marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

FINN    1478

co do ubioru, to ja nienawidzę sam chodzić na zakupy... ;) zawsze jak mam kupić jakąś koszulę czy spodnie, to lubie miec kobiece oko do oceny... ;) jak na razie to pomaga siostra, a jak ona potrzebuje męskiego oka, to ja jej pomagam... ;)

 

A co do ubioru, to lubę chodzić w koszulach, a jak chodzę na imprezy/wesela, zawsze mam dwie koszule białą i czarną... :) polecam taki myk... zawsze jak wyjdę na chwilę i wracam w czystej i pachnącej koszuli, to dopiero bierze zdziwko wszystkich do okoła :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może tylko Ty tak myślisz że bierze ich zdziwko, a reszta dookoła nawet nie dostrzegła tej zmiany... Oj Finn, to aż koszule musisz zmieniać by się dowartościowywać, już nie przesadzaj że tak cienko przędziesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

 

A co do ubioru, to lubę chodzić w koszulach, a jak chodzę na imprezy/wesela, zawsze mam dwie koszule białą i czarną... :) polecam taki myk... zawsze jak wyjdę na chwilę i wracam w czystej i pachnącej koszuli, to dopiero bierze zdziwko wszystkich do okoła :D

 

Co do wesela to zdziwko juz nie bierze wszystkich. Ja od kilku lat jak jezdze na wesela to zawsze do auta biore jeszcze ze 2 - 3 sukienki na zmiane. A partner dodatkowy garnitur i koszule

 

Roznie to bywa


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kiedys bylam na weselu i kelnerce podczas podawania obiadu talerz sie przechylil i sos wylal sie na plecy gosciowi.

 

Poczatek wesela i porazka na calego. Dobrze ze mial tylko 10km do domu to pojechal i zmienil.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Może chciała go poderwać a że sos miała pod ręką to trochę jej się ulało :D Ale przynajmniej to wesele zapamiętał na długo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No i Ja teraz jestem zawsze zabezpieczona na weselu.

 

Gdy jade autem zawsze z tylu mam garderobe meska i damska. Nawet szpilki mam 2pary. Kiedys mi sie trafilo ze na weselu strzelily mi szpilki. :rolleyes:

 

Ale szybki myk do auta i mialam nowe. :rolleyes:

 

Normalnie gdy jade na wesele to jestem przygotowana na wszystko. :D No prawie wszystko :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
No i Ja teraz jestem zawsze zabezpieczona na weselu.

No ja myślę, :P a i dobrze mieć bieliznę na zmianę, bo gumka może strzelić. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To co jest juz po weselu to Ja juz sie nie martwie. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jak Ci gumka strzeli w trakcie wesela i majtki pojawią się na szpilkach? :blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Nom zabezpieczyć się trzeba ;) No właśnie Mat może bielizny lepiej nie ubierać bo jak gumka strzeli to może się dziać!!! A nie daj Boże jak akrat strzeli na parkiecie :o A po weselu to niech się dzieje co chce, strzelać do woli byle naboi starczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Oto sie nie martwie. Na weselu nie mam majtek. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O matko :blink: a jak ktoś w tańcu przerzuci Cię przez ramię? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

oj to wtedy bedzie lo matko boska. :lol: kim ona jest???? :lol: Mat teraz sa nowoczesne tance stoi sie w miejscu jak mamuty i wygina. B)

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie, wystarczy kieckę podciągnąć i można jechać, nawet nikt nie zauważy o co chodzi. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No wlasnie po to wymyslili kiecki i ponczochy, :rolleyes: bo juz w rajstopach jest pewien problem. :D

 

A tak to wpadasz na chwilke do toalety i szybki numerek, ale wszystko masz na swoim miejscu i nie trzeba poprawiac.

 

I nawet jakby ktos wszedl to niezauwazy ze jest jakies barabara . :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

@banan575 - normalnie zuch dziewczyna, tylko powiedz czy to tak z obserwacji czy własnego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No umywalka w toalecie niebylam to niewiem, pod sukienke tez nie zagladam to niewiem czy te w toalecie lampucery :lol: maja majtki czy nie. :D

 

 

No jak sie wie ze ktos nie ma majtek to albo sie zaglada, :lol: albo ich sie samemu nie zaklada. :lol:

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
I nawet jakby ktos wszedl to niezauwazy ze jest jakies barabara . :D

Jak w damskiej toalecie będzie Barbara z jakimś panem, to chyba niewidomy nie zauważy, że jest jakieś barabara. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Do damskiej wchodza panie, a przed nimi zawsze to mozna udac scene ze sukienke sie zmienia. :D a facet stoi zeby trzymal :D , albo sie trzyma zeby mu stal. :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aha, bo wszystkie wieszaki zajęte i nie ma na czym powiesić sukienki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A kto powiedzial ze ja mam sukienke zdjac i powiesic?? :D To Ja sobie podwijam i Ja sie wieszam na haku :lol: .


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

jak to czytam to widzę, że AF na prawdę dopadł kryzys, kryzys bardzo poważny, na samosie idźcie sobie pogadać albo do rozmów w toku..... a zresztą nie potrzebnie tu wchodziłem... zapraszam na ZNZ....


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ty chyba zapomniałeś jaki to jest dział i temat, jak szukasz porad typowo rolniczych, to na pewno pomyliłeś działy. :P

Wszystko nie musi tu być na poważnie, byle nie chamsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj