Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8761 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 18:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na miescie czy na wsi są są normalni i idioci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 14:04
  •  

#8762 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 11:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie zatwardziali to zatwardzali wole wieś :( faceci są no tacy wiejscy :lol: pewnie sa też dziwolągi co się zachowują jak z miasta :lol: ale jak żyje to poznaje samych fajnych ze wsi znajomych :)

#8763 Share robert1100

robert1100

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A u mnie wolnych dziewczyn jest może z 10 z czego 8 "czeka na sobotę" :lol: a reszty długim patykiem bym nie dotknął. A jak się wyjedzie nad morze czy gdzieś to zawsze pozna się jakąś fajną....echhhh u nas dziuuuura
Ursus C-360
Zetor 7211

#8764 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 28 listopad 2010 - 13:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @robert1100 u mnie podobnie wieś jak wieś a żeby kogoś poznać nowego to tarzeba ruszyć sie z tej dziury na piwko z kolegami na miasto a czym większe tym lepsze.;D

#8765 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 28 listopad 2010 - 13:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasem nie dostrzega sie tego co sie ma "pod nosem" a szuka sie" pod lasem " w sensie ze czasem nie wiesz ze w okolicy sa fajne dziewczyny tylko szukasz dalekooo :(

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8766 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 17:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To prawda Pawle, ja się o tym przekonałem w wakacje 2008, ale nie będę się rozpisywał bo nie ma co, i tak nic nie wyszło, ale było miło i jest nadal, kto wie czy niedługo się coś nie zmieni. :(

#8767 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 21:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Albo ma się za wysokie wymagania i szuka tej idealnej coraz dalej...

#8768 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 28 listopad 2010 - 23:28

A u mnie wolnych dziewczyn jest może z 10 z czego 8 "czeka na sobotę" :rolleyes: a reszty długim patykiem bym nie dotknął. A jak się wyjedzie nad morze czy gdzieś to zawsze pozna się jakąś fajną....echhhh u nas dziuuuura

z reguły przekruj społeczeństwa jest podobny.... a więc co myślą te dziewczyny o chłopakach z twojej wśi czyli o tobie również?

#8769 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 29 listopad 2010 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ach te dziewczyny :lol:

#8770 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 13:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kur...był i się zmył ;/ czy każdy facet zrywa z dziewczyną poprzez nie odzywanie się ??????? ;/ boi sie powiedzieć w oczy że już nie czuje tego co kiedyś,ale to nie wyjście ;/ i to po roku i 5 miesiącach ;( szkoda tego czasu,a ja tak kocham.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8771 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 grudzień 2010 - 15:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie każdy. Widocznie po prostu nie ma jaj żeby powiedzieć Ci to w oczy. Coś sądzę że w tym związku to pewnie ty miałaś "jaja". Ale nie przejmuj się. Najlepszym lekarstwem na miłość jest nowa miłość a bez problemu sobie kogoś znajdziesz. Zamieść nawet tutaj ogłoszenie matrymonialne to zaraz Ci zapchną gg wiadomościami a później i drzwi oblegać po domem.

#8772 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 12:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ... nie wszyscy ;)

Ale powiedziec wprost w oczy dziewczynie ze sie jej juz nie kocha/nie chce z nią byc to pewne ryzyko jak ona to przyjmie . Ja tam nie jestem jakis "lovestorant" ale gdy powiedziałem dziewczynie ze nie chcę z nią byc (dokładniej to ze nie chcę zeby do mnie wróciła) to zaczęła mnie wyzywac , wpadac w furię , mówic takie rzeczy ze poprostu przykro mi się robiło - nie mogę pojąć jak ta sama osoba najpierw moze mówic o człowieku ze go kocha , zachwalac jego charakter , styl bycia , zainteresowania a później zwymyslac od nie stworzonych rzeczy ...

Myślę @Edek18 , ze "ten twój" poprostu nie miał tyle odwagi zeby powiedziec Ci wprost co czuje , tylko mysli ze "sprawa" -(przepraszam za wyrazenie) rozejdzie się po kosciach ...

Nie martw się (wiem , wiem zadne słowa nie poprawią nikomu kto jest w takiej sytuacji humoru) wspieramy Cię B) i myślę ze wiele jest w tym temacie zyczliwych osób które jesli tylko zechcesz pomągą Ci , radą , dobrym słowem .

@Stasiex - Z tym ogłoszeniem to chyba nie zbyt dobry pomysł :)- nie wiadomo ilu jest na AF niezrównowazonych chłopaków ,chyba nie ma się co narazac , (przynajmniej moim zdaniem ) a i w takiej chwili Edzia chyba nie ma w głowie nowych znajomosci skoro pisze ze tak go kocha ;[ ...

P.S. może jeszcze nie wszystko stracone ? porozmawiaj z nim koniecznie , wytłumaczcie sobie wszystko na spokojnie bez zadnych niedomówien B) Moze to chwilowe ? Moze on się pogubił nie wie co czuje - zdarzają się takie okresy w zyciu kazdego ...

W kazdym razie Ja trzymam kciuki za was (jesli on jest tego wart) i P O W O D Z E N I A :)

#8773 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 13:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tym ogłoszeniem na AF to taki przykład z przymrużeniem oka.
Niech spróbuję to z nim wyjaśnić ale jak on za bardzo nie chce to dziewczyna niech się nie męczy. Najlepiej Edziu jak zapomnisz o Nim i poszukasz sobie chłopaka który nie ma problemów z wyrażaniem emocji i mówieniem prawdy. Więc zabierz koleżanki i idźcie gdzieś zaszaleć.

Ale powiedziec wprost w oczy dziewczynie ze sie jej juz nie kocha/nie chce z nią byc to pewne ryzyko jak ona to przyjmie . Ja tam nie jestem jakis "lovestorant" ale gdy powiedziałem dziewczynie ze nie chcę z nią byc (dokładniej to ze nie chcę zeby do mnie wróciła) to zaczęła mnie wyzywac , wpadac w furię , mówic takie rzeczy ze poprostu przykro mi się robiło - nie mogę pojąć jak ta sama osoba najpierw moze mówic o człowieku ze go kocha , zachwalac jego charakter , styl bycia , zainteresowania a później zwymyslac od nie stworzonych rzeczy ...

Bo jak by zależało jej na tobie to by na kolanach prosiła żebyś wrócił do niej albo by nic nie mówiła i przyjęła to z honorem.
Widocznie po rozstaniu z tobą coś jej nie wyszło, plan jej się zawalił i ty zostałeś jej jedynym ratunkiem żeby wyjść z twarzą. Ale nie byłeś głupi więc wymknęło się wszystko spod kontroli i dlatego zostałeś tak potraktowany.

#8774 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 02 grudzień 2010 - 14:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Edzia uszy do góry nie zawracaj sobie nim głowy poprostu może nie dorósł to związku i tak jak @StasiekS pisał weź koleżanki i wydź z nimi żeby przestać o nim myśleć rozluźnić się... Nie jestem bóg wie jakim ekspertem ale według mnie to najlepsze wyjście w tym momencie najgorsze jest zostać w domu i tylko się zamartwiać i nie daj boże wbijać se do głowy że to moja wina itp. więc uszy dogóry uśmiech na buzi i do przodu trzymam za to kciuki...
KPK Kumurun Team...

#8775 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 16:12

Bo jak by zależało jej na tobie to by na kolanach prosiła żebyś wrócił do niej albo by nic nie mówiła i przyjęła to z honorem.
Widocznie po rozstaniu z tobą coś jej nie wyszło, plan jej się zawalił i ty zostałeś jej jedynym ratunkiem żeby wyjść z twarzą. Ale nie byłeś głupi więc wymknęło się wszystko spod kontroli i dlatego zostałeś tak potraktowany.

Masz rację z perspektywy czasu tez to tak odbieram ;)

#8776 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 02 grudzień 2010 - 18:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zgadzam się z Tobą @StasiekS
KPK Kumurun Team...

#8777 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 16:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ech kocham,ale musze sobie zapełnić pustke i zapomniec o nim... to okropne nie wiedziec co jest grane. Ja bym mu nic nie zrobila,jak by tylko przyjechal i powiedzial o co chodzi. ;)

#8778 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 18:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepiej się pustkę wypełnia innym obiektem więc do roboty Edzia. Powyrzucaj wszystko co Ci się z nim kojarzy, pokasuj numery, NK itd.. Dzisiaj jest piątek więc do klubu, dyskotekę lub pubu. Zabierz koleżanki i się zabaw.

#8779 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Edzia nadszedł weekend więc dalej na jakąś impreze lub do klubu pub-u pizzeri razem z koleżankami żeby przestać o tym myśleć życie jest zbyt krótki żeby nim się przejmować więc dalej ruszaj...
KPK Kumurun Team...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8780 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 grudzień 2010 - 23:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A byłam na piwie co by nie :lol: ja się tak nie przejmuje,same koleżanki mi mówią ze jak na porzuconą bez słowa nie źle się trzymam ;[ a to jest tak,że jak mi się zaczyna myśleć to zaraz sobie myśle jak postąpił i już jest super nie super bosko,ale zawsze jakoś neutralniej.