Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#9021 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 25 grudzień 2010 - 23:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To szukaj dalej milosci ja sie bede dalej staral zeby isc do przodu :mellow:
Jak juz powiedzialem kiedys milosc sama Cie odnajdzie :lol:
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 05:39
  •  

#9022 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 25 grudzień 2010 - 23:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie ja też tak myślę, chyba było by najlepiej zaczynać w biedzie i mieć to ''oparcie'' na 2-giej połówce a później dopiero się dorabiać, bo w odwrotnej kolejności to przy mnie zostałoby 1/10 dziewczyn.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#9023 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 on myśli o kupieniu miłości ale... fizycznej

#9024 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja ??

Milosci jak juz tu nawijacie nieda sie kupic.
Tylko potem trzeba z zegos utrzymac dzieci zc na pozomie itd.
a z tym ze 3/4 dziewczyn ze nic niewarte to przesadzacie jakbyscie byli pietnastolatkami.
Kazdy jest mlody musi sie wyszalec itd.
Jak nie za mlodu to kiedy jak bedziemy miec po 40 lat ??

Jesli chodzi o seks za pieniadze to wybacz ale jestem zbyt przystojny i mlody zeby za to placic :mellow::lol:
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#9025 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie popadaj w narcyzm...
podobno życie zaczyna się po 40... ;D

#9026 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po dobrym przemyśleniu sprawy ''3/4'' wynika, że (według mnie) przybywa dziewczyn w typie ,,słit'' {czyli dobre opakowanie, pusty środek}. Tak, każdy się musi wyszaleć :mellow:

#9027 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ładnie to ująłeś "dobre opakowanie, pusty środek"
Ostatnio wpadła w oko fajna laska, miałem do niej uderzyć ale znalazłem jej photoblog. Zobaczyłem słit focie i pokemoniaste opisy, od razu się zniechęciłem :mellow:
Wieczny kawaler ;)

#9028 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pustak hasiowy nie bylby zly mam pare dziur do zalatania,garaz do wystawienia ...

Ale coz poradze solara ciezko sie cos muruje .... :lol: ;)

Ładnie to ująłeś "dobre opakowanie, pusty środek"
Ostatnio wpadła w oko fajna laska, miałem do niej uderzyć ale znalazłem jej photoblog. Zobaczyłem słit focie i pokemoniaste opisy, od razu się zniechęciłem :mellow:

Trza bylo pierw zagadac jezyk pokemoniasty teraz w modzie ja bym sie tak szybko niezrazal ;):D
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#9029 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To kumpel się mi pochwalił jaką to zajeb... laskę dostał do poloneza na studniówkę. Zadowolony był do 1 spotkania, na gadu mi pisał ,że wszystko ładne, piękne tylko 5 kilo zaprawy na twarzy ,że wieczorami chyba szpachelką skrobie :mellow:
Wieczny kawaler ;)

#9030 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Byłam,ale nic po sobie nie zostawiłam :mellow: nie temat dla mnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9031 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Trza bylo pierw zagadac jezyk pokemoniasty teraz w modzie ja bym sie tak szybko niezrazal ;):D

Znam dobrą kumpelę, która też tylko słit focie i pokemoniaste opisy na gadu, nk. Dziękuje za taką panne, to ja wolę być "wiecznym kawalerem", nie wytrzymałbym bym psychicznie :mellow:

Czasem jak napiszę do mnie na gadu to nie odpisuję, bo przez przypadek mógłbym coś głupiego napisać :lol:
Wieczny kawaler ;)

#9032 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 00:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Edek dlaczego temat nie dla ciebie??

#9033 Share mlody89

mlody89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 01:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stary masz złe podejscie mówiac ze bys z nia nie wytrzymał. To ona ma z Toba nie wytrzymac, bo bedziesz jednym z niewielu co odwazy sie jej powiedziec prawde w oczy, mow co myslisz nie powstrzymuj sie badz soba! A nie wychodz z załozenia lecpiej nic nie mówic, byc cicho i takie tam. Własnie lepiej mówic i nie udawac ze cos ci pasi a tak nie jest. Wiesz niesty taka jest szara rzeczywistosc ze kobiety trzeba trzymac krótko w ryzach, a jak cos odwalaja albo ci nie pasi to trzeba je poprostu opier...ać i to konkretnie. A jak raz Ci wejdzie na głowe to zapomnij ze sie to zmieni.....

#9034 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 10:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No rzeczywiście najgorsze to chyba jest jak dziewczyna cię omota i w ogóle ''wielka miłość'' a jak kończy się kasa to powie spie...... dziadu!

#9035 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 26 grudzień 2010 - 12:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobrze chłopaki mówicie :mellow:

nie wiem czy wy tez tak macie ale Ja czasem mam wrazenie ,ze urodziłem się w nieodpowiednich czsach tzn. wydaję mi się ze kiedys to wszystko było bardziej uporządkowane , młodzi mieli trochę więcej kultury , wychowania itp. przez co byli wartosciowszymi ludzmi :lol: (moze się mylę , nie mówię ze nie)

Ja ostatnio miałem sytuację odwrotną co do takiej "słit" ;) tzn. zachowywała się tak , wysłała fotkę na której jest "odpicowana" , ale sprawdziłem jej konto na NK a tam zdziwienie ;) zdjęcia "naturalne" opisy w miarę przyziemne i logiczne . Widac próbuje grac kogos kim nie jest .

PS. 3/4 ch.. warte ale zawsze zostaje ta 1/3 z którymi da się coś zdziałac :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#9036 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 13:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepiej to zwalić na kobiety niepowodzenia. Każdemu podoba się inna kobieta. Inny lubi pokemony, a inny śmiertelnie poważne. Są oczywiście kobiety które nie nadają się do niczego ale to na pewno nie 3/4 populacji. Każdy z Was ma swój ideał którego cały czas szuka ale ilu facetów to i tyle ideałów które nie koniecznie muszą podobać się reszcie.
Nie szukajcie swoich połówek na siłę. Jeśli spotkacie jakąś kobietę która Wam się podoba to zachowujcie się normalnie. Nie wywyższajcie, nie stawiajcie na piedestale. Kobieta jest dodatkiem do życia mężczyzny a nie jego całym życiem. Ona ma Wam umilić życie a nie utrzymywać przy życiu.

A co płatnego seksu? Co w tym złego? Najczęściej teksty typu "jestem za przystojny i zbyt młody" gadają tacy co nie mają pieniędzy albo się po prostu wstydzą.

#9037 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 13:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co mają powiedzieć Chińczycy jak tam na 1 kobietę przypada 3 mężczyzn?? :lol:
Ja też mam takie wrażenie że jestem w chu.... czasach, dla przykładu kto kiedyś słyszał o gejach czy lesbijkach??

#9038 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 13:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A myślisz że kiedyś nie było? Byli tylko bardzo dobrze się ukrywali, były także pokemony tylko inaczej się zachowywały. I nie zwalajcie na czasy.

#9039 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 14:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie temat dla mnie,bo nie pale,nie lece na kase i nie mam kilo pudru na buzi :) ale nie gardze makijazem,tyle ze robie to z głową i nie używam pudru na cała buzie,bo sie wyglada jak trup :lol:
No i wogóle czasem podchodzę do życia jak starej daty człowiek :) Świat się teraz pomylił z powołaniem i dużo ludzi ma nasrane we łbach i w podejściach do życia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9040 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 14:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Edek i o to właśnie chodzi w tej wymianie poglądów! Mam takie same poglądy jak ty, jak kobieta piękna to i makijażu nie potrzeba. W życiu trzeba być elastycznym.