Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9341 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Żebyś wiedział że jestem dość oryginalny.
Minusem portali internetowych jest właśnie to że nie wiemy z kim właściwie rozmawiamy. Czy z tą ładną, inteligentną rudowłosą dziewczyną czy może z jakąś brzydką, starą panną która chce się dowartościować i myśli że może tym sposobem uda się kogoś poznać.
Ale jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz. Wszystko ma swoje plusy i minusy ale to już od nas zależy co my z tym zrobimy. Jeśli dziewczyna uzna że jesteś interesujący to będzie się chciała z tobą poznać. Tylko nie należy kłamać za dużo bo te kłamstwa i tak wyjdą na jaw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 04:38
  •  

#9342 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Żyje,żyje...ale co to za życie kiedy mam uczucie,że coś siedzi a nie wiem czy to bol w krtani teraz czy dalej ość,której nie znalazła ;/
Ja kiedyś nigdy nie dałam się namówić na żadne spotkania z żadnych portali ;) a teraz sądzę,ze można poznać tak wartościowych ludzi,bo nie zawsze to musi być ktoś zły ;) sprawdziłam więc wiem ;)

Edytowany przez Edek18, 03 styczeń 2011 - 21:09.

#9343 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 :) Chłopaki Ewelina ma rację,nie można z góry zakładać że wyjdzie żle.Coś mi się zdaje że właśnie koleżanka już ma kogoś na oku...Życzę z całego serca aby to był ten wymażony :)

#9344 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehehe no piszę ze swojego doświadczenia...poznałam wporządku człowieka więc sądze,że nie zawsze po drugiej stronie sieci musi być ktoś beznadziejny ;)

#9345 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Miłości się nie wybiera ona jest silniejsza od nas.

#9346 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Hehehe no piszę ze swojego doświadczenia...poznałam wporządku człowieka więc sądze,że nie zawsze po drugiej stronie sieci musi być ktoś beznadziejny ;)

Na Agrofoto? ;)

#9347 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to chyba każdy o tym wie ;)
Tak jednego z AF również.

Edytowany przez Edek18, 03 styczeń 2011 - 21:42.

#9348 Share weronika

weronika

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 powrócę do malowania. ja tam uważam że piękna prawdziwa kobieta to powinna być bez makijażu wtedy pokazują swoje prawdziwe JA:) A nie tam jakaś spalona kobietka na solarium i kilogram tapety na twarzy wtedy nie widać do końca jak ona wygląda.

Edytowany przez weronika, 03 styczeń 2011 - 22:06.

#9349 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1673 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 22:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co do for internetowych to ja moją żonę właśnie tak poznałem, trochę dziwny sposób na zawieranie znajomości ale w moim przypadku się sprawdził

#9350 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 03 styczeń 2011 - 23:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja jednak wolę się spotkać w realu, niż niektórzy moi koledzy tylko SMS i tak samo w kółko, a jak przychodzi co do czego to nie ma śmiałości. Gdy jesteś z wybranką na spacerze to jak coś powiesz, wiesz jak ona na to reaguje, a w SMS'ie może napisać że jest ok, a na prawdę może być załamana, itp.
@Edek18 współczucie :( , ja już poznałem służbę zdrowia i nie koniecznie służy ona zdrowiu....

Edytowany przez LOST, 03 styczeń 2011 - 23:25.

KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9351 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 03 styczeń 2011 - 23:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Służba zdrowia nie jest wszędzie taka zła , nie przesadzajmy jak kiedyś sobie nóżkę pilarką sthil pociołem w paskudny sposób przecinając tetnice udową i szarpiąc ścięgna to mnie pozszywali i wszystko działa. więc z kawałkiem rybki nie powinno być problemu ;)

#9352 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 00:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Makijaż pięknej kobiecie doda jeszcze bardziej uroku tak samo jak i lekka opalenizna. Ale wszystko musi mieć granice.

Miłości się nie wybiera ona jest silniejsza od nas.
Niekoniecznie. Miłość to emocje które tworzy nasz mózg, więc my sami. Wszystko może zależeć od nas samych.

#9353 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 07:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tu macie link na temat podrywania i nie tylko :lol: Fajne teksty lecą. :lol:

#9354 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 04 styczeń 2011 - 08:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale niektóre emocje mogą być podświadome, nad którymi panować się nie zawsze da.

#9355 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 04 styczeń 2011 - 11:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taa Testosteron to największy popis takiej komedi głupoty i humoru od lat xD
Ja mam w sumie konto na fotce i jakieś tam czasem piszą coś :) ale tak jeszcze nie zdążyłem poznać kogoś. No jedynie dzięki yt poznałem pary w porządku rolników, jak i Tu na AF :) Gdybym tak jeszcze spotkał jakiegoś na woj. opolskim w pobliżu to na pewno byśmy się skumplowali na żywo hehe, bo o rolnictwie to ja mogę słuchać i słuchać od lat nawet to samo i :)
Edek18, ja miałem coś raz podobnie, ale to nic w porównaniu z Tobą, bo ość mi za kilku głębszych przeszła, ale samo uczucie jak się "zaklinowała" eh do dziś mam wstręt to karpi i wolę zwykłe filety :)

Mam taki pomysł dla tych osób, które nie wiedzą czy się podobają dziewczyną, tym naprawdę pieknym :) Założyć konto na fotce (najlepiej na niej chyba) i szukać jakieś seksowne kobyły i spytać co sądzą o Waszym wyglądzie i czy mielibyście u nich szanse :) - niby głupi pomysł, ale zawsze to "zabawa" i można się dowiedzieć czego na temat własnego wyglądu :) - hihi ja tak zrobiłem i opinie nie wiem czy szczere, bo za dużo pozytywów miałem niż sądziłem, ale jak się znajdzie jakaś ładna i szczera to powie co myśli :)

Edytowany przez Famer21, 04 styczeń 2011 - 11:06.

#9356 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 04 styczeń 2011 - 11:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak ;) tylko ,że zdjęcie to jedno a zobaczenie kogoś w realu to drugie ;)

Nawet jak wstawisz zdjęcie na portal tego typu to nie będzie to ot takie zwykłe zdjęcie , tylko hm... pozowane , ukazujące Cię w jak najlepszym swietle tzn. ze wyjdziesz na nim idealnie , bo zwykłego zdjęcia które wyjdzie albo i nie nikt nie poda ocenie - zawsze dążymy do perfekcji , z drugiej strony wstawic zwykłe zdjęcie to pewnego rodzaju ryzyko ,że opinie o nim nie będą pochlebne .

Czyli jesli wstawiasz swoją fotkę poddając ją ocenie to z reguły nie boisz się negatywnych komentarzy bo wiesz juz wczesniej ze np. jesteś przystojny . Ktoś kto uwaza sie za "paskudę" nawet gdyby nią nie był to nie wstawi swojego zdjęcia pod ocenę .

Wiecie o co mi chodzi prawda ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9357 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 12:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to tak do sprawy nie można podchodzić :/ Nikt kto dba o siebie (higiena i te sprawy wygląd) to nie jest "brzydki" raczej mało przystojny.
Co do tych poz, to poprostu robisz fotkę i tyle :) Normalne, że wygląd na fotce, a w realu się trochę różni, ale na fotce już ma mniej więcej obrys dane osoby, w realu może być tylko trochę lepiej lub gorzej :)
Ja tam się nie bałem negatywnych opini przecież nie załamie się jak mi jakaś napisze, że jestem brzydki xD xD xD Załozyłem, bo chciałem pewną laske zobaczyć i zagadać normalnie bym zagadał osobiście, ale, że ona mieszka 490 km dalej to aż tak sexy nie jest :D

#9358 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 12:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Boże, ty mnie Famer zaczynasz pomału przerażać. I trochę się chyba już w zeznaniach gubisz. Wcześniej wspominałeś że nie jesteś Casanovą a tu jednak proszę.

#9359 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 13:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS - bo nie jestem. Do "casanavy" każdą laska się kleji, potrafi oczarować rozmową i samym wyglądem. Ja poprostu zagadam do dziewczyny i nic więcej. Nie umiem czarować żeby była od razu moja. Mam dziewczyne i to tylko z 1 mi się udało, bo wpadliśmy sobie w oko i tyle. Myślisz, że jak zagadam do jakieś "seks bomby" to jest moja od razu, (miło się gadało, ale muszę iść xD taki ze mnie casanova xD ) ? - Bo to jest chyba casanova nie ? :)
Potrafisz normalnie na luzie rozmawiać z dziewczyną? Chyba tak. I ja tak samo, ale nic więcej...

Edytowany przez Famer21, 04 styczeń 2011 - 13:03.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9360 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 13:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale dla wielu już jesteś Casanovą. Wielu nie potrafi zagadać do obcej dziewczyny a co dopiero do seksbomby.