Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9121 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 14:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niby nie do Ciebie ale każde spostrzeżenia się przydadzą. Czy z miasta czy ze wsi to wg mnie aż takiej różnicy nie ma. Czasami się zdażają że na wsi są dziewczyny które próbują udawać dziewczyny z miasta. To już dla mnie jest śmieszne ;)

A ja zauważam najczęściej czy dziewczynę interesuje uśmiechem. Jeśli odpowie tym samym to znaczy że już jest z górki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 00:53
  •  

#9122 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 29 grudzień 2010 - 14:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Masz rację Silva , znam osobiście taką dziewczynę - zadno z niej bóstwo ;) mieszka na wsi zabitej dechami , nawet ciągnika nie mają ;[ a uwaza się za niewiadomo co , jakby ktoś jej nie znał , dla niej oczywiscie liczy się KASA i ewentualnie zeby chłopak był przystojny - nie ukrywa tego :P

Mam tez kolezankę z drugiej wsi , która co prawda nie wiąze przyszłosci z rolnictwem i tym podobnymi rzeczami , ale z nią mozna o wszystkim pogadac , ba nieraz gadamy o sprawach rolniczych , a ona nawet w towarzystwie kolezanek i kolegów z miasta potrafi zagadac o dziadkowej c-360 ;)

Takze jak juz to było mówione wczesniej , nie ma reguły czy z miata czy ze wsi .

najbardziej do tego pasuje zparafrazowany tekst Pawlaka : ludzie nie dzielą się na ... i ... (wstawic dowolne słowa) tylko na mądrych i głupich :) - tak samo jest z dziewczynami .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9123 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 29 grudzień 2010 - 14:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pawlus224 - taka dziweczyna jeśli jest jeszcze naprawdę ładna to już całkowity skarb z niej jest ;) Jeśli coś wie o rolnictwie i nie wstydzi się o tym rozmawiać do tego inteligenta, piekna itp. to skarb - sam wiem po sobie mówi się do 3 razy sztuka, a u mnie było za 4 i juz na stałe ;[ Moja wychowanie ma ze wsi, ale mieszka w mieście jak Ja. Ja też tradycja święta, rodzina itp. tradycja ze wsi, ale miastowy chociaż i tak pół zycia na wsi jestem hehe :)

co do dziewczyn udających miastowe a są ze wsi to nie znam :)

Najgorzej to mają ci panowie co w towarzystwie kobiet się "zawieszają" nie potrafią sklecić zdania... Ze mnie żaden kasanowa podrywu, ale pogodać tam umiem, ale jak widzę, że laska to typ damulki dla której musisz mieć poziom żeby z tobą porozmawiała to ją pier.... ;) dosłownie :P

#9124 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 15:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jak wychowujecie swoje dziewczyny? ;) hehe
Też mam super dziewczyne. Też ze wsi jak ja. Na każdy temat moge z nią porozmawiać. Dla mnie ideał :P Tylko co zrobić by sie nie zmieniła ;)

#9125 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 15:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wychować ? :) Jeśli dziewczyna ma "głupio w głowie" to nie wychowasz jej :) Dziewczyny nie mozna zmienić, ani nikogo innego :) Jesli będzie swoją zmieniał to dlugo nie będzie Twoja :) Nie narzucisz jej na długo swojego zdania, jeśli nie jest taka jaka chciałbyś żeby była... Miałem taką eks, która tylko by imprezowała, zakupy, i seks, ale 0 porządku i "dobrego zachowania" w głowie, no dobra seks z seks bombą nie jest zły, ale długo tak pociągniesz jesli masz w związku udany tylko seks, tylko tych czynnościach i byle jakim miejscu podczas tych czynności się dogadujecie dobrze :) ?

Moja ma w głowie "dorosłe życie" zaszczepione. Nic z głupot, nie ma w głowie. Znaczy nie to, że sztywna, damulka itp, ma klase, poziom, duże poczucie humory, porozmawiasz z nią o wszystkim dosłownie, nie ma żadnych oporów przed ubrudzeniem się, jak jest u mnie na wsi jak sam jade na wieś do dziadków to sama od siebie pomaga mi przy obrządkach rano czy wieczorem, nie rani jej zapach trzody chlewnej, który genialnie przeczyszcza zatoki ;) :P ;) ogólnie przepiekna, mądra, inteligenta i nie boji się pracy, a z miasta jest. Ostatnio mieliśmy do grecji na 2 tygodnie na wakacje jechać na poczatku czerwca, bo pod koniec chciałem być juz na żniwa na wsi, ale wyjazd dopiero pod koniec mógł być to ja zrezygnowałem (nic nie jest dla mnie lepsze od wakcji na wsi na żniwach u wujka 30ha pola ;[ ) to ona też, bo sama nie chciała jechać z znajomymi to była ze mną na wsi. Znajdź mi druga taką hehe

#9126 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 15:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no wychować dziewczynę to taka przenośnia. Raczej co robić by sie nie zmieniła. Tobie nie będę znajdywał ;) Bo swoją sie nie podziele hehe :P

PS: Chwalipięta ;) Ale to nie jest obraźliwe absolutnie ;[

#9127 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 15:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 By sie nie zmieniła ? Towarzystwo zmienić jeśli ma zepsute lub nie pozwolic jej się dostać do takiego. ;) Pokaż swoją panne heh

#9128 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 15:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chcesz porównać? ;)

#9129 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 15:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh to widzę ,że panowie macie rzeczywiście skarby nie dziewczyny ;)

dlaczego mnie się trafiają tylko albo brzydkie albo głupie albo jedno i drugie ;) ;[
a nawet jeśli kiedyś myślałem o swojej byłej ze jest "ach i och" to później musiałem otrzeźwiec i ujżałem nagą prawdę ze to kawał *** :P

Gdzie balujecie na Sylwestra panie i panowie ? :)

#9130 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 16:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taki temacik juz chyba jest. Ale u Panny ;) i wiem że będzie super :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9131 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 16:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja na wsi u dziadków. Dziadkowie w niemcach u jednego wuja w tym roku, wujek z ciotką na sylwka, a lasku ze mną u dziadków na wsi mam kuzynke do pilnowania 8 lat, ale energia 10latki ;) Pierw pozawozić wujostwo na zabawy, a potem zabawe w domu zrobić :P hehe Dziewczyna woli w domu impreze niż kase wydawać na zabawe ;)

pawlus224 znajdziesz swoją też ;[ widzisz ja czekałem do 3 i na 4 trafiłem dopiero :)

Silva no porównać hehehe tak z ciekawości tylko :)

Edytowany przez Famer21, 29 grudzień 2010 - 16:40.

#9132 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 16:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

sam wiem po sobie mówi się do 3 razy sztuka, a u mnie było za 4 i juz na stałe ;)

To mnie pocieszyłeś, bo ja uważałem też, że do 3 razy sztuka i za tym 3 razem właśnie nie wyszło też.

Ja na Sylwestra idę do kolegi, posiedzimy we trzech, odchudzimy sklep o flaszeczkę lub dwie i będzie dobrze - rok temu plany na Sylwestra wiązałem z wybranką serca, chciałem się z nią spotkać, żeby powiedzieć jej takie 2 miłe słowa, a tu gdy zadzwoniłem okazało się, że jest uchlana w 3 d.py i jej zrozumieć nie mogłem, to sobie odpuściłem taki interes... I teraz wolę z kolegami posiedzieć.

#9133 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 17:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Farmer21 - no to jeszcze mam 2 strzały , jeden chybiony drugi trafiony idąc Twoim tropem ;[

Ale powiem wam szczerze ze jakoś tak cieszę się ze są przypadki które udowadniają ze "da się " :)

Lesiu masz rację , nikt cię tak nie zrozumie jak dobry kolega z dobrym alkocholem :P Ja walę na Sylwestra w mieszane towarzystwo - do kolegów i kolezanek :) ha ha i będę sylwestrował z niedoszłym szwagrem ;) - ciekawe czy chłopaczyna wytrzyma w moim imprezowym nastroju do 24 ;)

#9134 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 18:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To, że umnie do 4 razy sztuka nie znaczy, że u innych będzie tak samo :) Możecie za 1 czy 2 razem trafić na tą 1 jedyną :) Ja dwie pierwsze to miałem z miasta dwa 2 bloki dalej, widzieliśmy się praktycznie codziennie, non stop, spała umnie ja uniej (spała nie mam na mysli poprostu spania :) ), a jak miało się porozmawiać trochę poważniej to z nią się nie dało... z drugą podobnie, ale ona tylko miała w głowie "kotku ściągaj ciuszki, bo sama to zrobie :) " i nic po za tym, z 3 już miało być to, ale okazała się zbyt zazdrosna, eks na imprezie się rozkręciła, zaszalała ja lekko zalany i zobaczyła nas razem jak "limonka + sól + szyja" a potem sami w pokoju musiałem sie przebrać efektach picia, eks w bieliźnie również miała wypadek i moja połączyła 2+2 i wyszło jej zdrada - w sumie tak to wyglądało, ale do niczego nie doszło i nie dało sobie tego wytłumaczyć, a 4 poznana na skupie jak byłem z rzepakiem B) ;[ I to było to "love since first met" :( Wysypałem 12 ton rzepaku i maszyny zanim 1 przyczepę spuściły to na spuszczenie drugiej musiałem czekać 40min i zaczęlismy rozmawiać, a rozmowa klejiła się lepiej niż rozmowa z kumplem, którego znam od małego :) Dziadkowie ucieszeni, że w końcu przedstawiłem im porzadną dziewczynę co mówi po śląsku, ma korzenie na wsi, i również rodzina na trochę ziemi :)

Ciężkie miałem zycie nie :( ????

#9135 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 19:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A kto ma łatwe życie :) ?

To co ona tam na skupie robiła ? wagową była :( ? kurcze czegoż więcej chciec ? zniwa , ciepło , miła dziewczyna obok B) - chciało się zyc , nie ? ;[

#9136 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pomagała na skupie w papierkach i laborze. Ja byłem ciekaw jak w laborze to robią, wilgotność, zanieczyszczenie itp., więc zaszedłem zaczałem rozmawiać z nią, wczesniej potrzebowała kogoś do pomocy popatrzyła na mnie i spytała hej możesz mi pomóc, więc poszedłem i od tego się zaczęło ;[ Rozmowa ahh :( przyszedł 1 rolnik coś się tam kłucił o coś rolnicy się lekko śmiali z niego jak palnąłem tekst "nie no przywiózł 2 tony rzepaku z 1,5 ha i uważa się za gościa który ma najlepsze plony???" rolnicy zaczęli się śmiać, ona również :( Po spuszczeniu drugiej przyczepy spytała ile mi jeszcze zostało przyczep do przywiezienia powiedziałem może z 3, ale już nie przyjade, bo teraz zmiana z wujkiem ja bizon, on transport, więc spytała "Jeśli podam ci swój nr. tel zadzownisz?" - i już nie musiałem pytać czy się ze mną umówi :) a sąsiedzi z wioski potem powiedzieli jak wyszła, że jestem pies na baby :) Młody na szalej, bo przez cb nam jeszcze zboża nie przyjmą xD

co do ciepła i kobiety koło siebie hehe rodzina na wsi, tradycja 0 seksu przed ślubem B) Upał, ona bardziej napalona niż Ja :) w domu starzy u niej też, u dziadków pełna rodzinka, bo żniwa z niemiec przyjechali pomóc - nie pytaj jak chciało się żyć....

#9137 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 29 grudzień 2010 - 19:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A się rozmowa potoczyła :)
Masz rację, jeśli nie wiadomo jak się odezwać i jeszcze na każdy temat nie pasuje jej rozmawiać to ja pierd...... taką znajomość.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#9138 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To się nazywa szczęście, nic tylko pogratulować... Żebym ja tak w czasie żniw poznał jakąś fajną panienkę, jeszcze taką, która by nie gardziła rolnictwem... Ach. Marzenie póki co :)

Miałem taki przypadek kobitki gadającej tylko o seksie... Jak się gadało o czymś innym to odpowiedzi w stylu ,,aha masz racje, aha no to dobrze, no to fajnie'', a jak się zaczęło jej ulubiony temat to całkiem inna osoba.

Edytowany przez lordhagen, 29 grudzień 2010 - 19:40.

#9139 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Znam i Ja taką osobę ;[ wszystko ładnie pięknie , ale ileż mozna :) o innych sprawach tez trzeba pogadac :(

Farmer21 (tak wogóle to jak masz na imię? , bedzie się lepiej pisac ) , naprawdę , tak jak Lesio mówi miałes szczęscie trafić na taką dziewczynę :)

trochę mi to przypomina sytuację jak pracowałem u takiego pana i zdazyło sie tak ,że sortowałem orzechy laskowe z jego córką (fajna dziewczyna , tylko rok starsza) , niestety raz że jestem niesmiały , dwa ze zaraz zawołali mnie do innej roboty i rozmowa się urwała :) ot takie moje szczęscie :(

Wogóle mam hardkorowe zycie pod tym względem , raz się prawie udusiłem przez moją byłą B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9140 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 lordhagen - gadać o seksie o praktykować seks to inne rzeczy B) W tym przypadku lepiej praktykować, bo chyba żaden facet nie chciałby laski, która gada o seksie, ale go nie uprawia xD xD ??? Miałem dużo szczęście śliczna blondi, lekki jasny makijaż nawet jej nie potrzebny (może kiedyś wrzuce tu fotke jej :) ) Najgorsze, a zarazem najlepsze to to, że jej dziadkowi i moi to się skumplowali jakby byli rodziną, starzy z jej starymi tak samo - masakra nie wiem kiedy tak sie ani porobiło, a jesteśmy ze sobą od pół roku dopiero tak na poważnie. Teraz jakbym chciał z nią zerwać (co jest nie możliwe, bo taka to 1 na milion ;[ ) to dziadkowie by mnie chyba wychłostali - chociaż jedyny w wnuk to może przeżyje xD 6 kuzynek i Ja jeden - h.... na maksa - ani nie ma się co cieszyć, bo kuzynki w moim wieku lub starsze, a wygląd jak modelki blondi i brunetki nie anorektyczki, 40kg tylko dobra normalna budowa xD figury Amber Heard czy Blake Lively jesli znacie hehe xD