Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8741 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 18 listopad 2010 - 23:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kiedy ja lubie gadac o chlewie i tym podobnych rzeczach ;) haha to chyba jestem jakas dziwna :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:44
  •  

#8742 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 13:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wyjątek potwierdza regułę. I Panowie startować do Edzi póki ma jeszcze ochotę rozmawiać o rolnictwie.

#8743 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 15:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja z dziewczynami nie lubię gadać o rolnictwie. Chyba, że to lubią i same chcą, ale do takiej zwykłej to nie. ;)

#8744 Share casemxu125

casemxu125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo od małego

Napisany 19 listopad 2010 - 17:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak mnie się jakieś pytają o rolnictwo (co to? jak to działa?) to siedzę cicho jak mysz pod miotłą. dla mnie to głupio rozmawiać o rolnictwie szczególnie z dziewczynami które nie wiedzą tak na prawdę co to jest.. ;)
Life Is Brutal...

#8745 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 23:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak ja bym zaczoł gadać z dziewczyną o rolnictwie to by mnie wyśmiała :P

#8746 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 20 listopad 2010 - 23:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no ja gdy kiedyś siedziałem w świetlicy z 3 dziewczynami i coś wyszło o zawodzie to jak powiedziałem że może rolnik to walnęły śmiechem...więc nie lubię gadać z dziewojami o rolnictwie i ogólnie nie lubię rozmawiać z ludźmi o czymś o czym oni nie mają pojęcia...bo taka rozmowa nie ma sensu :P
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#8747 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 21 listopad 2010 - 14:03

Powiem tak wiem co piszę, bo taka jestem a wierzą i wiedzą Ci co mnie znają :)
Kiedyś będąc w mieście zauważył mnie pewien gość z mojej wioski i mówi do znajomego: "patrz idzie moja synowa" a ten mu na to: "oj ta by Ci nie pracowała". Powiedział tak, mimo że nie znał i nie wiedział, że sama mam gospodarstwo i śmigam równo. Pewnie zmylił go mój wygląd, bo jak dziewczyna idąca w mini, w rozpuszczonych włosach itp. może cokolwiek umieć robić. Nie pomyślał, że umiem gotować, szyć, pracować w polu, załatwić sprawy w urzędach, że na codzień na podwórku nieco brudno chodzę ubrana i takie tam.
Taki mój styl i mój chłopak będzie zadowolony że poznał taką, która mu dobrze ugotuje i pomoże w pracy a na imprezie sprawi, że każdy pozazdrości kogo ma :)

I taka moja rada najpierw poznaj i porozmawiaj a potem oceń. I nie warto związać z kimś pierwszym lepszym, bo potem się cierpi. Ja sama szukałam bardzo długo aż znalazłam, a właściwie On mnie i jestem happy :) i tego Wam życzę, bo jest tu Was naprawdę wielu porządnych tylko często pewnie trafiacie na zołzy :)
Szukajcie powoli i dokładnie :)

To pozazdrościć tylko Twojej drugiej połówce , ze trafił / trafi na taką "konkretną" dziewczynę ...

U mnie w promieniu 20 kilometrów nie znam takiej dziewczyny któraby lubiła gospodarkę a przy tym była mą dra i ładna itp. wszystkie tylko "odcinają" się od swoich wiejskich korzeni i udają wielkie damy z miasta które szukają (jak to sprecyzowała kolezanka mojej siostry) chłopaków przystojnych, młodych i bogatych :huh:

Paradoksalnie mam wrazenie ze łatwiej trafic na porządną dziewczynę z miasta niz ze wsi ...

Peron - dobry tekst , i niestety Święta prawda ;)
Ja na spacerach z moją byłą często potrafiłem się tak zagadac o gospodarce ze zapominałem z kim spaceruję , Ba potrafiłem z nią rozmawiac o nowych przednich oponach do jej dziadków 330 albo o programach unijnych :P

Ale powiem wam panowie i panie tak : Nie ważne kim się jest , wazne zeby robić to co się lubi z pasją i z sercem :) ... i moim zdaniem mądra dziewczyna zrozumie nasze zainteresowania jesli nie będą udawane .

A co do aut to chętnie kupiłbym poloneza Atu :) ale rodzina odradza sądzą tak samo jak w tym tekscie @peron'a ze lepiej bym zrobił kupując klepane, szpachlowane BMW ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8748 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 22 listopad 2010 - 02:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie w okolicach to może by się kilka takich dziewczyn znalazło co lubią pomagać w gospodarstwie i przy tym ładne ale nie zawsze mądre, ja też mam takie wrażenie że jednak łatwiej jest trafić na porządną dziewczynę z miasta.

Co do samochodów, zamiast kupić klepane, szpachlowane BMW, czy golfa 3 1.9 tdi wolał bym Hondę Civic 5 Gen, cena podobna a jeździ się hondą dużo lepiej i szybciej. :)

#8749 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 22 listopad 2010 - 22:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hihi,ja jestem z miasta i mam chłopczyka mozna powiedziec ze wsi ale raczej sie nie zajmuje rolą ;)
Zawsze takich lubiłam i na takiego trafilam :)

#8750 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 22 listopad 2010 - 23:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale dlaczego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8751 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 00:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moje znajome ze studiów powiedziały, ze chcialy by na wieś ...
do duzego domu, przy lesie z basenem, wielką działka zamieniona w ogród ;)

odpada :)

pomyliłem post : miał byc do wątka o dziewczynie na gospodarce B) proszę przenieść
W rolnictwie siła!!! :)

#8752 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 23 listopad 2010 - 11:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tak ... piękny dom z ogrodem , trawnikiem i sciezkami wyłozonymi kostką to by kazda dziewczyna chciała :)
...tylko mało która chciałaby miec za tym domem podwórko chlewnię/oborę/stajnię/garaze i pryzmy z kiszonką /słomą / obornikiem ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8753 Share casemxu125

casemxu125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo od małego

Napisany 23 listopad 2010 - 12:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co te pryzmy z kiszonką i obornikiem to śmierdzą?? ;) chłopie wiesz że żyjesz a w szczególności dziewczyna :) B)
Life Is Brutal...

#8754 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 13:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale co dlaczego ?? dlaczego lubiłam i lubie ?? bo to swojscy luźni ludzie B) a nie zatwardziali faceci B)

hehe ja bym chciała tą słomę,bo bym w stajni skakała na nią ;) :) za małolata to u babci przy tym ubaw był :):) a reszta też by mi nie przeszkadzała,jak bym miała takiego faceta to wręcz bym się uczyła by coś pomóc ewentualnie :)

#8755 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 15:11

Ale co dlaczego ?? dlaczego lubiłam i lubie ?? bo to swojscy luźni ludzie :) a nie zatwardziali faceci :)

Czyli według ciebie na wsi nie ma facetów i dlatego ją wolisz? I podaj definicję zatwardziałego faceta?

#8756 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 23 listopad 2010 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @StasiekS nie łap za słówka :) jej chodziło tylko o to że my chopy ze wsi jesteśmy b. wyluzowani bardziej otwarci itp czyli lepsi od tych miastowych :)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#8757 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 takich dziewczyn więcej
że takie są w moich okolicach nie wierze ;d

#8758 Share UrsusByczaSila

UrsusByczaSila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 09:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to lepiej poszukaj :)

#8759 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 16:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Są i takie w mieście tylko trzeba coś sobą reprezentować.

Znam Patryk także z miast facetów którzy są wyluzowani i otwarci więc porównanie trochę nie bardzo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8760 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 24 listopad 2010 - 18:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam zgadzam się ze StaśkiemS nie można oceniać ludzi czy są z miasta czy ze wsi tylko jednym kryterium bo i tu i tam są spoko ludzie jak i tzw. parapety.