Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9161 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 30 grudzień 2010 - 16:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O wpadce to ja wogóle nie chce myśleć, aż tak napalony nie jestem żeby sie kochać bez zabezpieczenia. Już miałem taką jazdę, że chyba wpadka, (bo wiadomo co i jak z kobietą i jej ciałem się wtedy dzieje) to ja mi powiedziała, że możliwe, że jest w ciąży to to był chyba mój najgorszy dzień w zyciu, 2 dni chodziłem jak zombi, nie do zycia nic nie mogłem przełknąć o tyle dobrze, że ona była bardziej optymistycznie do tego nastawiona "no i co się stanie jak będę w ciąży kocham cie i tylko to się liczy" a po 3 miesiącach i tak się rozstaliśmy, bo ona właśnie chciała, miała chęci posiadania dziecka, rodzina itp. ja spanikowałem i to był koniec. Ja jeszcze nie dorosłem do tego żeby się hajtać, zakładać rodzine. Jestem odpowiedzialny, "dorosły" :P ale w głowie mam nadal samą zabawę tzn. luźne życie kawalera :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:29
  •  

#9162 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 16:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiem ci tak ze czy sie kochasz z zabezpieczniem czy bez to nie znaczy ze unikniesz ciazy .. akurat ja ze swoja preferuje bez zabezpieczen i obojgu nam to odpowiada i jest dobrze .. ostatnio mielismy podejrzenie ze jest w ciazy ale "niestety" nie jest fakt na poczatku byl to szok i wogole ale na drugi dzien stwierdzilismy ze bedzie wszystko dobrze bo mamy siebie i damy rade i rodzice tez nas nie zabija lecz nam pomoga wrazie co .. ja wlasnie mysle odwrotnie niz ty chce sie juz ustatkowac zalozyc rodzine i kupic meiszkanie i moze z czasem wlasny interes .. jak bedzie to zobaczymy ...

#9163 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 17:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem skąd Ty jesteś czy miasto czy wioska, ale z tego co widzę i słysze to na wsi dzieci, no ludzie w wieku 20 lat to już zaczynają zakładać rodzinę, ślub, dziecko rodzina. Oczywiście najmłodszy z rodziny (głównie chłopak, ale i dziewczyna też) dostają po ojcu gospodarstwo. W mieście jest może nie całkiem zupełnie inaczej, ale dość różnica, bo tutaj dopiero po 27roku zaczynaja o tym myśleć, jak są "ustawieni" dobra praca, kasa wtedy dopiero no i w mieście nie ma tych tradycji co na wsi inne klimaty są z rodziną, wolą dłużej imprezować niż zakładać rodzinę. Ja mieszkam w mieście, ale praktycznie co weekend, święta coś wolnego na wsi siedze i 23 lata i nie myśle o rodzinie, dziewczyne mam, prace, auto to, że w statusie mam mieszka z rodzicami to mi nie przeszkadza ;) bo i tak albo jestem jakiś czas, zamieszkuje na wsi lub u dziewczyny lub w domu. Normalne, że co lipiec-wrzesień cały czas na wsi hehe.

#9164 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 17:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to Ty farmer czy kto jesteś ;) No własnie na wsi się nie pier**** tlyko cach cach ślub, wesleicho, kabana zarżnąć i bawimny się ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#9165 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 17:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak czytam Wasze posty o uwodzeniu i mam pytanie ;)

O czym rozmawiać z dziewczynami, jeżeli gadka zbytnio się nie klei ?? Jaki macie na to sposób?/

Na co tak naprawdę lecą dziewczyny?(zachowania, gesty ??)

O odpowiedzi prosiłbym płeć przeciwna i nie tylko ;)

Edytowany przez piotrus19, 30 grudzień 2010 - 17:48.

#9166 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 17:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na to nie ma sposobu. To ma być naturalne. Po prostu. Jak spotkasz odpowiednią to się rozmowa uda. Też rok temu i wcześniej uważałem sie za nieśmiałego i nieumiejącego rozmawiać z dziewczynami, aż przestałem robić z tego jakiegoś wydarzenia na skalę światową, ot po prostu rozmowa i moja rzekoma ,,nieumiejętność rozmawiania'' przerodziła się w uwagę na matematyce i wysiadanie z autobusu przystanek dalej z powodu zagadania się. ;)

#9167 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 17:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 UrsusCzesio - taki sobie nik wymysliłem heh z yt zgapiłem ;) W mieście zupełnie inaczej jest.
piotrus19 - nie wiem musisz czekać na jakiego uwodziciela z doświadczeniem to ci powie ;)

#9168 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 18:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mam fatalne doświadczenie ;) ile to juz razy mnie olały bo im Bóg zamist mózgu dał snopek słomy ;)

#9169 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 18:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz jest też tak, że chłopak ma o sobie niskie zdania, samoocenę z wyglądu, bo wg. samego siebie jest "mało atrakcyjny", a dziewczyna jak piekna to chłopak z góry zakłada, że się jej nie podoba i że nie ma szans u niej ;) W sumie Ja o sobie że myśle, że jestem "mało atrakcyjny" xD Jak poznałem jedną znajomych to ona seksowna blondyna, jasna cera i makijarz, niebieskie oczy, ciało wyrzeźbione przez nature (wiadomo o co chodzi ;) ), to na imprezie u kumpla nie zagadałem do niej stałem całą impreze koło niej i nic i tylko oczami oboje przebieraliśmy :P aż prawie pod koniec impreze podszedła i powiedziała "czekam i czekam, czy nie zagadałeś, nie podobam ci się" B) Ja oczywiście swoje "eh no taka ślicznotka by na mnie spojrzała" , "na ciebie czyli...?" , "no taki sobie koleś, słabo przystojny" , "no toś teraz powiedział, przecież niezła z cb ciacho i taki słodziak z uśmiechu" hehe nie bede dalej pisał, ale wierz żaden ze mnie przystojniak xD B) Jak widać trzeba zagadać zawsze hihi.

Edytowany przez Famer21, 30 grudzień 2010 - 18:30.

#9170 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 18:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Ja mam fatalne doświadczenie ;) ile to juz razy mnie olały bo im Bóg zamist mózgu dał snopek słomy :P

Już milicja po Ciebie jedzie, FBI również, zastanawiam się nad wojskiem. Użycie mojego tekstu bez zakupu praw autorskich... Pilnuj T-25 w nocy.

;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9171 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 grudzień 2010 - 18:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ha Ha :P No nie wierzę Lesiu ,że byś się na władka połasił ;) raczej juz 360 B)

@Farmer - czyli z wczesniejszą dziewczyną wpadłes , rozstaliscie się ? i co i urodziła ? wychowuje dziecko ? I Ty tak jak gdyby nigdy nic sobie dalej żyjesz ? - dobrze to zrozumiałem ? ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9172 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A byś się zdziwił ;) Władymircem też jeździłem i miło wspominam. ;)

I też tak samo to zrozumiałem.

#9173 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pawlus224, ale mi zdał zdanie pełne pytań xD
Fałszywy alarm to bym tylko, że głównie dla mnie nie dla niej. Po tej sytuacji przez 1,5 miesiąca nie szło nam za dobrze, potem ona chciała mieć dziecko, ślub również, a ja zaczałem panikować i spytała czy wogóle chce mieć dziecko i rodzine, w przyszłości tak, ale nie teraz. Wiesz to jest ten minus posiadania dziewczyny starszej od siebie o 2 lata. Faceci z reguły są 3 lata do tyły w dorastaniu, ja miałem 19 lat, ona 21, więc już o tym głównie myślała. Jakbyśmy wpadli, po kilku dniach bym się opamiętał i bym się hajtał, wtedy bym jej napewno nie zostawił... A tak rozstalismy po obu stronach i teraz się nadal przyjaźnimy, ona wolna i co chwile mówi znajomym, ze z mlodszym od siebie już nie bedzie się napewno spotykać, ale kawał z niej laski xD

#9174 Share casemxu125

casemxu125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo od małego

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 znam ten ból... sam miałem starszą dziewczynę tyle że o rok. i nie chciałbym tego powtórzyć ;)
Life Is Brutal...

#9175 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja już miałem Parycje uczyć jeździć Wladyyymircem ;) ale po malowaniu zgodziła się ale potem jakoś wszystko się popierdo****

#9176 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Farmer - a to spoko , bo jakoś w głowie mi sie nie mogło pomiescic gdyby normalny chłopak taki numer odwalił ;)

#9177 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 20:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz może być starsza o rok czy nawet 3, ale żeby miała nie więcej niż 19 lat wtedy jeszcze nie ma w głowie ślubu dziecka i zakładania rodziny. Moja po tej naszczęście nie wpadce zaczęła myśleć o dziecku i ślubie. Jakbyś widział jej spojrzenie, minę na myśl o tym, że prawdopodobnie jest w ciąży, minimalne przejęcie i lekkie zakłopotanie, a jakbyś widział mnie... ;) Jak się dowiedziałem to mnie sparaliżowało, po 40 min wróciłem do zywych dopiero xD Ale tak to jest jak są żniwa, upał i laska skąpo ubrana na polu jeszcze z jej wyglądem i ciałem xD xD Wiesz ja nie nosze przy sobie gumek wszędzie, moja teraz jak zobaczyła, że mam w portfelu to wywaliła i się wkurzyła "po co ci guma w portfelu!?"

pawlus224 - no co ty! Nawet gdyby nie chciała żebym przy niej był jak zaszła by wciąże to i tak bym jej pomagał ze wszystkim, mieszkam w mieście, ale takich rzeczy bym nie odstawił napewno. Dlatego jak już się chce mieć przyjemność trzeba wiedzieć co i jak robić żeby nie było po kilku miesiącach juniora ;)

Edytowany przez Famer21, 30 grudzień 2010 - 20:13.

#9178 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Farmer21 no widzisz tez mieszkam w miescie i mam 21 lat i mysle o zalozeniu rodziny .. prace mam, co do samochodu to sprzedalem i poluje za czyms nowszym, mieszkanie zamierzam kupic .. co do startu w meiscie i na wsi to jesli przejmujesz gospodarstwo to ok bo masz na start, w miescie gorzej jak masz kupic mieszkanie to jest spory wydatek prace ciezko znalesc za takie piniadze zeby starczylo na zycie i splacanie kredytu za meiszkanie .. wieksze miasto wiecej pracy mowia ale co z tego jak za mieszkanie trzeba dac najmniej 200tys i to wcale nie jest luksus zaden zbey mieszkac tam rodzina z dziecmi .. Tak jak ty od najmlodszych lat spedzam na wsi u kuzyna ale odkad zaczelem prace niestety nie mam na to czasu ;)

Co do rozmow z dziewczyna najlepiej znalesc wspolne zainteresowanie wtedy sie o tym rozmawia dlugo i fajnie bo mowicie o wspolnym zainteresowaniu.

#9179 Share Kanuni5125

Kanuni5125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 20:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Famer21 To ci powiem że to nie jest reguła że starsza znaczy bardziej poważniejsza. Ja mam 18 lat a moja dziewczyna ma 20 i ja bardziej, częściej z nią gadam o ślubie, dzieciach ze chciałbym, jak już szkołe skończe, a ona jeszcze bawić sie chce hehe ;)
URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9180 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 20:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja Ci powiem tak : wszystko jest dla ludzi , tylko trzeba do tego z głową podejść ;) Ja sobie nawet nie chcę wyobrazac takiej sytuacji :P , wystarczy ze mi kolega opowiedział podobną historię , tyle ze jego dziewczyna specjalnie go podpusciła - skłamała ze jest w ciąży a po 2 dniach powiedziała ze to był zart ;) Podziwiam go ze on z nia wytrzymuje , Ja za takie cos podziękowałbym jej za znajomosc ...