Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8021 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 03 czerwiec 2010 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wątpie :D jesli załóżysz orginały to raczej nie ... no ale nie wiem nie wnikam :) no i obys się zmiescił jednak :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 20:37
  •  

#8022 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 20:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ile rolek tam jest wogóle wszystkich :D
Mój Wladimirec podbija świat

#8023 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh, panowie, ja nic nie planuje na razie. Za pare latek możemy sie ściepnąć w jedno miejsce i porozważać przy kielonku... MOże wtedy już nikt z nas nie będzie kawalerem? :D

#8024 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 20:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To nie przyjda na kielonka będą dzieci bawić :D

#8025 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 20:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rolek jest albo 5 albo 7 ale raczej 5 :D
Moze skoro ktos juz nie bedzie kawalerem to spotkamy się wczesniej na jego weselu :)

#8026 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 20:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 He wiem juz tam jest 11 rolek razem no to 11x70 w 1000 sie zmieszcze :D

#8027 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A w podbieraczu ? myslałem ze o tłoku mówisz :D sorki

#8028 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 03 czerwiec 2010 - 21:07

Rolek jest albo 5 albo 7 ale raczej 5 :)
Moze skoro ktos juz nie bedzie kawalerem to spotkamy się wczesniej na jego weselu :)

Z kąd wiesz że Cię zaprosi?? :D Wpadniem na Polter :)
Dozynki możemy sobie zrobić jak wyżej pisali, na pomorzu...

#8029 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 21:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tlok tłok :) Tam jest tego pare jednak :) Byle do soboty, Imprezowanie :D

#8030 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no już na pomorzu :) w LUBELSKIM :)
albo ewentualnie objedziemy cały kraj :D tylko czy się wyrobimy do nastepnych żniw ? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8031 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 21:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wyrobimy się. Dla ekipy AF nie ma rzeczy niemożliwych :D
A najlepiej zróbmy w środkowym punkcie Polski żeby dla każdego było sprawiedliwie

#8032 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 03 czerwiec 2010 - 21:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 siemka panowie:) ja tez juz mowilem po ostatnim rozstaniu ze na co mi dziewczyna... no ale jak kupilem auto w pewene niedzielne popoludnie wybralem sie na wycieczke no i poznalem Klaudie... ta znajomosc trwa juz jakies 2 miesiace... i jest moim natchnieniem... robota od switu do nocy ale pozniej szybka kapiel i do niej... wiele wieczorow przegadane... spacerow itd. poprostu zalezy mi na niej... ale od kilku dni widzilem ze cos jest nie tak... dzisiaj mi powiedziala ze jest szczesliwa i wogole ale nie mozemy byc razem bo nie chce mnie krzywdzic... nie potrafi mnie pokochac... i wsumie to nie wiem co mam robic bo juz raz tak walczylem o dziewczyne az wkoncu byla moja tylko nie wiem czy mam 2 raz tyle sil... a z drugiej strony dziewczyna madra,ladna...

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#8033 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 06:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie chcę żebyś mnie źle zrozumiał, ale czy takie gadanie to nie jest wymówka od ,,nie chcę być z Tobą''? Oczywiście mam nadzieję, że to tylko chwilowa jej niepewność i cała sprawa okaże się jak najlepsza dla Was - tego życzę. Ale jak wiadomo, dziewczyny nie potrafią powiedzieć wprost i konkretnie, tylko odstawiają jakieś zabawy, dziwne gadki etc.

#8034 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 04 czerwiec 2010 - 06:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ooo teraz to się z Tobą Lordzie zgodzę :D . Dokładnie jak mówisz. Wprost nie powie i będzie tak kombinować. Spytać Ją czy by Cię zechciała do końca Waszych dni i powie. Jak się będzie wykręcać to...wiesz nie ale jak odpowie że tak no to po sprawie.

#8035 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 06:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To co mowi Lordhagen strone wczesniej ma po niekat racje bo wziasc slub to wydatek 20tys wiec trzeba na slub zarobic no dobra rodzice dadza kupic mieszkanie 200tys albo i wiecej zalezy gdzie te mieszkanie wiec ile bedziesz na nie zbieral?? bedziesz czekal do 40 az odlozysz na wymazony dom? utrzymanie rodziny olaty kollo 500-600zl plus jedzenie jakies 200zl dla dziecka jak jest male to wiadomo ze pieluchy te kaszki itp.. kolo 150zl to masz 950zl na miesiac +/-

Cichy moze poprostu pogadaj z nia co sie stalo bo z tego co ci powiedziala to wynika ze raczej ktos ja zranil a ona nie chce ranic ciebie wiec wiesz pogadaj szczerze z nia o ty co sie stalo chyba ze nie bedzie chiala rozmawiac to nie naciskaj na nia.

Fart to co mowisz o malzenstwie ze jest niby tak zle trzeba po prostu organizowac wydatki nie mozesz wszystkieog ladowac w maszyny i pole a do domu nic po prostu trzeba przemyslec ty chcesz kupic nowa maszyne zona melbe policzyc ile kasy jest potrzebne na melbe ile na maszyne i ugadac sie ze w nastepnym miesiacy jak sprzedaz tuczniki czy byka to bedzie na meble a teraz to co masz to kupisz nowa maszyne bo jest potrzebna do tego i tego a to trzeba juz robic, wiec powinna to zrozumiec. Chyba wiesz sie z kim zeniles to znasz charakter swojej zony i wiesz jak ja podejsc zeby bylo dobrze dla was obojga.

#8036 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 06:56

Ooo teraz to się z Tobą Lordzie zgodzę :D . Dokładnie jak mówisz. Wprost nie powie i będzie tak kombinować. Spytać Ją czy by Cię zechciała do końca Waszych dni i powie. Jak się będzie wykręcać to...wiesz nie ale jak odpowie że tak no to po sprawie.

Najbardziej durne to jest jak dziewczyna mówi ,,jesteś taki cudowny kochany i w ogóle och ach ale zasługujesz na lepszą/ja nie zasłużyłam na ciebie/zostańmy przyjaciółmi''. Szczerości w tym nie ma żadnej - nie lepiej powiedzieć ,,nie będziemy razem, nie rób sobie nadziei'', tylko najpierw tak pi.przyć, a potem powiedzieć, że jednak nic z tego? Ja sobie cenię szczerość u ludzi i wolę słyszeć prawdę, nawet jeśli okazuje się niezbyt dla mnie dobra.

Damian - ale ja nie mówię, że czekać aż będę miał wszystko. Po prostu skończona szkoła, jest robota, to się można zastanawiać nad założeniem rodziny i coś działać w tym kierunku. Nie mówię, że trzeba czekać do 40-stki.

#8037 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 07:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no wiadomo chociasz w dzisiejszych czasach jest ciezko o dobra prace i nawet odlozysz sobie troche kasy zamieszkacie razem wezmniesz kredyt (o ile dostaniesz) zamieszkac razem malo wiele sie uzadzic najlepiej oboje pracowac i odlozyc sobie cos na lsub i mozna potem juz majac dom wziasc slub dzieci i rodzinka jak ta lala .. Tylko znajdz stala prace

A co do dziewczyn to ze zaslugujesz na lepsza to slyszalem tylko w opcji ze chce cie zostawiac a nie zeby z toba nie byc .. Wiesz moze ktos dziewczyne skrzywdzil w poprzednim zwiazku sie za angazowala a koles sie okazal chamem i ja zranil i ona jeszcze nie doszla do siebie i nie chce byc z innym

#8038 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 04 czerwiec 2010 - 07:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To dla Ciebie chyba dobrze że nie chce być z innym nieprawdaż? :D

#8039 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 07:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tam byl maly blad mialo byc "moze" a nie "moja" :D

Eryk masz racje ja nie mam nic przeciwko ze moja nie chce innego i chce tylko mnie wczoraj zrobilem jej niespodzianke i zzabralem ja do Brodnicy pochodzilismy sobie po parku po oglaalismy i wogole bylo fajnie i milo po dordze sie gadalo. Nawet zjechalem w polna droge zeby sobie mogla po kierowac samochodem i ku mojemu zdziwieniu szlo jej bardzo dobrze jak na pierwszy a tak sie wypierala ze ona nigdy nie bedzie jezdzic samochodem i wogole w po wczorajszym nagla zmiana zdania spodobalo jej sie prowadzenie auta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8040 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 08:37

To co mowi Lordhagen strone wczesniej ma po niekat racje bo wziasc slub to wydatek 20tys wiec trzeba na slub zarobic no dobra rodzice dadza kupic mieszkanie 200tys albo i wiecej zalezy gdzie te mieszkanie wiec ile bedziesz na nie zbieral?? bedziesz czekal do 40 az odlozysz na wymazony dom? utrzymanie rodziny olaty kollo 500-600zl plus jedzenie jakies 200zl dla dziecka jak jest male to wiadomo ze pieluchy te kaszki itp.. kolo 150zl to masz 950zl na miesiac +/-

Cichy moze poprostu pogadaj z nia co sie stalo bo z tego co ci powiedziala to wynika ze raczej ktos ja zranil a ona nie chce ranic ciebie wiec wiesz pogadaj szczerze z nia o ty co sie stalo chyba ze nie bedzie chiala rozmawiac to nie naciskaj na nia.

Fart to co mowisz o malzenstwie ze jest niby tak zle trzeba po prostu organizowac wydatki nie mozesz wszystkieog ladowac w maszyny i pole a do domu nic po prostu trzeba przemyslec ty chcesz kupic nowa maszyne zona melbe policzyc ile kasy jest potrzebne na melbe ile na maszyne i ugadac sie ze w nastepnym miesiacy jak sprzedaz tuczniki czy byka to bedzie na meble a teraz to co masz to kupisz nowa maszyne bo jest potrzebna do tego i tego a to trzeba juz robic, wiec powinna to zrozumiec. Chyba wiesz sie z kim zeniles to znasz charakter swojej zony i wiesz jak ja podejsc zeby bylo dobrze dla was obojga.

Właśnie o to chodzi i małżeństwie i w miłości, że robisz nie które rzeczy nie dla siebie, ale dla niej, dla rodziny. Np.moja pani bardzo lubi podróżować, a ja nie za bardzo, ale raz w roku jedziemy na wczasy w ciepłe kraje bo ona to lubi (ja bym tą kasę inaczej spożytkował, ale trudno), ale najlepsze jest jak przyjdziesz zj**.. wieczorem z roboty, ona stawia mi ciepłą kolację, robi kąpiel, nawet schłodzonego browara poda:rolleyes:
Jak patrzę na moich rodziców albo dziadków to chciałbym tak żyć jak oni, startowali od zera, sami się podorabiali i żyją szczęśliwie. A taki kawaler to ma przesrane, wujek po którym mam gospodarstwo był kawalerem, całe życie zdany na łaskę innych.