Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8781 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 23:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O widzisz. Zajmij się jeszcze czymś to w ogóle o nim zapomnisz. Dzielna z Ciebie dziewczynka.
A z drugiej strony co to był za facet że rozstaję się z ładną i fajna dziewczyną? Może on nie był do końca hetero...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:49
  •  

#8782 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 00:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To był i jest dzik ;[ Widocznie nie jestem warta by mi co kolwiek wyjaśniać :lol: a co Ty taki pewny ze ładna i fajna :lol: może wiedźma z rogami :)

#8783 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 00:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzę po avatarze że nie jesteś dziewczyną z politechniki a fajna bo lubisz rolnictwo. I każdy mnie tu poprze choć pewnie już śpią. Lubisz takich dziczyznę skoro tak piszesz?

#8784 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 04 grudzień 2010 - 10:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja Cię popieram Stachu :lol:

... chociaz Edzia jest ładna i fajna (tak moich obserwacji ) to charakterek kto wie moze i tak jak mówi "z rogami" w realu :lol: a na AF tylko taka grzeczna :) ;[

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8785 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 11:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak mi o coś chodzi to zawsze mówie,ale nigdy nie darłam się na niego i nigdy go nie uderzyłam,a może trzeba było była jeszcze okazja ;[
Myślałam,ze skoro jest taki,że nikomu krzywdy nie zrobi to ta dzikość do moich propozycji mu z czasem przejdzie,ale nie stety :lol: pozostał dzikiem :lol:

#8786 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 04 grudzień 2010 - 11:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale dziki w sensie nieokiełznany czy dziki w sensie zamknięty w sobie ? z resztą nie wazne ;[

No włanie może on nie umiał być hm... głową w związku i czekał na jakis przejaw Twojej dominacji :) Znaczy moze tak profilaktycznie trzebabyło go pieprznąć co jakiś czas zeby wiedział na czym stoi :lol: <zart>

No nie wiem moze Ja tez cos gadam od rzeczy :lol: ale jedno jest pewne nie masz sobie co nim głowy zawracac tylko odpoczywaj od stałego związku póki mozesz :) ... bo domniemam ,że szybko znajdziesz prawdziwą miłość , albo przynamniej konkretnego faceta który bedzie Ciebie wart ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8787 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 19:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zamkniety też i mało otwarty na różne rozrywki.

#8788 Share UrsusByczaSila

UrsusByczaSila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ej ej co wy macie do dziewczyn z politechniki?? ;) niektore sa naprawde fajne laski ;)

#8789 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niektóre to może i tak...
O tam zamknięty. Też jestem zamknięty ale na rozrywki to nigdy. I dlaczego właśnie kobiety nie za bardzo lubią zamkniętych facetów?

#8790 Share UrsusByczaSila

UrsusByczaSila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 21:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 u mnie 95% jest naprawde spoko(pśk)

a ty Edziu sie nie przejmuj;) napewno kogos wartego Ciebie znajdziesz;) moze nie od razu ale znajdziesz ;) jak to mowia chlopak jest jak autobus- zawsze bedzie nastepny ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8791 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 22:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 heheh...nie mówie,że nie lubilam go jako zamkniętego bo w końcu kocham tego dzika. Ale trzeba się odstosunkować od myśli o nim ;) hihi.
Zamknięci= czasem mniej kłopotów i problemów,ale czasem jak nie powiedzą co leży na rzeczy to też się robią problemy.

#8792 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 22:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Byłaś gdzieś Edzia w weekend zaszaleć, zresetować się(jak to nie jedni mówią)?
A zamknięty to też taki co nie za bardzo wyraża swoje uczucia?

#8793 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ooo konkretnie dobrze mówisz,też.
Ja nie szaleje za bardzo ;) wczoraj zajełam się sprzątaniem a konkretniej trzepaniem dywanu na śniegu ;) a dzis byłam z chorowitą przyjaciółką,ale w piątek poszłam na piwko więc nie ma źle :)

#8794 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Już świąteczne porządki robisz? Nie za wcześnie?

Dlaczego większość kobiet nie za bardzo lubi facetów którzy nie za chętnie wyrażają uczucia?

#8795 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trzeba korzystać póki śnieg sypie później pozostanie tylko pranie ręczne ;)
Ja sądzę iz każdej kobiecie jest miło kiedy chłopak sam przypomni co czuje i jak bardzo ;) i jak dla mnie może przypominać o tym do znudzenia :):):) dlatego :rolleyes:

#8796 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale jeśli chłopak wyraża swoje uczucie nie słowami tylko czynami(kwiaty, prezenty, chęć częstych spotkań itd.) to jest to mniej znaczące od słów?

Zawsze możesz wynająć firmę piorącą. Dużo nie biorą a ile roboty mniej.

#8797 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No chęć częstych spotkań była by dla mnie równo warta ze słowami ;):):) prezenty lubie jak jest okazja,bo tak to bym pomyślała w końcu,że mnie przekupuje ;)

#8798 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dlaczego prezenty czy kwiaty tylko podczas okazji? Jeśli mam ochotę coś kupić dziewczynie bez okazji to znaczy że ją już przekupuję(oczywiście nie za często żeby nie rozpieszczać)? A jeśli chłopak nie kupuje prawie wcale to znaczy że już mu nie zależy na dziewczynie(spotkałem się z takimi opiniami). Jak według Ciebie powinien zachowywać się chłopak?

Jednak dobrze że sam czyścisz dywany. Długo utrzymasz ładną figurę zakładając że ją masz.

#8799 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 23:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie za często bym pewnie nie pogardziła,to też jakiś dowód miłości :) ja miałam często ciastka,czekolady więc na figure patrze z pogardą ;)
Nie jeśli okazuje to w sposób słowny to już jest wiele więc jak nie ma prezentów to się nic nie dzieje :rolleyes: Nie wiem jak się powinien zachowywać...co najmniej w porządku :rolleyes: na luzie,ale też przy gościach za dużo nie palnąć ;)
Sama ich za często nie czyszczę,jeszcze to robi mama :) od trzepania lubie być ja,ponieważ lewą mam ciężką i się moge przynajmniej wyżyc na dywanie,bo na człowieku nie zdarzyło mi się ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8800 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 00:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kobiety mają to dobrze że jak walną kogoś to nikt im nie odda więc możesz się spokojnie wyżywać. Faceci mają już z tym gorzej.
Nie przejmujesz się swoja figurą? Dlaczego?