Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9361 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 04 styczeń 2011 - 13:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 eh... Potrafi każdy tylko nie przyznają sie :) Z tą seks bombą to ja przesadziłem trochę chyba :) Miałem na myśli piekna normalną dziewczynę jak Moja :) Na niej wzoruję moję stwierdzenie seks bomba jest masa ładniejszych od niej, ale dla mnie ona jest seks bomba hehehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 12:12
  •  

#9362 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 04 styczeń 2011 - 14:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I tak powinno być :)

Ha ha im dalej w las tym więcej drzew :D Życia nie starczy żeby wypróbować wszystkie metody podrywu z tego tematu :lol:

:)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9363 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 15:57

Ja jednak wolę się spotkać w realu, niż niektórzy moi koledzy tylko SMS i tak samo w kółko, a jak przychodzi co do czego to nie ma śmiałości. Gdy jesteś z wybranką na spacerze to jak coś powiesz, wiesz jak ona na to reaguje, a w SMS'ie może napisać że jest ok, a na prawdę może być załamana, itp.

To prawda, ten cały kontakt przez urządzenia elektroniczne trochę psuje kontakty w żywym świecie. A przecież lepiej popatrzeć w oczy, usłyszeć głos, pogadać na żywo, niż czytać literki, po których nie wiadomo co osoba myśli i jakie ma emocje, a na żywo widać to lepiej.

#9364 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 23:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dawno nie odwiedzałem forum a tu tyle nowości
Edek18 który to ten szczęściarz co się z Tobą spotkał ???

#9365 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 00:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 poczytałem sobie troche tego tematu tak po łebkach tak od marca no i nawet mi wkońcu przeszło z panną P. Tak oficjalnie to można powiedzieć że od listopada. Czyli calutki rok się męczyłem. Jak zawsze B)
Mój Wladimirec podbija świat

#9366 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 20:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio, nie czaje :) Miałeś panne, a po przeczytaniu tematu "po łebkach" :) zerwałeś z panną :D ? czy jak, bo tak to napisałeś, że nie wiem o co Ci chodzi :) ???

#9367 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 20:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego żebyś ty wiedział jaki się tu melodramat rozgrywał to mała głowa...........
Wszystkie Brazylijskie mydlane opery mogą się schować.....
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#9368 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przeglądałem tematy o rzepaku, nawożeniu i zajżałem do tematu :) Jakie melodramaty hehe ?

#9369 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 22:56

To prawda, ten cały kontakt przez urządzenia elektroniczne trochę psuje kontakty w żywym świecie. A przecież lepiej popatrzeć w oczy, usłyszeć głos, pogadać na żywo, niż czytać literki, po których nie wiadomo co osoba myśli i jakie ma emocje, a na żywo widać to lepiej.

No tak ale jak zaczynasz kręcić z jakąś przez neta to możesz się zastanowić co napisać bo w cztery oczy to zupełnie inna jazda:)

#9370 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 15:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trzeba przyznać dużo racji meteorkowi91, "kręcenie" z laską przez klawiaturę, a w cztery oczy to dwie różne sprawy i całkiem inaczej się to odbywa. przez gg możesz pisać godzinami i być pewnym siebie, bo masz dużo czasu na sklecenie tych dobrych zdań, a w 4 oczy się możesz denerwować, pocić, język się kleji - koleżanka mi raz mówiła o kolesiu, który do niej miał zaloty i sama nie wiedziała co o nim myśleć :) Ja w sumie dziewczyny zawsze pierw poznaje osobiście, a dopiero później przez gg pisze z jakąś przyjaciółką, znajomą i to jest zupełnie inna sprawa niż w cztery oczy. W cztery oczy jak rozmawiamy to zawsze mnie wyzywa od cwaniaczków (mam poczucie humoru :) ), a na gg tylko "hihi, haha, hehe" a te, które nie potrafią zbyt przyjmować komplementów to mnie od słodziaka wyzywają xD

Edytowany przez Famer21, 11 styczeń 2011 - 15:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9371 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 15:36

Czesio, nie czaje :) Miałeś panne, a po przeczytaniu tematu "po łebkach" :) zerwałeś z panną :D ? czy jak, bo tak to napisałeś, że nie wiem o co Ci chodzi :) ???

Nie po prostu rok cos mnie do niej ciągło, a pól roku już było bez żadnej szansy. Czyli jak zwykle rok męczarni :D

#9372 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 18:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aha... Tak piszesz jakbyś miał problemy z laskami naprawdę, pokaż się, swoje foto dam Mojej do oceny i Ci powie czy przesadzasz xD - żart :)
Skoro ona nie była zainteresowana to nie ma się co z taką użerać, nawet jeśli jest naprawdę seksowna, że każdy się ślini, bo bez zainteresowania jej Tobą to nie ma sensu :/ Kumpel tez się produkował dla jednej, aż żal było patrzeć jak go wodziła, ale seksowna, że nie wiem, ale na szczęście Moja jak widziała moje ślepia w nią to w łeb dostałem i od razu przeszło xD xD xD Teraz ma mniej ładniejszą, ale w porządku i wcale nie brzydka (oczywiście do Mojej jej daleko :) ).

#9373 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 18:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 [quote name='Famer21' timestamp='1294766462' post='624559']
Aha... Tak piszesz jakbyś miał problemy z laskami naprawdę, pokaż się, swoje foto dam Mojej do oceny i Ci powie czy przesadzasz xD - żart :)
Skoro ona nie była zainteresowana to nie ma się co z taką użerać, nawet jeśli jest naprawdę seksowna, że każdy się ślini, bo bez zainteresowania jej Tobą to nie ma sensu :/ Kumpel tez się produkował dla jednej, aż żal było patrzeć jak go wodziła, ale seksowna, że nie wiem, ale na szczęście Moja jak widziała moje ślepia w nią to w łeb dostałem i od razu przeszło xD xD xD Teraz ma mniej ładniejszą, ale w porządku i wcale nie brzydka (oczywiście do Mojej jej daleko :)

Szczęściara że tylko w makówke dała bo nie jedna by zrobiła awanture i dawaj:/

Ja w swojej okolicy mam 2 takie (z jedną chodziłem do szkoły) co to jak skończyły Gimnazjum to się robiły takie panny z miasta ale teraz przyszły po rozum do głowy i zachowanie zmieniłyxD

#9374 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 19:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 http://demotywatory....418/OSTRZEZENIE no i tyle w temacie :D

#9375 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co zrobić jak laska nie chce być na razie w związku?? Dwie laski się kleją ale ta trzecia, z którą czuje się to coś jak się widzi i ją słucha nie chce na razie mieć nikogo :(
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#9376 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nic nie zrobisz. Widocznie czegoś się boi lub po prostu nie jest na tyle tobą zainteresowana żeby tworzyć związek i mówi Ci że nie jest gotowa. Jedna z wielu wypowiedzi w stylu "zostańmy przyjaciółmi...".

#9377 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam bardzo dobrą przyjaciółkę, jedna wystarczy :D A ona się boi, tak myślę tylko nie zbyt chce powiedzieć. Ale jest zainteresowana bo widzę. Może z czasem przyjdzie.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#9378 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ile ma lat ? Powiedziała Ci, że jest zainteresowna Toba, podobasz się jej ? Jeśli ponieżej 16 lat to wybrendna, jeśli powyżej 18tki to pewnie nie dawno skończyła jakiś związek. Nie wiem co Ci napisać :) Pierw wiek i czy zainteresowna jest związkiem... Boże, ale zabrzmiałem teraz xD Ja nie znawca tylko pytam :)

#9379 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 prawie 17, jest zainteresowana, takie daje znaki. Z moją przyjaciółką która jest rok starsza założyliśmy z góry że tylko to i nic wiecej. A on nie mów że nie, tylko narazie <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9380 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 styczeń 2011 - 21:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli ma Cię w d*pie. Jeśli dziewczyna jest tobą zainteresowana to dlaczego boi się być z tobą? Może ma jeszcze jednego na oku i kombinuje na dwa fronty?