Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8321 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 lipiec 2010 - 05:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja wczoraj jadac do pracy w autobusie dziadek kolo 60 podrywal babcie cos w podobnym wieku ale babcia go zgasila bo powiedziala ze ma meza a dziadek ze on tylko zartowla itp. haha wiec mozna nawet w takim wieku podrywac panny ;)

Kris nie obraz sie ale za to co napisales powinienes dostac w pysk bo mozna powiedziec ze twoja wypowiec pokazuje ze traktujesz dziewczyny jak przedmioty czy tez zabawki, po co sie bawic starym samochodzikiem lepiej nowym.

Ja tez mam robote i niestety troche malu czasu mam dla swojej :D w dodatku mieszka ok.40km ode mnie ale damy rade dzis do mnie przyjezdza na noc :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:43
  •  

#8322 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 03 lipiec 2010 - 10:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tez nie mam czasu :) no ale ona to rozumie a to najwazniejsze :)
a co do "podrywu" to trzeba byc sobą i nie udawac niczego bo inaczej jesli bedzie się razem to dalej trzeba udawac i byc nieszczesliwym albo cię rzuci i tez bida ;)

Eryk to dasz znac wczesniej tak z tydzien zebym miał czas pokonac trase do Ciebie :D

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8323 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 03 lipiec 2010 - 11:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No nie ma sprawy Paweł ;) . Ja mogę później parę minut wystartować bo mam obroty podkręcone to trochę szybciej leci :D .

#8324 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 03 lipiec 2010 - 19:58

Ja wczoraj jadac do pracy w autobusie dziadek kolo 60 podrywal babcie cos w podobnym wieku ale babcia go zgasila bo powiedziala ze ma meza a dziadek ze on tylko zartowla itp. haha wiec mozna nawet w takim wieku podrywac panny :D

Kris nie obraz sie ale za to co napisales powinienes dostac w pysk bo mozna powiedziec ze twoja wypowiec pokazuje ze traktujesz dziewczyny jak przedmioty czy tez zabawki, po co sie bawic starym samochodzikiem lepiej nowym.

Ja tez mam robote i niestety troche malu czasu mam dla swojej :) w dodatku mieszka ok.40km ode mnie ale damy rade dzis do mnie przyjezdza na noc :)

EEE to jak dobrze pójdzie to przydziobiesz, pozostaje ci tylko życzyć powodzonka ;) i nie daj plamy (dosłownie i w przenośni)
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#8325 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 lipiec 2010 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja tam mam akurat ostatnio czasale znoweu nie ma z kim go spedzić..
Mój Wladimirec podbija świat

#8326 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 lipiec 2010 - 21:09

EEE to jak dobrze pójdzie to przydziobiesz, pozostaje ci tylko życzyć powodzonka ;) i nie daj plamy (dosłownie i w przenośni)

Jakby co to się na wózek złożymy, hehe

#8327 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 04 lipiec 2010 - 09:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj kolego ( 19Damian89 ) Źle mnie zrozumiałeś, po co znów powracać do czegoś co było i wiadomo że nie ma sensu . Chyba że sądzisz że oszukiwanie samego siebie tylko po to żeby nie skrzywdzić jakiejś laki jest ok to już Twój wybór. Ja wole poszukać tej (jedynej) niż rozdrapywać stare rany . PZDR.
Nie ma lepszego od John deere-a :)

#8328 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 lipiec 2010 - 21:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 WsołyRomek a ja myslalem ze ty jestes powazniejszy z tego co pisalas pare storn wczesniej wzgledem RedBulla a teraz wyszlo z Ciebie dziecko gimnazujm.. oczywiscie bez urazy ... no i weekend szybko zlecial i znow trzeba bedzie robic ;) ale w sobote znow weekend razem z nia :D jade do niej samochod robic :) ...

Kris teraz ubrales to w bardziej odpowiednie slowa i masz racje ja akurat wrocilem do Kamili i nie zaluzje bo dopiero po rozstaniu z nia i byciu z inna zrozumialem ile tak naprawde dla mnie znaczy .. ale masz racje nie ma co siebie oszukiwac i nie ma co w kolko chodzic w kolo jednej panny skoro wiesz ze nic z tego nie bedzie to lepiej rozejrzec sie za jakas ktora bedzie to jedyna ;[

#8329 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 05 lipiec 2010 - 13:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aleś mi teraz pojechał, nie można być ciągle poważnym bo świat byłby nudny trzeba od czasu do czasu odpalić jakąś bombe dla rozgrzania towarzystwa ;)

#8330 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 05 lipiec 2010 - 13:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 He he przedmówco masz 100% racji :D W końcu śmiech to zdrowie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8331 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 lipiec 2010 - 16:17

Aleś mi teraz pojechał, nie można być ciągle poważnym bo świat byłby nudny trzeba od czasu do czasu odpalić jakąś bombe dla rozgrzania towarzystwa ;)

Nie mialem nawet zamiaru zeby po tobie pojechac czy cos w tym stylu po prostu twoja wypowiedz z dziobaniem byla raczej nie na miejscu.. no ale mniejsza o to mi to tam wiesz przyzwyczailem sie do takich tekstow bo teraz prawie kazdy tylko jedno w glowie..

A zartowac mozna czemu nie czy ktos komus tego zabroni raczej nie :D wracalem dzis z roboty ladna laske widzialem w autobusie opalona czarna miniuweczka rozowa koszulka blond wlosy dlugie nogi ..a potem jak zobaczylem jej twarz to przezylem szok bo to jakas laska chyba nawet po 30 ale trzeba jej przyznac figure miala nie zla ...

#8332 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 05 lipiec 2010 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 klasyczny przypadek pt "Z tyłu liceum z przodu muzeum" ;)

#8333 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 lipiec 2010 - 20:23

Nie mialem nawet zamiaru zeby po tobie pojechac czy cos w tym stylu po prostu twoja wypowiedz z dziobaniem byla raczej nie na miejscu.. no ale mniejsza o to mi to tam wiesz przyzwyczailem sie do takich tekstow bo teraz prawie kazdy tylko jedno w glowie..

Taki przesadyzm w tym jest wkurzający. W gimnazjum miałem takiego kumpla-napaleńca. Gadam se z kolegą o czymś i mówie coś w stylu (nie pamiętam co to było) ,,tam jest taki otwór i trzeba to wepchać na siłe bo inaczej nie wejdzie'', ten usłyszał, zaraz śmiech na pół korytarza że go rvchać uczę...

Inna sprawa, kobitka od matmy miała czarne spodnie i ubrudziła się kredą, gość był uradowany jakby wygrał milion złotych w lotototka, sugerując, iż ktoś nie trafił tam gdzie trzeba...

#8334 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 08 lipiec 2010 - 10:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 byłem wczoraj u sąsiada po przyczepę i dowiedziałem się że u niego są jakieś dwie dwudziestki na jakiejś praktyce czy stażu,trzeba bedzie sie koło nich zakręcić póki mojej nie ma

#8335 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 08 lipiec 2010 - 23:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widzę panowie mają konkretne zajęcia, ja na razie cały czas szukam wczorajszego dnia i jakoś to mi nie wychodzi no cóż takie życie :)

#8336 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 09 lipiec 2010 - 09:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chłopie po co Ci ten wczorajszy dzień głowa do góry i do przodu,nie ta to inna zawsze coś zabolcujesz hehe

#8337 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 09 lipiec 2010 - 10:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "zabolcowac" jak to mój inteligentny ponad normę przedmówca powiedział to nie sztuka :) dobry bajer okazja i bez problemu znajdziesz chętną laskę. ale nie wszyscy (mam nadzieję) potrzebują dziewczyny/drugiej połówki tylko do seksu :) a taką z która się rozumie, godną zaufania która bedzie kochała , bedzie wierna itp. trudno znalezc tak "hop siup" , ba czasem szuka się wiekszosc swojego zycia ...

nieprawdaż panowie ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8338 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 lipiec 2010 - 12:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ta, ja miałem taki przypadek, chciała żebym ją zaspokoił mimo że ma chłopaka.
Powiedziałem, że nie szukam zabawki do seksu, ani sam taki nie jestem i skończyłem znajomość. Po co mi to? Takie rzeczy to ze swoją własną, zaufaną dziewczyną, a nie z kim popadnie.

#8339 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 09 lipiec 2010 - 13:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja tam mam 20 lat i na razie nie chce się żenic wolę się teraz wyszaleć i później po ślubie nie chodzic na boki, bo wiadomo jaka jest najczęstrza wada postawy u żonatego faceta

a co do tego że trudno jest znaleźć odpowiednią dziewczynę na żone to się zgodzę
a pawluś jak masz cos do mnie to pisz na pw albo się odpier.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8340 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 09 lipiec 2010 - 23:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj panowie panowie młode lata są do nauki i??? No właśnie do zabawy więc trzeba się bawić ile wlezie :) A tak na serio to wiadomo czasem wskazane jest pobawić się :)