Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#861 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Coś cisza dziś na Af. Zaglądam sobie do tego tematu a tu też niebardzo jest co czytać. Gdzie są naczelni uwodziciele? :) Dziewczyny a może Wy powiecie jakie macie sposoby na uwodzenie? :)

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 20:40
  •  

#862 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 JA sie chyba nie wypowiem <lol> bo niewiem :) wg mnie rozmowa jest pierwszym waznym krokiem ;] :) ciemna w te klocki jestem ;]

#863 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli jednak coś tam wiesz :) Jak zaczełaś to kontynuuj :)

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#864 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiesz ja nikogo jeszcze nie podrywalam :) <lol> ani nie uwodzilam :)

#865 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Serio mówisz ? Heh kurcze taka "laska" (czyt. ładna dziewczyna) i jeszcze nie uwodzi? A nie,przepraszam; to Ty powinnaś być uwodzona przez nas:)

Honda - The Power of Dreams :)

#866 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jaka skromna :)

sprzedam

#867 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:35

Serio mówisz ? Heh kurcze taka "laska" (czyt. ładna dziewczyna) i jeszcze nie uwodzi? A nie,przepraszam; to Ty powinnaś być uwodzona przez nas:)

a niby czemu?? Moze i ona uwodzić :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#868 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 10 marzec 2009 - 20:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O uwodzenie powinnyśmy się spytać tej 13-latki co dziś mamą została. Słyszeliście?
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#869 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja sie nie uwazam za pieknosc jestem normalna dziewczyna. kiedys próbowałam zarywać do jednego takiego ale niestety nie jestem w jego typie . :) jak i reszty wiec ja sie nie trudzę z uwodzeniami :)

chyba 14 badz 15 a ojcem jest 13 letni facet choć bylo w jednej z gazet ze klucil sie z kolega kto jest ojcem :) <dzieki rodza dzieci> hehe to ja jzu za stara jestem :)

//Koleżanko nie piszemy post pod postem tylko używamy narzędzia edycja. zapoznaj sie z regulaminem!!!! obowiązującym na forum

Edytowany przez Balzak, 10 marzec 2009 - 22:08.
Łączenie postów i literówki

#870 Share BOKSKOZLOW

BOKSKOZLOW

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i pilka nożna

Napisany 10 marzec 2009 - 20:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Xena dopiero łapie wiatr w żagle a jak juz złapje to pewnie panów do uwodzenia braknie na af :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#871 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 cicho wszędzie, głucho wszedzie... @xena ja jakos nie moge uwierzyć, ze sie Tobą nikt nie interesuje... albo nie ma odwagi zagadać albo nie wiem... ale w sumie dziewczyna tez sie jakoś wysilić powinna żeby chłopaka zdobyc;d zapolować czasami;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#872 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przepraszam za przekrecone slowa. czasami mi sie zdarza

#873 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 10 marzec 2009 - 20:42

chyba 14 badz 15 a ojcem jest 13 letni facet choc bylo w jednej z gazet ze klucil sie z kolega kto jest ojcem :) <dzieki rodza dzieci> hehe to ja jzu zastara jestem :)

Chyba pomyliłaś sytuacje. O tym 13 letnim ojcu to w Anglii było. A mi chodzi o to że dziś w Krakowie dziecko urodziła 13-latka. Ojciec ma 16 lat. Co jak co ale tempo ma...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#874 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj oj oj ;] hehe wiesz no jak sie juz jest razem to obie strony powinny dbac o siebie by niestracic.
a co do mojej osoby to nie wiem niejestem raczej z tych co uwodza.

#875 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzieci tak wcześnie teraz dojrzewaja ...

Xena to szukaj innego :)

sprzedam

#876 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to tego nie wiedzialam :) hehe wiesz zal mi ;] oki juz inaczej sie patrzy jak dziecko urodzi 17 latka. ale 13 co dopiero zaczela dojrzewac ??? 13 latka masakra

#877 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widze, zę @xena zalicza sie do tych porządnych dziewczyn których brakuje w dzisiejszym świecie.... już mi sie podboasz;d tzn i z charakteru i wyglądu... osz ale ja wylewny w słowach^^ co to sie stało...
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#878 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe albo zancie slowo "galerianki" ?? to tez jest zalosne. nastolatki lol szukaja sobie sponsorow w galeri <Zal az zad sciska>

#879 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja myślę, że to kobieta ma w swojej naturze uwodzenie, a facet? Panowie my jesteśmy aby słuchać ,i nie ważne co mówi nasza pani, słuchajmy i przytakujmy. Efekty przyjdą same :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#880 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 20:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A skąd wiecie jak @Xena wyglada? :) czemu ja nic nie wiem? ;(

Slyszlem o galeriankach. starch pomyslec co bedzie za 20 lat.

sprzedam