Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7861 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 30 maj 2010 - 16:53

Teraz jechałem skutrem bez wieś i szła taka fajna kobitka i loda wcinała hehe jak spojrzałem to sie mało nie wyje**łem :) ale jakoś odwagi brakło zeby zatrzymac sie i zagadać :/ teraz załuje bo naprawdę ładna heh

Ja miałem podobną sytuację tyle że jechałem motorynką :) . Też miałbym stłuczkę z samochodem ale ja zagadałem i teraz się wszystko fajnie układa ;) . Takie akcje są najpewniejsze jak nie znasz osoby bo jak znasz ją jakiś czas to nie wychodzi przynajmniej w moim wypadku tak było a Jej nie znałem i się teraz fajnie układa :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:12
  •  

#7862 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 maj 2010 - 17:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Łoj Eryk bo ona na ta motorynkę "leci" , pewnie chciałaby żebyś ją przewióżł ale nie ma pojęcia że tam jest tylko jedno miejsce :) <zart>

Chociaz jeden z nas zaczął "uwodzic" - powodziska panie Eryku ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7863 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 30 maj 2010 - 17:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja to mam pecha, u mnie na wsi to tak nie ma za dużo dziewczyn, a jajk już są to "pozajmowane"

#7864 Share srubaxxl

srubaxxl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 maj 2010 - 17:15

Ja to mam pecha, u mnie na wsi to tak nie ma za dużo dziewczyn, a jajk już są to "pozajmowane"

Słuchaj idziesz na disko, koniecznie kup cole z lodem w szklance (im wyższa tym lepsza) Cole wypijasz a językiem lód wyciągasz Ja tak zawsze babeczki podrywałem. ;)
Jeszcze jeden sposób, puśc oczko i językiem brew przyliż skutkje na 60% babeczek :)

#7865 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 maj 2010 - 17:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie we wsi też nie ma zbyt fajnych, no pare by sie znalazło, ale zajęte, dokładnie tak jak u kolegi wyżej. Jest taka pewna 15 km ode mnie, dużo z nią piszę, ale chyba na tym się zakończy, bo każdemu spotkaniu coś przeszkadza... A to do rodziny wyjeżdża, a to coś tam... A może to tylko wymówki.

#7866 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 30 maj 2010 - 17:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na disco to 90% jest tylko do j.....a ,a jak juz są dobre,porządne dziewczyny to zajęte. Ale mam nadzieje ,że kiedyś w końcu spotkam ta jedyną...,która zaakceptuje to, że jestem rolnikiem, bo dużo lasek jak tylko dowie się,że jestem rolnikiem to długo z nią nie gadam. Zresztą tomoże też moja wina bo jestem trochę nieśmiały w stosunku do dziewczyn.... Może kiedyś się uda...

#7867 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 maj 2010 - 17:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja z kolei nie jestem rolnikiem, ale kocham to. I tego nie zmienię za nic. ;)
Po prostu kocham Bizony, Ursusy, Fortschritty, Zetory, John Deere'y i inne, nie zamierzam przestawać, żeby się komuś spodobać. Ważne, że się sobie podobam taki jaki jestem.

#7868 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 maj 2010 - 17:44

Na disco to 90% jest tylko do j.....a ,a jak juz są dobre,porządne dziewczyny to zajęte. Ale mam nadzieje ,że kiedyś w końcu spotkam ta jedyną...,która zaakceptuje to, że jestem rolnikiem, bo dużo lasek jak tylko dowie się,że jestem rolnikiem to długo z nią nie gadam. Zresztą tomoże też moja wina bo jestem trochę nieśmiały w stosunku do dziewczyn.... Może kiedyś się uda...

skąd ja to znam ;)

#7869 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 maj 2010 - 18:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hm, jednak mi nie wyjdzie, bo ona za bardzo kręci. Z jakimś gościem lata na dyskoteki, a rzekomo jej nie zależy. Nie będę się w to pakował. Nie warto :|

#7870 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 maj 2010 - 19:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 z tego co mowi Martini89 to moja nalezy do 10% lasek z imprez i w dodatku byla wolna no i jakos po czasie bylismy razem i jestesmy do dzis.. Na imprezie mozna znalesc pozadna i wolna dziewczyne tylko trzeba dobrze szukac ;) .. Nie ma co szukac na sile dziewczyny nadejdzie taki dzien taka chwila i sie spotkacie przypadkiem i zaiskrzy w dwie strony..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7871 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 30 maj 2010 - 19:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 z swojej wioski to nic nie ma trzeba się ruszyć w świat

#7872 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 maj 2010 - 19:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak samo u mnie ;) chociaz chociac :) jest kilka fajnych dziewczyn ale to małolaty w porównaniu do mnie ....

#7873 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 31 maj 2010 - 07:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to wez taka mloda to sobie ja wychowasz .. ale tez bez przesady zeby nie mial 12-14 lat haha takie kolo 16 w gore to spoko .. jeszcze da sie je na pozadne sciezke sprowadzic

#7874 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 maj 2010 - 10:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja już z różnymi próbowałem, z rok młodszą, z taką w moim wieku, teraz próbowałem ze starszą o 2 lata (pewnie ktoś pomyśli, ze sam przeczę samemu sobie, ale pisząc że mam wyj...ane na te sprawy miałem na myśli, że można podejść na luzie i sie nie przejmować w razie czego), najbardziej prawdopodobne jest, że wyjdzie mi z tą starszą właśnie... :D

#7875 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 31 maj 2010 - 11:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Damian własnie chyba mam dość "humorów" takich nastolatek i czas poszukac jakiejś dziewczyny która wie czego chce :) Aktualnie "wyrywam" (czy jak to tam teraz młodziez nazywa :) )albo raczej moze ona mnie ? :D taką 19-20 letnią i narazie jest spoko ale martwi mnie jedna sprawa :)

#7876 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 maj 2010 - 11:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jaka sprawa kolego? Podziel się, pomożemy. :D W miarę możliwości

A co do mnie to widzę, że lepiej mi idzie z takimi zdecydowanymi pannami, niż z jakimiś suniami, które nie wiedzą gdzie i po co się znajdują...

#7877 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 31 maj 2010 - 12:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja kilka postów temu pisałem że dałem sobie spokój z babami ale to jest silniejsze ode mnie :D teraz piszę z taką 15-16 :) i musze przyznać że dość mądra jak na te lata :) taka normalna heh

#7878 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 31 maj 2010 - 12:44

Zresztą tomoże też moja wina bo jestem trochę nieśmiały w stosunku do dziewczyn.... Może kiedyś się uda...

Też jestem nieśmiały i tak jakoś sie złożyło że Ona też jest nieśmiała ale jakoś powoli przełamujemy tą nieśmiałość :D . Grunt to by mieć wspólne tematy i hobby :) to wtedy rozmowa idzie.

#7879 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 maj 2010 - 13:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sam kiedyś byłem nieśmiały i nie wiedziałem, o czym gadać z dziewczynami, a teraz to ja sam napędzam rozmowę w większości przypadków i czasami k...wicy dostaje jak dziewczyna jest małomówna. A kiedyś sam taki byłem i nie wiedziałem, że przejdzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7880 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 31 maj 2010 - 13:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie smialosc da sie przelamac jesli laska duzo mowi to cie rozgada i bedziesz nawijal jak najety.. tak samo jak ty duzo mowisz a ona malo gada to mozesz ja wkrecic w rozmowe i sie rozkreci ..

No Eryk oby tak dalej a bedziecie sie smiac z tego ze kiedys bysliscie tacy nie smiali haha