Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8201 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 17:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie wcale a kto mówi że paragrafu się nie boi no kto ksiądz z bociek ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:35
  •  

#8202 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 16 czerwiec 2010 - 17:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 gówno mnie obchodzi jakiś ksiądz

#8203 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 18:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Apeluje do moderatorów o zablokowanie konta użytkownika redbull mam uzasadnione obawy, że może być on jakimś internetowym dewiantem, usiłuje wymuszać prywatne numery użytkowników, można się tylko domyślać do czego chce je wykorzystać.Kiedy sie zorientował , że prześwietliłem jego zamiary swoją agresję skierował na mnie, jest to typowa metoda stosowana przez takie osoby. W opisie pisze jaki to on szlachetny, że gospodarstwo 5ha w 10 kawałkach, że ciągnik taki a taki że zainteresowania, że 19 lat itd a w rzeczywistości lat ma 44 ma na imię Edek albo jeszcze lepiej Helmut siedzi w przed kompem w spoconej koszulce i nie będę opisywał dalej co może jeszcze robić. Zagrożenie ze strony takich osób jest naprawdę duże także uważajcie na takie incydenty i reagujcie zdecydowanie na ich ataki tylko takie działanie może ich odstraszyć.
Wiem sporo o tej problematyce bo zajmowałem się nią na studiach i od razu wyczułem zamiary tego człowieka i czułem się w moralnym obowiązku interweniować.
Dziękuję
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#8204 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Romek mogles ten apel napisac na priv do jednego z moderatorow forum napewno by to szybciej dotarlo niz to napisanie na forum :) .. moze i masz racje albo ma 9 lat i chce w internecie pokazac ze co to nie on .... ale sam fakt jego wypowiedzi swiadczy o tym ze nie umie panowac na swoimi emocjami i te pytanie o adres i numer tel to raczej nie na miejscu my nie proawdzimy agencji towarzyskich zeby takie dane podawac i nikt o zdrowych zmyslach ci nie poda..Nie mow ze nie kozacysz bo twoje wypowiedzi pokazuja cos innego no chyba ze nie panujesz na soba i samo z siebie sie pisze mimo ze ty tego nie chcesz w co watpie..

#8205 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 05:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chłopaki dajcie se grabę na zgodę i nie kłóćcie się :) chwała dla WeSolyRomeK za czujność, chłop ma trochę racji, wiadomo co się dzieje teraz, ale ja tak myślę że redbull ten tekst o nr tel.napisał trochę dla żartu, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie podawał nr tel.siostry lub koleżanki jakiemuś poznanemu na forum człowiekowi.

#8206 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 11:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wreszcie ktoś z zna sie na rzeczy i trochę pomyślał a nie pisze od razu głupoty,dzięki kolego

#8207 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 17:16

Apeluje do moderatorów o zablokowanie konta użytkownika redbull mam uzasadnione obawy, że może być on jakimś internetowym dewiantem, usiłuje wymuszać prywatne numery użytkowników, można się tylko domyślać do czego chce je wykorzystać.Kiedy sie zorientował , że prześwietliłem jego zamiary swoją agresję skierował na mnie, jest to typowa metoda stosowana przez takie osoby. W opisie pisze jaki to on szlachetny, że gospodarstwo 5ha w 10 kawałkach, że ciągnik taki a taki że zainteresowania, że 19 lat itd a w rzeczywistości lat ma 44 ma na imię Edek albo jeszcze lepiej Helmut siedzi w przed kompem w spoconej koszulce i nie będę opisywał dalej co może jeszcze robić. Zagrożenie ze strony takich osób jest naprawdę duże także uważajcie na takie incydenty i reagujcie zdecydowanie na ich ataki tylko takie działanie może ich odstraszyć.
Wiem sporo o tej problematyce bo zajmowałem się nią na studiach i od razu wyczułem zamiary tego człowieka i czułem się w moralnym obowiązku interweniować.
Dziękuję

chłopie prześwietl sobie głowę i wtedy pogadamy
co do moich danych to są prawidłowe wszystkie, tylko dlaczego kolega swoich nie wpisal na studiach nie nauczyli,wiesz dużo o tej problematyce bo cie pewnie wydymali jakieś zboki, a jak chcesz mnie odstraszyć to musisz to zrobić ręcznie,powiedz tylko gdzie chcesz

Romek mogles ten apel napisac na priv do jednego z moderatorow forum napewno by to szybciej dotarlo niz to napisanie na forum :) .. moze i masz racje albo ma 9 lat i chce w internecie pokazac ze co to nie on .... ale sam fakt jego wypowiedzi swiadczy o tym ze nie umie panowac na swoimi emocjami i te pytanie o adres i numer tel to raczej nie na miejscu my nie proawdzimy agencji towarzyskich zeby takie dane podawac i nikt o zdrowych zmyslach ci nie poda..Nie mow ze nie kozacysz bo twoje wypowiedzi pokazuja cos innego no chyba ze nie panujesz na soba i samo z siebie sie pisze mimo ze ty tego nie chcesz w co watpie..

ogólnie to panuję nad sobą ale jak ktos mnie od jakiś zboków wyzywa to co mam cicho siedzieć

Za te wypociny otrzymujesz %

Edytowany przez krolikNH, 17 czerwiec 2010 - 21:01.

#8208 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 20:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do mojej głowy,moich danych itd to już ci co nieco na ten temat napisałem w pw i nie będę się powtarzał. Pokaż mi w którym miejscu cię zwyzywałem bo jakoś sobie nie przypominam, w przeciwieństwie do ciebie potrafię się stosować do zasad panujących na forum chociaż jestem tu krótko, dla ciebie chyba zbyt trudne było przeczytanie regulaminu, nie będę wnikał dlaczego. 90% twoich wypowiedzi w tym temacie to wyzwiska w moim i kilku innych użytkowników kierunku, innych słów chyba już nie znasz? A co do reszty to sobie zauważ ,że reszta osób piszących w tym temacie mnie poparła a nie ciebie więc chyba racja jest po mojej stronie, najlepiej jakbyś dostał banana na miesiąc to byłby spokój.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników którzy trzymają moją stronę, i proponuję wreszcie zakończyć tę dyskusję i przejść do właściwego tematu :)

#8209 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 07:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 napisałem przecież że to moją prośba o te nr to była na żarty,a że większość z Was się na nich nie zna(bez urazy, nie chce żeby ktoś znowu został urażony) to nie moja już wina, a WesolyRomku leć i poskarż sie jeszcze mamusi

#8210 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 11:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No widzicie go teraz nie chce nikogo urazić a jeszcze parę postów wcześniej pojeżdżał wszystkim osobom piszącym w tym temacie cóż za przemiana jesteś prawie jak Jacek Soplica w "Panu Tadeuszu". A co do skarżenia się to musiałem interweniować u moderatora bo to co ty tu wypisujesz to już przekracza wszelkie granice kultury i przyzwoitości, wszyscy jesteśmy członkami tej społeczności i wszystkich nas obowiązują te same zasady przebywania na forum. A co ty sobie myślisz cwaniaczku, że z regulaminu funkcjonowania forum możesz sobie zrobić spółke z ograniczoną odpowiedzialnością??
Trzeba było od razu napisać że to był żart i by nie było sprawy, a może czujesz, że sie wydurniłeś ale teraz nie chcesz się do tego przyznać bo ci głupio przed samym sobą?
Mam dla ciebie propozycję, weź to po męsku na klatę przeproś nas wszystkich piszących w tym temacie a w szczególności mnie i będzie po krzyku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8211 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 11:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No chlopaki dajcie juz sobie spokoj z tym bo odbiegamy od tematu. Sa zarty lepsze i gorsze i kazdy ma inne poczucie humoru no ale o tym tu nie bedziemy dyskutowac czasem trzeba umiec sie opanowac i myslec co sie pisze.

A jak reszta jak wam idzie nikt nic nie pisze Eryk jak z Patrycja? Łukasz jak kolezanki wybrales juz jedna? i kto tam jeszcze jakas kolezanke bajerowal opowiadac czy idzie do przodu czy cos poszlo nie tak ..

Ja weekend spedze ze swoja to moze nie bedzie mi sie tak nudzic bo normlanie umieram w domu bez roboty z nudow.. a tak sobota zleci w niedziele z nia jade sobie do Grubna na pokazy oby tylko pogdoa dopisala w weekend to bedzie bardzo fajnie :) szkole juz ma z glowy wiec nie bedzie chodzila taak przygnebiona ze trzeba to czy tamto zaliczyc jeszcze tylko pelen luzik :)

#8212 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 18 czerwiec 2010 - 12:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ,,to czy tamto zaliczyć'' dobry tekst :)

#8213 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 14:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak ktoś się poczuł urażony oprócz wesolyromek to sory za moje zachowanie ale juz taki jestem i tego nie zmienie, ale kolegi romka nie przeproszę i już

#8214 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 18 czerwiec 2010 - 14:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale ja z rzadną Patrycją nic nie robię :) . Baa nawet nie znam rzadnej Patrycji :) .

#8215 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 15:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyzbym pokrecil imiona?? no zdarze sie nawet najlepszym male bledy .. no ale wiesz o kogo mi chodzi

#8216 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 15:42

jak ktoś się poczuł urażony oprócz wesolyromek to sory za moje zachowanie ale juz taki jestem i tego nie zmienie, ale kolegi romka nie przeproszę i już

No widzisz już zaczynasz sie zachowywać prawie jak cywilizowany człowiek chociaż prawie robi wielką różnicę, ale jak na ciebie to duży postęp.
Ciekawy jestem drodzy koledzy jaki typ urody u kobiet preferujecie??

#8217 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 18 czerwiec 2010 - 16:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Urody? Hmmm... Ciemne włosy nie za chuda nie za gruba taka o normalnych kształtach :) .

#8218 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 16:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mi sie bardzo podoba Dziewczyna z ktora jestem ponad dwa lata i taki kobiety mi sie podobaja :) ciemne wlosy zgrabne cialo po ukladane w glowie szczera i wogole sami wicie :) ..

#8219 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 18:37

No widzisz już zaczynasz sie zachowywać prawie jak cywilizowany człowiek chociaż prawie robi wielką różnicę, ale jak na ciebie to duży postęp.
Ciekawy jestem drodzy koledzy jaki typ urody u kobiet preferujecie??

a skąd Ty wiesz jak zachowuję się cywilizowany człowiek hehe

a co do kobiet to podobają mi się wysokie szczupłe blondyneczki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8220 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 18:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jednak prostak z ciebie nie mogłeś się powstrzymać żeby znowu nie dowalić jakiejś swojej ludowej mądrości już nawet nie chce mi się tego komentować bo ręce opadają.