Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8921 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 00:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeden dzień to nie jest samotność. To jest po prostu odpoczynek od ludzi, przerwa na złapanie tchu lub po prostu dzień na przemyślenia. Ja to lubię samotność, lubię sobie posiedzieć w domu przez tydzień, dwa tygodnie lub i więcej. Ale i lubię czasami wyskoczyć ze znajomymi gdzieś ale to nie za często.
Też cierpisz na bezsenność?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 02:32
  •  

#8922 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 00:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No dwa tygodnie to zabardzo bym się zadomowiła :huh: i jak by przyszło mi gdzieś wyjść to bym nie miała na to ochoty wręcz.No racja jeden dzień to nie samotność to odpoczynek.
Tak nocny Marek chodzę koło 1,2 bo lubię późnym wieczorem oglądać seriale na kompie lub konwersować z ludziami jeśli jest takowa okazja :huh: Urodziłam się w tych granicach godzinowych,może to ma coś wspólnego z tym hehe :huh:

#8923 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 01:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co oglądasz? Ja to jednak muszę swój zegar biologiczny przestawić.

#8924 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 01:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Majka...i czekam na Szpilki na giewoncie z utęsknieniem ;D
Mój jak na razie nie jest zmuszony do przestawienia :huh:

#8925 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 01:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Majkę i tą brzydką na Giewoncie. Aż się dziwię że nie mieli ładniejszych w Polsacie.
To ty nie pracujesz w ogóle? Nie nudzi Ci się?

#8926 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 01:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe no piękna nie jest ale serial jest pocieszny :huh:
Nie pracuje,w weekendy chodzę do szkoły.Wole się nudzić póki mogę :huh: Jeśli chcesz wiedzieć konkretniej to zapraszam na gdzie kolwiek indziej :huh:
Ty to w jaki sposób zajmujesz sobie dzień jak już tak o tym rozmawiamy ?? pracujesz??

#8927 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 01:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeszcze nie pracuję ale czegoś muszę poszukać. Prowadzę razem w wujem gospodarstwo ale mamy ledwo 20ha więc i roboty nie ma za dużo. Tak to studiuję w Warszawie. A że studia nie zajmują mi dużo czasu to siedzę w domu.
To twoi rodzice mają cierpliwość do ciebie albo jesteś ukochaną córeczką.

#8928 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 01:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O tym to też możemy podyskutować,ale gdzie indziej :huh: Bo tu wszyscy nie muszą być poinformowani :huh:
Dobrej nocy życzę i kudłatych snów.

#8929 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 01:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najpierw trzeba mieć sny.

#8930 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 13 grudzień 2010 - 11:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Apropo filmów , to oglądaliście wczoraj "samotnosc w sieci" ? toż to prawie opowiesc o AF :huh:

... tylko koniec smutny :huh:

Mówicie ,że chodzicie późno spac , a jak jest ze wstawaniem ? Ja (niestety chyba) lubie długo spac :D tzn. srednio wstaję o 9.00 - ostatni z rodziny .
Okres depresyjny otwarty ? dla mnie najgorsza jest jesien na takie sentymenty a o te pore to juz "po ptokach " :huh:

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8931 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 12:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja to uwielbiam takie ponure, pochmurne dni. Ja wstaję o 10 jeśli nie mam nic do roboty. I też lubię długo spać ale muszę zmienić swój zegar biologiczny na wcześniejsze kładzenie się spać i wstawanie.

Jaki serial dzisiaj Ewelinko polecasz obejrzeć?

#8932 Share Majcin

Majcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 09:11

:huh:

#8933 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 12:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiecie co wstyd się przyznać,ale ja już nasłuchuje świąteczne piosenki :P :huh: a jedną szczególnie,bo uczyłam się jej w zerówce :) http://monitta87.wrz...jest_taki_dzien

Serial na wczoraj oczywiście Majka jak codzień ;[ W moim przypadku były jeszcze Tancerze :) a Wy co proponujecie z seriali ??? :)

#8934 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 13:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dr. House, Czas Honoru a kiedyś to Chirurdzy, Ostry Dyżur. A jeszcze kiedyś to oglądałem Magnuma, Drużyna A, Nieustraszony czy MacGyver.

A tej piosenki to chyba każdy się uczył. Począwszy od przedszkola o kończąc w gimnazjum.

#8935 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 14:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to nie najgorzej z pamięcią jak też pamiętasz :huh: Z wyżej wymienionych kiedyś czasem Ostry dyżur ;[

#8936 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 16:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakie filmy polecacie na święta żeby się nie nudzić?

#8937 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 14 grudzień 2010 - 16:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kevin??? heheheh do znudzenia :huh: a miałem nadzieję, że z nim będzie to samo co z ciężarówką coca-coli;) nie pojawi się

#8938 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 14 grudzień 2010 - 18:37

Wiecie co wstyd się przyznać,ale ja już nasłuchuje świąteczne piosenki :) ;[ a jedną szczególnie,bo uczyłam się jej w zerówce :) http://monitta87.wrz...jest_taki_dzien

Serial na wczoraj oczywiście Majka jak codzień :) W moim przypadku były jeszcze Tancerze :) a Wy co proponujecie z seriali ??? :)

Świat według Kiepskich :)

Ja tam uwielbiam Polskie komedie Barei i filmy Machulskiego :) Po za tym "Licencja na wychowanie" , "Czas honoru" , "U Pana Boga w ogródku"
A z zagranicznych to (hronologicznie) "Mg Giver" , "Nieustraszony " "LOST" , "Córki Mc Clouda" , "Dr Hause" .

Jesli w te Swieta znów wyswietlą Kewina to skonczy się to trwałym urazem psychicznym w moim przypadku :huh: Za to nie obraziłbym się gdyby zaproponowali jakis polski film z lat 90 :P

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8939 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 18:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A dla mnie to kevin może być ale coś naszego też niech dadzą jedno i drugie żeby wilk syty i owca cała :huh:
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8940 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A dla mnie święta bez Kevina to juz nie te same święta by były...musze profilaktycznie oglądnąć żeby poczuć magię świąt :)
Najlepiej niech puszczą "Poszukiwany,poszukiwana" Czy Marysia wie ile jest cukru w cukrze ?? :lol::P :rolleyes: