Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8441 Share bartekvet

bartekvet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 09:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tak też myślałem... :) Ech się zobaczy jak to będzie przez GG fajnie się GGada :D W realu wiadomo zawsze inaczej :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:26
  •  

#8442 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 16:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O lol mając 13 lat już podryw :D

#8443 Share bartekvet

bartekvet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 16:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Już niedługo 14..A co się dziwisz ?? na pewno jak miałaś 14 nie bawiłaś się lalkami ... :D :) :)

#8444 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 17:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh,no żeby Cię nie skłamać w tym wieku ganiałam ze znajomymi po podwórkach i bawiłam się w dosłownym tego słowa znaczeniu :D i chłopak to dla mnie istniał każdy jako kolega,bo nie miałam nic innego w głowie jeszcze :)

#8445 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 26 sierpień 2010 - 17:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 19Damian89 do Niestronna koło Mogilna :D
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#8446 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 18:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Heh,no żeby Cię nie skłamać w tym wieku ganiałam ze znajomymi po podwórkach i bawiłam się w dosłownym tego słowa znaczeniu :D i chłopak to dla mnie istniał każdy jako kolega,bo nie miałam nic innego w głowie jeszcze :)

I prawidłowo Ewelinko (dobrze?). Teraz sie narobiło wiele panienek co już po imprezach latają i sie za chłopami oglądają, a same nie wiedzą czego chcą, wielce miłości przeżywają ,,och zawsze z moim skarbem na wieki ;**'' a po tygodniu inny.

#8447 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Że ogladają to OK ale co robią nie OK.... :D
Mój Wladimirec podbija świat

#8448 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 19:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pisząc oglądają nie miałem na myśli dosłownego spoglądania na facetów. Chodzi o to, że latają za nimi, wielkie miłości, a we łbie pusto.

#8449 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też nie... :D Jak sie oglądaja i chcą to dobrze tylko co chcą? Robić w ch**? tak zwykle bywa bo psiasiólka to tamto powie i system sie wali. po 20 można coś kombinować bo teraz to tylko jedna do drugiej i robią syf bo koleżanka powie to tamto...

#8450 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 28 sierpień 2010 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na to nie ma reguły , moim zdaniem nie wazny jest wiek a hm.. to co się w życiu przeszło :D i moze lepiej ,że wczesniej młode dziewczyny "swirują " na punkcie chłopaków zeby później gdy juz czas zacząc myslec o przyszłosci nie bawic się chłopakami i ich uczuciami ...

Jak tak wszyscy zapraszają ... to Ja tez zapraszam na festyn do Zawieprzyc (jutro), ma grac zespół ŁZY a cała impreza wokól zabytkowego zamku :)

heh a dzis wszyscy podrywają tylko nie Ja :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8451 Share bartekvet

bartekvet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 20:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja wam powiem że znalazłem fajna dziewczynę ... Tylko jest Duuuży problem ... Nasi rodzice się nienawidzą :D Przez jedna głupia plotkę która ktoś rozsiał... (żebym wiedział kto to dawno bym zorganizował kolegów i byśmy to ręcznie wyjaśnili :) :) ) Ze mną to h*j bo i tak nie mówię rodzicom gdzie chodzę ...no chyba ze późno wracam to jest problem ... ale ona ma strasznie wścipskich tych swoich.. nigdzie jej nie chcą puścić... a tym bardziej do mnie ... Doradzi ktoś co mam zrobić w takiej sytuacji ? :) B)

#8452 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 21:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To przerąbane masz chłopie :D
pytanie co czuje do Ciebie ta dziewczyna i jak reaguje na tą sytuacje tzn. po pierwsze czy wierzy w te plotki a po drugie czy chce się z tobą spotykac mimo woli rodziców ...

domniemam ze jestescie jeszcze niepełnoletni ?

Nie wiem jedyne co mi przychodzi do głowy to to żebys się starał zrehabilitowac przed jej rodzicami tzn. pokazac ze porzadny z Ciebie chłop , no nie wiem niech się mądrzejsi wypowiedzą :)

#8453 Share bartekvet

bartekvet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 28 sierpień 2010 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ona nie wierzy w to bo to nieprawda :D Ale jej rodzice są inni ona bardzo chce się spotykać ale nie może... A ja wolę się za bardzo tam nie pokazywać ... Jestem nie mile widziany :) A no niepełnoletni :) Wiec na razie sms'y i GG ... ale jak długo tak można ?... B)

#8454 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 29 sierpień 2010 - 12:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Idź najwyżej ci ktoś wyj@@@@ albo zostaniesz wyrzucony z budynku B) Nie dawaj się B)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#8455 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 29 sierpień 2010 - 13:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no uwodziciele :)impreza była początkowo stypna troche podlesniczych sie powyzywało podkształciło:lol: i było git:) zabawa eh ludzie od 21 nonstop parkiet mój:D ale lasek brakowało bo wysadały przy mnie:D podryw udany ale spokojny;) iii co najlepsze były zawody siłaczy i jak chłopak młody 3 dni temu licżąc od wczoraj mam 19 lat a rozłozyłem wszystkich pierwsze miejsxce a startowali tacy pożadnie zbudowani i jeszcze tacy co w lesie robią czyli siłe mają a i tak nie dali mi rady:lol: B) była tylk jedna konkurencja;[ opona podajze 18,4 napewno na 38 i było ja trzeba przewracać jak najwieksza ilośc było trzeba uzyskać w ciągu minuty i sspokojnie zrobiłem 22 przewroty( pech ze była radialna i przylegała do ziemi jak spadła i nie zawsze szło włozyć pod nią palce wiec za bieznik było treba łapać)a inni i prawie wszycy powyzje 30 lat i tylko 3 zrobiło 21 i t jak sę nameczyli a startowało coś około 20:D jak isę wiara patrzyła i jak mi gratulowali:D B) B) happy:D

#8456 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 13:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie tak na chama to tylko na krótko B) na dłuższą mętę to jedynym wyjsciem są potajemne spotkania , lub takie wyglądające na spontaniczne .

mój kolega raz opieprzył matkę swojej dziewczyny - wywalili go z domu ale nadal się spotykają jednakze do domu dziewczyny nie ma wstępu ...

#8457 Share bartekvet

bartekvet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 09:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No gadałem z jej starszym powiedziałem jak jest i zobaczymy jak będzie dalej B) B)

#8458 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 18:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja wrocilem od Młodej B) bylismy na weselu jej siostry .. 3dni pilem i wam powiem ze dalem rade a zamiast kaca przeziebienie mam B) haha .. impreza przednia rodzina mlodej wporzadku mozna powiedziec ze czulem sie jak wsrod swoich mozna powiedziec ze kazdy mnie tam znal i wypytywal kiedy slub, ze pewnie nie dlugo tez bede nowym kuzynem itp.. tancowalem z kazdym babcie ciocie i kuzynki B)

Troche przechlapane jak wasie rodzice sie nie lubia, moi z młodej rodzicami sie widzieli i bylo dobrze:).. no ale wiesz moze byc tak ze waz zwiazek pogodzi waszych rodzicow nwyjasnia sobie ta plote i bedzie dobrze .. jak w samych swoich Kargul z Pawlakiem

#8459 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 19:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja mam kaca po wczorajszych dożynkach gminnych B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8460 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 19:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 witaj Czesiek B) i jak tam w wakacje poderwales cos bo dawno nie pisalismy?ps.masz juz spokoj z panna P?