Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9481 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak ale ktoś może tego nie lubić i nic na to nie poradzi. Tobie nie przeszkadza ok ale mi tak.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 05:52
  •  

#9482 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie to że do końca nie przeszkadza. Po prostu nic nie czułem. Ale jak pali już dość dużo to cały czas czuć i wtedy przeszkadza.

#9483 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tym paleniem sporadycznie to ja tego nie kupuję ,albo pali i "pachnie ",albo ją to nie bawi i jej śmierdzą papierosy ,jak można palić sporadycznie ? ,to jest uzależnienie fizyczne i psychiczne i dzisiaj pali 5 papierosów na dzień a za kilka lat paczka leci na dzień .Sporadycznie -to tak jak by powiedzieć że jest się prawie dziewicą ,albo prawiczkiem -albo się jest albo nie . :blink:

#9484 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to jesteś prawie prawiczkiem. Znam dużo osób które palą raz dziennie albo i wcale. Drugie tyle znam co palą tylko w klubach czy imprezie a na co dzień już nie. Wszystko zależy od silnej woli.

#9485 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Źle mowisz ja np pale sporadycznie bo lubie. Nie musze ale po prostu lubie na dyskotece czy z kolegmi przy piwku :)

#9486 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sam kiedyś też tak paliłem. Od czasu do czasu ale to bardzo rzadko na imprezie sobie zapaliłem. Czy to znaczy że jestem nałogowym palaczem?

#9487 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 13 styczeń 2011 - 17:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do palenia i dziewczyn to problem tylko 1 całowanie :) Eks nie lubiła jak paliłem, powiedziała, że "rak mi Cie zabierze :/" hehe Ale przeważnie prałem 3 mocne orbity i po 40 min tylko lekko było czuć, nie byłem nałogowce paczka na tydzień, więc to nie jest źle :) znam takich co 2 paczki na dzień palą... :/
Teraz nie pale i Moja też się sie cieszy, że rzuciłem :) Co do całowanie porusze ten temat, bo może sa tu jakiś spece od tego :) Jak to jest, że jak całuje się z Moja to zanim usta się zetknął, ona już zamyka, oczy i otwiera kilka sec po tym jak skończymy :) Ja mam oczy normalnie otwarte, lekko i dopiero jak zaczyna się bawić moim językiem to zamykam, bo się podoba hehehe xD Czasami jest zła, że robie uniki tzn. kończe pocałunek przedwcześnie (albo chce coś powiedzieć, śpiesze się, zły jestem itp. itd) wtedy jakby się zassa we mnie, w usta hehe, a ja odchylam lekko głowę i mówi "no i czemu uciekasz jak jest tak pieknie"!
PS. jaki jest Wasz rekord w całowaniu się ? Ja z Moją 45min - poważnie nie ściemniam!!! :) leżymy na łóżku oczy zamknięte i tylko słychać...wiadomo co :) Aż się zdziwiłem jak czas leci przy całowaniu 45min dla mnie to był szok. Normalnie to jak się nie widzimy np. tydzień to wskakuje na mnie (moje ręce jej tyłek, jej ręce moja głowa :) ) i to jest obłędne... xD Nie mówie o całowaniu się przy zrywaniu z sb ciuchów xD xD a jak zlapie za komin to oczy wychodzą hehehehe

#9488 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 17:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie mierzyłem czasu zegarkiem ale jak sie nieraz porzadnie zassie czlowiek to z poł godzinki mija :D

#9489 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 18:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tym określeniem zassie to chyba przesadziłem, ale jak to inaczej określić ? :) Nasze usta uszczelnione jak czerwony silikon uszczelnik miske olejową w traktorach i nie tylko xD xD xD

#9490 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 18:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też zamykam przeważnie oczy podczas pocałunku :) moja połówka też ;) ja tam żadnych uników nie robię chyba że już nie mam sił :D Hmm 45min to ci trochę do mnie brakuje bo mi godzinka raz pykła :D

Moje Filmiki

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9491 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko ja mam na myśli całowanie bez przerw, oddychasz nosem xD usta zetknięte bez przerwy są, tylko co jakiś czas pozycje ona na mnie, ja na niej, ja na krześle ona na mnie itp. łapiecie :) No jak godzinka bez oddechu powietrza przez usta tylko smak jej ust to bdb :) Dla mnie 45min to było bardzo długo, a jej się zbyt spodobało i teraz nonstop tak chce :D

#9492 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 19:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nio dokładnie tak jak mówisz miałem jechać do domu i miał być tylko krótki pocałunek a wyszło że wróciłem do domu nad ranem :D

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#9493 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Każdy jest inny. I ja powiem tak ja pale i moja dobrze jak by paliła.bo1 nie marudziła by 2 zawszez kimś przyjemniej ^^ Z Patrycją się klika tysiecy sztuk wciągnęło. Ona paliła częsato czeskie fajki Neswoje :lol: :lol:
Mój Wladimirec podbija świat

#9494 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 21:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehehe,ale o facecie też można powiedzieć,że prędzej czy później sie puści :) a kawał :lol: doborowy
A nie paliła francuskie trotuar (pozbierane z chodnika) ?? Lub damskie albo płaskie,zależy jak kto nadepnął :lol: :lol: heheh osobiscie żadne nie pale ;)

Edytowany przez Edek18, 13 styczeń 2011 - 21:32.

#9495 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 21:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie nie często swoje posiadała ale częściej Neswoje czyli moje :D Było minęło :)
Mój Wladimirec podbija świat

#9496 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 22:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie w klasie znaczna większość dziewczyn pali, a przyznam, że ładne są :D
niektóre nawet inne specyfiki niż papierosy, ale to już nieistotne.

#9497 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 22:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To weź kija i wychłostaj po pyskach :D:D

#9498 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 00:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tez znam ładne laski które palą to nie mogę na to patrzeć to tylko wyrzucanie pieniedzy w błoto i śmierdzi się a te pocałunki to 45 min to sporo

#9499 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 00:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No długo długo aż przecież język dretwieje i w ogole sie męczy człowiek :) :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9500 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 styczeń 2011 - 02:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Haha to u mnie zacofanie z całowaniem :) nawet 15 minut nie miałam :D