Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9261 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 13:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale macie tu HP... :D luz blus i pomarańcze ;)
a co do aktywnej koleżanki na AF, to ja bym ujął to tak "masz klasyczną urodę" :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:07
  •  

#9262 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 02 styczeń 2011 - 13:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też nie lubię takich dziewczyn co wygląda jak kukiełka z ''patyków''. Założę się że gdybyś pojechał do Warszawy i byś powiedział pewne określenia to by cię wyśmiali.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#9263 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 14:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sprecyzuj klasyczna urode hehhehe

#9264 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 16:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie powiedziałbym ''klasyczna'' wolę określenia ''nadzwyczajna'' itp.

#9265 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 02 styczeń 2011 - 16:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A Ja lubię szczupłe dziewczyny :) <ale bez przesady>

HP ??? e tam , kazda poruszana tutaj kwestia łączy się z tematem :) ale faktycznie mozna smiało przemianowac niektóre strony =wątku na "na kazdy temat" albo"rozmowy nocne polaków" :D

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9266 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 02 styczeń 2011 - 16:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiesz tu nie chodzi o to która jest szczupła a która 'przy kości" jak to mówią - kwestia tylko która i ile nakłada na siebie tzw tapety która to "tapeta" nie zawsze współgra z naturalną uroda kobiety/dziewczyny i zamiast uwydatniać walory nie bójmy się słowa oszpeca co niektórą kobietę/dziewczynę - jak dla mnie naturalność na pierwszym miejscu - a jeśli już jakieś zabiegi upiększające to robione z głową i dostosowane do własnego wyglądu
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#9267 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 17:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie tak jak mówisz :)
Bo niektórym na myśl o szczupłej ładnej dziewczynie nasówa się myśl "wytapetowana laska" a przecież są tez naturalnie piekne dziewczyny bez zadnych "durackich wynalazków" B)

... a makijaż/tapeta jak wspomniałeś często szpeci to piękno zamiast je podkreślać...

#9268 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 17:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 klasyczna uroda to po prostu klasyka, dzieło samo w sobie, nie za dużo nie za mało, nie za długie nie za krótkie, lekkie podkreślenie swoich zalet, a nie tworzenie na siłę poprzez AVON czy inne czegoś czego nie osiągnie się tynkiem... :)

#9269 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 02 styczeń 2011 - 18:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Edek18 tzn. piekna polska dziewczyna bez liftingu xD czy się umaluje czy nie prezentuje sie pieknie xD Ze słowe klasyczna nagle skojarzyła mi się pozycja xD xD

#9270 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 18:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Klasyczna uroda to poprostu uroda stworzona przez naturę (przez Pana Boga) i nieoszpecona liftingami , tapetami , botoksami itp.

Nie potrzebująca nadmiernej ingerencji człowieka by zachwycać swoim pięknem :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9271 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 18:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to mówią ''co ma pływać nie utonie'' tak jest też z makijażem, co jest piękne nie musi się malować :D

#9272 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 18:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale to jest szok ile dziewczyna, kobieta potrzebuje farb, pudrów żeby czuć się sexy :/ Moja dziewczyna ma poł łazienki różnych dupereli chyba wszystkie firmy z kosmetykami :) W sumie ona ma jasny makijaż do blond włosów i jasne cery, jak się maluje to głównie na jakieś imprezy lub jak jedziemy do dziadków na wies, a tak na co dzień to sie prawie nie maluje, ma akurat taka urodę, że nie potrzebuje na co dzień, bo i tak wygląda ślicznie, dopiero jak się trochę umaluje to robi się z niej prawdziwa seks bomba xD xD

#9273 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 18:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale są przypadki, że jak się umaluje to żal o niej wspominać, a jak w żniwa cała w kurzu i bez ''tapety'' jest znacznie lepiej.

#9274 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 18:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O nie Avon to tylko u mnie tusz do rzęs :D ja gustuję w FM i produktach moich sprawdzonych w sklepie ;) Avon miał kiedyś problem ze sobą jak to w telwizjo cos mowili i jakoś się zraziłam.Aaa bez makijarzu nie prezentuje sie dobrze :D dlatego jak wychodze to podstawa ;) jak siedze w domku to nie no i oczywiście jak w lecie nad wode to tez nie ;)

Edytowany przez Edek18, 02 styczeń 2011 - 18:44.

#9275 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 02 styczeń 2011 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no tak ale zanim wyjdziesz z domu nie nakładasz na siebie kilogramów róznej masci specyfików tylko wszystko z umiarem ?
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#9276 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 18:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 LOST o takich nie wspominam :) Takie to bez makijażu w z łózka nie wstaną i wyglądają gorzej niz bez :)
CO do żniw, to jedynie dziewczyna włosy jakoś tam sobie sexy ułoży i ten lekki puder czy jak to sie tam nazwa hehe - jak znajdę jakąś jej fotke to wrzuce nie mam swojego lapka na wsi to nie mam jej fotek..:)
Edek18 bez przesady :) Gdybym nie miał dziewczyny to kto wie xD xD xD

Edytowany przez Famer21, 02 styczeń 2011 - 18:58.

#9277 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 18:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Większość dziewczyn tak myśli, że bez makijażu to już w ogóle wyglądają jak .... a tak nie jest!

#9278 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 19:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam podac etapy malowania ?? krem nivea,podklad ladnie dopasowany do twarzy bez efektu maski,puder na powieki i pod okiem zeby jakies tam cienie sie nie odbijaly,tusz no i kulki brazujace na kosci policzkowe.Nie wiem czy to duzo,ale wiem ze nie wyglądam jak tapeciara raczej :D

#9279 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Matko , widzę ,że dziewczyny mają więcej pracy przy doborze odpowiednich kosmetyków do swojej urody niż nie jeden lakiernik w doborze orginalnego koloru maski w ursusie :D

szacun B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9280 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 19:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No nikt myślę, że nie uważa ciebie za ''tapeciare''. Wyjaśnijmy definicję słowa '' tapeciara'' - osoba wydająca na kosmetyki po 300zł na tydzień, na twarzy charakterystycznie dla tego rodzaju kilogramy różnych pudrów itp. Także Ciebie @Edek18 nie wolno zaliczać do tej grupy.