Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9041 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 14:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NO,ale wiesz normalna ilosc jest mile widziana,bo piekno trzeba podkreśląć tylko z głową i ja lubie bo widzę ze wyglądam wtedy korzystniej :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:51
  •  

#9042 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 26 grudzień 2010 - 14:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najważniejsze żeby się sobie podobać.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#9043 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 14:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ładnej kobiecie we wszystkim ładnie. Czasy jakie są każdy widzi. Albo się przystosujemy albo i nie. Mnie najbardziej wkurza zamiana ról. Kobiety stają się coraz bardziej wyzwolone, niezależne a mężczyźni stają się "babami". Współczesne nastolatki za kilkanaście lat nie będą już przypominać naszych mam lub babć. Za kilkanaście lat to facet będzie musiał sobie sam gotować i opiekować się dzieckiem bo jego żona będzie stworzona do "innych" celów i do tak przyziemnych celów nie ma czasu ani ochoty. I nie chodzi mi o to żeby kobieta była kurą domową ale o równy podział obowiązków który pomału zanika. Faceci także robią się gorsi. Przejdźcie się ulicą o zobaczcie ilu jest normalnych mężczyzn, normalnie ubranych i bez niedowagi w wieku ok. 20 lat? Zobaczcie ilu jest jeszcze romantyków którzy płaczą po odrzuceniu zalotów kobiety? Takich delikatnych chłopczyków którzy boją się mieć własnego zdania. Też coś takiego zauważyliście?

#9044 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 26 grudzień 2010 - 15:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z natury rzeczy facet musi być twardy i utrzymywać rodzinę a kobieta musi być delikatna, zajmować się domem, ale zdarzają się coraz większe odchyły od tej reguły.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#9045 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 26 grudzień 2010 - 17:00

Ładnej kobiecie we wszystkim ładnie. Czasy jakie są każdy widzi. Albo się przystosujemy albo i nie. Mnie najbardziej wkurza zamiana ról. Kobiety stają się coraz bardziej wyzwolone, niezależne a mężczyźni stają się "babami". Współczesne nastolatki za kilkanaście lat nie będą już przypominać naszych mam lub babć. Za kilkanaście lat to facet będzie musiał sobie sam gotować i opiekować się dzieckiem bo jego żona będzie stworzona do "innych" celów i do tak przyziemnych celów nie ma czasu ani ochoty. I nie chodzi mi o to żeby kobieta była kurą domową ale o równy podział obowiązków który pomału zanika. Faceci także robią się gorsi. Przejdźcie się ulicą o zobaczcie ilu jest normalnych mężczyzn, normalnie ubranych i bez niedowagi w wieku ok. 20 lat? Zobaczcie ilu jest jeszcze romantyków którzy płaczą po odrzuceniu zalotów kobiety? Takich delikatnych chłopczyków którzy boją się mieć własnego zdania. Też coś takiego zauważyliście?

No tak , ale powiedz takiej wyzwolonej kobiecie ze uwazasz ze powinna zajmowac się domem , wychowywac dzieci to od razu powie ze albo jestes szowinistą albo jestes zacofany :lol:
Ja nie jestem przeciwny równouprawnieniu kobiet , ale wszystko w miarę i z głową , przeciez jesli np. to kobieta utrzymuje rodzinę to nic w tym złego o ile nie spycha mężczyzny do roli "kuchty" i nianki :)
Z resztą mówisz Stachu o tym ze cię to denerwuję , a przeciez dawniej tez tak było tylko nikt tego tak nie nazywał , znam takie małzenstwa z pokolenia moich rodziców gdzie rządzi zona a mąż siedzi cicho , ba nawet ich dzieci to zauwazają , nawet smiałem sie gdy kolega robił jakąś listę w szkole i wszystkich rodziców wypisywał - mąż , zona a u siebie odwrotnie zona, mąż - smielismy się ze wiadomo kto u niego w domu rządzi :)

Ideały kobiet w oczach mężczyzn ? wiadoma sprawa ze ideałów nie ma :) tak samo z miłoscią - wydaję mi się ze łatwiej pokochac kogoś z wadami niz ideał (a raczej utrzymac tę miłosc) bo ideał szybko zpowszednieje a poznawanie własnych wad i zalet , zachowan na wzajem jest czyms ciekawszym czyms co cementuje związek .

Ja nnie mówię ze się znam , to poprostu moje własne zdanie na ten temat z którym nikt się zgadzac nie musi :)

P.S. Ja sie moge pochwalic bo nie jestem ani za chudy ani otyły :D Masz rację Stachu takich chłopaków jest coraz mniej , tak samo jak szarmanckich czy kulturalnych , to gatunek na wyginięciu ale to nie nasza/płci męskiej wina tylko kobiet bo one teraz chcą tylko "dresiarzy" "gangsterów" itp. a nie normalnych zjadaczy chleba ... - myślę ze się z tym zdaniem zgodzisz ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9046 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 17:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kiedyś też tak było ale ta dominująca żona nie kazała mężowi byś kurą domową. Z opowieści rodziców czy starszych i kiedyś były księżniczki ale nie wstydziły się tego że posprzątały dom albo ugotowały mężowi obiad bo akurat miały chwilę wolnego czasu i chciały mu sprawić przyjemność. Teraz kobiety od tego się stanowczo odcinają i uważają to za dyskryminację kobiet itd.. Pomału brakuje właśnie tego równego podziału w małżeństwie gdzie obiad gotował lub sprzątał dom ten kto miał czas lub po prostu podziału obowiązków.

Ideał jest niedościgniony ale każdy do niego dąży. Jeśli lubisz wysokie blondynki to na nie właśnie zwracasz większą uwagę niż na szatynki i właśnie mając do wyboru szatynkę lub wysoką blondynkę wybierzesz tą drugą bo ona jest bliższa twojemu ideałowi. Niekoniecznie to musi być wygląd. Może to być zachowanie, charakter czy i inne cechy.

Kobiety wybierają koksów i dresiarzy bo oni nie będą nudni, nie są pantoflarzami ani małymi chłopczykami którzy boją świata i ulegają im. Kobieta chce mężczyzny który ochroni ją i zapewni bezpieczeństwo psychiczne, fizyczne jak i finansowe.

#9047 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do ostatniego zdania ...
to wyklucza niemalze to co pisałes wczesniej o równouprawnieniu bo skoro kobiety chcą byc głowami rodzin , zarabiac , rzadzic w domu to po co im ktos kto zapewni im bezpieczenstwo , ochronę itp. skoro ona sama swietnie sobie da radę a co wazniejsze chce tego :lol:

Czyli pozostaje nam facetom albo zostac dresiarzem , postępowac po chamsku i rzadzic sie jedynym prawem , prawem silniejszego , albo popasc w drugą skrajnosc i zostac domową "ciapą" ?

I my sie dziwimy ze w Polsce szerzy się złodziejstwo , chamstwo itp. skoro taka "dziewczyna" woli dresiarza to przeciez marne szanse ze pójdzie on do uczciwej pracy , zarobi na dom i rodzinę , bo przeciez nie ukonczył on (w wiekszosci przypadków) szkoły większej niz zawodówka i nie bedzie uczciwie zarabiał tylko zył z przebijania numerów nadwozia w kradzionych BM-kach ...
Oczywiscie nie twierdzę ze wszystkie "dresy" sa tacy :) zdarzy się napewno jakis wyjątek który ma głowę na karku i da sobie radę w zyciu w miarę uczciwie .

Po za tym faktem , dziwi mnie ze (z tego co twierdzisz) dziewczyny uwazają zwykłych chłopaków za nudnych :) no ale owszem normalny chłopak , nie zostawi dziewczyny pod dyskoteką , albo nie jedzie po pijaku swoim golfem , jak to się często zdarza wsród "ciekawych kolesi" - - fakt zawsze to jakas atrakcja :)

Szczerze to niektórym ludziom się w d*pa** poprzewracało , bo jak są kochani i kochają to im nudno i zbyt banalnie , dlatego zaczynają się zdrady , strzelanie fochów itp. , tylko ze później często się tego załuje

#9048 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jeżeli dziewczyny wolą dresiarzy to oni sie mnożą jak perz po talerzówce :lol:
Do mnie jakis kozak patrycji dawno temu dzwonil i kozaczył Miał przyjechać, wszystko gotowe było. Ja tam nie kozacze, nie woże się żyje po prostu sobie na swym gosp nie wchodząc nikom yw droge ale jeżeli taki kozak ma chcęć mnie odwiedzić no to mnie rusza i go zapraszam w celu wyrwania chwasta. Niestety, zwątpił :)
Mój Wladimirec podbija świat

#9049 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale kobiety nie chcą utrzymanków. Dominująca kobieta nie chce być z facetem który nie potrafi sobie poradzić w życiu, który nie jest ambitny, lub jest niedorajdą bo to nie jest dla nie facet, wyzwanie. Chyba że mówimy o kobiecie która dominuje aby wydoić swojego misiaczka. Znajoma powiedziała mi kiedyś ze chce być z facetem który delikatnie rządzi w związku, bo to on ma mieć jaja a nie ona. Sądzę że tak samo chce większość kobiet.
I kobiety wybierają dresiarzy bo u nich występują właśnie te cechy: męskość, zaradność, nie jest pantoflarzem. Krótko mówiąc jest facetem z krwi i kości który zna swoją wartość, który nie da sobą pomiatać. Nie musisz być dresiarzem aby mieć takie cechy.

#9050 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kobiety, czy naprawdę wolicie dresiarzy i gangsterów ?

czy normalny facet musi zawsze przegrać z dresiarzem ? otóż nie, to że nosi dres nie musi znaczyć że ma jaja, a nie wszystkie dziewczyny chcą być z takimi kolesiami, uwikłanymi w czarne interesy, niejednokrotnie narkotyki, to świadczy o nich tylko źle, że nie potrafią dojść do czegoś w życiu "legalnie" :lol:

wątek humorystyczny: wiecie dlaczego dresiarze mają w swoich samochodach szklane drzwi ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9051 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale nie mówimy o jego interesach tylko zachowaniu, charakterze. Dlaczego dresy tak przyciągają kobiety?

#9052 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo laski są puste jak portfel po świętach i lecą na buraka bo dla mnei dres po prostu jest bucem. Normalny człowiek nie kozaczy do byle kogo nie pyta o problemy...
Mój Wladimirec podbija świat

#9053 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NO czyście zwariowali :lol: ja chce mężczyzne,nie dresiarza ani nie gangstera :)

#9054 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:55

A jeżeli dziewczyny wolą dresiarzy to oni sie mnożą jak perz po talerzówce :lol:
Do mnie jakis kozak patrycji dawno temu dzwonil i kozaczył Miał przyjechać, wszystko gotowe było. Ja tam nie kozacze, nie woże się żyje po prostu sobie na swym gosp nie wchodząc nikom yw droge ale jeżeli taki kozak ma chcęć mnie odwiedzić no to mnie rusza i go zapraszam w celu wyrwania chwasta. Niestety, zwątpił :)

Ja tak samo :)

Nikomu w drogę nie wchodze , ale jak taki "cwaniaczek" wejdzie mi w paradę to trzęsie mnie jak słomę na wytrząsaczach w Bizonie żeby mu udowodnić ,że jest zbyt pewny siebie :) ... i naprawdę , czasem sam się sobie dziwię ze tyle we mnie stanowczosci .

kobiety, czy naprawdę wolicie dresiarzy i gangsterów ?

czy normalny facet musi zawsze przegrać z dresiarzem ? otóż nie, to że nosi dres nie musi znaczyć że ma jaja, a nie wszystkie dziewczyny chcą być z takimi kolesiami, uwikłanymi w czarne interesy, niejednokrotnie narkotyki, to świadczy o nich tylko źle, że nie potrafią dojść do czegoś w życiu "legalnie" :D

wątek humorystyczny: wiecie dlaczego dresiarze mają w swoich samochodach szklane drzwi ?

Ja nie wiem , nom dlaczego mają szklane drzwi ? :)

#9055 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 18:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 żeby było widać ich cały DRES

#9056 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh :lol:

#9057 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:03

NO czyście zwariowali :lol: ja chce mężczyzne,nie dresiarza ani nie gangstera :)

Ale podaj Ewelina cechy tego mężczyzny. Tylko jak możesz wymień je trochę dokładniej, podaj swoją definicję tego mężczyzny.

#9058 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moze puste dziewczyny lubia jak maja boya który bedzie wszędzie ich bronił i kozaczył...
Nie wiem,ja jestem za normalnymi,którzy tylko w wyjątkowych sytuacjach urzywają siły,jak naprawde się coś dzieje.
Troskliwy,potulny,cacany,hehe ja potrzebuje ciapka :lol: który będzie meżczyzną kiedy będzie trzeba :)
Nie potrafie podać dokładnej definicji,wybaczcie,to ma być po prostu dobry człowiek nie szukający kłopotów.

#9059 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chłopaki widzę nienawiść wśród Was do dresów, piszecie "cwaniaczek", czyżbyście byli zazdrośni o nich, że oni przyciągają dziewczyny do siebie, chcą to niech lecą na nich, ich wybór, dziewczyn na świecie jest dużo jak już pisaliście wcześniej, na każdego czeka ta druga połówka, tak trzeba myśleć i iść do przodu :lol:

ja mam ciapka, tzn. ursusa c330 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9060 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie , nie :)
Ja to im wręcz współczuję jakkolwiek to nie zabrzmi :) oi jak mówię nie uwazam wszystkich "dresów" za złodzei itp. napewno jak wszedzie są i normalni ludzie z głową na karku trzymający sie tego stylu .

A Ja mam 2 Ciapki c-330 :) :lol: