Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9421 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 limusine to ta Twoja przyjaciółka jest egoistką :) Skoro sama ma chłopaka, a nie chce żebys ty miał dziewczynę, bo się oddalicie to nie jest za dobra przyjaźń... Ona spędza nawet dużo czasu z chłopakiem to już nie ma dla cb tyle czasu co miała jak była sama :)
Ja mam dziewczynę od 7 miesięcy, i 2 dobre przyjaciółki. I żadna mi tak nie mówiła żebym nie szukał dziewczyny, bo nie bd miał dla nich czasu, nawet mnie do tego popychały żebym kogoś miał... :) I przyjaźń Nasza jest taka dobra i prawdziwa, że jak jesteśmy umówieni na jakieś wyjście gdzieś, a Moja ma wolne na uczelni i chce się spotkać to mówię przyjaciółce i ona zawsze lub przeważenie "ok, nie ma sprawy, dziewczyna jest ważniejsza" :) To jest wyrozumienie, zrozumienie i przyjaźń :) Oczywiście innym razem się rewanżuje, kino, wspólny czas, nawet z Moją spędzamy czas z moimi przyjaciółkami... :)

A tak w ogóle to mam pytanie do tych co mieszkają na wsi. Jak to jest, że w wieku 19-20 chłopaki już się hajtają ? Kuzyn 20 lat i właśnie w ubiegłe żniwa się hajtnął, kumpel 21 tak samo żonka i dziecko (bez wpadki, miłość). Czy to jakaś 1 z tradycji na wsi, że dzieci się wyuczą pokończą średnie szkoły i już tworzą sobie rodziny? Mnie do tego w ogóle nie ciągnie. Jestem znany z luźnego trybu życia, żadnych obowiązków (po za wiadomymi). Czuję się jak "duże dziecko". Pracę mam dobrą nie narzekam, kasa leci, nie musze na rodzinę dawać tylko dla mnie, czasem rodziców, i dziewczyny (która nie lubi jak coś drogiego jej kupuje, czy stawiam kolacje itp.) Auto dobre (passat B5 FL 02r. xD ), piekna dziewczyna, kasa, ulubiony okres w roku lipiec-sierpień żniwa na wsi u wujka :) - za nic bym nie przegapił godzin na kombajnie czy w traktorze :) - żyć nie umierać dosłownie i nie mam w głowie ślubu i rodziny narazie, napewno nie przed 27-29rokiem życia :)

Edytowany przez Famer21, 12 styczeń 2011 - 18:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 10:59
  •  

#9422 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no nie jest tak że to nie jest dobra przyjaźń bo jest. Po prostu myśle że boi sie że znajdę taka dziewczyne ktora bedzie mi kazała wybierać ona czy ta przyjaciołka i boi sie że mnie straci. Z tym że nie miala by nic przeciwko to obawiam sie że mogłbaby miec bo jest z chłopakiem juz ponad rok a co sie jej nie zapytam jak tam jej miłość to mowi ze "kwitnie" :D Tak sie sprawa przedstawia :)

#9423 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To ja się dziwię że jej chłopak jeszcze nie kazał jej zerwać z tobą znajomości.

#9424 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to jeśli przyszła dziewczyna będzie ci kazała dokonać takie wyboru to nie zależnie jak jest piekna, puść ją w ... :/ :) Dziewczyna powinna akceptować Twoich znajomych, może nie przez powinność, ale nie powinna na pewno kazać ci dokonywać takich wyborów - jeśli oczywiście na taką trafisz :)
StasiekS, skoro się tak lubią to dobrze :) Takich bliskich przyjaciół trzeba mieć, no chyba, że czują do sb coś więcej niż bdb przyjaźń :) Wtedy są kłopoty...

Edytowany przez Famer21, 12 styczeń 2011 - 18:46.

#9425 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale z drugiej strony. Jeśli jego przyjaciółka jest ładna i spędzają ze sobą dużo czasu to ja bym się nie dziwił że jego dziewczyna będzie zazdrosna.

StasiekS, skoro się tak lubią to dobrze :) Takich bliskich przyjaciół trzeba mieć, no chyba, że czują do sb coś więcej niż bdb przyjaźń :) Wtedy są kłopoty...
Według mnie nie ma takiej czystej przyjaźni męsko-damskiej.

Edytowany przez StasiekS, 12 styczeń 2011 - 18:49.

#9426 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zazdrość u dziewczyny nie jest zbyt seksowna :/ Moja co widzi jak patrze na inną, tyłek głównie czy to na zakupach, czy jakis koment walne przy niej to zawsze "Paweł no przestań!" :) "Mój tyłek Ci nie wystarcza już" hehe. Najgorsze jest to, że jak jakaś laska na imprezie do mnie zagada czy jesli poprostu gadamy i wtedy Moja jest zazdrosna, bo niby ta z którą gadam "nie widzisz, że ona pożera Cie wzrokiem" :/ , "czeka na dobry moment żeby wsadzić co język do ust" i wtedy weź jej to wytłumacz, ze tylko gadasz z inną poprostu :/ Moja wie, że nie jestem typem casanovy, znaczy, że nie jestem z tych co zdradzają, flirtują z inną mając własną, a mimo wszystko jest zazdrosna. Ja nie mam nic do niej jeśli gada z jakimś przystojniakiem, lub kimś kogo nie znam, poprostu po chwili podchodzę, "cześć", a ona nas sobie przedstawia i zaczynami razem gadać i nie mam żadnych pretensji do niej, a w naszym związku to ona jest tą ładniejszą półówką xD xD więc nie wiem skąd zazdrość :/

Edytowany przez Famer21, 12 styczeń 2011 - 18:54.

#9427 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No jej chłopak nie jest zachwycony że tak dobrze sie znamy ale ona mowi że nie jestem jego znajomym i niech sie mną nie interesuje :)

#9428 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 19:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To może rzeczywiście te Wasze relacje nie są jak normalne kolega i koleżanka :) I to nie prawda, że facet z kobietą nie mogą się przyjaźnić bdb! No w sumie z 1 z tych bdb przyjaciółek się spotykałem, ale woleliśmy zostać przyjaciółmi ( za dobrze się dogadywaliśmy by być w związku).

#9429 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 12 styczeń 2011 - 19:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Famer21 Nie wiem czemu tak jest, ale ja też znam takie przypadki 18 lat wesele. Ja tak nie chce, myśle tymi kategoriami co Ty. A tak poza tym prawdziwa przyjaciołka to skarb.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#9430 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:00

No to moja jest taka :
- Pusta głowa
- Pół kilo tapety na pysku
- Solara że az spalona
- Leci na kase
- Jej wypowiedzi ograniczają sie do głupich słow typu ( słit itp)

Hmmm narazie tyle mi do głowy przyszlo :D piszcie co wy macie na mysli mowiąc plastik,

Mianuje się pół plastikiem :lol: na to wygląda...tyle,że nie lece na kase i nie solaruje się.Bo słowo sweet czasem zdarza mi się wypowiedzieć,albo "Nice" :)

Edytowany przez Edek18, 12 styczeń 2011 - 20:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9431 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sweet, Ewelinko.
A jak często spotykacie się ze swoimi przyjaciółkami?

#9432 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Raz w tygodniu co najmniej u mnie...

#9433 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To było pytanie do famera i motocrossboy.

Mianuje się pół plastikiem :lol: na to wygląda...tyle,że nie lece na kase i nie solaruje się.Bo słowo sweet czasem zdarza mi się wypowiedzieć,albo "Nice" :)
Czyli zostaje jeszcze Pusta głowa i Pół kilo tapety na pysku. Ale wtedy to będzie więcej niż pół plastik.

#9434 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 farmer wiesz nasze relacje nie są tak do konca jak kolega kolezanka tylko ona "nie moge bo go kocham " :D a ja na to no spoko spoko :P

#9435 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ewelina, a nie wykluczyłaś opcji "pusta głowa" i "jej wypowiedzi..." :) Rozumiem, że kilka tapety pasuje, bo pisałaś już, że trochę tego nakładasz :) Jakoś nie chce mi się wierzyć, że masz pusto w głowie, czy się myle xD ;p ? - w takiej sytuacji przeważnie znajoma czy Moja dają mi po głowie, za samo pytanie o to xD

motocrossboy, no właśnie. 18 również. Ja nie rozumiem tego czy presja od strony rodziny, rodziców czy jak? Ja tylko zawsze pilnuje się żeby dziadek z babcią nie wiedzieli, że sypiam z dziewczyna bez ślubu :) Tzn. jest ciężko czasem, bo w towarzystwie wujków i ciotki mam 100% nowocześni, pogadamy zawsze w prost na każdy temat i o seksie jak Moja jest u mojej rodziny co lubi (nie wiem czemu :) ) xD i wtedy żeby nie chlapnąć czego przy dziadkach i Moja też się pilnuje (u mnie zdanie dziadków liczy się bardzo, nawet czasem starych nie słucham, ale Opa czy Oma zawsze xD tak jakoś mam w sobie :) ) najlepiej tylko jak wujek roczną kuzynką przejedzie i dziadkowie są zajęci nią na cały obiad, kawe i kolacje wtedy nikt ich inny nie obchodzi prócz zabawy z wnuczką najmłodszą :)

#9436 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehe...może nie pusta ;) ale za nad to mądra też nie :) czyli z pustą głowa można powiedzieć połowa no i z tepetą też jakieś pare deko :lol: nie wiesz dlaczego chciałam uniknąć przyznania się do tego hehe

Edytowany przez Edek18, 12 styczeń 2011 - 20:21.

#9437 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale za to skromna.

#9438 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co masz na myśli za nad mądra tęz nie ? Miałąs problemy w szkole ze zdawaniem?

#9439 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:24

Ale za to skromna.

Ja cenie takie osoby:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9440 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 20:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trochę próżności jeszcze nikomu nie zaszkodziło.