Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8941 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Albo "Nie lubię poniedziałków".
Ogólnie stare polskie komedie są nieziemskie. Teraz to już jakiś chłam produkują. Nie wiem jak można to oglądać.
Oglądał ktoś "Kac Vegas"?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 03:01
  •  

#8942 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pamiętam czasy liceum jak patrzyłem sie apetycznie na dziewczyne głównie nogi tyłek a jak ona sie gapnęła że to robie to mówiłem jej zawsze "ładne buty" troche to głupio brzmi ale fajne działanie miało :rolleyes:

#8943 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No mogła by się zniechęcić do Ciebie jak byś powiedział ładny tyłek :lol: więc dobrze,że umiesz wybrnąć z sytuacji :rolleyes:

#8944 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakby to powiedział w odpowiedni sposób to wątpię. Zależy też jaka to była dziewczyna.

#8945 Share Majcin

Majcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:27

Oglądał ktoś "Kac Vegas"?

oglądał na kacu :rolleyes:

#8946 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To nie była jedna :rolleyes: A sposób? nie wiem z uśmiechem na twarzy. Ale ja nie próbowałem wybrnąć z sytuacji. Ja to robiłem specjalnie:P

#8947 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To twój r.. jest Silva w awatarze? Jeśli tak to weź to jakoś ładnie zrób.

To też zależy od dziewczyn. Z jednymi możesz pożartować o wszystkim a drugie mogą brać to śmiertelnie poważnie lub po prostu nie będą rozumieć.

radze byc troche grzeczniejszym na przyszłosc

Edytowany przez Matey, 15 grudzień 2010 - 00:21.

#8948 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Słucham? haha znawca sie znalazł.

#8949 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na pewno z lepszym gustem od ciebie. W podstawówce uczą już jak ładnie zdjęcia przerabiać, kadrować.

#8950 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 brak słów :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8951 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 23:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie widzę.

#8952 Share Majcin

Majcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 00:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 luz pany, jeszcze zaraz sierpy i kosy pójdą w ruch :rolleyes:

#8953 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 00:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W sumie mam koleżankę z Maciejowic więc może da mi mały instruktaż jak się używa kosy.

#8954 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 00:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe. Nie możliwe :rolleyes: Ale wesoło jest :lol:

#8955 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 00:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stasiek,ale to przecież Silva awatar :rolleyes: więc czym się tu przejmować :lol: Masz poprawnie zrobiony więc gitara :)
A inni mogą mieć nawet nasrane i to będzie ich nasrane nie nasze :)

#8956 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 00:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale nie chodzi mi o zdjęcie i tak jak wspomniałaś zrobi co ze chce. Wyrażam tylko swoją opinię. Trochę mógłby je dopracować bo wygląda jakby jakiś dzieciak z przedszkola je wstawiał.

Co tam Ewelinko. Uczysz się czy dalej oglądasz Majkę?

#8957 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 01:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cóż oglądałam Majkę,pewnie wiele mnie ona nie nauczy,ale to zwykłe uzależnienie i ciekawość co się będzie działo dalej...3 prace leżą odłogiem i mają czas do piątku,nie mam motywacji...wręcz zastanawiam się czy jestem potrzebna temu światu,leń do potęgi.

#8958 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 01:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Phi. Kobiety są bardzo potrzebne. Kto będzie gotował, wychowywał dzieci? Za kim biedni mężczyźni będą odwracać się na ulicach i wzdychać gdy zobaczą piękną kobietę reklamującą bieliznę szczególnie z Victoria Secrets czy jakoś tam? I kto będzie umilał zimowe wieczory?

#8959 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 15 grudzień 2010 - 11:01

A dla mnie święta bez Kevina to juz nie te same święta by były...musze profilaktycznie oglądnąć żeby poczuć magię świąt :)
Najlepiej niech puszczą "Poszukiwany,poszukiwana" Czy Marysia wie ile jest cukru w cukrze ?? :):P :lol:

O to to :) albo "Niespotykanie spokojny Człowiek" - "... Tadzia , Tadzia , co Ty narobił ..." B)

Phi. Kobiety są bardzo potrzebne. Kto będzie gotował, wychowywał dzieci? Za kim biedni mężczyźni będą odwracać się na ulicach i wzdychać gdy zobaczą piękną kobietę reklamującą bieliznę szczególnie z Victoria Secrets czy jakoś tam? I kto będzie umilał zimowe wieczory?

Dokładnie :) po za tym nie wyobrazam sobie swiata bez kobiet , ba przeciez nie byłoby swiata gdyby nie kobiety :)

A co do tej sytuacji z "oglądaniem butów " to miałem podobną sytuacje x lat temu aczkolwiek bardzo nie zręczną , otóż szlismy z kolegami a przed nami jakas całkiem całkiem troszkę starsza kolezanka ze szkoły i Ja mówię : Ładnie chodzi B) (tyle ze nie chodziło mi o tą dziewczynę tylko obok przejezdzał perkins i skomentowałem odgłos jego pracy silnika , a ona myslała ze to o niej i takim piorunującym wzrokiem na mnie spojzała ze szok :rolleyes: )

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8960 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 13:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dobrze że nie dostałeś z tzw. plaszczaka w twarz :lol: kobiety różnie zachowują się w takich sytuacjach, jedna się uśmiechnie a druga tak zdenerwuje że lepiej uciekać gdzie pieprz rośnie, byłbyś wtedy dobrym przykładem jak można oberwać za nic, ale wrażenia ze słuchania pracy silnika Perkins są bezcenne, przy nich nawet Chopin może się schować...

Phi. Kobiety są bardzo potrzebne. Kto będzie gotował, wychowywał dzieci? Za kim biedni mężczyźni będą odwracać się na ulicach i wzdychać gdy zobaczą piękną kobietę reklamującą bieliznę szczególnie z Victoria Secrets czy jakoś tam? I kto będzie umilał zimowe wieczory?

jak to za kim??? jest tyle ładnych traktorów :)

Cóż oglądałam Majkę,pewnie wiele mnie ona nie nauczy,ale to zwykłe uzależnienie i ciekawość co się będzie działo dalej...3 prace leżą odłogiem i mają czas do piątku,nie mam motywacji...wręcz zastanawiam się czy jestem potrzebna temu światu,leń do potęgi.

Majka może Cię nauczyć fotografować, podobno robi to bardzo dobrze, jak chcesz to mogę do niej zadzwonić i zapytać czy zechce Cię podszkolić (silvę też, żarcik ) :rolleyes: