Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8821 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 20:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co kolwiek wole robić innego :) mam taką szkołę ze nawet nie musze się teraz uczyc ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 17:24
  •  

#8822 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak ja chciałbym wrócić do liceum, do czasów beztroski, zabawy i znajomych.
I co po liceum zamierzasz robić? Jakieś studia czy do pracy? A może zawód żona?

#8823 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 06 grudzień 2010 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witajcie w klubie , a raczej dopiszcie i mnie to tych którzy wolą pracę od nauki ;)

Choć jak dla mnie produkcja roslinna i mechanizacja rolnictwa mogły by byc non stop w czasach mojej nauki ...

:) ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8824 Share casemxu125

casemxu125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo od małego

Napisany 06 grudzień 2010 - 22:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe to i ja się dołącze do was:D. ja pracuję już od 17-stego roku życia tzn nie to że jestem tępy i w ogóle tylko po prostu jak poszedłem do szkoły średniej (technikum ekonomiczne) to w ogóle nie myślałem o nauce tylko urywanie się ze szkoły i do pracy. i tak po 6 miesiącach nauki w technikum stwierdziłem że to i tak nie ma sensu. teraz pracuje u sąsiada pomagam ojcu na gosp. i jakoś to będzie :rolleyes:

a co do dziewczyn to sam rok temu zostawiłem dziewczynę bez słowa... a to z powodu jej ojca. zamienił ze mną parę słów i nie zostało nic innego jak zostawienie dziewczyny. no wiecie dziewczyna ma bogatych rodziców a w porównaniu do nich to ja wieśniak (pewnie chodziło mu o nie skończoną szkołę) nie wiem. i tak to wszystko wyszło. ale było minęło
Life Is Brutal...

#8825 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 23:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mimo wszystko mogłeś powiedzieć dla ściemy co jej żeby nie została bez słowa. Może być zawód żona,ale myśle,że będę chciałą iść na studium tam nie trzeba matury :rolleyes:

#8826 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 23:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Edzia nie przesadzaj. Matura nie jest trudna do zdania. Z średnim wykształceniem większe są szanse na pracę, a możesz i studiować zaocznie.

#8827 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 23:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale nikt mnie nie zmusi,a ja nie chce tego papieru.

#8828 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 23:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dlaczego? Jesteś zbyt leniwa czy nie straszysz inteligencją?

#8829 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 23:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może to i to :rolleyes: leniwa nie jestem do wszystkiego :P

#8830 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 23:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A do czego nie jesteś? I bez matury trudniej będzie ci znaleźć pracę w zawodzie żona bo teraz pracodawcy mają też wymagania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8831 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Do wsztystkiego co ma sens :rolleyes:
jak będzie mnie miał chcieć to bez matury czy z !!!!!!!!! :P

#8832 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie ma to jak optymistyczne podejście do życia i jasno obrany cel w życiu. I dlaczego masz nick "EDEK18" bo pewnie to interesuję dużo część forum?

#8833 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 :P
Ponieważ chciałam się podać za mężczyzne,ale mam za małą wiedze i za mało sprytna jestem :rolleyes: i jak by się trzeba było wypowiedzieć to jako mężczyzna nie zły ciapek ze mnie by był bez wiedzowy :P więc nik zostawiłam,bo mi się podobał i tak jestem Edzia no a tak naprawdę co większośc wie Ewelina.

#8834 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Spryciula. Dlaczego lubisz rolnictwo? Mieszkasz chyba w mieście, ze wsią masz mało coś wspólnego.

#8835 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To,że mało mam z nią wspólnego nie przeszkadza w tym by ją lubic :P
Jak chce to 10 minut autobusem i już jestem na wsi gdzie mam babcie i przyjaciółke :rolleyes: tam się mam okazje napatrzeć na sprawy traktorowe i inne tym podobne rzeczy :P Lubie i już...przyjemność mi sprawia kiedy widze w mieście na ulicy przypadkiem jakieś Lamborghini,lubie oglądać zdjęcia z tym związane,a kiedy jade ze znajoymi i przejeżdża traktor to lubie zgadywać jaki to dla znajomych czasem to dziwne,ale to mi robi przyjemność im nie musi :) Ci którzy chcą być ze mną blisko nie przeszkadza im to :) Dużo osób wie,ze moi marzeniem jest pojeździć traktorem :) i pewnie jak bym kontynuowała nauka w starej szkole to miała bym na to prawko mimo,że mogło by mi sie nie przydać:) Byłam na agro show wiec tam się napatrzyłam poprostu za wszystkie czasy...nie zapomniana wycieczka :P i przede wszystkim ilu rolników poznałam to chyba każdy był prze sympatyczny na swój sposób...same plusy :P jak bym miała takiego chłopaka to pewnie nie zamkła bym sie na wiedze na temat rolnictwa. No,a że na pulpicie widnieje traktor to już nie wspomne :)

#8836 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Brawo. Ale ty lubisz tylko "teorię" związaną z rolnictwem. Nie spraktykowałaś tego na pewnie na własnej skórze, nie wiesz pewnie co to znaczy być na polu przez cały dzień, wstawać o 5 czy 6 i kończyć robotę o północy. I szukasz chłopaka ze wsi tylko po to żeby być bliżej swojego "hobby"?
Jak tak lubisz traktory i inny sprzęt to dlaczego nie wypowiadasz się w tematach z tym związanych? Nikt Cię nie za nie ochrzani a mili Panowie jeszcze ci wytłumaczą różne sprawy?

#8837 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo nie jest powiedziane,że ja bym to robiła wstawała o tej 5 i kończyła o północy,może starała bym się pomóc,a może bym tylko żyła z kimś kto to robi...ja tego nie wiem. Nie szukam,bo ja się będzie miał znaleść to raczej przypadkiem :rolleyes: i już powiedziałam poznałam kilku takich i są przesympatyczni i dlatego mnie do nich ciągnie.
Może nie mam potrzeby wkraczać w inne tematy :P też jestem dzik,a co :P Na żywo jest lepiej pooglądać i jak ktoś coś powie na ten temat i może ja coś wtedy zapamiętam jeśli ze chce. :P

#8838 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak będziesz miła to cię zaproszą i pokażą swoje maszyny i z przyjemnością opowiedzą o nich.
Każdy rolnik jest miły dla w miarę ładnych dziewczyn z miasta które z nim rozmawiają o rolnictwie. Jest to dla nich nowość, zaskoczenie i chcą się pokazać z jak najlepszej strony. Pomieszkaj na wsi przez dłuższy czas to przekonasz się jak jest.

#8839 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No jak to brat mówi...idź ty na wieś,bo tam pasujesz :P może coś w tym jest jak inni tak mówią.. nie przecze,mogę iść :P jak tylko się nadarzy okazja :rolleyes: dziękuje za miłe pogaduchy :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8840 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 00:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No faktycznie my tylko teraz ten temat ciągnęliśmy. Gdzie reszta ekipy?