marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

banan575    104

Panowie a wiecie jak powiedziec dziewczynie zeby ubrala spodnice szpilki albo sukienke na jakies wyjscie nie uzywajac slow????? :rolleyes:

 

Wystarczy przyjechac w garniturze. :rolleyes:

 

 

@BukeR kiedys pisalam ze je jestem z tych 3/4


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co nie masz, ani jednego ani drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Eno bez jaj chyba kazdy chlopak ma garnitur, a na wesela w czym chodzicie???? :rolleyes:

 

Co do dziewczyn to sie znajda , jest ich tyle ze przypada 3 na jednego chlopaka. :D

 

Ale pamietajcie jak dziewczyna zobaczy chlopaka w garniturze to sama sie odstrzeli zeby ladnie wygladac. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A co nie masz, ani jednego ani drugiego?

No nie mam. Jak połowa tego forum. Dlatego tu piszę. Przynajmniej czuję się swojo.

 

Eno bez jaj chyba kazdy chlopak ma garnitur, a na wesela w czym chodzicie???? :rolleyes:

 

Żebyś się nie zdziwiła, że wielu nie ma. No chyba, że taki świecący jak kamizelka budowlańca albo po ojcu, bo jakiś taki za duży jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
No nie mam. Jak połowa tego forum. Dlatego tu piszę. Przynajmniej czuję się swojo.

To mnie zaskoczyłeś, bo akurat Ci co tu piszą, to mają, albo garnitur, albo to "drugie". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No kochany, ja akurat mam jedno i drugie, ale nie przesadzaj z tym obgryzaniem paznokci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jedno i drugie? Tyle wygrać w życiu. To ty pewnie rolnikiem nie jesteś? Pewnie mieszczuch. Na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No to ja jestem teraz wielce zdziwiona. tym ze nie ma sie garnitura.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
To ty pewnie rolnikiem nie jesteś? Pewnie mieszczuch. Na pewno.

A chcesz się założyć? Przegrasz. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Fenomen na forum. Ty powinieneś tutaj rady pisać, zostać forumowym Guru do kobiecych spraw. Tyle mądrości mieć i się nią nie dzielić z innymi?

 

No to ja jestem teraz wielce zdziwiona. tym ze nie ma sie garnitura.

Są tacy co nie mają. Pamiętaj, że dobry garnitur, buty, koszula i krawat to wydatek ok. 1000 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kobiece sprawy zostawcie kobietom, Wy sie zajmijcie meskimi sprawami.

 

Stasiek ale garnitur to sobie kup, bo jakby Ci sie trafila okazja ze jakas dziewczyna by Cie zaprosila na wesele. No to wtedy bys mial jak ulal.

 

Znowus z tym weselem to tez jest problem, bo dla swojego bezpieczenstwa trzeba wziasc jeszcze Jeden garnitur i 2sukienki w zapasie jakby cos sie przytrafilo niespodzianie.

 

Czyli Stasiek 2garnitury trzeba kupic. :rolleyes: :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Fenomen na forum. Ty powinieneś tutaj rady pisać, zostać forumowym Guru do kobiecych spraw. Tyle mądrości mieć i się nią nie dzielić z innymi?

No teraz to mnie dobiłeś :( a co ja tutaj robię, chyba nie myślisz, że rolnicy to są skończone ofermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

No to muszę zacisnąć pasa i brać nadgodziny na kasie w biedronce to może kupię. A może są jakieś dotacje na to? I czy taki świecący, srebrny będzie dobry? Bo chce się wyróżniać.

 

No teraz to mnie dobiłeś :( a co ja tutaj robię, chyba nie myślisz, że rolnicy to są skończone ofermy.

 

Mat, czytałeś tematy z tego działu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak czytałem, wiem do czego dążysz, tylko zauważ, że nie wszyscy co tu piszą są już doświadczonymi rolnikami, to mogą się trochę mylić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Niezłe wybrniecie. Czyli jest podział? Ci to tu piszą to aplikanci do tego zawodu, bo prawdziwy rolnik to ma już żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja nierozumiem, tu jest temat o seksie, o uwodzeniu, jak i czym od drugiego wyludzic a Wy piszecie czy rolnik czy nie.

 

Co do rolnikow to oni nie tacy glupie ludzie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A to jest ważne. Bo zauważ, że jak rolnik to kobiety tylko chcą wyłudzać, a jak nie-rolnik to już uwodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tu sie mylisz. Co mozna od rolnika wyludzic??? a co od jakiegos inzyniera???? Jeden i drugi jest taki sam tylko trzeba miec jajka i byc otwartym a nie uzalac sie ze rolnik poszkodowany.

 

A druga sprawa nikt nikogo niezmuszal zeby byc rolnikiem.

 

Ja wyudzam jak tylko mozna swoimi sposobami ale nigdy nie zawolalam slownie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

A najlepiej obie rzeczy na raz.Uwieść,wyłudzić i do widzenia.

Edytowano przez ursusc914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Niezłe wybrniecie. Czyli jest podział? Ci to tu piszą to aplikanci do tego zawodu, bo prawdziwy rolnik to ma już żonę?

Nie o to mi chodziło, to Ty obracasz kota ogonem, zarzucasz młodszym kolegom, że nie umieją sobie poszukać żony,i o to mi chodziło mając na myśli doświadczenie, spokojnie - znajdą, tylko po malutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Tu sie mylisz. Co mozna od rolnika wyludzic??? a co od jakiegos inzyniera???? Jeden i drugi jest taki sam tylko trzeba miec jajka i byc otwartym a nie uzalac sie ze rolnik poszkodowany.

 

A druga sprawa nikt nikogo niezmuszal zeby byc rolnikiem.

 

Ja wyudzam jak tylko mozna swoimi sposobami ale nigdy nie zawolalam slownie.

Na stos panowie z nią. Ona obok rządu, mieszczuchów wyłudza od rolników pieniądze z ciężko otrzymanych dopłat. I jak to perfidnie i okrutnie robi.

 

Nie o to mi chodziło, to Ty obracasz kota ogonem, zarzucasz młodszym kolegom, że nie umieją sobie poszukać żony,i o to mi chodziło mając na myśli doświadczenie, spokojnie - znajdą, tylko po malutku.

Średnia wieku w Polsce to chyba 75 lat więc mają jeszcze kupę czasu. Ale przynajmniej już dobry plan mają a to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

StasiekS, Ty byś tylko rżnął i palił. :P oszczędź, przecież mówi, że nie woła słownie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Z rzadem nie mam nic wspolnego, B) Do miasta jezdze na zakupy, :D :D a co do wyudzania to od nikogo ani zlotowki niewzielam. :D :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj