Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9401 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:49

StasiekS - 3 dni się nie odzywała i ona pisze, że chce się kochać :) coś to zmyślasz xD xD xD
To pewnie źle zrozumiałem.

Bycie miłym dobry, i słodkim popłaca :)
To ja w takim razie jestem twoim przeciwieństwem. Nie raz usłyszałem że jestem chamem, prostakiem itp. ale jakoś kontaktów nie urywają.

Tzn. 3 dni była cisza aż wkońcu nie wytrzymałem i odpisałem...a jej odpis wiadomo o co chodził.

Oj Charakterek to ja mam tylko że ja to w sobie tłumie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:34
  •  

#9402 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 00:46

dobry filmik, chociaż u mnie się takie nie trafiają no może z wyjątkiem plastików

Edytowany przez kazoo, 12 styczeń 2011 - 00:47.

#9403 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 12 styczeń 2011 - 16:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie znam żadnych plastików tylko porządne dziewczyny, za stary jestem żeby obracać się w towarzystwie małolat :) Bo chyba najwięcej naje... pod sufitem ma przedział wiekowy 14-16 lat nie ? Tzn. dziewczynka ma 14 lat, a wymalowana jakby chciała mieć 19 :/ Kuzynka ma 18 lat, a jak się jeszcze doprawi make upem to każdy jej daje 24 lata, ale u niej to inaczej wygląda, bo natura była u niej łaskawa :)

#9404 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:wojsko, następnie mechanizacja,rolnictwo, motocykle

Napisany 12 styczeń 2011 - 17:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dla mnie słaby ten filmik. Ale znam jedno dobre przysłowie " Plastiki is fantastki" znając zycie pewnie nie jeden z was chciał by chodzić z takim plastikiem z którym nie wstyd pokazać sie na ulicy

Edytowany przez tomek12345, 12 styczeń 2011 - 17:03.

#9405 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 17:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie wstyd pokazać sie jest z takim plastikiem dopóki nie otworzy pyska :D bo słowa typu "Słit, roooożooooooowy, i brak tematu do rozmowy zniechęca bardzo :)

#9406 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 17:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najpierw to trzeba zrobić wspólną definicję plastika bo każdy chyba ma inną.

#9407 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 17:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to moja jest taka :
- Pusta głowa
- Pół kilo tapety na pysku
- Solara że az spalona
- Leci na kase
- Jej wypowiedzi ograniczają sie do głupich słow typu ( słit itp)

Hmmm narazie tyle mi do głowy przyszlo :D piszcie co wy macie na mysli mowiąc plastik,

#9408 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 17:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Plastiki są tylko do łóżka :) Wyglądają sztucznie, w towarzystwie nie pogadasz...

#9409 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 17:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niekoniecznie solara czy tapeta świadczy o głupocie dziewczyny chociaż bardzo często tak. Dla mnie plastikiem są wszystkie głupie dziewczyny i te które są brzydkie i próbują na siłę i nieodpowiednio to zmienić.

#9410 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 12 styczeń 2011 - 17:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Więc po kilku rozmowach z laską wychodzę na dobrą drogę, ale jest znowu inny problem. <_< A mianowicie przyjaciółka, popisałęm z nią trochę na ten temat wczoraj, wiecie w końcu od tego ją mam.
A dziś w drodze do szkoły zero odzywu :blink: Dopiero w szkole napisała że czuła się ważna, adorowana i że teraz się skończy.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9411 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 17:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też mam taką przyjaciolke naj naj i kiedy bym sie jej nie zapytał czy chciałaby żebym miał dziewczyna odpowiada nie. Mowi ze chce mojego szczescia ale jak bym znalazl sobie dziewczyne to bede mial ją w d*pie a jezeli nie całkiem to w pewnym stopniu i juz nie bedziemy tak blisko jak kiedys. Troche mnie to denerwuje bo ona ma chłopaka :D ale cóz jeszcze nie znalazlem takiej na stałe to jest ok :)

#9412 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo jest różnica między opalenizną a solarą czy też makijażem a tapetą. Macie w okolicy jakieś dyskoteki gdzie wpuszczają gimnazjalistów? To można tam zobaczyć dużo takich śmiesznych dziewczyn które myślą że są przez to fajne czy też ładniejsze, a często tylko się szpecą.

#9413 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Limusine, bierz się za swoją przyjaciółkę. Założę się że nic by nie miał przeciwko.

Dopiero w szkole napisała że czuła się ważna, adorowana i że teraz się skończy.
To ci powiedziała przyjaciółka?

Panowie. Od zwierzeń i rad ma się kumpli i do tego dobre piwo lub wódka a nie psiapsiółki.

#9414 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też nie znalazłem takiej na stałe. Ona tez nie ma, a jest bardzo ładna teraz wyszło że też zazdrosna ;) chyba dobrze. Spędzamy dużo czasu, może nie ryzykować przyjaźni bo może z niej wyjść coś lepszego niż z tego że bd z jakąś inną na chwilę a ona się oddali.

@StasiekS. Jak byś miał kumpli opóźnionych w rozwoju to też byś z nimi nie gadał na takie tematy. Pozatym nie piję :D A po drugie wolę ją, chyba nic złego nie?? <_<

Edytowany przez motocrossboy, 12 styczeń 2011 - 18:07.

Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#9415 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:05

Limusine, bierz się za swoją przyjaciółkę. Założę się że nic by nie miał przeciwko.

Kto nie miał nic przeciwko?

#9416 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I tak będziesz całe życie sam aby nie stracić przyjaciółki która może chce czegoś więcej niż przyjaźni?

#9417 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak mam trafia na takie laski jakie znałem to dziękuję bardzo.

#9418 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Stasiek do kogo piszesz :)?

aaa juz wiem :D

Edytowany przez limusine, 12 styczeń 2011 - 18:10.

#9419 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale jeszcze młody jesteś. Chcesz w wieku nastu lat znaleźć żonę? A co będzie za kilka lat? Kończysz studia i poznałeś dziewczynę która jest dla ciebie prawie ideałem a twoja psiapsiółka jest o nią zazdrosna. Co zrobisz?

Kto nie miał nic przeciwko?
Urwałem "a" w poprzednim zdaniu. Ona nie będzie miała nic przeciwko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9420 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 18:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 limusine to ta Twoja przyjaciółka jest egoistką :) Skoro sama ma chłopaka, a nie chcesz żebys ty miał dziewczynę, bo się oddalicie to nie jest za dobra przyjaźń... Ona spędza nawet dużo czasu z chłopakiem to już nie ma dla cb tyle czasu co miała jak była sama :)
Ja mam dziewczynę od 7 miesięcy, i 2 dobre przyjaciółki. I żadna mi tak nie mówiła żebym nie szukał dziewczyny, bo nie bd miał dla nich czasu, nawet mnie do tego popychały żebym kogoś miał... :) I przyjaźń Nasza jest taka dobra i prawdziwa, że jak jesteśmy umówieni na jakieś wyjście gdzieś, a Moja ma wolne na uczelni i chce się spotkać to mówię przyjaciółce i ona zawsze lub przeważenie "ok, nie ma sprawy, dziewczyna jest ważniejsza" :) To jest wyrozumienie, zrozumienie i przyjaźń :) Oczywiście innym razem się rewanżuje, kino, wspólny czas, nawet z Moją spędzamy czas z moimi przyjaciółkami... :)