Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7921 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Siostra ma lat 19 i raczej zajęta, a jeśli nie, to i tak ma wielu kolegów. Pogadać fajnie, ale nie ciągnie mnie w ten sposób do niej.

Nom wiecie , to jest "była" mojego kolegi i nie wiem czy to prawda czy tylko on mi zazdrosci i chce byc "psem ogrodnika" czy to prawda ale mówił mi ze ona jest hm... jakby to ująć bardzo luzna w kontaktach z kolegami :D znaczy ze jak ma chłopaka to nadal zaprasza innych na herbatkę itp. i martwi mnie , że się okaze to prawdą , a szkoda by było bo widzę ,że dobrzwe się dogadujemy i rozumiemy B)

P.S. Panowie a co sądzicie o dziewczynach w okularach ?

Ja jestem zdania, że nie należy się GŁÓWNIE opierać na czyjejś opinii, tylko kierować się własną. Takie rzeczy łatwo sprawdzić, jak rozmawiasz z nią regularnie to pytania w stylu co robi, jakie ma plany na określony termin (wieczór, weekend, etc.) Jak jest naprawde taka luźna, to nie będzie miała oporów żeby powiedzieć o zaproszeniu kogoś tam do siebie, a jak jest w porządku i takie rzeczy się nie zdarzają, to powie prawdę. Przynajmniej mi się tak wydaje. W swoim życiu nigdy nie słucham czyjegoś gadania o dziewczynie, a zwłaszcza jeśli to jego była - bo wtedy często rodzi się może nie nienawiść, ale sympatii też między nimi nie ma, więc zbyt miło o sobie nie mówią.

Oczywiście są pewne wyjątki, np. dobry kumpel mający już dziewczynę i nie będący w złych stosunkach z moim obiektem zainteresowań odradza, no to można się już zastanowić.
Dziękuję za uwagę.

PS. Wybaczta ogólny chaos i nieco niezrozumiałe pisanie, ale jakoś tak wyszło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 00:24
  •  

#7922 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja sprobowalem drugi raz i nie zaluje :D .. jesli jest laska tego warta to nie czekaj az skonczysz szkole tylko przestan pic i wez sie za nia na powaznie jestes mlody wiec nawet jak nie wyjdzie to bedziesz mial jeszcze okazje nie jedna dziewczyne poznac B) ..

Nie ma co sluchac ludzi co gadaja na temat innych ja nie slucham niczyjej opini na temat zadnej dziewczyny to znaczy wyslucham i wogole ale nie biore sobie jej do serca.. a co do tego czy jest luzna jak bedziecie razem zawsze mozesz wpasc z niespodziewana wizyta pod wieczor pogadac ... najlepszy moment jak napisz ze nie ma rodzicow a ty ze nie mozesz wpasc i za godzinke pojechac do niej i powiedziec ze znalazles chwile i wpadles i bedziesz widziec co i jak .. Ale jak dziewczyna jest pozadna i ma sumienie to bedziesz widzial ze cos jest nie tak

#7923 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:picie piwa, rolnictwo i motoryzacja

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tu nie chodzi o to że mi się śpieszy, chce tylko żeby zrozumiała co to jest miłość, bo z jednym chodzi z drugim pisze, mnie pewnie też zdradzała bo 2 dni po tym jak zerwaliśmy bujała się z innym no i szkoda mi jej troszkę bo chłopaki jej nie szanują :D mówiłem jej to kiedyś to się tylko obraziła a to dobra dziewczyna jest tylko troszkę zagubiona B)
już sam nie wiem co mam robić

#7924 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mądrze pizecie panowie :D
Ja nie zamierzam go słuchac ale wiadomo jest to jakis sygnał , żeby miec jej zachowanie na uwadze :)
Z resztą podobno najlepiej kierowac się albo sercem albo rozumem ale napewno (tak jak piszecie) nie opinią na dodatek pewnie nie sprawiedliwą jakiegos "zyczliwego inaczej" kolegi :)

Panowie a co sądzicie o dziewczynach w okularach ? bo Ja sądzę ,że to żadna wada , ba nawet w niektórych przypadkach zaleta bo dziewczyna tak "mądrze" wygląda :) a ten "zyczliwy kolega" to jest naprawdę jakis tępy albo zacofany :) bo gdy pytałem go dlaczego im nie wyszło (moze nie powinienem pytac , wiem) to odpowiedział ze miała wady i na pierwszym miejscu wymienil jej okulary B) , sory ale moim zdaniem to chore patrzec najpierw na wygląd a uczucia i harakter stawiac gdzies dalej w kolejnosci ....

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7925 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 01 czerwiec 2010 - 20:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moja ma okulary... i naprawde mi się to podoba a w łużku może być zawsze jakaś odrobina perwersji :D

#7926 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 20:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mmmm samo erotic :D
Mój Wladimirec podbija świat

#7927 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dobra teraz doradźcie mi co ja mam zrobić :D

#7928 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 20:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Masz dwa wyjścia albo czekasz i co wtedy bardzo prawdopodobne ktoś ci ja sprzątnie, bądz uderzasz do niej otwarcie a wtedy albo się uda albo pozostanie ci znów iść do baru ze szwagrem :D

#7929 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 05:21

Panowie a co sądzicie o dziewczynach w okularach ? bo Ja sądzę ,że to żadna wada , ba nawet w niektórych przypadkach zaleta bo dziewczyna tak "mądrze" wygląda :D a ten "zyczliwy kolega" to jest naprawdę jakis tępy albo zacofany :) bo gdy pytałem go dlaczego im nie wyszło (moze nie powinienem pytac , wiem) to odpowiedział ze miała wady i na pierwszym miejscu wymienil jej okulary :) , sory ale moim zdaniem to chore patrzec najpierw na wygląd a uczucia i harakter stawiac gdzies dalej w kolejnosci ....

Nie każdej dziewczynie pasują. Zależy jeszcze jakie. Jak te typowe drucioki B) to nie wygląda to najlepiej, ale jeśli takie lepsze to już nadaje uroku. Sam se nosze okulary już 14 lat i naprawdę nie uznaję tego za wadę.

#7930 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 06:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No rzecz jasna że jak by były takie jak babcie noszą to nie zbyt specjalny widok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7931 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 02 czerwiec 2010 - 06:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pawlus224 zgadzam się z Tobą niektóre dziewczyny wyglądają tak mądzrze moja też ma okulary i bardzo mi się to u niej podoba... Bartollini ja jestem zdania że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ale jeśli tak na niej Ci zależy i jesteś pewien tego co czujesz to bierz się za nią i nie odpuszczaj żeby inny jej Ci sprzed oczu nie zwinoł bo wtedy będzie duży zonk dla Ciebie...
KPK Kumurun Team...

#7932 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 08:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To ze pisze z innymi to nic zlego zalezy co pisze ... Sam pisze z kolezankami na rozne tematy czasem one chca sie poradzic mnie czasem ja ich i nie ma w tym nic zlego a to ze zerwala z toba i miala innego to tez takie nie bardzo chociasz sam jak mnie laska zostawila po kilku dniach mialem inna no ale to zalezy bo mozna np. goic rany rozstania bedac wlasnie z inna osoba zeby nie myslec o bylej. Ale tez mozna i w ten sposob zrozumiec co sie naprawde czuje do tej drugiej osoby z ktora sie rozstales. Wiesz mowiecie szczerej prawdy dziewczynie prosto w oczy bez owijania w bawelne lepiej sobie darowac chyba ze chcesz sie z nia rozstac.

A co do okularow to jak mowicie nie ktore dziewczyna dodaja uroku nie ktorym nie. Ja sam nosilem okulary sporo czasu ale idac do technikum odstawilem je, Okulistka mnie robila w jajo dawala mi coraz mocniejsze az mnie oczy bolaly a jak poszedlem na badania do technikum to laska byla zdziwiona ze mam takie mocne, wiec stwierdzilem mam dobry wzrok i je odstawilem a jak czytam gdzies linijki to ucze sie ich na pamiec ostatnie 2:D

#7933 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 12:33

bo z jednym chodzi z drugim pisze

Na pisaniu miłość i związek się nie opierają. Co w tym złego? Izolować się od ludzi nie będzie tylko dlatego, że ma chłopaka. Rozmawiać można.

#7934 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 14:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj byś się ździwił. Ja się na tym przejechałem już! Właśnie na tym tak mnie wychuj*ła jedna paniusia :D

#7935 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 16:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O właśnie - paniusia. W ogóle załatwianie wszystkich spraw przez gg/sms jest do d*py. Nie polecam. Odradzam wręcz. Gdybym wcześniej miał takie doświadczenie w tym jak teraz, to bym już miał dziewczynę... Inna sprawa, ze bym tego żałował, bo teraz widzę, jaka jest naprawdę. Ale kij z tym. Nie samymi pannami człowiek żyje, chociaż bez nich było by gorzej.

#7936 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 16:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja to żyje w dziwnych okolicznościach. Mi zdobycie laski zajmuje mi ponad miesiąc a kumplowi 2 dni. ja oczywiście pytam się osobiście a on przez gg.
Wkurza mnie takie coś bywa tak że z jednym się spotyka gadają a do drugiego pisze sms-a

#7937 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 02 czerwiec 2010 - 16:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Popieram zdanie kolegi wyżej B)
sam byłem w takiej sytuacji ,że przez te głupie sms miałem wrazenie ze juz lepiej by było gdybyśmy nie mieli od siebie zadnych wiesci przez tydzien niz jak pisaliśmy :) a wiadomo sms nie wyrazi tak emocji jak relacja na zywo i mozna się zle zrozumiec (np. nie wiedziec czy to zart czy to juz foch) i slepo brnąć w temat który moze byc dla kogos bolesny ale nie moze tego wyrazic w prostych słowach i tak powstają niedomówienia i konflikty - podstawa do strzelenia focha :D

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7938 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 16:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nasi rodzice smsów i gg nie mieli, a jakoś się poznali, dzięki czemu jesteśmy teraz na tym świecie. I dało radę. :D

A co do tego co kolega pisze, że gościowi zajmuje to 2 dni - ciesz się. Lepiej, że dziewczyna poleci na ciebie, gdy cię dobrze pozna i będzie prawdziwie tego chciała, niż na jakieś szmery-bajery.

#7939 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 16:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 podstawą niezrozumienia się przez sms jest T9
kilka razy się pomyliłem i później bolało.
Nic nie zastąpi spotkania, spacerku

powinniśmy opracować podręcznik podrywacza. tylko kto przeczyta ponad 400 stron. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7940 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 17:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko psuje wszystko te ,,randki" GG i SMS :D