marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
StasiekS    73

O, ale mam nadzieję ja jak i inni, że jakoś się odwdzięczasz tym od których ani złotówki nie bierzesz? Czy może oni się odwdzięczają biżuterią, że nie chcesz od nich pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No widzisz Stasiek jak Ty ciezko kapczysz. Nieodpowiem Ci na to pytanie kto co jak i za co bo forumowicze inne zdanie beda miec o mnie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Oj tam, i tak im się przyznałaś, że do tych 3/4 należysz. I czy mogą mieć jeszcze gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale może podziel się. Może którejś z pań pomożesz, albo panowie sami zaczną brać z Ciebie przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

@StasiekS

daruj sobie, skoro piszę że nie to nie. Intrygantem jesteś jak widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Stasiek zadnej dziewczynie nie bede doradzac co ma robic. A co do panow to jak pisalam wczesniej trzeba miec jajka a dziewczynki sie same zleca

 

Tobie polecam zaopatrzyc sie w garnitur. :rolleyes:

 

 

Samo wyjscie chlopaka w garniturze przyciaga kobiece oko :rolleyes: ale pamietaj to sa te 3/4 :D Chlopak w garniturze to jak kobieta w szpilkach :rolleyes:

 

No ale nikt nikomu metamorfozy niebedzie robil. Ale zapytac warto. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jajka? Dziewczynkom może wystarczą, ale rodzice tych dziewczynek chyba nie będą zadowolone. Ale prokurator już tak.

 

A jaki polecasz garnitur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jaki garnitur??? To zalezy jaka ja sukienke ubiore. I zalezy do czego ma byc ten garnitur. Bywa ze sama marynarka wystarczy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Garnituru ani krawatu nie dobiera się pod sukienkę. I obecnie się bez kamizelek chodzi więc potrzebna nie jest. Ciemny garnitur, bez prążków, wzorków pasuje do wszystkiego. Jedynie musi być z dobrego materiału i dobrany odpowiednio do sylwetki.

To byś mi Banan doradziła.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10
A co do panow to jak pisalam wczesniej trzeba miec jajka a dziewczynki sie same zleca

Wcześniej pisałaś o pieniążkach, a nie jajkach, więc pod naciskiem gubisz się w zeznaniach. ^^ :D

 

Garnituru ani krawatu nie dobiera się pod sukienkę.

Duża liczba kobiet tak myśli. Mnie zawsze uczyli, ze krawat dopiera się do koszuli. Tylko kłóć się tu z kobieta. :P

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No mnie uczyli ze koszule dobiera sie do sukienki, a krawat do torebki, no to jakos dziwnie mnie uczyli.

 

No jak sie nie myle to pisalam o seksie o pieniadzach, o wyudzeniach i o jajkach.

 

Ja to tylko pisalam a w realu to mowie. :lol: :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja jade prawie bez niczego na sobie ale oczywiście tylko na motocyklu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12

Kolego Maciejo nono nie myślałem że ty takie rzeczy praktykowałeś na tych studiach :lol: :lol: :lol: :lol:


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10
No mnie uczyli ze koszule dobiera sie do sukienki, a krawat do torebki, no to jakos dziwnie mnie uczyli.

A mnie uczyli, że koszule do sukienki, a krawat do koszuli. :huh: Widocznie są różne szkoły, ciekawe, która jest prawidłowa. :P


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tak czy siak to zanim kupisz koszule to trzeba najpierw znalezc dziewczyne.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Z tym nie ma problemu. :P I raczej nie zarejestrowałem się na forum rolniczym, żeby szukać porad miłosnych. To coś jak iść do mięsnego po warzywa. :blink: :P

 

Najgorsze jest uświadomienie jej, że gdy kobieta chce zacząć ubierać faceta, narzucać to jest najbardziej wkur**ąca rzecz jaką może zrobić. Jakbym szukał porad co do ubioru to udałbym się do stylisty. :huh: :D Nigdy nie ubierałem się pod dyktando kobiet i nie będę. To ja chodzę w tych ubraniach, ja się mam w nich dobrze czuć i sobie podobać.

Kobiety nie dość, że same mają ogromne problemy z ubiorem, nigdy nie mają co na siebie włożyć to jeszcze na dodatek z buciorami w męski ubiór. :lol: Kobiece porady stylistyczne skutkują tym, że może i partnerce i jej przyjaciółką ubiór się podoba, ale za to w gronie samców uchodzi się za idiotę. ;)

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Popieram też by mnie wk***iało jak ktoś by mi mówił jak mam się ubierać!!!!!! :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kobiece porady stylistyczne skutkują tym, że może i partnerce i jej przyjaciółką ubiór się podoba, ale za to w gronie samców uchodzi się za idiotę. ;)

 

No wlasnie tu trafiles w sama 10tke. Dla Was najwazniejsza sprawa jest czy dobrze wypadniecie przed samcami. :P

 

Co do garnituru to zaden samiec ubrany w garnitur na idiote nigdy nie wyszedl. :rolleyes:

 

 

A co do porad to nikt Ci nie kaze ich czytac i nikt nie kaze sie udzielac. Jak masz jakies ale co do tego tematu na forum rolniczym to zglos to do @Marcin974 albo zarzadu AF. :rolleyes: Proste jak but. :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10
Co do garnituru to zaden samiec ubrany w garnitur na idiote nigdy nie wyszedl. :rolleyes:

Raczej chodziło mi o luźne ubrania codzienne, bo garnituru musi być dobrze skrojony, dobrana koszula, krawat i każdy facet dobrze w nim wygląda. ^^

A chodziło mi o porady typu: "To nie pasuje do tego, w tym grubiej wyglądasz itd."

A co do porad to nikt Ci nie kaze ich czytac i nikt nie kaze sie udzielac. Proste jak but

Zbytnio nie ma czego czytać, bo porad jak na lekarstwo. :D Zresztą w tych sprawach raczej nie da się niczego sensownego doradzić, bo każdy facet/kobieta ceni inne wartości/zachowania u płci przeciwnej, więc jak dla mnie temat rzeka. :P

Raczej temat służy do luźnego pisania o stosunkach damsko-męskich. Proste jak... drut. :D :lol:


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak się koledzy ubieracie ,czy czasem nie w jedno i to samo ,a jedyne zmiany w ubiorze to wynikają z danej pory roku? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Jak się koledzy ubieracie ,czy czasem nie w jedno i to samo ,a jedyne zmiany w ubiorze to wynikają z danej pory roku? :lol:

 

;) A w innym temacie mówisz, że nie należy się sugerować stereotypami. :D :D :D


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego to samo mogę Tobie zarzucić , bo chyba właśnie Ty w którymś z tematów użyłeś pierwszy tego określenia ... :) Jeżeli źle pamiętam to przepraszam ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Ja w sumie nie pamiętam, więc przyjmijmy, że jest tak jak mówisz. ;)

 

A wracając do tematu to coś jest w tym co mówisz, bo raczej Panowie nie mają takiej tendencji jak Panie do zmiany kreacji, ale nie przesadzajmy. :D;)

Nikt nie chodzi tydzień w tych samych łaszkach. :lol:

 

 

//edit:

Jednak myliłem się kilka postów wcześniej - nie każdemu dobrze w garniaku:

 

4690_38.JPG

:lol: :D

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jaka jest różnica między cnotliwą a nie cnotliwą dziewczyną? :D

:P

Różnica kolejowa. :rolleyes:

 

Do cnotliwej jest pociąg, :rolleyes: a do nie cnotliwej kolejka :lol:

.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj