam nie było. Było parę fajnych informacji, metod podrywu ale przełomowych złotych rad to nie. I to jest tylko czysta teoria. Najlepiej podrywu uczymy się obserwując innych, próbując samemu na metodzie "prób i błędów". Wtedy dostosowujemy wszystko pod siebie.

A zapach fajna rzecz. Wyróżnia nas z pośród innych. Sam polecam perfumy Davidoff. Mają fajny charakterystyczny zapach.

#9559 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 17:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @StasiekS to jakie inne książki o uwodzeniu przeczytałeś że twierdzisz że Cię śmieszą ? Bo mnie się wydaje że żadnej...Ta książka jest formą poradnika, a nawet nie wiesz ilu ludzi korzysta z poradników... ktoś kto bierze się za czytanie takiej książki po prostu chce dowiedzieć się jak to robią inni...ciekawość jest normalna, a może wyniesie coś z tej książki i zacznie stosować w swoich metodach podrywu...lepiej być przygotowanym, a nauka na błędach swoją drogą, nie ma to jak przekonać się na własnej skórze że coś zrobiło się źle... a co do zakompleksionego, ciotowatego chłopaczka to uważam że przeczytanie takiej książki może mu pomóc w odnalezieniu swojego sposobu aby zagadać do dziewczyny, najważniejsze żeby się przełamać, a później już jest z górki, wiem po sobie, w szkole miałem problem żeby zagadać do dziewczyny a od pewnego czasu nie mam już problemu, można się spotkać, pogadać, to nic nie kosztuje...nie uda się nawiązać jakiejś więzi z daną osobą to nie ma się co załamywać, widocznie się do siebie nie pasuje...życie toczy się dalej, a dziewczyn nie brakuje :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9560 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 16 styczeń 2011 - 18:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mariusz , dobrze mówi ;) Ja nie lubię czytać , nie lubię poradników , bo nie lubię jak ktoś coś mi sądzi ponieważ zazwyczaj uważam że mam swój rozum i wiem lepiej ...
Ale tą książkę czyta się dobrze i niektóre rady napewno się przydadzą albo przynajmniej uzupełnia dotychczasowe metody :)