Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8801 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 00:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ponieważ nigdy nie byłam szczupłej talii ;) i mam to gdzieś,jak się będzie miało komuś spodobać to się spodoba takie jakie jest :) ja się nie zmienię,bo się nie da i nie mam takiej potrzeby :) zresztą ponoć kochanego ciała nigdy za wiele i niby ma ono grzać,a mi ciągle zimno i pod kocykiem przesiaduje więc co by było gdyby go nie było <szok> ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:47
  •  

#8802 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 00:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale to nie chodzi o talie modelki ale o to żeby ciało było zadbane, estetyczne żeby nie zwisały fałdki tłuszczu z brzucha a tyłek ledwo co się w spodnie mieścił nadwaga wynosiła kilkanaście kilogramów. I dużo panów lubi jak kobieta nie wygląda jak kościotrup tylko ma trochę tego ciałka. Najbardziej to mnie śmieszą kobiety ze sporą nadwagą którym nie chce się pobiegać, poćwiczyć i narzekają że nikt ich nie che jedząc do tego czwartego pączka a następnego już trzymają w ręku.

A pod kocykiem to chyba większość dziewczyn przesiaduję.

#8803 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 00:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No widzisz to ja mam fałdki na brzuszku,ale co do wzrostu mam bardzo odpowiednią wagę,nie którzy jeszcze mówią,że za małą jak na wzrost,ale to już przeginają,chyba by chcieli żebym wyglądała jak pepaaaa ;)

#8804 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 00:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To trochę ćwiczeń i masz figurę o której śni wielu facetów. A i tak pewnie jak wyjdziesz za mąż to się pewnie zaniedbasz.

#8805 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 06 grudzień 2010 - 16:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Kobiety mają to dobrze że jak walną kogoś to nikt im nie odda więc możesz się spokojnie wyżywać. Faceci mają już z tym gorzej.
Nie przejmujesz się swoja figurą? Dlaczego?

Stasiu , jak to nie ?

słyszałem o takich akcjach ze w trakcie bijatyki pod dyskoteką gdy biją się chłopaki to dziewczyna nie mogła ustac w miejcu i dołączała do bójki mysląc ze jest nie tykalna ;) - jakie musiało byc jej zdziwienie gdy dostała pięscią w twarz :)

Oczywiscie moim zdaniem to niedorzecznosc uderzyc dziewczynę ale cóż bywa i tak w niektórych społecznosciach ...

Miło poczytac wasze wypowiedzi :)

Ja tez jestem dziki :) ale się nie przyznaję :) i nie chce zeby ktos tak o mnie myslał ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8806 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 16:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak mi sie przypomni to wlączam aerobic z kompa :) i myślę,że jak by był czas kiedyś w stanie małżeństwa to również bym sobie przypominała :) bo to nie straszne ćwiczenia ;) to wręcz przyjemne jeśli się jeden zestaw ćwiczy a nie 3 na raz :) poźniej zakwasy 4 dni :):D:D no,ale tak tylko Edzia potrafi się doprawić :D

#8807 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 16:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Za słabą rozgrzewkę robisz przed ćwiczeniami. Polecam basen. Jak zaczniesz teraz to na lato, na plaże sylwetka będzie idealna. Nie będziesz mogła się od adoratorów odgonić.

#8808 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 17:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie zależy mi aby być w centrum zainteresowania :) Nigdy tego nie lubiłam ;)

#8809 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 06 grudzień 2010 - 17:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak była tu mowa o prezentach to lepiej cześciej a drobnostki czy ciut rzadziej a naprawde coś EXTRA?

#8810 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 17:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To jeszcze takie dziewczyny istnieją czy tylko na południu są takie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8811 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 18:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehe pieron wie czy są gdzie indziej,ja mówie jak ja czuje :) myślę,że lepiej jak kobietka dozna szoku małego częściej niż wiekszego żadziej ;) chociaż sama nie wierze w to co teraz napisałam,bo jak będzie chciał to będzie codziennie przynosił i nic na to się nie poradzi :) wiadomo,że jak dostanie się ekstra to łał,ale póżniej jak sa urodziny to już nie ma tego łał,bo się dostaje to na codzień :) tak myślę

#8812 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 18:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie panowie. Nie rozpuszczajcie swoich dziewczyn.
I dlaczego jesteś Edzia taka skromna? Tak Cie rodzice wychowali czy chcesz coś ukryć bo się wstydzisz?

#8813 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 18:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taki typ charakteru. Ona się niczego nie wstydzi. A skąd wiem? Dostrzegam podobieństwo do mnie po tych wypowiedziach ;) To po prostu taki spokojny styl życia i tyle. Żaden kompleks. :)

#8814 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 18:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mnie cieszą najdrobniejsze dobre rzeczy tak już mam :)
Nie wiem czy skromna i czy się wstydzę przyznać..jak bym się wstydziła to bym się nie przyznała,że mam fałdki na brzuchu ;)
Może troche tak wychowali,ale wiekszość życia wychowała mnie mamuśka i rodzeństwo starsze :) także nie wiem czy im podziękować czy ich okrzyczeć :)
ogolnie jestem skryta i nie lubie być w centrum zainteresowania...nie muszę mieć miljon znajomych wystarczy jedna konkretna,może to coś wyjaśni :)
kolega wyżej dobrze mówi...np na dyskotece w życiu nie byłam też jest w jakiś sposób ze mnie dzik :D typ domownika :D ale nie gardze wyjściami na cole czy piwko :) bo lubię wychodzić z bliskimi :)

#8815 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 18:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Boże. O takiej dziewczynie to prawie całe AgroFoto marzy. Napisz jeszcze że lubisz i umiesz gotować to zapchają Ci skrzynkę wiadomościami.
Studiujesz Edzia czy jeszcze szkoła średnia?

#8816 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehehehe i tu się zaczynają schody ;) nie umiem gotować :) tzn jakies ziemnaczki z filetem i surowka tak,ale konkretne zupy nie bardzo :)
Odbębniam liceum dla dorosłych,ponieważ mnie nie wyszło technikum hodowli koni :)

#8817 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 19:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to nie wyszło? Wylali czy zamknęli kierunek?

#8818 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 19:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sama się wywaliłam,nie jestem stworzona do nauki ;) za dużo mi nie wychodziło z wielu przedmiotów...ja lubie bezstresowa nauke czyli kiedy nie musze się uczyć :) to moja wada oo... jestem zamknięta na wiedze w szkole :)

#8819 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 19:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I wolisz sprzątać mieszkanie czy dom niż się uczyć? Bo jeśli tak to witaj w klubie.
I nie przejmuj się. Tutaj jest pewnie sporo zamkniętych na naukę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8820 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Racja. Zależy jeszcze o co chodzi, jak coś konkretnego, co mnie zainteresuje, to się mogę uczyć, ale nie te 95 % bezsensownych dupereli podawanych w szkole...