Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9461 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 12 styczeń 2011 - 22:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 crossboy hehe no byle g*wno to święto xD al po 14 w soboty to Ci co maja mało pola to nogi rozłożone na placu na stole i grill o 16, a Ci co maja pola to zapi*.... xD My to nawet w niedziele po kościele szykujemy się w pole jak trzeba :)

limusine Ja ? :) W życiu dziewczyne mieć, a gdzie będę mieszkać miasto czy wieś to dla mnie najmniejsze znaczenie :) I tak teraz i tu i tu jestem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 10:08
  •  

#9462 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 22:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ale jak wybrałes szkołę rolniczą to chyba coś o wsi myslałes :P? no ba laska musi być :D

#9463 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W soboty jak pilna robota to do późna się robi, u nas tak nie ma. A w niedzielę coś do plecaka na motor w las, pół dna minie jak nic. Czasem to i laski jakieś spacerują przyjezdne

W soboty jak pilna robota to do późna się robi, u nas tak nie ma. A w niedzielę coś do plecaka na motor w las, pół dna minie jak nic. Czasem to i laski jakieś spacerują przyjezdne

limusine bardzo przejrzysta i moim zdaniem jedna z najlepszych
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#9464 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z kolei mi sie podoba ostatnia piosenka eminema z rihanna I love the way you lie :) Czy jakos tak.

#9465 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko nie Rihanna. Błagam was...

#9466 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stasiek ona tam goscinnie, dobra piosenka :P
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#9467 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gościnnie to może występować we własnych teledyskach. To i tak za dużo będzie.
To jest dobre do auta. Połączenie dobrego rocka i muzyki elektro.

Edytowany przez StasiekS, 12 styczeń 2011 - 23:39.

#9468 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 prosze tylko nie rock :D

#9469 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dlaczego?

#9470 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dlatego samego "Tylko nie Rihanna. Błagam was..." Ty lubisz rocka ja rihanne :) haha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9471 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 23:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No może być.

#9472 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 13 styczeń 2011 - 15:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 limusine- ja szkołę rolniczą :) ? Kto Ci to powiedział xD ??? Technik-Mechanik z zawodu jestem :)

haha, a posty zaraz pousuwają i ostrzeżenia dostaniemy za offtop ;) Ta nuta to "eminem rihanna love the way you lie" :)

#9473 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie z podrywaniem dziewczyn to jest tak,trzeba spełnić dwa warunki :
1. uroda Macieja Zakościelnego
2.dobra nawijka ,musisz umieć z dziewczyną rozmawiać o wszystkim i o niczym
Jeżeli spełniacie te dwa warunki to każda może być wasza ,tak jak w tym dowcipie o zakonnicach i lwie

Szły trzy zakonnice przez las ,na drodze zobaczyły lwa więc wszystkie podskoczyły do góry i złapały się gałęzi ,po jednym dniu pierwsza puściła się gałęzi ,spadła i lew ją zjadł ,na drugi dzień druga się puściła i lew ją zjadł ,po trzech dniach trzecia się puściła gałęzi i skończyła w paszczy lwa .pytacie jaki morał z tej historii ?

Morał jest taki że prędzej czy później każda się puści :D .Mam nadzieję że dziewczyny z forum mnie nie zlinczują i rozumieją że to jest metafora ,a nie moje zdanie na temat dziewczyn (przynajmniej nie wszystkich ) <_<

#9474 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Myślałem że technik mechanizacji rolniczej czy coś a Ty zwykły TM masz :D źle przeczytałem jakiegoś posta ;)

#9475 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja wiem czy trzeba nawijać :huh: ostatnio jak byłam na 18 u kumpla to wystarczyło jak popatrzyłem się na laskę a sama się przesiadła i zaczęła gadać. Ładna była, ale dla mnie nawet to nie przejdzie jak laska pali!!! <_<

#9476 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kiedyś słyszałęm mądre słowa o paleniu dziewczyn mianowicie : Jak dziewczyna pali to chłopak który ją całuje czuje sie jakby wylizuwał popielniczke :o ble :D

#9477 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ne próbowałem i nie chcę próbować :blink: Nie pociągają mnie takie, sam nie pale.

#9478 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Już nie marudźcie tak. Zależy ile ta dziewczyna pali.

#9479 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mnie to nie obchodzi ile, na takie nawet nie zwraca się uwagi. Może tb to nie przeszkadza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9480 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 styczeń 2011 - 16:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo uwierz, że jeśli pali sporadycznie to nie przeszkadza a sam nie palę.

Edytowany przez StasiekS, 13 styczeń 2011 - 16:36.