Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9101 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 20:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 akurat o dziwo po występie spadł na cztery koła :D
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:44
  •  

#9102 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 28 grudzień 2010 - 20:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak a przed obaleniem poodlatywały by koła :D :(

A może coś takiego:

;) :) :D B)
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#9103 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pokazałem ten film i już musiała spróbować tylko kapke lepiej to wyszło jej bo robiła to zmiejsca nie z rozpędu
Mój Wladimirec podbija świat

#9104 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 28 grudzień 2010 - 21:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dlaczego dziewczyny się coraz rzadziej odzywają??
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#9105 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 23:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co mam powiedzieć ?? ;) nie jeżdżę na 4 kółkach i nie akrobace się nimi :D ja jeżdżę na jednośladzie ;D tyle,że nie w tym sezonie ;D

#9106 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 28 grudzień 2010 - 23:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepszy sposób to potrafić zagadać do dziewczyny w ten sposób żeby rozmowa zaczęła się od razu klejić :D Jeśli nie idzie rozmowa z Waszej strony to najlepiej wysłuchać jej, a jeśli nadal nic z tego to nic z tego raczej nie będzie ;) No oczywiście trzeba posiadać trochę uroku osobistego, wyglądu - nie mówie jak słodki goguś, ale coś w sobie trzeba mieć :(
Nie wiem Ja porpostu jak zaczynam rozmowe z całkiem nowo poznaną dziewczyną to poprostu "cześć" , "jestem....., miło mi", i potem w zależności od sytuacji w jakiej się spotkaliśmy i rozmowa zawsze idzie :) Można też uwieść laske, ale to musi być trochę pijana, szeptać odpowiednie słówka i całować w szyje i wtedy laska sama ulegnie hehe

#9107 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 grudzień 2010 - 23:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie,jak rozmowa się nie klei,a bedziecie potrafić wysłuchać nas i nie będzie Was to nudziło to jesteście pany ;) i to znaczy,ze można kręcić dalej,bo jak lubicie słuchać kobiet to nice :D

#9108 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 29 grudzień 2010 - 10:49

Najlepszy sposób to potrafić zagadać do dziewczyny w ten sposób żeby rozmowa zaczęła się od razu klejić ;) Jeśli nie idzie rozmowa z Waszej strony to najlepiej wysłuchać jej, a jeśli nadal nic z tego to nic z tego raczej nie będzie ;[ No oczywiście trzeba posiadać trochę uroku osobistego, wyglądu - nie mówie jak słodki goguś, ale coś w sobie trzeba mieć :)
Nie wiem Ja porpostu jak zaczynam rozmowe z całkiem nowo poznaną dziewczyną to poprostu "cześć" , "jestem....., miło mi", i potem w zależności od sytuacji w jakiej się spotkaliśmy i rozmowa zawsze idzie :) Można też uwieść laske, ale to musi być trochę pijana, szeptać odpowiednie słówka i całować w szyje i wtedy laska sama ulegnie hehe

nie wiem czemu ale jakoś mnie to zdanie rozsmieszyło :) dobrze gadasz @Farmer ;)

Czesiu Ja tez tak muszę spróbowac z tickiem :P

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9109 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 11:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no normalnie to autkiem jeżdże. Zapierdzielałem ostro ale jak dojechałem to padłem. ;):P

Tylko nie często dziewczyna ma coś do powiedzenia. A o czym wg Was dziewczynki powinno sie zaczynać rozmowe?

#9110 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 11:58

Tylko nie często dziewczyna ma coś do powiedzenia. A o czym wg Was dziewczynki powinno sie zaczynać rozmowe?

Hmm, jeśli dziewczyna nie ma nic do powiedzenia to wtedy My się musimy zacząć produkować, najlepiej zacząć rozmowę od byle czego i wtedy się zobaczy czy ma ochotę na rozmowę czy nie. Ja jeszcze nie miałem tak, że sam musiałem zacząć rozmowę z laską, więc nie wiem co powiedzieć. Przeważnie jak podchodze to się przywitam, chwilka ciszy i potem ona żuci jakimś zdaniem z uśmieszkiem na twarzy, a ja dodam od siebie coś zabawnego jak widzę, że się śmieje i ma ochote na rozmowę to prowadzimy dialog, jak nie to odchodzę... :P No chyba, że laska to druga Jessica Alba wtedy ruszam szare komórki i zaczynam rzucać jakieś zabawne teskty. Heh ja to głównie na skupie mam zawsze taka okazje, co przyjade ze zbożem traktorem to zawsze jakaś jest i zaczyna nawijać, podobnie poznałem swoją panne obecną hehehe ;)

Edek18, bo bez wysłuchania tego co ma do powiedzenia druga osoba nie można porozmawiać ;[ Czasami wolę słuchać cały dzień panny niż sam nawijać :) A jak mam już dość jej wysłuchiwać do długim całusem zakańczam rozmowę i "kochanie dajmy już spokój :) " wtedy po wysłuchaniu sama sie na mnie rzuca hahaha ;)

Edytowany przez Famer21, 29 grudzień 2010 - 12:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9111 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 12:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehehehe słodko :P

Nie wiem,nie mam pojęcia czym macie zacząć rozmowe...jak dla mnie co kolwiek tylko nie językiem z ulicy,bo połowy mogę nie zrozumiec ;)

Edytowany przez Edek18, 29 grudzień 2010 - 12:18.

#9112 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 12:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehe no tak dziewczynka sie odezwała. ;) Sposoby są ale co na to właśnie dziewczynki. Jak wg nich? Albo niech sie odezwą czy to co piszesz jest trafne napewno :P

Edytowany przez silva, 29 grudzień 2010 - 12:22.

#9113 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 12:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Do mnie każde słowa dotrą jeśli sie chlopak potrafi zachowac...bo nie lubie jak ktos do mnie klepie jakimis slangami

#9114 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 12:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli nie lubisz takich cfaniaczków?

#9115 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 12:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ooo nie ;)

#9116 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 13:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Edek18, jak chłopak "klepie do cb slangami" to znaczy, że mu się podobasz i się popisuje tym czym potrafi najbardziej
Ale slangami ulicznymi to się raczej mało kto teraz posługuje nawet hh rzadko jedynie jak muze tworzą
Tylko, że ja nie jestem zbyt dobrym przykładem na udany podryw, bo jeszcze tak naprawdę żadnej z dziewczyn z którymi byłem nie poderwałem :) ;) Miałem 3 a teraz 4 obecna i każda do mnie zagadywała, a po 1-3 znajomości zaczęli się spotykać :) Jak ja zaczynam rozmowę z jakąś dziewczyną to każda mi mówi "Jezu, ale z ciebie słodziak gdybyś miał parę latek więcej, a ja była bym wolna to jestem Twoja" :P ;) ;[ Zresztą do samego podrywu nie wystarczy sama gadka, trzeba mieć ten "urok osobisty", ja go nie mam wg. samego siebie jestem taki sobie, a że niby jak to dziewczyny określają zawsze "masz słodką buźkę" z uśmieszkiem to sam nie wiem czy pech czy co :) Mam 23 lata, ale wyglądam na 20 max hehe.
Ty masz ładny uśmiech Edek18 :) :)

#9117 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 13:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja zadam takie pytanie:
Idealista czy Romantyk?

#9118 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 29 grudzień 2010 - 13:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh , jak to ktoś kiedyś powiedział "nigdy nie przestawaj się uśmiechać , bo w kazdej chwili ktoś moze zakochac się w twoim usmiechu " czy coś koło tego ;)

A co powiecie na taką sytuację , kiedy chłopak się "produkuje" , dziewczyna słucha , odpowiada wszystko ok. ale trudno jej narzucic jakis ciekawy temat ? Ja bym pomyślał ze nie chce gadac , ale jesli ona mówi ze chce , ze rozmawia z miłą chęcią ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9119 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 13:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To zacznij się rozbierać i zobacz reakcje ;) Może chce czegoś innego :P hehehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9120 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 13:53

Heh , jak to ktoś kiedyś powiedział "nigdy nie przestawaj się uśmiechać , bo w kazdej chwili ktoś moze zakochac się w twoim usmiechu " czy coś koło tego ;)

A co powiecie na taką sytuację , kiedy chłopak się "produkuje" , dziewczyna słucha , odpowiada wszystko ok. ale trudno jej narzucic jakis ciekawy temat ? Ja bym pomyślał ze nie chce gadac , ale jesli ona mówi ze chce , ze rozmawia z miłą chęcią ?

Wg. mnie nie jest zainteresowana Tą osobą, ale z grzeczności lub nudów udaje, że słucha :P Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie, ale za nim dziewczyna zacznie rozmawiać (chodzi mi o zainteresowanie tą drugą osobą, że rozmowa się pieknie układa w całość) to on mu się jej pierw spodobać, a dopiero później widać po niej, że jest chętna poznać tą drugą osobę. Mam 2 takie znajome, ktore są, no można jest podpiąc pod stereotyp puszczalskiej ;) czyli seks bomba ciało, twarz, oczy, że od razu człowiekowi, facetowi...robi sie gorąco ;[ to właśnie znam je trochę i wiedzę jak traktują facetów, "jakiś brzydal", "ale brzydal" , "uciekam żeby nie zaczął do mnie gadać" , "weź koleś spadaj na drzewo" :/ i takich w mieście jest dużo, natomiast bardzo mało takich dobrych, fajnych, porządnych jak na wsi. Tak zauważyłem po rozmowie z miastowymi, a wiejskimi dziewczynami :)

silva to do mnie :) ??? Po trochu z każdego :) Zawsze staram się widzieć świat lepiej niż jest w rzeczywistości, z romantyka mam tylko tyle, że czasem samo od siebie cięgnie mnie by zrobić coś romantycznego dla dziewczyny... :)