Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8041 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 10:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tu cie rozumiem ja tez nie zabardzo lubie imprezy ale raz na jakis czas moge jechac z moja, na wakacje to wiesz odpoczac sobie gdzies od codzeinnosci nie jest zle na kilka dni mozna wyjechac sobie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:27
  •  

#8042 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 04 czerwiec 2010 - 19:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A Ja wam powiem ,że się z wami nie zgadzam co do kwestii " nie zasłużyłam na ciebie , nie chcę cię krzywdzić zasługujesz na lepszą " :D

A cichemu07 poradziłbym dac na wstrzymanie tj. dać jej czas niech sobie przemysli wszystko , jesli mówisz ze miło spędzacie czas i dobrze wam razem to napewno zechce do Ciebie wrócic :) wiem ,że to cholernie trudne tak dac jej odejsc bo to przerabiałem ale czasem warto...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8043 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 20:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dla mnie sprawa powinna być jasna, jeśli dziewczynie zależy, to niech się nie wygłupia tylko mówi. Oczywiście obym sie mylił i koledze poszło jak najlepiej... :D

Wreszcie ktoś sie odezwał w tym temacie od południa, bo wieczór nudny, jutro mam egzamin do bierzmowania...

#8044 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 20:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie siedziesz w jej glowie wiec nie wiesz co ona mysli niestety ale tak by bylo za latwo, to ze tak powiedziala to nie znaczy ze jej nie zalezy po prostu moze ja poprzedni koles skrzywdzil i chce troche ochlonac dojsc do siebie nie chce sie angazowac w nowy zwiazek bo nie chce krzywdzic Ciebie wiec najlepiej pogadaj z nia szczerze i jak ci zalezy to powiedz jej ze zrobisz wszytsko aby doszla po tym do siebie i zeby nie myslala o tym tylko byla szczesliwa przy tobie i z czasem zrozumie ze jestes dobrym chlopakiem i nie chcesz jej skrzywdzic.

#8045 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 20:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jutro zamiast dyskoteka z radiem weekend nad jeziorem mochel w kamieni uto dyskoteka z radiem weekend nad prasą w warsztacie :) Alke przynajmneij nie przepieprze cięzko zarobionych pieniędzy na browar a raczej mase browaru :D
Mój Wladimirec podbija świat

#8046 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 20:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja jutro rano egzamin a potem się pewnie pójdziemy alkoholizować nad staw. Jak zdamy. :)
A później to się coś wymyśli, może pójdę w odwiedziny do kombajnisty bo ostatnio widziałem garaż z Bizonami otwarty był. :D

#8047 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ale Ja nie twierdzę ze jej gadanie to napewno szczerość ,ale nie mówcie tez koledze ze napewno to jest wymówka ze chce go zucic , może naprawdę twierdzi ze nie zasługuje na niego :) tak nie musi byc .

Lesiu pogoda ładna to chłopoki na podryw wyruszyli :) albo prędzej coś ukosic póki słońce :D
A co do bierzmowania , to ze tak wtrącę - Ja zamiast egzaminu kiedys miałem równanie ziemi wokół kościoła :)

#8048 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wolałbym coś porobić niż się uczyć, no ale trza, swoje odstoję na tym bierzmowaniu i po zawodach.

#8049 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 21:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko pamiętaj tę karteczkę co ksiądz daje przed bierzmowaniem to trzeba póżniej biskupowi dac :D Ja o tym nie wiedziałem :)

#8050 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 05 czerwiec 2010 - 06:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja miałem rok temu bierzmowanie i nie pamiętam by były jakieś egzaminy. Tylko ksiądz z tej książeczki zadawał pytania np. od 1 do 20 potem za tydzień od 21 do 40 i tak w kółko i pisaliśmy kartkówki. Zadał 5 pytań i rura :D . Karteczki no fakt. U nas podczas Mszy wychodzili po nie bo zapominali :) .A jeszcze mamy takiego fajnego biskupa. Coś tam mówił że kiedyś dzieci bawiły się w podchody itd. a dziś chodzą na dyskotki piją alkohol a że ja stałem pierwszy i mnie to rozbawiło to biskup na to: "o tutaj kolega wie o co chodzi" i też się zaśmiał :) . A jakie imię bierzesz Lord?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8051 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 09:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Biorę sobie imię Andrzej :D
już po zawodach, zdałem bez problemu. :)
A wy jakie imiona braliście?

#8052 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 10:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja byłem bierzmowany 12 lat temu, Piotr sobie wziąłem, ale jakiś karteczek to nie pamiętam, wtedy chyba nie było takiego zwyczaju.

#8053 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 10:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Piotr ja mam na 1, na drugie Rafał :D

#8054 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 10:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja Marcin, Ryszard i z bierzmowania Piotr :D

#8055 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 05 czerwiec 2010 - 19:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja Eryk Piotr a bierzmowanie Krzysztof ze względu że dużo jeżdżę ciagnikami a jeszcze lat nie mam to może mnie uchroni hehe.

#8056 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja mam Andrzej z bierzmowania ale jakoś niezbyt mi pomaga w sprawach sercowych a powinno baardzo mocno :D

#8057 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 20:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czemu w sprawach sercowych? Przecież Andrzej brat św. Piotra, patron Grecji, Hiszpanii, Szkocji... itd. Nic o miłości mi nie wiadomo.

#8058 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 20:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Że jak ? :D Proszę... Wkipedia wciska kit,lub nie zawsze wszystko jest wypisane tam. Bo wiem masz to z wikipedii Z łowcy ryb Andrzej Apostoł stał się łowcą ludzi dla Chrystusa. Jest orędownikiem zakochanych, wspomaga w sprawach matrymonialnych i wypraszaniu potomstwa.

#8059 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 20:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A no z Wikipedii. To może mnie miłość dopadnie po bierzmowaniu? He, he, lepiej nie... Chyba, że taka udana, ale nie wiem czy bym chciał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8060 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 05 czerwiec 2010 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To i Ja się pochwalę :D Mam imiona Paweł - Michał - Piotr :) no a bierzmował mnie biskup Cisło , bardzo miły człowiek :)