Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9381 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie ma nikogo wiem na pewno, kuzynki są jej przyjaciółkami.Muszę ją podpytać dlaczego tak chce a nie inaczej. Wiecie co zawsze jest tak że ta która jest trudno dostępna to się ją chce a nie inne co same się pchają.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:40
  •  

#9382 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:18

Czyli ma Cię w d*pie. Jeśli dziewczyna jest tobą zainteresowana to dlaczego boi się być z tobą? Może ma jeszcze jednego na oku i kombinuje na dwa fronty?

Ha ja też miałem podobną sytuację, a więc dostaje sms-a tam "Cześć Mateuszku co tam u ciebie" a ja :0 Co jest skąd ma mój nr. komóry ale co ciekawe nie przyzna się, i tak wałujemy przez dzień tam o czymś i stop głuch tel. 3 dni się nie odzywała ja tez aż wkońcu odpisuje że się chce sexu, ja pisze że nie i poco do mnie piszesz, a ona "dla zabawy" I nie wk***** się człowiek;/

#9383 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przed 18 to się zalicza też to wybrednych niestety :) Niby sie jej podobasz i nadajecie na tych samych falach, ale ona chce czegoś więcej. Może trafiłeś na ten typ, który lubi być z przystojniakami tylko... :/ Najgorszy typ. Lubi 1, ale drugi jej się podoba. Czyli wybrać z dwóch... Przez takie zabawy pokłóciłem się z dobrym kumplem :/ Kręciłem z 1, a kumpel z tą samą, miał z nią dużo wspólnego, ale Ja się jej bardziej podobałem (szok to był dla mnie, jak zobaczysz moje fotki xD ale...) powiedziała mu, że jest jednak zainteresowana mną, i się wkurzył, że niby ja "robiłem mu koło d*py..." a po miesiącu i tak nie wyszło, ale na szczęście kumpla mam dalej...

#9384 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wczoraj długo gadaliśmy. Nie wiem co myśleć, mówi tak jak Ty że się jej podobam, ale na razie nie. Muszę to wyjaśnić. A jest naprawdę cudna, prawie takie same charaktery(tylko motorów nie lubi :P )zainteresowania. Na szczęście nie mamy tak jak Ty wspólnych kumpli, ino koleżanki.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#9385 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeśli jesteś odważny, pewny siebie wykonaj ostry ruch. Spróbuj poczarować :) Wiesz na pewno o co chodzi. Ja nie mam czarowania w genach chyba hehe, potrafie z dziewczyną porozmawiać, ale żeby oczarować jakoś (szeptanie do ucha, wykonywać jakieś ruchy przy jej szyji itp. :) nie jestem w takich sprawach dobry :) ) jedyne co to wg. większości płci pięknej to "jesteś słodki i milutki, schrupała bym Cie, masz dziewczynę :)" - casanovą to niestety nie zajeżdża... :/

#9386 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rób tak samo jak ona. Graj niedostępnego, pokaż że jesteś nią zainteresowany ale są inne dziewczyny które nie są gorsze. Sądzę że ona coś kombinuje i próbuje sprawdzić teren. Może chce zobaczyć co zrobisz żeby ją przekonać do siebie.

3 dni się nie odzywała ja tez aż wkońcu odpisuje że się chce sexu, ja pisze że nie i poco do mnie piszesz, a ona "dla zabawy" I nie wk***** się człowiek;/
Trzeba było korzystać. Okazja bardzo dobra. Chyba że jesteś z tych co się szybko zakochują. I podziwiam tą dziewczynę. Przynajmniej nie ukrywa tego co chce.

#9387 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wszystkiego się dowiedziałem teraz, grubszy problem :( Chodzi o poprzednika(obym go nie spotkał, bo bd źle). Więc nawet takie zagrywki nie dadzą rady

#9388 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zostaw poprzednika w spokoju. On nic ci złego nie zrobił (chyba że ją bił lub coś w ten deseń). A jak gruby jest to problem jeśli można wiedzieć?

#9389 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak gruby czy nie żadnego problemu nie ma. Chyba rozumiesz jak ktoś skrzywdził osobę na której zależy to czuje się nienawiść

#9390 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale jak skrzywdził. Bił ją, znęcał się psychicznie, nie wypuszczał z domu czy z szafy czy może po prostu on ją zdradził a ona go kocha jeszcze? Bo jeśli to ostatnie to daj mu spokój. To jest sprawa pomiędzy nimi, i oni powinni to rozwiązać. I jeśli jest to jeszcze świeża sprawa to tak nie napalaj się, bo możesz się jeszcze rozczarować. Ona może jeszcze coś do niego czuć a ty w tym momencie jesteś w zastępstwie jego. Może liczy że jeszcze do siebie wrócą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9391 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A Ty bedziesz tak zwaną windą :/ oni do siebie wrócą a Ty bedziesz zdychał i bądz tu kur*a mądry człowieku nie :P?

#9392 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jutro napiszę o co chodzi.

#9393 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:20

Rób tak samo jak ona. Graj niedostępnego, pokaż że jesteś nią zainteresowany ale są inne dziewczyny które nie są gorsze. Sądzę że ona coś kombinuje i próbuje sprawdzić teren. Może chce zobaczyć co zrobisz żeby ją przekonać do siebie.

3 dni się nie odzywała ja tez aż wkońcu odpisuje że się chce sexu, ja pisze że nie i poco do mnie piszesz, a ona "dla zabawy" I nie wk***** się człowiek;/
Trzeba było korzystać. Okazja bardzo dobra. Chyba że jesteś z tych co się szybko zakochują. I podziwiam tą dziewczynę. Przynajmniej nie ukrywa tego co chce.

Tylko że ona się wykręcała co do spotkania, gdyż ja w którymś momencie napisałem tak podjazdowo, "gdzie mieszka"... a ona a co "chcesz mnie odwiedzić" a ja "może" to pisze "szybki jesteś" ale wówczas pisała nawet dośc mądrze

Jak napisał bym do niej czy by odpisała po tym?

#9394 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na to Ci nikt nie odpowie. Spróbuj. Nic nie ryzykujesz.

#9395 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trzeba śmiało walić bajerke :D nie ta to nastepna nie? :D nic nie tracisz.

#9396 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehe poprzednik czyli tak jak pisałem powyżej :) Przykre rozstanie w związku. Kolesia zostaw, jeśli nie zranił jej fizycznie to tym bardziej, to nie jest Twoja rola do odgrywania żeby mieć z sprzeczke no chyba, że był byś z nią teraz, a on by chciał ją odzyskać, natarczywy, a ona by tego nie chciała wtedy jak najbardziej stań w jej obronie, ale jak przestawiłeś sprawę, że ona nie zdecydowana to coś innego. Tak jak pisałem Ci powyżej jest niezdecydowana, więc ciężko będziesz teraz z nią miał. Nie wiadomo czy chce do niego wrócić czy jak, bo już nie napisałeś więcej o co chodzi.

StasiekS - 3 dni się nie odzywała i ona pisze, że chce się kochać :) coś to zmyślasz xD xD xD rozumiem, że piszesz o swoim przypadku, bo kolega co pyta o rade dopiero stara sie o dziewczynę. Po tych 3 dniach lub tygodniu czasem, trzeba uważać z zabezpieczeniem strasznie, żar jest wtedy niesamowity, ale następstwo tego żaru jest potem kolosalna...

Ale powiem jedno, seks na zgodę po kłótni - wtedy wiadomo, że bóg i raj istnieje xD dziewczyna daje z sb wszystko, napalona, rozgoryczona, zła i pragnąca seksu xD Mam mam szczęście, bo jeszcze nie musiałem się o seks prosić, każda z partnerek miała ochotę w tym samym momencie - chociaż coś mialem zawsze od życia :) Bycie miłym dobry, i słodkim popłaca :)

#9397 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ku*wa człowieku gdzie Ty mieszkasz?! Są jakieś działki w pobliżu do sprzedania :D:D??

#9398 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:37

Trzeba śmiało walić bajerke :D nie ta to nastepna nie? :D nic nie tracisz.

Ta tylko że z bajerowaniem u mnie ciężko... poprostu ja bajerować nie umiem:(

#9399 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No jak nie umiesz a to napisac cos zeby ją dowartościować ;d a to o jakims buziaku :D u mnie tekst ktory mnie jeszcze nie zawiodl to "Dziekuje że jestes " :D polecam ale w troche bardziej zaawansowanej znajomosci :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9400 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 22:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS - 3 dni się nie odzywała i ona pisze, że chce się kochać :) coś to zmyślasz xD xD xD
To pewnie źle zrozumiałem.

Bycie miłym dobry, i słodkim popłaca :)
To ja w takim razie jestem twoim przeciwieństwem. Nie raz usłyszałem że jestem chamem, prostakiem itp. ale jakoś kontaktów nie urywają.