marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

jak to czytam to widzę, że AF na prawdę dopadł kryzys, kryzys bardzo poważny, na samosie idźcie sobie pogadać albo do rozmów w toku..... a zresztą nie potrzebnie tu wchodziłem... zapraszam na ZNZ....

 

No tak, czego by innego niż narzekanie, można spodziewać się po pospolitym polaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
To Ja sobie podwijam i Ja sie wieszam na haku :lol: .

Ciekawe jak się tłumaczysz jak ktoś wejdzie słysząc Twoje dzikie okrzyki, pewnie że się przez przypadek powiesiłaś na haku i zejść sama nie możesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jak to czytam to widzę, że AF na prawdę dopadł kryzys, kryzys bardzo poważny, na samosie idźcie sobie pogadać albo do rozmów w toku..... a zresztą nie potrzebnie tu wchodziłem... zapraszam na ZNZ....

 

 

Po co sie do garow pchasz jak nie potrafisz gotowac???? :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Jaka tu martwa cisza nastała.................................można by zaśpiewać słowa piosenki: Jaki tu spokój na na na, nic sie nie dzieje na na na na..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No kobiety dziela sie na 3/4 i 1/4 ale jak je odroznic???? :D Wiec opowiem Wam bajke. :D

 

Byl sobie bàk i pszczola i mieli raj dookola. :lol:

 

Na kwiatku byla pszczola i pojawil sie bak. Bak urzadlil pszczole i pszczola zaczela peczniec. :D

 

Po pol roku wyprawiono huczne wesel dla bàka i pszczoly, az ich rodzicom stan konta zrobil sie goly. :lol:

 

Po 4miesiacach pojawila sie pszczolka dla rodzicow byla jak mala kukulka. :D

 

Gdy byla juz mala bunia w zyciu bàka zjawila sie pszczoly mamunia.

 

Mamunia zaczela doradzac i szkolic az w zyciu bàka i pszczoly zaczelo sie pier... lic. :D

 

Pszczola zamiast byc po stronia bàka to zrobila sie taka zaraza jak na ziemniaka stonka :D

 

Gdy mala pszczolka dorastala to w zyciu pszczoly i boka lekka bieda nastala :D

 

Po 6latach pszczola z mamunia pozwali bàka do sadu o alimenty. Bàk w sadzie przegral i mial do zaplaty 1200zl.

 

Bàk w ten cza za miodem wyjechal daleko zeby pszczolce nic nie brakowalo. Latal tak 2lata.

 

Gdy bak byl daleko, w ulu pojawil sie trzmiel. I ten trzmiel urzadlil pszczole. Pszczola zaczela péczniec

 

Gdy bàk wrocil do pszczolki to w ulu zobaczyl pszczole i 3pszczolki. Pszczola na to. -tak wyszlo

 

Czyje te 2pszczolki to bàk niewiedzial.

 

Nagle pojawila sie mamunia i bàka wyrzucila za drzwi i nie kazala sie zjawiac.

 

I tak smutny bàk zostal bez pszczoly i bez pszczolki., a pszczola ma na glowie teraz trzy pszczolki

 

Mam nadzieje ze bajka sie podobala.

 

Teraz sami ocencie do jakiej kategori zaliczylibyscie pszczole.

 

W zyciu jest podobnie jak do bajek. Ale na jaka pszczole traficie tego nikt z Was nie zgadnie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Kariery literackiej Ci nie wróżę,te 1200zł i to,że wyjechał za miodem nie trzyma się kupy. Ważne, że morał jakiś jest.

wracam do nauki, muszę ogarnąć metodę Quine'a- McCluskeya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

oj @banan, skończ opowiadać bajki... przecież wiadomo, że życie to nie bajka... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja wiem ze zycie to nie bajka, bo bajki zawsze dobrze sie koncza a zycie bywa okrutne. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@Mat, ja wymyśliłem nową wersję... ;) " Jak sobie pościelisz, tak się z kimś wyśpisz.. " ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No Wiesz, tylko jedno małe ale - jak śpisz z kimś, to raczej nie patrzysz jak jest pościelone, bo to rozumiesz - raz na wozie, raz pod wozem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

taa... często się nie przykłada do tego uwagi jak jest posłane... ;) ale wiesz to też zależy z kim śpisz.... bo czasami może więcej przyjemności sprawia dobrze pościelone łóżko... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz rację :lol: :lol: ale pamiętaj, że im starszy będziesz, tym bardziej będziesz zwracał uwagę na dobrze pościelone łóżko. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

na razie zwracam uwagę na to z kim.... a potem to tylko aby znaleźć poduszkę i kołderkę... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No Wiesz, tylko jedno małe ale - jak śpisz z kimś, to raczej nie patrzysz jak jest pościelone, bo to rozumiesz - raz na wozie, raz pod wozem. :P

 

A w aucie to niepatrzysz czy jest poscielone, tylko czy da rade nogi wyciagnac. :lol: Co do spania to w fordzie mondeo da rade spac. :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ja bardziej jestem tradycjonalistą i preferuje łóżko. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Mat a skad ja mialam lozko wziasc :D jak jechalismy ze Slupska do Zakopanego i nad ranem meza spanie wzielo. :D To spalismy 2godzinki w aucie pod kocykiem :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

mam Audi 80 w kombi... i powiem ,że we dwoje to bardzo nie wygodnie... tak jak @mat, preferuje wygodne łóżko... ;) i nie ma problemu z nogami... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Wszedzie dobrze a w lozku najlepiej. :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
jak jechalismy ze Slupska do Zakopanego i nad ranem meza spanie wzielo. :D

To wszystko jeszcze zależy co to było za spanie w tym samochodzie, czy męża sen zmorzył? czy się może rozporek nad ranem otworzył. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No Ja myslalam ze rozporek otworzy i bedzie jakie barabara a on zajechal na stacje na parking i powiedzial ze bedzie spal. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No Wiesz co, :blink: no tego się po nim nie spodziewałem. :(:( może trzeba było swój otworzyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

to chyba ten Twój wybranek to jakiś mało ruchliwy.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No Moj wybranek jest taki jakiego Ja chcialam. :rolleyes: narazie nie mysle zmieniac. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj