Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8601 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 październik 2010 - 20:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przyjaźń męska-damska? Takie coś to nie istnieje a szczególnie miedzy byłymi partnerami. Służysz dziewczynie jako tymczasowa zabawka więc korzystaj póki możesz albo skończ jak najszybciej bo nic z tego nie będzie. To teraz ja wam dam fajny cytat:

Kobiety które szanuję mogę policzyć na palcach jednej ręki, w tym matkę i narzeczoną od nich zależy jak długo będę szanował.

Fałszywość, próżność, lenistwo, zakłamanie, obłuda, pociąg do pieniędzy, materializm, puszczalstwo, wredność, wyrachowanie, dwulicowość i ciągłą potrzeba imprezowania z alkoholem i *****em w d*pie. Oto dzisiejsza narośl w okół ****y, Panowie. Czyli "kobieta", potrafiąca tylko piszczeć o niezależności oraz o tym, że mężowi "nie będzie robiła żreć". Pewnie, że nie będzie. Żeby zrobić trzeba umieć

Zastanówcie się teraz dokładnie, chłopaki, kogo tak naprawdę kochacie: Osobę czy wyobrażenie o tej osobie.
Jaki jest sens starania się o względy dziewczyny, podczas gdy ona karmi się zabieganiem o nią i robieniem z siebie głupa, a później obrabia d*pę do koleżaneczek, a jej rozbuchane ego rośnie niczym pała przed stosunkiem. Po co to wszystko? Baba nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć chłopaka, więc po co się starać? Po co "zarywać" do laski, wybierać wśród "kwiatu pół światu" z czego w większości mamy do czynienia z chwastem, ostem, cierniami i pokrzywami. Delikatne lilie zostały o*******one przez te chwasty.
Kobiet nie ma panowie, jest zielsko, wysysające życiodajne soki..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:00
  •  

#8602 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 październik 2010 - 20:57

Właśnie znam ją od roku i wygląda na poważną, jeżeli takie dziewczyny jak ona się takie zaczynają robić jak piszesz to zaczynam się bać :P

Wiedziałem ze tak napiszecie ;[

No tamta też była porządna.. Ułozona.. Starsza... Tylko zeo na była moim taksiarzem :blink:
Mój Wladimirec podbija świat

#8603 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 25 październik 2010 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 fajnie mieć taksiarza :P
laska wożąca faceta to coś idealnego w związku... ;[

#8604 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 25 październik 2010 - 21:44

Przyjaźń męska-damska? Takie coś to nie istnieje a szczególnie miedzy byłymi partnerami. Służysz dziewczynie jako tymczasowa zabawka więc korzystaj póki możesz albo skończ jak najszybciej bo nic z tego nie będzie. To teraz ja wam dam fajny cytat:

Kobiety które szanuję mogę policzyć na palcach jednej ręki, w tym matkę i narzeczoną od nich zależy jak długo będę szanował.

Fałszywość, próżność, lenistwo, zakłamanie, obłuda, pociąg do pieniędzy, materializm, puszczalstwo, wredność, wyrachowanie, dwulicowość i ciągłą potrzeba imprezowania z alkoholem i *****em w d*pie. Oto dzisiejsza narośl w okół ****y, Panowie. Czyli "kobieta", potrafiąca tylko piszczeć o niezależności oraz o tym, że mężowi "nie będzie robiła żreć". Pewnie, że nie będzie. Żeby zrobić trzeba umieć

Zastanówcie się teraz dokładnie, chłopaki, kogo tak naprawdę kochacie: Osobę czy wyobrażenie o tej osobie.
Jaki jest sens starania się o względy dziewczyny, podczas gdy ona karmi się zabieganiem o nią i robieniem z siebie głupa, a później obrabia d*pę do koleżaneczek, a jej rozbuchane ego rośnie niczym pała przed stosunkiem. Po co to wszystko? Baba nie cofnie się przed niczym, żeby zdobyć chłopaka, więc po co się starać? Po co "zarywać" do laski, wybierać wśród "kwiatu pół światu" z czego w większości mamy do czynienia z chwastem, ostem, cierniami i pokrzywami. Delikatne lilie zostały o*******one przez te chwasty.
Kobiet nie ma panowie, jest zielsko, wysysające życiodajne soki..

Święte słowa @StasiekS , taki tekst powinien widniec wytłuszczonym drukiem na początku tego tematu ;[

Mądry polak po szkodzie ale myślę ,że wielu z nas było na tyle naiwnych ,zse zaufało jakiejs dziewczynie . Sam gdy byłem w związku to nie dałem złego słowa powiedziec o swojej dziewczynie a gdy mnie zuciła to doppiero po pół roku uświadomiłem sobie jaki głupi byłem :P

Czasem myślę ,że miłość tez nie istnieje :blink: miłosc do osoby , bo miłosc do pieniędzy( jak to ma Czesio słusznie w opisie na gg napisane ) i innych walorów rzekomego obiektu umiłowania tak , ale nie bezposrednio do osoby ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8605 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 październik 2010 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pytanie czy pieniądze nasz przytulą?

#8606 Share casemxu125

casemxu125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo od małego

Napisany 25 październik 2010 - 21:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie :P
Life Is Brutal...

#8607 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 25 październik 2010 - 21:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mój kuzyn mówi że przytulić się może do matki, a poru*** może za pieniądze :P marna pociecha :/

#8608 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 25 październik 2010 - 22:06

Mi się nie zdarzyło i nie słyszałem o takim przypadku w mojej okolicy :P

Jedynie zdarzyło Mi się "przepic" dwóch szwagrów ale to inna bajka ;[

@Janusz20 a znasz taki przypadek ? jesli tak to co na to dziewczyna ??

No nie znam. ale ojcieć i brat mojej narzeczonej tak mi działają na nerwy ży bym miał ochote byc pierwszy w okolicy który to zrobi, a dziewczyna jak to dziewczyna zawsze uwaza że lanie sprawy nie rozwiąże,

#8609 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 26 październik 2010 - 07:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No widze ze tu troche sie pozmienialo dlugo bylo cicho ale temat sie ruszyl ;[ ..

Co do przyjazni z była to raczej nie mozna tylko rozstac sie w "milej" atmosferze i zyc w zgodzie i od czasu pogadac jak kolezanka z kolega a nie zeby byc przyjaciolmi.. ja prawie z kazda byla od czasu do czasu rozmawiam ale nie zeby laczyla nas jakas przyjazc.

Napewno nie raz ani dwa kazdy z nas zaufal kobiecie i sie zawiodl ale jakos trzeba znalesc ta ktorej mozna zaufac i zalezy jej na nas a nie na tym co mamy chociasz jest coraz ciezej taka kobiete znalesc szczegolnie jak sie szuka w przedziale wiekowym 20 i mlodsze .. chociasz sa wyjatki ze laska ma 15-16lat a mozna z nia powaznie pogadac i stworzyc powazny zwiazek ale to ciezko znalesc taka panne ..

co do bicia moja dziewczyna byla mozna powiedziec zadowolona ze chcialem kolesia obic ktory sie do niej startowal bo zauwazyla ze mimo tego ze spotkala sie z nim nie dalbym jej skrzywdzic no ale juz jestesmy razem :P i za pol roku mieszkanie razem i maly kredyt na cale zycie

#8610 Share casemxu125

casemxu125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 26 październik 2010 - 08:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 noo damian usamodzielniasz się?? :P do miasta ciągnie??
Life Is Brutal...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8611 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 październik 2010 - 14:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kobiecie się nie ufa lub ufa w takim stopniu na jaki sama sobie zasłużyła. Większość z nas jak pozna dziewczynę to zaraz się angażuję i obdarza zaufaniem mimo że jej jeszcze nie poznał do końca. Jak jednak poznał jej już wszystkie wady to przymyka na nie oko i tłumaczy sobie że taka nie jest. A później są problemy że jak ona może itd.

I chcesz już 19Damian89 brać na starcie dorosłego życia kredyt i to już z dziewczyną? Pamiętaj że kredyt zostanie ci dopóki go nie spłacisz a dziewczyna niekoniecznie i zostaniesz sam z kredytem i niespełnionymi marzeniami.

#8612 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2010 - 16:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

#8613 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 październik 2010 - 16:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kobiety za pieniędzmi to lecą jak muchy do gnoju :P

#8614 Share casemxu125

casemxu125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 26 październik 2010 - 17:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a my je próbujemy wywieźć w pole a one wracają... :P ;[ :blink:
Life Is Brutal...

#8615 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 26 październik 2010 - 17:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ... i po takim nawożeniu wschodzą tylko CHWASTY :P

#8616 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 październik 2010 - 17:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko zwykle stają się chwastami po tym jak ktoś inny wywiózł je na szczere pole

#8617 Share casemxu125

casemxu125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 26 październik 2010 - 17:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i po takim nawożeniu to NIC nie wschodzi... :P
Life Is Brutal...

#8618 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 26 październik 2010 - 19:12

Pytanie czy pieniądze nasz przytulą?

Nie ale za pieniądze nas napewno ktoś przytuli :P
Przynajmniej do czasu aż usłyszy o intercyzie bo wtedy zniknie z prędkością światła.

Kobiecie się nie ufa lub ufa w takim stopniu na jaki sama sobie zasłużyła....

Jakoś w wakacje rozmawiałem z pewnym gościem pracującym w poważnej instytucji - chciałem się upewnić czy coś podpisał co było mi potrzebne. Skwitował to tak: "ma pan racje ufaj ale i kontroluj/sprawdzaj". Kwit podpisał od ręki bo wcześniej nie miał czasu a gdybym nie sprawdził że papier nie jest podpisany a byłaby kontrola to miałbym problem. Tak i w przypadku kobiet - ufaj ale i kontroluj.

A tekst kolegi "StasiekS" jest super - przedstawię go pewnej osóbce ;[

PS: roundup by się tu przydał na chwasty :blink:)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#8619 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 26 październik 2010 - 19:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Metafora za metaforą :)

Cóż , czasem chwasty są idealne dla tych dla którzy nie umieją dostrzec piękna "delikatnych lilii"...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8620 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 26 październik 2010 - 19:56

noo damian usamodzielniasz się?? :D do miasta ciągnie??

Ciagnie na wies ale niestety nie mam tyle kasy zeby zaczac od zera prowadzenie gospodarstwa ktore bym musial kupic. Mieszkam w miescie od urodzenia chociasz do puki sie uczylem kazda wolna chwile spedzalem na wsi u kuzyna pomagajac mu w pracach polowych jak i w obejsciu.

@StasiekS a powiedz mi jak bez kredytu kupie mieszkanie w miescie? 150tys sobie nie zarobie od tak pracujac za ok. 2tys miesiecznie to ile bym odkladal. a co do kredytu ze zostanie i nie spelnione marzenia .. moich marzen nie spelnie raczej napewno :) .. to sa takie mniejsze marzenia. a co do dziewczyny to w 99% jestem pewien ze zostanie nie dlugo zareczyny prawdo podobnie we wakacje przeprowadzka do wspolnego mieszkania i tak za 2-3lata slub :)