Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9141 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 21:40

lordhagen - gadać o seksie o praktykować seks to inne rzeczy :) W tym przypadku lepiej praktykować, bo chyba żaden facet nie chciałby laski, która gada o seksie, ale go nie uprawia

Uprawia. Uprawiała - teraz ma 18 latek, po ślubie cywilnym, gdyż się towarzystwo pod sercem pojawiło i nagle szok, teraz będą pchali, ale wózek.

Edytowany przez lordhagen, 29 grudzień 2010 - 21:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:41
  •  

#9142 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 29 grudzień 2010 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To tak jak w piosence "wódka-sex" Jam Boxx apropo tego mówienia a nie działania :)

cyt: "...raz poznałem cud dziewczynę co robiła dziwną minę gdy pytałem ją o seks ,
a śpiewała taki tekst
- wódka , seks - impreza już rozkęca się , kto nie lubi seksu , wódki ,
ten poczuje nudy skutki..."

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9143 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 29 grudzień 2010 - 21:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do dziewczyny 1 na milion to jest prawda, znajdź mi taką co chętnie poszła by na rolę i pomagała, tolerowała wiele wyrzeczeń??

Edytowany przez LOST, 29 grudzień 2010 - 21:50.

KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#9144 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 22:00

kto nie lubi seksu , wódki ,
ten poczuje nudy skutki..."

A kto lubi aż za bardzo i go szał bojowy ponosi też poczuje skutki, ale na portfelu, opinii rodziny, znajomych i własnym samopoczuciu, a panna tym bardziej i to bolesne skutki, tak jak w tym przypadku powyżej co napisałem.

#9145 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 29 grudzień 2010 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na pewno są takie osoby..... Myślisz że w dużych miastach to takich nie ma. Ale cóż powiesz do takiej/go ''co za dużo to nie zdrowo'' czy jak?? Nie da się, ale myślę że na AF jest dużo rozsądnych osób.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#9146 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 22:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A niech sobie robią co chcą, ta dziewczyna jest akurat z miasta, niezbyt dużego, ale zawsze. Ślub został wzięty przez to dziecko... Współczuję takim ludziom, ale to nie moja sprawa, ja tylko mówię co o tym sądzę.

#9147 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 29 grudzień 2010 - 22:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 LOst, bo trzeba szukać :) Normalne, że koleś co wygląda przystojnie twarz itd. ma większe szanse na piekna i dobra dziewczynę. Laski jak i My faceci patrzą pierw na wygląd, potem na charakter B) Przecież wygląd osobisty idzie na pierwszy plan i dopiero potem rozmowa, pierwsze 15-25 min przeważnie wiadomo z kim się ma doczynienia ;[ Ze mnie żaden "uwodziciel" jak w temacie :( Nie wiem jak tam Wy wyglądacie xD może macie wieksze szanse :(

#9148 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 08:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ha ha ha , no Ja napewno B) <zart> :)

#9149 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 11:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj piękna historia poznania B) Na skupie. Ale może lepiej wstaw zdjęcia swoich kuzynek lepiej jeśli wolne a nie dziewczyny :) hehe

Zauważyłem że sporo dziewczyn które poznawałem leciały na 2 rzeczy: Brzuch bo dziewczyny lubią go macać :P Taniec to może głupie ale jak chłopak potrafi sie ruszać w ciekawy sposób to bardzo kręci dziewczyny. Bo wiem że specjalnie urodny to ja nie jestem ale Moja mówi inaczej :) :P

Edytowany przez silva, 30 grudzień 2010 - 11:33.

#9150 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 11:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 silva przezcież masz laiste swoją to po co Ci wiedzieć czy są wolne :P ? Zdjęć kuzynek nie mam, bo mi nie potrzebne są hehe. Zresztą dla mnie w moich oczach to one nie są "pociągające" :P Sama wiedza, że to kuzynka i od razu inaczej patrzysz na nią hehe

1 foto mam, bo jakby to powiedzieć najlepiej się rozumiemy w całej rodzinie hehe B) 2 lata starsza
http://img252.images...574b3e2613c.jpg

Edytowany przez Famer21, 30 grudzień 2010 - 11:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9151 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 11:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No mam mam. :P Nie potrzebne :P Ale tak z ciekawości B) Ulala :) Ciekawa :)

#9152 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 12:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzięki tej Ulala xD mam teraz bmw s60 jeden z facetów (oj miała ich hehe) pomógł mi załatwić duzo taniej :P Więc sa plusy bycia spokrewnionym, mieć w rodzinie taką Ulala :P

#9153 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 12:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A zresztą jak chcesz znaleźć zdjęcie mojej to żaden problem. Mam na forum podane swoje nk i mam z nią zdjęcie :P

#9154 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 12:49

Oj piękna historia poznania :) Na skupie. Ale może lepiej wstaw zdjęcia swoich kuzynek lepiej jeśli wolne a nie dziewczyny :) hehe

Zauważyłem że sporo dziewczyn które poznawałem leciały na 2 rzeczy: Brzuch bo dziewczyny lubią go macać :P Taniec to może głupie ale jak chłopak potrafi sie ruszać w ciekawy sposób to bardzo kręci dziewczyny. Bo wiem że specjalnie urodny to ja nie jestem ale Moja mówi inaczej :rolleyes: :P

A B) czyli Twój avatar to taka "zanęta" na agrofotowiczki :)

#9155 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 13:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to tu na forum są agrofotowiczki jakieś xD xD ?
Kurde forum przeglądam żeby popytać o uprawe siew kupno traktoru, a gadam o udowdzeniu...żal xD xD xD
Jak raz powiedziałem w towarzystwie, że to ja poderwałem Asie (imie laski :P ) to ona zaczęła się śmiać i powiedziała "słońce Ty moje, Ty nawet nie wiedziałeś, że na Ciebie lece jak się poznaliśmy dopiero jak siłą włożyłam Ci język do ust to po długim pocałunki doszedłeś do wniosku, ahha :P" z uśmieszkiem na twarzy xD

Edytowany przez Famer21, 30 grudzień 2010 - 13:34.

#9156 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 13:38

Co do dziewczyny 1 na milion to jest prawda, znajdź mi taką co chętnie poszła by na rolę i pomagała, tolerowała wiele wyrzeczeń??

Ja znam 2
Mój Wladimirec podbija świat

#9157 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 13:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pewnie że tak :P hehehe. Nie no żart jakies takie znalazłem bo ostatni avatar sie komuśtam nie podobał.

#9158 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 13:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no spoko :P a tak wogóle coś Staśka tu nie słychac ?

Ja znam tez conajmniej dwie dziewczyny które poszłyby z chęcią na gospodarkę - obie chodziły ze mną do klasy w TR :P

#9159 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 15:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale nie ma nic zabawniejszego niż uczenie dziewczyny jeździć traktorem xD xD Tyle polewki to ja nigdy jeszcze nie miałem, a jaka była z siebie dumna jak przy ruszaniu jej nie zgasł xD xD xD Chciała spróbować to ją uczyłem fendtem 512c, bo do vario 936 bała się wsiąść :P Jak ją uczyłem jeździć moim passatem b5 FL to ruszyła za 4 razem, bo trzymała nogę na gazie z 10 sec nim ruszyła xD xD xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9160 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 16:06

A niech sobie robią co chcą, ta dziewczyna jest akurat z miasta, niezbyt dużego, ale zawsze. Ślub został wzięty przez to dziecko... Współczuję takim ludziom, ale to nie moja sprawa, ja tylko mówię co o tym sądzę.

Masz racje smiac mi sie chce z ludzi ktorzy wpadna i zaraz biora slub bo co ludzie powiedza i wogole.. ale pomyslec logicznie czy to jest wazne? na moje to by mogli sie ode mnie wszyscy odwrocic jak by moja dziewczyna (a od jutra narzyczona :P) zaszla w ciaze i nie bysmy mielii slubu i bym nie chcial go brac puki sie nie urodzi bo po co ja dodatkowo stresowac i wszystko na szybko i nie tak jak sie chce bo nie ma czasu zeby na spokojnie wszystko zalatwic i ustalic .. bez przesady wazniejsze jest dla mnie zdrowie ukochanej i dziecka.

A co do dziewczyn chetnych isc na role to sa takie znam kilka takich nawet osobiscie .. Po prostu nie ma sie spieszyc i trzeba na spokojnie szukac a nie brac sie na pierwsze lepsze ktore co chwile maja innego i latwe sa bo pozniej mozesz sie zdziwic jak z takowa wpanidnie sie i zalamanie ... lepiej moim zdaniem poszukac wsrod pozadniejszych dziewczyn i byc z nia szczeliwym nawet i czekac do slubu ale byc tym jej pierwszym i ostatnim .. niz ktoryms z kolei