marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

bobytempelton    161

Proszę :)

Jak mówię lub piszę słowo "proszę" przypomina mi się scena z misia gdy niby kelnerka dokręca miskę i omiata szmatą mówiąc arogancko "proszę" :D

 

http://rozmowywtoku.tvn.pl/

 

Zejdę troche z tematu, nie bierzecie chyba tego programu na serio, cały tvn to ściema, to podstawieni ludzie, wiem że na świecie nie brakuje idiotów wywlekających własne brudy na światło dzienne, ale nie tacy jak występują w tym programie... to już jest niekiedy poniżej dna, jak w piosence ladypank "mniej niż zero"...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

O matko i córko razem wzięte... :blink:

Normalnie brak jakiegokolwiek komentarza... ;) ja wytrzymałem tylko obejrzeć Benka... resztę same opisy pod filmami mi wystarczyły.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Bo:

Albo chłopaki już pouwodzili co było do uwiedzenia...

Albo nie mają co uwodzić... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ewentualnie.. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no to moze pochwalcie sie jak to Wyscie zarwali druga polowke


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

rozmawiać... na różne tematy... spotykać się... chodzić do kina... itp...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No moze jak sie pochwalicie to inni beda mieli latwiej


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Po prostu... niech nauczą się normalnie rozmawiać z dziewczynami... jak trzeba to i o pogodzie... a nie każdą nowo poznana dziewczynę traktują jak potencjalna ofiarę... po prostu, zwykła luźna rozmowa, w 4 oczy, czy na gg, bez różnicy.. ale trzeba nauczyć się rozmawiać i co najważniejsze słuchać rozmówczyni... i nie udawać cwaniaka...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

hymm... ja potrzebuję... ale to jednak spory kawałek... pewno bedzie przeszło 600 km... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Witam. Ja tutaj potwierdzę @FINNa. Podstawą jest rozmowa. I to nie taka że gadasz i udajesz cwaniaka, albo pierdzielisz jej co to nie potrafi twój ciągnik. Trzeba po prostu być sobą, oraz rozmawiać na tematy takie, jakie chce Ona, a nie Ty. Nie ważne, czy rozmawiasz przez SMS-y, GG, czy na żywo. Po protu bądź sobą. 2 podstawą są spotkania. Ja najczęściej z moją dziewczyną spotykam się na wieczornych spacerach. Chociaż nieraz, to i całą noc przez telefon rozmawiamy. Często też chodzimy do kina itp. A co do poderwania. Ja najwięcej zaczynam od rozmowy przez SMS-y. Ogarniam sobie od kogoś numer i piszę. Jeśli jest tobą zainteresowana to albo nie odpisze, albo napisze spadaj itd. Ale jeśli Cię lubi itd, to nieraz i sama pociągnie rozmowę. I jeśli chcecie poderwać fajną dziewczynę, to nie żałujcie kasy na kino itd. Dla miłości trzeba się poświęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@MalyJohn, na temat poderwania wymysliłem fajny(może ;) ) kawał/ rada dla chłopaków...

 

Jaki jest najlepszy sposób na poderwanie dziewczyny??

 

Poderwać najpierw swoją d.... i działać :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

uznajmy to za rado-kawał... ;) aby lepiej zapamiętali... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Dokładnie :lol: Ja wam chłopaki mówię. Ogarniać numery do dziewczyn i pisać !!! :P A w sobotę na jakąś potańcówkę i zarywać chłopaki zarywać !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Byłem na agro show codziennie raczej pod koniec imprezy i obserwowałem, podpitych podrywaczy i jeżeli takie nachlane metody są powszechnie stosowane wśród Was to nie dziwie się, że ten temat ma tyle stron :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Podryw po alkoholu to najgorsze co może być. Albo dostaniesz od dziewczyny w główkę, albo pogada z tobą tylko po to, abyś się odczepił. A i tak nic z tego nie będzie. Wiem, bo mi nie raz to się zdarzało, pod wpływem % zadzwonić do jakiejś koleżanki, ale nieraz tym się tylko wszystko spiepszyło, a później bardzo ciężko było to odbudować. Teraz jak idę na jakąś libację, to telefon gdzieś zostawiam, bo dosyć już kłopotów przez to, a jeśli chodzi o podryw na żywo pod wpływem %, to mi na szczęście się to nie zdarzyło, i mam nadzieję, że nie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dziewczyne najlepiej jest poderwac na zakupach


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

To akurat jest prawda, ale jeśli jesteś na zakupach sam :D Bo jak z inną dziewczyną, to d*pa :D A na serio, to nie tylko na zakupach. Na różnych potańcówkach też jest dobrze. Chociaż ja swoją poderwałem w szkole :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

wszedzie mozna w szkole, na zakupach, wiejskiej imprezie (festynie), no bo na tych miejskich dyskotekach to teraz sa malolaty (dzieci) z prokuratorem i podpite lisy patrzace ktora tu wyrwac i wy...c


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj