Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#821 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 19:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam wszystkich a szczególnie nową koleżankę @xenie :P

I pierwszy raz od dłuższego czasu miałem co nadrabiać :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 02:15
  •  

#822 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 19:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Marta a jak film?? Coś się uda?? Mi wysiadła bateria od kamery ;/

co do przygotowań to wymłóciłem już 30 kg kukurydzy do siewu :P

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#823 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 witam nową kolezanke bardzo serdecznie... Marta w sumie "panem i władcą" jest yacent;p tak na marginesie...;p no a wiosna już jest... w tym tygoniu nawozy sie powinny posypać... no i kto wie moze owies i jęczmień... zalezy czy w pole wjade agregatem.. pozrawiam

PS. pierwszy raz od dłuższego czasu miałem co nadrabiac;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#824 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zawsze tak tu cicho jak Martiny niema :P) to ona powina byc wodzem :P

#825 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 09 marzec 2009 - 21:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zazwyczaj temat dziewczyna ciągnęła do przodu. Jak nie Marta to była Basia lub Edek.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#826 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 w sumie temat stworzony po to, żeby dziewczyny sie w nim wpowiadały... a chopak chłopaka raczej uwodzić nie będzie;d za to @xena nowy obiekt który moze uda sie uwieść? ;>
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#827 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 <ahhahaha-zabojczy smiech> a co ja jestem i inne dziewczyny workiem treningowym uwodzenia ?? <lol> zartoje> :P

#828 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 21:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "Worek treningowy" - dobre hehe. Witam koleżanke

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#829 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:01

w sumie temat stworzony po to, żeby dziewczyny sie w nim wpowiadały... a chopak chłopaka raczej uwodzić nie będzie;d za to @xena nowy obiekt który moze uda sie uwieść? ;>

No oczywiście. Już raz podrywali się chłopacy... Lepiej niech już to nie wraca...
Zapraszam na swój profil

#830 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bylo tak ?? nio nie no ;] spoznilam sie :P i jak wam wychodzilo "meskie" uwodzenie ?:P traumatyczne przezycie ?:]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#831 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:08

A tak na poważnie to napisz cos o Ani i sie rozkręci -oby w dobrym kierunku :)

Dobra napsize, dziś, rano wchodzi do szkoły podchodzi do mnie na przywitanie :) jak zawsze tylko tak jakoś inaczej niż zawsze podała ręke i podniosła wzrok, miała cos w oczach, patrzała sie przesz chwile prosto w oczy, bardzo blisko, była, kurcze jak odchodziła to też odwrócoan do mnie, tak jak by coś chciała powiedziec a nie mogla jak cy chciała wzrokiem coś zakomunikowac takim ciepłym do mnie :) . A drugi raz to podeszłem przed biola do jej wychowawczynie ona i inne tam były ja gadam z koleską a ona choć pod słońce to prosto na mnie nie wiem o co kaman ale jestem zaniepokojony czy to ma znaczyc wypier**** czy cuś innego :) :)
Mój Wladimirec podbija świat

#832 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @xena nie workiem treningowym... pozatym Ty to powiedziałaś.... ja nie traktóje tego jak trening ponieważ przez monitor to ja sobie dużo moge... pozatym inaczej sie "uwodzi" wirtualie a inaczej uwodzi sie tak na prawde... co do uwodzenia sie Panów tu pytanie kierój do mod;p patrz Marcin i Andrzej...;d ale pamietajmy, że wszystko było w żartach... przeczytaj temat od poczatku a moze znajdą sie tam posty tego dotyczace... pozdrawiam

@UrsusCzesio może z nią o tym porozmawiaj? wyjaśni co jest nie tak bo jeśli w niepewności zyć będziesz to na zdrowie Ci nie wyjdzie...

#833 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:12

bylo tak ?? nio nie no ;] spoznilam sie :) i jak wam wychodzilo "meskie" uwodzenie ?:) traumatyczne przezycie ?:]

Dla mnie raczej tak. Ale z drugiej strony chłopacy sobie żartowali. A we wcześniejszych postach raczej nie znajdziesz bo mi się wydaję że tamte posty zostały usunięte.
Zapraszam na swój profil

#834 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czlowieku czy Ty wiesz co Ty mówisz? :) Wiesz co to znaczy przezcytać temat od początku? :) 2 tygodnie czytania :)

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#835 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przeciez chyba juz śladu nie ma po moim i Andrzeja uwodzeniu? :)

Czesio, a trzeba było zagadać, bys ją wyczuł i wiedział na czym stoisz a tak to żyjesz w niepewności,

Mi coś sie wydaje ze wszystko zmierza w dobrą stronę :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#836 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no Marcin zrobił porządek i wszystko będzie tak jak powinno być;d nie wiem czy jest po tych postach ślad nie sprawdzałem... poza tym to jest tylko 38 stron a nie nie wiadmo ile (gdyby Marcin porządku tu nie zrobił) tak więc nie jest nie ma tego tak dużo..

#837 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe toscie niezle sie rozpisali a tak zapytam kiedy zaczeliscie pisac ?

#838 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:30

no Marcin zrobił porządek i wszystko będzie tak jak powinno być;d nie wiem czy jest po tych postach ślad nie sprawdzałem... poza tym to jest tylko 38 stron a nie nie wiadmo ile (gdyby Marcin porządku tu nie zrobił) tak więc nie jest nie ma tego tak dużo..

to było w części 1 czyli strona od 150 trzeba przejrzeć :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#839 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:35

hehe toscie niezle sie rozpisali a tak zapytam kiedy zaczeliscie pisac ?

temat zaczoł @marcin974 5 lipca 2007r o godzinie 6:31, pierwsza część liczyła 256
stron tak więc już troszke piszą... ja sie dołączyłem niedawno... prawda;> w tej cześci też sie uwodziliście;p ale mniejsza z tym nie roztrząsajmy tematu i nie denerwójmy Marcina;d %%% mi nie potrzebne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#840 Share xena

xena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 22:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 porzadki tez trzeba robic :) :) ale smiesznie bylo zapewne :)