Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9441 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Farmer21 -Żenić się w takim wieku to największa głupota. zero młodości, wolności, nic tylko już na łańcuchu. Moi dwaj koledy rok i dwa starsi a już o weselu gadają a ich dziewczyny chcą wcześniej wyjść za mąż. Ja nie rozumiem tego wg. Ja mieszkam z rodzicami co mi na razie nie przeszkadza, mamy takie samo zdanie na ten temat z nimi. Jest dobrze jak mam zachcianki na coś większego to kasa jest. Trzeba korzystać z młodości

Stasiek -Jak często ja akurat dwa razy dziennie chodzimy do szkoły w tym samym mieście, więc jeździmy ze sb godz w jedną str. Wtedy jesteśmy na bieżąco. No i niekiedy w piątki do niej w odwiedziny, lub jakiś wypad na moto po polach czasem ze mną biega Jej babcia ciągle mysli że ja się zalecam.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:38
  •  

#9442 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hmmm jak się przyznam,ze 3 lata w sumie miałam zmarnowane ze szkołą to co ?? :unsure: dlatego miedzy innymi juz nie hodowla koni tylko zwykle liceum dla doroslych gdzie nie musze sie za bardzo uczyc ;)

#9443 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:51

hmmm jak się przyznam,ze 3 lata w sumie miałam zmarnowane ze szkołą to co ?? :unsure: dlatego miedzy innymi juz nie hodowla koni tylko zwykle liceum dla doroslych gdzie nie musze sie za bardzo uczyc ;)

Nieważne jaka szkoła... ważne że ma się świadectwo(tak uważa moja mama).

#9444 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja już nic nie uważam tylko chce mieć jakieś świadectwo...

#9445 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS, z dziewczyną przez większość czasu :) Ja śpie u niej, ona umnie, jade na wieś ona ze mną lub się uczy czy inne sprawy. Przez wakacje jak ma woli być u moich dziadków ze mna na wsi niż na wakacje jechać nie wiem czemu wieś tak na nia działa :) Ja mówiłem jej, że lipiec-sierpień nie mam czasu na wyjazdy, bo dużo roboty na polu i na gospodarstwie i ma jechać sama i sie dobrze bawić, ale jak nie chce to co zrobie zamiast tego w styczniu do zakopca na narty :) Z przyjaciółkami się spotkam jak ide do kumpla, czyli praktycznie kilka razy w tygodniu :) Nie są złe, że mało czasu, bo też mają facetów, tylko na początku jak ich poznawały to za starsze brata trochę robiłem :) a tak...

motocross a ile masz lat? z rodzicami no ja też ma się rozumieć jako adres korespondecji i zamieszkania w dokumentach :) przez okres kwiecień do czerwca często mieszkasz po kilka dni na wsi i w domu na zmiane (wszystko zależy od pogody i prac w polu), no i u Mojej różnie to u mnie jest hehe, ale hajtać się nie. Nie wstydzę się tego mówić nie dojrzałem do bycia mężem, a ojcem buahaha xD

meteorek to źle uważa :) Ważne, że ma się w głowie to co trzeba, co w życiu potrzebne :) No chyba, że szukasz pracy w jakiejś firmie to papierki ważne, ale jeśli na swoim to po co świadectwa :) Ja mam pełne średnie po technikum z maturą. Na mature mnie wierciła cała rodzina, nie chciałem podchodzić, bo studia to nie dla mnie, ale podszedłem o dziwo zdałem xD i mam spokój. Tyle się nuczyłem, że w życiu daje sobie bez problemu rade, tylko w rolnictwie słabo, bo nie mieszkam na wsi tylko miastowy jestem :/ :) ale od tego mam forum nie szkołę xD xD xD

Edytowany przez Famer21, 12 styczeń 2011 - 21:15.

#9446 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja widze ,,miszcz" musai się udzielić. Każdy inny jest jeżeli chcesz mozesz sie żenić a jak ma chulać w jaki sposób szumieć.Jeździć gdzieś i dupcyć? Na jakąś potańcówe mżecie razem wyskoczyć. Jak juz masz swoją i jest Ci dobrze to ją trzymaj!!!
Mój Wladimirec podbija świat

#9447 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bez przesady :D zenic to sie mozna po 30 :D jak czuje że jeszcze gotowy nie jest to nic na siłe :P Niech sie chłopak bawi.

#9448 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:wojsko, następnie mechanizacja,rolnictwo, motocykle

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:26

No to moja jest taka :
- Pusta głowa
- Pół kilo tapety na pysku
- Solara że az spalona
- Leci na kase
- Jej wypowiedzi ograniczają sie do głupich słow typu ( słit itp)

Hmmm narazie tyle mi do głowy przyszlo :D piszcie co wy macie na mysli mowiąc plastik,

hahahahah pewnie żadnej takiej nawet nie znasz, zacznijmy od tego ze taka dziewczyna na pewno nie chciała by się zadawać z chłopakiem który chodzi w swetrze boysa, wiec jesteś na przegranej pozycji

No to moja jest taka :
- Pusta głowa
- Pół kilo tapety na pysku
- Solara że az spalona
- Leci na kase
- Jej wypowiedzi ograniczają sie do głupich słow typu ( słit itp)

Hmmm narazie tyle mi do głowy przyszlo :D piszcie co wy macie na mysli mowiąc plastik,

hahahahah pewnie żadnej takiej nawet nie znasz, zacznijmy od tego ze taka dziewczyna na pewno nie chciała by się zadawać z chłopakiem który chodzi w swetrze boysa, wiec jesteś na przegranej pozycji

#9449 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Prawie 18 to wszystko przede mną, teraz okres 18-astek w moim roczniku to laski na bok wybawić się i wrócić do domu jako tako.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#9450 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O widać że kolega ma podobną dziewczynę :) Pozdrów prosze bo już mało takich okazów zostaje...
Dlaczego z góry zakładasz że nie znam takiej i chodze w sweterze boysa? Widziałes mnie kiedyś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9451 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co was wzięło na temat ożenku?

#9452 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hihi swetry boysa xD słyszałem rok temu ich ich nutke "jump" i "wolność i swoboda" wujostwo i starzy chcieli potańczy jak za starych czasów :) Jak usłyszałem ich na żywo - nie wiem czemu, ale śmiać mi się chciało :) Siedziałem w aucie puściłem swoją muzę i kilku z "bawiących się" - widać, że nudziała ich muza powiedzieli "To je muza" xD jak wysiadłem z auta i podszedłem do starych powiedzieć, że za 3 godz przyjade to się wszyscy patrzyli na mnie :) określili mnie "No ja bo to je nowoł modzierz ni" :) "Uni tyraz yno basy w ołcie moją i tyn rap i hiphup" ja próbowałem sie tylko nie śmiać, wzrok lasek ok 21 lat bezcenny xD xD xD

#9453 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No nie ma to jak dobry sprzet w samochodzie i do tego subofer i Rap. :D A kogo słuchasz z rapu i hh? :D

#9454 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 21:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 taki podobny wstęp był. Ale duzy plac podzielony na kilka sektorów był, akurat jedli grilla, to muza przycichła i było moją dość słychać :) Takie sobie subwoofer 1600W :) nawet nie wiedziałem, że muza przycichła i nie zdążyłem ściszyć xD

limusine głównie Eminem ma kilka dobrych rapów. Ja słycham techno, trance, klubową, komercyjną - wszystko z dobrym podkładem muzycznym :) np. Dawid Guetta memories, florida candle, patey pablo, pitbull, t-pain :) Wyobraź sobie te nutki z dobrym nagłośnieniem 4 głośniki w drzwiach i w bagażniku skrzynka subwoofer 1600W xD szyby otwarte, bassy szły im po stolach xD xD - tylko wtedy nie wiedziałem, że moje słuchanie głośnej muzy to robienie wiochy xD xD Ja poprostu lubie jeździć z dobra muzą. A jak na postoju musze trochę czekać to wcale muza na 3/4 głosu, że myśli nie słysze rozkladam siedzenie i leże :) póki straż miejsca czy policja nie przyjedzie i nie karze ściszyć xD xD xD - tak miałem pod szkołą raz jakieś h... zadzwoniły, bo niby muze za głośno z kumplami słuchaliśmy i modlić się nie mogli :/

Edytowany przez Famer21, 12 styczeń 2011 - 21:58.

#9455 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 haha no u nas jest pare takich buraków w szkole co otorzy bagażnik i jakiegoś seta z klubu puści i 15 minut ta sama muzyka po czym jedno JAK SIE BAWICIE?? i znowu 15 min bez zmian :D aż nauczyciele wychodzą przed szkole :)

#9456 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Eminem najlepszy, 50 cent i podobni tylko nie polscy:D ha no to musi grac :P a jakie technikum skończyłeś.? trochę odbiegnę od tematu

#9457 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 22:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tam lubie polskich bo chociaz rozumiem wszystko i ich przekaz. Nie znam na tyle angielskiego zeby rozumiec kazde słowo eminema a co dopiero slung. Dlatego wole wiedziec o czym śpiewają :)!

#9458 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 22:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A nie to takiej muzy z to nie słucham co na dysku leci :) Żadne zapowiedzi, jakie humory, czy piwo i dziewczyny smakują xD Wiesz pod szkołą mielismy tak, że czerwiec połowa prawie, 2 godz okienko, bo nie było gościa z obsługi maszyn (ulubiony mój przedmiot tego czasu :) ) ładna pogoda to pojechaliśmy pod sąsiednią szkołę na laski popatrzeć jak się ubierają jak puszczalskie xD xD xD muze zapuściłem, 3 kumpli z tyłu się rozłozyło jak z kumplem z przodu i leży z schłodzonymi colami i muza leci :) A akurat była lekcja religii, a że ksiądz znał się na angielski i leciałe Eminem just lose it xD przesłuchaj ten kawałek co drugie słowo "f*ck it" "f*ck them" xD zadzownił wykonał chyba telefon straż podjechała i kazali ściszyć, nawet się nie kłuciłem, bo bym nie wygrał z zakłucaniem porzadku, a po co mi bezsensowny mandat jeszcze... :/
Ja angielski bdb rozumiem, niemiecki gorzej, w polsce tylko Tede ma dobry hh i rap, ale nie słucham, Liroy emeryturka to koniec hehe :) Ja mam rodzinke głównie na wsi, ale nie jestem z tych co lubią takie biesiadne tańce :) Pewnie przez to, że mieszkam w mieście i nie bawie się jak na wsi to robią. Bo na wsi sobota po 14 już jest niedziela, a po 16 zabawa. A ja przeważnie jako taxi robie przez wiosne i lato i niańkę, jak wujostwo chce się zabawić, to mi merca da i kuzynke do pilnowania "jedź do dziadków masz chate wolną tylko nie roznieście gospodarstwa" na szczęście Moja lubi dzieci to mam spokoj xD
crossboy - technikum mechaniczne. Technik-mechanik, mechanika skomputeryzowana.

Edytowany przez Famer21, 12 styczeń 2011 - 22:26.

#9459 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 22:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja rozumiem ich teksty. HeHe ja też chudzę na Technik mechanik tylko specjalizacja obsługa i naprawa pojazdów. Ja niestety na wsi to wiem jak to jest byle g*** i święto na maxa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9460 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 22:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a Ty idziesz na wieś czy co planujesz w zyciu robic :D?