Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9321 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 07:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie chce mi się za dużo pisać w tym temacie, lecz sukcesywnie przeglądam i czytam...
jedno pytanie z mojej strony do @famer21 to Twoje złoto nie ma czasem siostry... ?? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:10
  •  

#9322 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 03 styczeń 2011 - 10:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS - wg. samego siebie uważam, że nie jestem jakimś przystojniakiem (mam fotki na forum to sam oceń :) ), prawdziwe bajerowanie gadką i czarowanie to jest prawdziwy podryw jak koleś jest naprawdę przystojny i potrafi samą rozmową "wyrwać laskę" nawet tą, która na niego nie leci :) - chyba tak mi się wydaje xD ale takiego wyglądu nie mam i tak nie potrafie podrywać. Co do tego, czym mam "to coś" to ona i każda eks mi powiedziała dlatego o tym wspomniałem :) Nie mówiłem, że nie potrafię zagadać do dziewczyny, złapać wspólny temat, przecież pisałem, że jak już jedna ze stron zagada to temat umiem podtrzymać, rozwinąć. No chyba, że laska nie chce rozmawiać wtedy widzę, że nie ma sensu i przestaje się produkować, więc o co masz żal :) ? to co pisze to z doświadczenia się dziele, nic nie wymyślam, bo to żałosne :/

Dejmond, moje xD hehe. na 18 od chrzestnej dostałem żeby laski leciały na mnie hehehe... A to od mojej co nosi to prosto ze sklepu na urodziny jej dałem...

Edytowany przez Famer21, 03 styczeń 2011 - 10:16.

#9323 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 12:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziewczyny zazwyczaj rozmową się wyrywa. Wyglądem możesz jedynie je sobą zainteresować na samym początku ale później to już rozmowa. Miałem kolegę który był bardzo przystojny. W liceum dziewczyny same do nas przychodziły i prosiły o numer do niego. Tylko później dość szybko rezygnowały bo on nie potrafił z nimi rozmawiać, nawet z nami to więcej czasu milczał niż coś mówił. Twoją bajerą jest właśnie to że potrafisz zainteresować dziewczynę tym co mówisz, potrafisz rozśmieszyć i zachowujesz się jak normalny facet. To jest właśnie najlepsza bajera i czarowanie. A to że masz w sobie to coś to uwierz mi, każda dziewczyna mówi to swojemu chłopakowi, a chłopak dziewczynie.
I nie mam o nic żalu ale swoje historie przedstawiasz tak że, przypominają amerykańskie komedie romantyczne gdzie niczym nie wyróżniającego się chłopaka wyrywa szkolna seksbomba i żyli długo i szczęśliwie.

#9324 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 13:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 panowie posluchajcie tego i wyluzujcie ;)
http://pikaso08.wrzu..._bede_kawalerem

#9325 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 13:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS - nie z amerykańskiej komedi romantycznej tylko życia wzięte :) Tak jak Ja opisałem swoje relacje z nią, tak powinien każdy człowiek, facet mieć ze swoją wybranką, gdy jest w niej zakochany i chce z nia być na dobre :) A to, że ładna mi się trafiła i wykonała 1 ruch to jestem wielkim szczęściarzem. Co do tej rozmowy to poprostu rozmawiam z jakąś dziewczyną i tyle :)
Twój przypadek z kolegą przystojnym właśnie jest dobry, na pierwszy rzut idzie wygląd bez tego taka ślicznotka nawet nie zagada z Tobą i nie wie co traci... Taki to ma lepiej po sie podoba i potem czy się dobrze naprodukuje w rozmowie czy nie to już zależy od niego, ale samo zagadanie jest po stronie dziewczyny co ułatwia dość sprawę. )

Co do tych amerykańskich filmów to tam jak seks bomba wyrywa zwykłego chłopaczka to ona jest głupia, on mądrzejszy i przeważnie na koniec tego "związku" nic nie zostaje po za zerwaniem :) Heh no, że moja lubi rolnictwo i taka szalona lekko jest jak Ja to nie musi od razu znaczyć, że to amerykańska kom. rom tak to ma też duża część moich znajomych :)

Edytowany przez Famer21, 03 styczeń 2011 - 13:58.

#9326 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Normalna, ładna dziewczyna nigdy nie powie do chłopaka który do niej zagadał i jej się nie podoba spadaj. Jak będzie chciała to pogada z nim a jak nie to jakoś ładnie się wykręci. W Polsce jeszcze bardzo rzadko dziewczyny podrywają facetów. Przyjęło się że to facet musi zrobić pierwszy krok. A uwierz mi, jest dużo takich nieśmiałych Panów którzy boją się podejść i zagadać, mimo że mogą dziewczynie się podobać. Kobiety cenią odważnych Panów, którzy nie boją zagadać i nie przejmują się porażkami. Wielu z tego forum chciałoby aby ładna dziewczyna do nich zagadała i dała im jeszcze numer. Ale tak łatwo nie jest.

#9327 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz ładna pojęcie względne :) Dla jednego dana dziewczyna jest bardzo ładna, a dla drugiego ta sama jest taka sobie lub brzydka :) Pierw trzeba przyjąć punkt bazowy piękności hehe :)

#9328 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Troche czasu już żyje na tym świecie ale żeby włazić pod traktor w celu spuszczenia oleju z silnika, i to jeszcze we dwóch to jeszcze takiego zjawiska nie widziałem, w samochodzie osobowym albo ciężarówce to owszem ale pod ciągnik??
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#9329 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh widzę, że się uczepili mojego sformułowania :) Chciała zobaczyć jak wygląda pod silnikiem to się położyliśmy, na boku jest korek to przy okazji odkręciłem leżąc :) Chodziło o sam fakt, widok laski leżącej pod traktorem i widok sąsiada przyglądającego się :)

#9330 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 15:02

Wiesz ładna pojęcie względne :) Dla jednego dana dziewczyna jest bardzo ładna, a dla drugiego ta sama jest taka sobie lub brzydka :) Pierw trzeba przyjąć punkt bazowy piękności hehe :)

Ale żaden na facet nie powie na ładną dziewczynę że jest brzydka. Powie że nie jest w jego typie ale nie że brzydka. Chyba że jest to bezguście, albo lubi brzydkie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9331 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 15:30

Heh widzę, że się uczepili mojego sformułowania :) Chciała zobaczyć jak wygląda pod silnikiem to się położyliśmy, na boku jest korek to przy okazji odkręciłem leżąc :) Chodziło o sam fakt, widok laski leżącej pod traktorem i widok sąsiada przyglądającego się :)

Na boku?? Nie chce być znowu posądzony o robienie zamieszania na forum dlatego proszę kogoś kto jest bardziej obeznany w metodologii spuszczania oleju w c360 (np mgr.inż Czesia) o wypowiedzenie się w tej kwestii. U mnie w rzeczonym wyżej sprzęcie tej matki korek spustowy znajduje się na spodzie miski olejowej i żeby go odkręcić raczej nie ma potrzeby żeby kłaść się pod traktorem.

Edytowany przez WeSolyRomeK, 03 styczeń 2011 - 15:43.

Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#9332 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 03 styczeń 2011 - 15:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przeciż mówił że dziewczyna chciała zobaczyć ten ciągnik od spodu, dziewczyny miewają różne abstrakcyjne pomysłu i to co dla nas wydaje się oczywiste i nudne to dla nich czasem może być frajda.

#9333 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 16:02

Hihi, a w jakim ciągniku czy aucie spuszcza się inaczej olej niż z pod silnika, miski olejowej, gdzie splywa cały olej po pracy silnika. Oczywiście jest opcja wysysania oleju z pod głowicy ssakiem, mechanicy tak niektórzy robią... W traktorach jest chyba raczej tak samo :) ? Ja tylko w c-360 spuszczałem do tej pory xD

W c-360 podchodzisz z boku z kluczem i odkręcasz korek bez kładzenia się nie jest to wymagane. Ponieważ korek nie jest na dnie tylko w ściane miski :D

Edytowany przez UrsusCzesio, 03 styczeń 2011 - 16:03.

Mój Wladimirec podbija świat

#9334 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 03 styczeń 2011 - 17:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No mnie własnie to zaciekawiło , bo zawsze wymieniam olej schylając się lekko albo na klęczkach (nie mam 360 ) . A jeszcze jedno , jak lezeliście tak pod 360 i spusciliscie olej to logicznie mysląc wypłynął on na was ?

O kisielu słyszałem , ba nawet o musztardzie ale o zapasach w przepalonym oleju jeszcze nigdy :lol:

@janusz20 - jak to mówią jedni lubią jak im cyganie grają inni jak im nogi śmierdzą ;)

@tommy 66692 - słyucham tej nuty od tygodnia , wpada w ucho :)

P.S. Wie ktoś co u Ewelinki ? jak po zabiegu , jak się czuje ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9335 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 17:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ewelinka nie miała zabiegu, robili jej badanie krtani i znalezli tylko rope( do traktora w sam raz ) :D
dostała jakieś znieczulenie i ma iść do lekarza za tydzień...
raczej nie ma z Nią źle...
tyle wiem... ale może się pojawi to dokładnie napisze jak się czuje... :)

#9336 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 18:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 UrsusCzesio - Źle to poprostu napisałem :) dokładnie z prawej strony jest korek (od strony jak sie siedzi w traktorze :) ) :) Ale chciała się poczuć jak mechanik, więc się położyliśmy pod nim xD
Wesolyromek- no na boku.... Tak jak napisałem i Czasio potwierdził :)
janusz20 - heh widzę Ty to znawca humoru kobiet jesteś xD

#9337 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 03 styczeń 2011 - 18:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widzisz już nie muszę szukać, ponieważ już znalazłem taką wybrankę o jaką mi chodziło, oświadczyny przyjęte, po zabawie z podrywaniem
żebyś wiedział, że uczyłem się na swoich błędach ale informacje które zaczerpnąłem z kilku książek bardzo mi pomogły, taka książka "Gra" Neila Straussa http://chomikuj.pl/marconi14 nie jest to poradnik ale jest pomocna a poza tym bardzo ciekawa, polecam każdemu taka lekturę
jest tam bardzo mądra myśl, traktować podryw jak grę, nie wyjdzie to do następnej,
a portale randkowe to nie jest taki miód, działanie w realu daje lepsze efekty i od razu widac czy wychodzi czy nie

#9338 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 19:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jest tam bardzo mądra myśl, traktować podryw jak grę, nie wyjdzie to do następnej,
Ja do tego wniosku to i bez książek doszedłem. Ale podobno jestem dziwny.

a portale randkowe to nie jest taki miód, działanie w realu daje lepsze efekty i od razu widac czy wychodzi czy nie
Portale randkowe są dobre dla tych nieśmiałych osób, które boją się zagadać. Ale czy coś z tego wyjdzie to już zależy tylko od nas.

#9339 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 03 styczeń 2011 - 20:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stasieks - Ty nie jesteś dziwny ;) Ty jesteś orginalny B)

Ja dochodzę do wniosku iż najlepszym wyjsciem z sytuacji jak dla tak niesmiałych osób jak Ja jest poprostu spotkanie w realu - albo sam na sam np. na jakims spacerze , albo na jakiejś wiejskiej imprze pod wpływem takiej ilosci alkocholu która dodaje "humorku" nie większej .
Problem jest jesli jest się kierowcą ;)

Portale randkowe moze są i ok. ale trudno wyłonic fajną osobę na podstawie głupich opisów zciągniętych z neta lub zdjęc przerobionych 10 razy w PS ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9340 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 20:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Teraz z poznawaniem przez neta jest powoli tak jak z poznawanie na dyskotece jak miałem 18 lat to tak było, jechało się na dysko, siadło przy barze i szukało ładnej dziewczyny żeby zagadać :) po chwili rozmowy fajny jesteś i słodki, ja zatańczymy, ona chętnie, a na koniec zabawy w tym samym momecie podasz mi swój nr xD I tyle się nawysilałem i po co, jak poznałem to jedyną na skupie zboża xD Ale racja takie poznanie przez neta dla tych co są nieśmiali tylko, ze teraz taka dziewczyna boi się poznać osobiście faceta poznanego przez neta chyba? Trochę się słyszy w tv o internetowych randkach i efektach ubocznych podczas poznania... :/